Találatok a F1 címkére

Találatok száma: 5411

F1: Hamilton elárulta, ki volt az egyetlen csapattársa, akitől tanult

2017-11-18 15:34:37

Sok versenyzővel ellentétben Lewis Hamilton, a Mercedes pilótája nem érzi úgy, hogy ellesett volna bármit is csapattársaitól, ami segítette volna a fejlődését. Egy versenyzőt mégis megnevezett, akitől sikerült tanulnia.

Mercedes  McLaren  Lewis Hamilton  Fernando Alonso  F1

F1: a McLaren egy pilótát elenged, egytől végleg elköszönt

2017-11-17 14:59:42

Minden korábbinál erősebb jelét adta a McLaren annak, hogy engedélyezi Fernando Alonsónak, hogy részt vehessen a jövő évi Le Mans-i 24 óráson, miközben az is eldőlt, hogy a tavalyi év végén hivatalosan egy év szabadságra vonuló, valójában azonban tartalékpilótaként és nagykövetként továbbra is az istálló kötelékébe tartozó Jenson Buttonnak végleg megköszönik a csapat érdekében végzett munkát.

McLaren  Jenson Button  Fernando Alonso  F1

F1: rekordot ért Schumacher Magyar Nagydíjat nyerő gépe

2017-11-17 10:41:14

A Ferrari Formula–1-es csapatának 2001-es autója, amely a keresztségben az F2001 nevet kapta, 7.5 millió dollárért kelt el a világhírű aukciósház, a Sotheby's New York-i árverésén, s ezzel a modern éra legdrágább, árverésen gazdát cserélt F1-es autója lett.

árverés  Michael Schumacher  Magyar Nagydíj  F2001  F1

F1: Célunk, hogy visszavágjunk és domináljunk – Vettel

2017-11-16 17:53:13

Bár Sebastian Vettel alulmaradt a 2017-es világbajnoki címért folytatott csatában Lewis Hamiltonnal szemben, a Ferrari német pilótája tudja, nem tehet mást, mint hogy megpróbál a lehető leggyorsabban túllépni a vereségen. Vettel emellett az olasz istálló jövőbeni terveit is felvázolta.

Sebastian Vettel  Ferrari  F1

F1: ezzel a párossal indul jövőre a Toro Rosso – hivatalos

2017-11-16 18:03:30

A Toro Rosso is megnevezte a jövő évi pilótapárosát. Az olasz kiscsapatnál elégedettek a szezon hajrájában érkező Pierre Gaslyval és Brendon Hartleyval, így nem érzik szükségesnek, hogy változtassanak a 2018-as idényre.

Toro Rosso  Pierre Gasly  F1  Brendon Hartley

F1: két expilóta is felszólalt Kubica visszatérése ellen

2017-11-16 15:58:49

A Formula–1 két korábbi versenyzője, Juan Pablo Montoya és Jacques Villeneuve sem ért egyet azzal, hogy Robert Kubicának nagy esélye van visszatérni a királykategóriába évekkel a súlyos balesetét követően. Az 1997-es világbajnok szerint a lengyel nem is csak magára, de a többi versenyzőre is veszélyt jelentene.

Williams  Robert Kubica  Juan Pablo Montoya  Jacques Villeneuve  FIA  F1

F1: 5 bajnok, 24 vb-cím. De hol állnak a nagyok egymáshoz képest?

