Találatok a Fabio Fognini címkére

Találatok száma: 91

Az idei wimbledoni verseny 10 legemlékezetesebb története

2019-07-16 11:17:38

Simona Halep és Novak Djokovics győzelmével ért véget az év harmadik Grand Slam-tornája, amelynek számtalan történetéből kiválogattuk a tíz legemlékezetesebbet. Szóval következzenek a „legek” a 2019-es wimbledoni teniszversenyről.

Wimbledon Serena Williams Roberto Bautista Agut Nick Kyrgios Markosz Bagdatisz Fucsovics Márton

Wimbledon: tízezer dollárra büntették Serena Williamset

2019-07-09 09:58:44

Pénzbüntetéseket szabott ki a wimbledoni tenisztorna vezetősége több játékosra.

Wimbledon 2019 Wimbledon Serena Williams Nick Kyrgios Fabio Fognini

Wimbledon: Robbanhatna itt egy bomba – Fucsovics legyőzője

2019-07-07 12:02:38

A világranglista 10. helyén álló Fabio Fognini szombaton a harmadik körben búcsúzott a wimbledoni teniszbajnokság férfiversenyétől. A Fucsovics Mártont csütörtökön legyőző játékos három szettben kapott ki amerikai ellenfelétől, a meccs közben pedig már minden bizonnyal érezte, ez nem az ő napja…

tenisz Wimbledon 2019 Wimbledon Tennys Sandgren Fabio Fognini

Wimbledon: Talán kell még egy-két év… – Fucsovics

2019-07-04 22:41:27

Mint megírtuk, a Londonban zajló angol füves pályás nemzetközi teniszbajnokság férfi egyesének második fordulójában az olasz Fabio Fognini öt szettben (6:7, 6:4, 7:6, 2:6, 6:3) legyőzte, s búcsúztatta Fucsovics Mártont. A mérkőzés után a magyar játékos elmondta, szomorú, de azért a pozitívumot is látja.

tenisz Wimbledon Fucsovics Márton Fabio Fognini

Wimbledon: Fucsovics öt szettben kikapott Fogninitől

2019-07-04 21:11:45

A Londonban zajló angol füves pályás nemzetközi teniszbajnokság férfi egyesének második fordulójában az olasz Fabio Fognini öt szettben (6:7, 6:4, 7:6, 2:6, 6:3) legyőzte, s búcsúztatta Fucsovics Mártont.

Három és fél órás küzdelemben kapott ki Fucsovics Fogninitől

2019-07-04 13:55:44

A Londonban zajló angol füves pályás nemzetközi teniszbajnokság férfi egyesének 2. fordulójában búcsúzott Fucsovics Márton, miután 3 óra 37 perces, ötszettes mérkőzésen vereséget szenvedett a torna 12. kiemeltjétől, a világranglistán 10. helyen álló, olasz Fabio Fogninitől.

élő közvetítés tenisz Wimbledon 2019 Wimbledon Fucsovics Márton Fabio Fognini

Tenisz: Fognini visszalépett a barcelonai tenisztornától

2019-04-24 13:44:37

A Monte Carlóban tornát nyerő Fabio Fognini combsérülése miatt nem vesz részt a barcelonai tornán. Az olasz játékos vasárnap győzött Monte-Carlóban, döntését a spanyolországi viadal szervezői szerdán jelentették be.

tenisz Fabio Fognini ATP Barcelona

Tenisz: Fognini nyerte meg a monte-carlói tornát

2019-04-21 16:43:08

A 13. helyen kiemelt olasz Fabio Fognini két játszmában legyőzte a szerb Dusan Lajovicsot az 5.6 millió euró összdíjazású monte-carlói salakpályás férfi tenisztorna vasárnapi fináléjában.

tenisz Monte-Carlo Fabio Fognini Dusan Lajovics ATP Monte-Carlo

Tenisz: Fognini legyőzte Nadalt a monte-carlói elődöntőben

2019-04-20 19:29:30

A címvédő spanyol Rafael Nadal óriási meglepetésre két játszmában kikapott az olasz Fabio Fogninitől a monte-carlói salakpályás férfi tenisztorna elődöntőjében.

