Találatok a Falco KC Szombathely címkére

Találatok száma: 56

Férfi kosár BL: tíz játékossal, Reddic nélkül a Falco Litvániában

2020-02-03 18:05:32

Kedden befejezi a szereplését a harmadik számú európai sorozatban a Falco, amely tíz játékossal, Juvonte Reddic nélkül utazott el Litvániába.

férfi kosár BL Neptunas Klaipeda Gasper Okorn Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco KC Szombathely Falco

Férfi kosár BL: a Falco hazai pályán kapott ki a Zaragozától

2020-01-08 17:49:01

A spanyol Zaragoza hét ponttal győzött Szombathelyen a kosárlabda Bajnokok Ligájában, ezzel elvette a Falco hazai veretlenségét a 2019–2020-as idényben.

férfi kosár Bajnokok Ligája férfi kosár BL Zaragoza Falco KC Szombathely Falco

Férfi kosár NB I: sorozatban hetedszer veszített a Pécs

2019-12-28 17:45:21

A bajnoki címvédő Falco KC Szombathely házigazdaként 101–69-re legyőzte a Pécs csapatát a férfi kosárlabda NB I alapszakaszában.

férfi kosárlabda NB I férfi kosárlabda Zalakerámia-ZTE KK PVSK Falco KC Szombathely DEAC

Férfi kosár BL: idegenben is nyert a Falco a PAOK ellen

2019-12-17 17:38:27

A Falco KC Szombathely 89–80-ra legyőzte a görög PAOK-ot a férfi kosárlabda Bajnokok Ligája csoportkörének 9. fordulójában.

férfi kosár BL PAOK Falco KC Szombathely

Férfi kosár BL: hosszabbítás után győzte le a Falco a listavezetőt

2019-12-10 18:31:32

A Falco Szombathely hosszabbítás után 82–81-re legyőzte a francia Dijont a férfi kosárlabda Bajnokok Ligája csoportkörének 8. fordulójában.

férfi kosár BL Falco KC Szombathely Dijon

Férfi kosár BL: Perl Zoltán volt a vezér, győzött a Falco

2019-12-04 19:50:57

A férfi kosárlabda Bajnokok Ligájának 7. fordulójában a Falco rendkívül magabiztos, 24 pontos győzelmet aratott a litván Neptunas Klaipeda felett Szombathelyen. A 97–73-as sikerükkel a BL-ben hibátlan hazai mérlegüket továbbra is őrző vasiaknál a 21 pontig jutó Perl Zoltán volt a legeredményesebb.

férfi kosár BL Falco KC Szombathely

Férfi kosár NB I: megverte a Sopront a Falco, és még hibátlan

2019-11-27 20:20:27

A címvédő Falco hazai pályán 12 ponttal nyert a Sopron ellen a férfi kosárlabda NB I egyetlen szerdai mérkőzésén.

kosárlabda férfi kosár Ek férfi kosár Sopron KC Falco KC Szombathely Falco

Férfi kosár BL: jó hangulatú dobóedzéssel hangolt a Falco

2019-11-20 11:32:20

Jó hangulatú dobóedzéssel hangolt az esti, olasz Brindisi elleni idegenbeli csoportmeccsre a magyar bajnok Falco.

férfi kosár BL Falco KC Szombathely Falco Brindisi

Férfi kosár NB I: megszenvedett, de nyert Jászberényben a Falco

2019-11-17 19:56:09

A férfi kosárlabda NB I alapszakaszát hibátlan mérleggel vezető Falco ötpontos győzelmet aratott a még nyeretlen sereghajtó, a Jászberényi KSE otthonában. A hazaiak a harmadik negyedet tíz ponttal nyerték, és úgy tűnt, akár meg is lephetik az éllovast, ám a szombathelyiek végül érvényesítették a papírformát.

kosárlabda férfi kosárlabda NB I férfi kosárlabda Jászberény Falco KC Szombathely

Férfi kosár BL: nem bírta a végét a Falco, kikapott a Besiktastól

2019-11-12 17:15:56

A Falco Szombathely 74–49-re kikapott a török Besiktastól a férfi kosárlabda Bajnokok Ligájában, a csoportkör 5. fordulójában.

férfi kosár BL Falco KC Szombathely Falco Besiktas

Férfi kosár BL: a Falco áttört a káoszon Isztambulban

2019-11-12 12:29:07

Magyar idő szerint kedd este 18 órakor kezdi következő Bajnokok Ligája-mérkőzését, szám szerint az ötödiket a csoportjában, a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely kosárlabdacsapata, amely a Besiktas otthonában lép parkettre.