2017-11-09 16:52:50

Lewis Hamilton Mexikóvárosban a Formula–1 történetének ötödik olyan versenyzője lett, akinek legalább négy világbajnoki címet sikerült szereznie. A karrierje zenitjét megélő brit ezenkívül még hosszú szezonokat tölthet el a „száguldó cirkuszban”, miközben ugyanannyi esztendősen (32) koronázták meg negyedszer, mint a vonatkozó mutatóban legsikeresebb Michael Schumachert. A fenti kettőst az évek tekintetében azonban megelőzi Sebastian Vettel, aki – ha a 2020-as idényre felér a csúcsra a Ferrarival – akár a legfiatalabb ötszörös bajnokká válhat. Velük szemben Alain Prost (38), de főleg Juan Manuel Fangio (45) annyi idősen ért révbe negyedszer, amikor a jelen nagyjai talán már rég szögre fogják akasztani a sisakjukat, utat nyitva a feltörekvő generációk, saját jövőbeni riválisaik számára. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

Sebastian Vettel  Michael Schumacher  Lewis Hamilton  Juan Manuel Fangio  F1  Alain Prost

F1: Massa fiának üzenetét mindenki megkönnyezi, Frédi is előkerült

2017-11-13 08:32:14

Sebastian Vettel győzelmével zárult a vasárnapi Brazil Nagydíj. A versenynaptár utolsó előtti állomásán azonban így is Felipe Massáé volt a rivaldafény, aki utoljára vezethetett éles körülmények között F1-es autót a hazájában. Vessünk egy pillantást a hétvége legjeire, vagyis a legjobb pillanatokra, képekre, mémekre!

Sebastian Vettel  Romain Grosjean  Mercedes  Max Verstappen  Lewis Hamilton  Kimi Räikkönen

F1: döntöttek a versenybírák Ricciardóék balesetét illetően

2017-11-12 21:28:30

96 Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE Stoffel Vandoorne-nal ütközött Daniel Ricciardo a Brazil Nagydíj első körében, és mint a későbbi visszajátszásból kiderült, Kevin Magnussen is benne volt a tülekedésben. A versenybírák a futamot követően kielemezték az esetet, majd meghozták az ítéletet.

Stoffel Vandoorne  Kevin Magnussen  F1  Daniel Ricciardo  Brazil Nagydíj

F1: Hamilton „gokartozott”, Alonso sajnálja a Hondára váltó Toro Rossót

2017-11-12 20:54:13

96 Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE Sebastian Vettel gyakorlatilag már a rajtnál megnyerte a Brazil Nagydíjat, amit természetesen nagyon elkeserítőnek talál a pole-ból induló Valtteri Bottas. Lewis Hamilton nosztalgikus hangulatba került attól, hogy a mezőny végéről kellett felzárkóznia, míg Fernando Alonso nem szalasztotta el az alkalmat, hogy megint beszóljon a Hondának.

Valtteri Bottas  Toro Rosso  Sebastian Vettel  Red Bull  Mercedes  McLaren

F1: Massa úgy érzi, hogy ma ő nyert Interlagosban

2017-11-12 20:04:01

96 Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE Vélhetően utolsó Brazil Nagydíján van túl Felipe Massa, a Williams versenyzője. A hazai pályán hetedikként célba érő brazil tökéletesen elégedett mai teljesítményével, sőt, egyenesen úgy érzi, mintha parádés győzelmet aratott volna.

Williams  Felipe Massa  F1  Brazil Nagydíj

F1: Vettel nyert Brazíliában, Hamilton a negyedik

2017-11-12 18:37:19

A Ferrarival versenyző Sebastian Vettel nyerte meg az F1-es Brazil Nagydíjat. A második helyen Valtteri Bottas végzett, míg harmadikként Kimi Räikkönen ért célba. A bokszutcából rajtoló világbajnok, Lewis Hamilton lett a negyedik.

Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Lewis Hamilton  Kimi Räikkönen  F1  Brazil Nagydíj

Vettel és a Ferrari először nyert a Magyar Nagydíj óta

2017-11-12 16:34:40

A Ferrarival versenyző Sebastian Vettel nyerte meg az F1-es Brazil Nagydíjat. A második helyen Valtteri Bottas végzett, harmadikként Kimi Räikkönen ért célba. A bokszutcából rajtoló Lewis Hamilton lett a negyedik.

Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Max Verstappen  Lewis Hamilton  Kimi Räikkönen  Felipe Massa

F1: probléma lehet a Force India névváltoztatásával

2017-11-12 14:12:43

96 Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE Már hónapokkal ezelőtt felvetődött az ötlet a Force Indiánál, hogy a csapat „nemzetközibbé válása” érdekében elhagynák az India-tagot a nevükben, és új elnevezéssel kezdenék meg a 2018-as szezont. Befutónak a Force One-név tűnt, ám most úgy tűnik, kénytelenek más ötlet után nézni.

Liberty Media  Force India  FIA  F1  Brazil Nagydíj  Bob Fernley

F1: Bottas a kirabolt csapattársainak ajánlotta a pole-t

2017-11-11 22:07:16

96 Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE Lewis Hamilton balesetét és Valtteri Bottas rajtelsőségét hozta a Brazil Nagydíj időmérő edzése. A Red Bullnál kicsit sem elégedettek, a Ferrarinál némileg magabiztosabban várják a vasárnapi, 71 körös futam rajtját. Íme, a főszereplők nyilatkozata Interlagosból.

időmérő  Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Red Bull  Mercedes  Max Verstappen

F1: nézze meg, hogy került a gumifalba Lewis Hamilton!

2017-11-11 18:49:51

A Formula–1-es világbajnokság Brazil Nagydíjának időmérőjén Lewis Hamilton idő nélkül az utolsó helyen zárt, miután a Q1-ben a gumifalba csapódott a gyors körének elején. A balesetet követően Hamilton sokáig nem mozdult, de már korábban jelezte a csapatnak rádión, hogy jól van, az autó szakszerű leállítását intézte. Íme, a baleset videón!

időmérő  Lewis Hamilton  F1  Brazil Nagydíj

F1: új kék zászlós rendszert tesztel az FIA Brazíliában

2017-11-11 14:01:34

96 Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE Sok volt a felháborodás a pilóták körében az utóbbi időben, amiért nem találták egyértelműnek a kék zászlós jelzést, vagyis azt, amikor lekörözöttként el kellett engedniük a mögöttük érkező versenyzőt. Az FIA emiatt új jelzőrendszert tesztel a hétvégén Brazíliában.

FIA  F1  Brazil Nagydíj

F1: Bottas indul az élről, Hamilton összetörte autóját

2017-11-11 18:12:47

A Mercedes finn pilótája, Valtteri Bottas indulhat az élről a vasárnapi Brazil Nagydíjon, mögötte a Ferrari két versenyzője, Sebastian Vettel és Kimi Räikkönen végzett a második és a harmadik helyen az időmérőn. A pályafutása harmadik pole pozícióját megszerző Bottas friss világbajnok csapattársa, Lewis Hamilton a Q1-ben kicsúszott a pályáról és összetörte a Mercedesét.

Valtteri Bottas  F1  Brazil Nagydíj

Mercedes-szendvicsben a mezőny Brazíliában

2017-11-11 16:00:35

Már a Q1-ben biztossá vált, hogy véget ér a Mercedes sorozata Brazíliában, hiszen Lewis Hamilton első mért köre a gumifalban ért véget. A Mexikóban negyedik vb-címét ünneplő versenyző így csak az utolsó helyről kezdheti meg a holnapi versenyt, miközben márkatársa, Valtteri Bottas tovább írta csapata pole pozíciós dominanciáját Sao Paulóban. Folytatás holnap 17 órakor a versennyel.

időmérő  Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Kimi Räikkönen  F1  Brazil Nagydíj

F1: minimális Mercedes-előny maradt szombatra Brazíliában

2017-11-11 15:00:05

A Mercedes pilótái az élen maradtak Interlagosban, de előnyük minimális a Ferrarival szemben. Valtteri Bottas Lewis Hamiltont 3, Kimi Räikkönent 45, Sebastian Vettelt 58 ezreddel előzte meg. Max Verstappen a legvégére tartotta gyors körét a szuperlágy gumikon, de az első mért körében kis hibát követett el, a másodikban pedig megpördült. Időmérő 17 órától!