Találatok a Ezekiel Henty címkére

Találatok száma: 49

Horvátország: Henty nélkül jutott tovább a kupában az Osijek

2018-09-19 17:47:08

Az NK Osijek 3–0-s győzelmet aratott az alsóbb osztályú NK Zagorec Krapina vendégeként a labdarúgó Horvát Kupa főtáblájának első fordulójában, így bejutott a legjobb 16 közé.

NK Osijek Horvát Kupa Ezekiel Henty

Horvátország: döntetlen Eszéken a Slaven Belupo ellen

2018-08-24 22:06:06

A horvát bajnokság 5. fordulójában az NK Osijek hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Slaven Belupóval. A mérkőzést végigjátszotta a hazaiaknál a volt Vidi-csatár, Mirko Maric, valamint a Puskás Akadémiától kölcsönvett támadó, Ezekiel Henty, míg a vendégeknél a szintén PAFC-tól érkezett Stipe Bacelic-Grgic az 56. percben csereként lépett pályára.

NK Osijek Horvátország Ezekiel Henty Eszék

Horvátország: továbbra is hibátlanok az eszékiek

2018-08-12 20:24:01

A harmadik fordulóban megszerezte harmadik győzelmét az Eszék, amely a 3–0-ra verte az utolsó helyen álló Istra 1961 csapatát.

Horvátország: a Vidi excsatárai három gólt lőttek az Eszékben

2018-08-05 20:54:06

Az NK Osijek hazai pályán 3–2-re legyőzte az NK Rudest a horvát élvonalbeli labdarúgó-bajnokság második fordulójának vasárnapi játéknapján.

NK Osijek Mirko Maric Horvátország Ezekiel Henty

Horvátország: Gyurcsó-gólpassz után Henty-ollózás – eszéki siker a Hajduk felett

2018-07-29 23:13:10

Gyurcsó Ádám csapata, a Hajduk Split 4–1-re kikapott Eszéken a horvát élvonalbeli labdarúgó-bajnokság nyitó fordulójában.

videó légiósok NK Osijek Horvátország Hajduk Split Gyurcsó Ádám

PAFC: végleg szerződtették Hentyt, majd kölcsönadták Eszékre

2018-06-23 09:40:45

A Puskás Akadémia FC labdarúgócsapata hivatalos honlapján adta hírül, hogy szerződtette a Videotontól a csapatnál eddig kölcsönben szereplő nigériai Ezekiel Hentyt, majd kölcsön is adta Eszékre.

átigazolás magyar Videoton NK Osijek Ezekiel Henty

Vb 2018: Henty és Perosevic fogadott a Horvátország–Nigériára

2018-06-11 11:58:08

Argentína, Izland, Horvátország, Nigéria – a világbajnokság D-csoportja sokadik ránézésre is elég keménynek tűnik. Vajon mit gondolnak erről az Újpestben és a Puskás Akadémiában légióskodó nigériaiak? Annyit előzetesen elárulhatunk: nagyon bizakodóak, szerintük még Messiéknek is akadhat félnivalójuk. Henty fogadást is kötött horvát csapattársával, Antonio Peroseviccsel hazájuk egymás elleni meccsére.

Újpest FC videó vb 2018 nigériai válogatott labdarúgó NB I horvát válogatott

Videoton: heten nem kezdték meg a felkészülést, Anel Hadzic igen

2018-06-14 11:57:27

Megkezdte a felkészülést a 2018–2019-es szezonra az NB I-ben aranyérmes Videoton FC. A székesfehérváriak hét játékosa a klub engedélyével nem jelent meg az orvosi felmérésen.