Férfi kosár BL: második hazai meccsét is megnyerte a Falco

2019-11-05 18:30:34

A férfi kosárlabda Bajnokok Ligája csoportkörének 4. fordulójában a szombathelyi Falco KC hazai pályán 91–59-re felülmúlta a német TB Bonnt.

férfi kosár BL Falco KC Szombathely Falco Bonn

Férfi kosár BL: nagyot hajrázott, a végén mégis kikapott a Falco

2019-10-30 22:02:18

A Szombathely egy ponttal, 70–69-re kikapott a férfi kosárlabda Bajnokok Ligája csoportkörének 3. fordulójában. A Falco nagy hajrával az utolsó negyedben háromszor is fordított, ám az utolsó szó a Zaragozáé volt.

férfi kosár Bajnokok Ligája Zaragoza Falco KC Szombathely

Férfi kosár BL: nagy kihívás előtt áll a Falco

2019-10-29 16:42:44

Ron Curry is pályára léphet szerdán a Falcóban, amely egy csapatként is remekül szuperáló, lendületben lévő spanyol riválist igyekszik megállítani.

férfi kosár BL férfi kosár Ron Curry Perl Zoltán Gasper Okorn Falco KC Szombathely

Férfi kosár NB I: 100 pontot dobott, tízzel nyert a címvédő

2019-10-04 19:59:24

A férfi kosárlabda NB I 2. fordulójában a címvédő Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 100–90-re nyert a Naturtex-SZTE-Szedeák otthonában. Szintén a pénteki játéknapon az előző idényben ezüstérmet szerző Egis Körmend nagy csatában 84–80-ra nyert a Sopron vendégeként, míg a Debreceni EAC 15 ponttal jobbnak bizonyult az Oroszlánynál.

kosárlabda férfi kosárlabda NB I férfi kosár NB I Sopron KC OSE Lions Naturtex-SZTE-Szedeák

Férfi kosár BL: Tanulni akarunk a főtáblán – Váradi Benedek

2019-09-30 10:10:18

Váradi Benedek csapatkapitány szerint a selejtezőből feljutott Falco KC Szombathely mindenekelőtt tanulni akar a férfi kosárlabda Bajnokok Ligája főtábláján.

kosárlabda férfi kosár BL Váradi Benedek Falco KC Szombathely

Férfi kosár BL: hat ponttal nyert a selejtező első meccsén a Falco

2019-09-26 17:21:42

Volt esélye, hogy nagyobb előnyt harcoljon ki a visszavágóra, ám végül csak hat ponttal (75–69) győzött hazai pályán a Falco a lett Ventspils ellen.

férfi kosár BL Ventspils Falco KC Szombathely

Férfi kosár: ellenfelet kapott a Falco a BL-selejtezőben

2019-07-04 11:26:28

A Falco-Vulcano Energia KC Szombathely ellenfele a romániai CSM CSU Oradea lesz a férfi kosárlabda Bajnokok Ligája első selejtezőkörében.

férfi kosárlabda Bajnokok Ligája Falco KC Szombathely CSM CSU Oradea

Férfi kosár NB I: története során másodszor bajnok a Falco!

2019-06-21 20:10:01

A Falco nyerte meg a férfi kosárlabda NB I döntőjének harmadik mérkőzését is: a szombathelyi együttes 96–89-re legyőzte a Körmendet, s megszerezte története második bajnoki címét.

kosárlabda férfi kosárlabda NB I férfi kosár NB I Körmend Falco KC Szombathely Falco

Férfi kosár NB I: egyetlen siker kell a Falcónak a bajnoki címhez

2019-06-18 20:17:58

A Falco nyerte meg a férfi kosárlabda NB I döntőjének második mérkőzését is: a szombathelyiek 87–77-re felülmúlták a Körmendet, így egyetlen győzelemre van már csak szükségük a bajnoki címhez.

kosárlabda férfi kosárlabda NB I férfi kosár NB I Falco KC Szombathely Falco Egis Körmend