Rafael Nadal Fabio Fognini ATP Monte-Carlo tenisz

Tenisz: Fognini kiesett a Buenos Aires-i nyolcaddöntőben

2019-02-14 07:26:45

A második helyen kiemelt olasz Fabio Fognini kiesett a 673 ezer dollár (190.3 millió forint) összdíjazású Buenos Aires-i salakpályás tenisztorna nyolcaddöntőjében, miután kikapott a spanyol Jaume Munartól.

tenisz John Isner Jaume Munar Fabio Fognini Bernard Tomic

Tenisz: újabb búcsúzók, már nincs kiemelt Aucklandben

2019-01-10 10:41:09

Az olasz Fabio Fognini és a spanyol Pablo Carreno Busta személyében az utolsó kiemeltek is búcsúztak csütörtökön az 589 680 dollár (165 millió forint) összdíjazású aucklandi kemény pályás férfi tenisztorna negyeddöntőjében.

tenisz Pablo Carreno-Busta Fabio Fognini Auckland

Tenisz: Nisikori lesz Federer negyeddöntős ellenfele

2018-11-01 14:50:55

A négyszeres bajnok Novak Djokovics 53 perc játék után bejutott a párizsi Masters-torna negyeddöntőjébe, mivel a bosnyák Damir Dzumhur a második szett elején feladta ellene a küzdelmet a harmadik fordulóban.

tenisz Roger Federer Novak Djokovics Marin Cilic Fabio Fognini Dominic Thiem

Tenisz: „Nem így szerettem volna befejezni az évet” – Fucsovics visszalépett

2018-10-31 17:08:53

Kiújuló combsérülése miatt Fucsovics Márton visszalépett a párizsi kemény pályás Masters-tornától és idén már nem versenyez – erről a magyar sportoló a Facebook-oldalán számolt be. A világelső Rafael Nadal szintén visszalépett az év utolsó ATP 1000-es versenyétől, így hétfőtől ismét Novak Djokovics nevével kezdődik a férfi teniszezők világranglistája. Mindeközben Roger Federer játék nélkül bejutott a harmadik fordulóba, mivel Milos Raonic is megsérült.

tenisz Roger Federer Rafael Nadal Novak Djokovics Fucsovics Márton Fabio Fognini

Tenisz: Fucsovics a legnagyobb győzelmét aratta – Sávolt

2018-10-25 10:08:23

Sávolt Attila szerint tanítványa, Fucsovics Márton a karrierje szempontjából kulcsfontosságú sikert ért el azzal, hogy szerdán Fabio Fogninit megverve bejutott a bécsi kemény pályás tenisztorna negyeddöntőjébe.

tenisz Sávolt Attila Fucsovics Márton Fabio Fognini

Tenisz: Tudtam, hogy Fognini képes elveszíteni a fejét és sokat hisztizni – Fucsovics

2018-10-24 19:36:15

Karrierje eddigi legnagyobb sikerének tartja Fabio Fognini (világranglista-15.) legyőzését Fucsovics Márton, aki kettejük pekingi összecsapásának tapasztalatainak köszönhetően felkészült az olasz játékos „hisztijeire”.

tenisz Fucsovics Márton Fabio Fognini

Tenisz: Fucsovics visszavágott Pekingért Fognininak

2018-10-24 18:41:45

A bécsi férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében a világranglista 40. helyén álló Fucsovics Márton szetthátrányból fordítva legyőzte a hetedik helyen kiemelt olasz Fabio Fogninit (15.).

Tenisz: Federer megszenvedett; Fucsovics a világranglista-15. ellen folytatja

2018-10-23 19:46:52

Fucsovics Márton a világranglista 15. helyén álló Fabio Fogninivel találkozik a bécsi kemény pályás tenisztorna második fordulójában, mivel az olasz versenyző az első körben kedden 6:4, 6:3-ra legyőzte a bosnyák Damir Dzumhurt.

tenisz Roger Federer Fucsovics Márton Fabio Fognini Damir Dzumhur

Tenisz: Medvegyev hengerelt, Fognini nyert, Kyrgios feladta

2018-10-18 21:17:09

A második helyen kiemelt orosz Danyiil Medvegyev bejutott a negyeddöntőbe a moszkvai kemény pályás tenisztorna férfiversenyében. Medvegyev csütörtökön a 16 között csak három játékot veszített, és 53 perc alatt, két sima játszmában kerekedett a szerb Dusan Lajovics fölé.

tenisz Nick Kyrgios Fabio Fognini Danyiil Medvegyev

Tenisz: Wozniacki lesz Sevastova ellenfele a döntőben

2018-10-06 12:36:38

A nőknél a volt világelső Caroline Wozniacki, a férfiaknál a grúz Nikoloz Baszilasvili jutott be másodikként a döntőbe a pekingi kemény pályás tenisztornán.

Nisikori Kei Juan Martín del Potro Fabio Fognini Danyiil Medvegyev ATP Tokió

Tenisz: Fucsovics számára Fognini volt a végállomás

2018-10-05 08:15:36

A Pekingben zajló, 4.6 millió dollár összdíjazású kemény pályás férfi tenisztorna negyeddöntőjében Fucsovics Márton két szettben vereséget szenvedett a viadal 4. kiemeltjétől, az olasz Fabio Fogninitől.