Zöldesi Illés Videoton Szabó Bence Sejben Viktor NB I Lorentz Márton

MK: csodás gyógyulás? Henty színészkedése sárgát ért – videó

2018-05-09 10:43:09

Nem mindennapi jelenet játszódott le a DVSC–Puskás Akadémia (2–0) labdarúgó Magyar Kupa-elődöntő első félidejében. A felcsútiak légiósa, Ezekiel Henty egy párharcot követően nagyot ordítva terült el a földön az alapvonalnál. Eddig még semmi extra, de ami ezután következett…

Puskás Akadémia Magyar Kupa MK-elődöntő Ezekiel Henty Debrecen

NB I: Kemény környéken nőttem fel, harcoltam, hogy kitörjek a gettóból – Henty

2018-04-22 00:17:07

Szakály Péter találatával nyert Mezőkövesden a házigazda Diósgyőr ellen a Puskás Akadémia a labdarúgó NB I 27. fordulójának kiesési helyosztóján. A találkozó után a felcsútiak nigériai játékosával, Ezekiel Hentyvel beszélgettünk, aki elmondta, hogy gettóban nőtt fel, ahol sok mindent megtanult az életről. Ezen kívül azt is elárulta, miért érzi jobban magát a Puskás Akadémiában, mint a Videotonban.

videó Puskás Akadémia Pintér Attila PAFC NSO Tv NB I 27. forduló

MK: A Puskás Akadémia kiütéses sikerének nyomában

2018-04-19 01:57:47

A labdarúgó Magyar Kupa elődöntős párharcának első meccsén a Puskás Akadémia FC 4–0-ra megverte odahaza a DVSC-t, jelentős előnyre szert téve a májusi visszavágó előtt. A találkozó után a győztes csapat két tagjával, Poór Patrikkal és Hegedűs Jánossal beszélgetett az NSO Tv stábja arról, hogy mi volt a nagy különbségű sikerük titka? Utóbbi játékosnak az édesapja is szóba került, akivel néhány nappal ezelőtt ugyanabban a percben szerzett gólt.

közvetítés Puskás Akadémia Poór Patrik Pintér Attila PAFC Magyar Kupa-elődöntő

MK: „Nem Pintér Attila számít, hanem a csapat”; Herczeg: Úgy voltunk, mint a hulla

2018-04-19 01:21:00

A labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjében a Puskás Akadémia FC 4–0-ra megverte odahaza a DVSC-t, jelentős előnyre szert téve a májusi visszavágó előtt. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

közvetítés Puskás Akadémia Pintér Attila PAFC Magyar Kupa-elődöntő Magyar Kupa

Puskás Akadémia: a négy góllal fél lábbal a döntőben

2018-04-18 19:28:15

A labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjében a Puskás Akadémia 4–0-ra megverte odahaza a DVSC-t, jelentős előnyre szert téve a májusi visszavágó előtt.

NB I: Henty két meccset kapott Lovrencsics megtaposásáért

2018-03-27 18:50:34

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága taposásért kétmeccses eltiltással sújtotta Ezekiel Hentyt, a Puskás Akadémia támadóját, aki a Ferencváros elleni mérkőzésen szándékosan rálépett Lovrencsics Gergő lábára.

fegyelmi Puskás Akadémia MLSZ Lovrencsics Gergő Ezekiel Henty

MLSZ: Henty egy meccsre szóló eltiltást kapott – a piros lapért

2018-03-20 17:36:49

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága egy meccsre szóló eltiltással büntette Ezekiel Hentyt, a Puskás Akadémia nigériai játékosát, akit kiállítottak a Ferencváros elleni bajnokin.

fegyelmi Puskás Akadémia MLSZ Lovrencsics Gergő Joseph Paintsil Halmosi Péter

PAFC: az MLSZ fegyelmi eljárást indított Henty ellen

2018-03-19 13:37:19

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) hivatalos honlapján közölte: fegyelmi eljárást indított Ezekiel Hentyvel szemben. A Puskás Akadémia légiósa az FTC elleni, elveszített (3–1) idegenbeli bajnokin megtaposta a földön fekvő Lovrencsics Gergőt.