Találatok a Ezekiel Henty címkére

Találatok száma: 59

Micsoda mérkőzés volt: négyet kapott Felcsúton a Fradi!

2019-08-25 14:29:59

A Puskás Akadémia FC nagy meglepetésre 4–1-re legyőzte odahaza a címvédő, tartalékosan felálló Ferencvárost a labdarúgó NB I 4. fordulójának záró mérkőzésén.

percről percre onlive! közvetítés Varga Roland Urblík József Sós Bence

Ebedli Zoltán unokája debütált Kisvárdán, Henty és Ádám duplával tért vissza

2019-08-05 15:11:45

A labdarúgó NB I új idényébe is folytatjuk sorozatunkat, amelyben az előző bajnoki forduló érdekességeire, legjeire tekintünk vissza. Ugyan az 1. fordulóból későbbre halasztották a DVSC–Ferencváros mérkőzést, ám így is voltak kiemelést érdemlő teljesítmények, események.

Újpest Ádám Martin Zsótér Donát Puskás Akadémia NB I-es legek NB I

NB I: A Puskás Akadémiánál mindig korrektek voltak velem – Henty

2019-08-04 03:07:37

Kiválóan sikerült Ezekiel Henty visszatérése az NB I-be, hiszen két góllal vette ki a részét a Puskás Akadémia  Újpest elleni, 3–1-es győzelméből a labdarúgó NB I idénynyitó fordulójában. A nigériai támadó az elmúlt évadot kölcsönben az Eszék csapatánál, és sérüléssel töltötte. Úgy néz ki, a hasi fájdalmai már a múlté, a 60. perc környékén mégis ő kérte, hogy cseréljék le.

Újpest labdarúgó NB I Puskás Akadémia Hornyák Zsolt Ezekiel Henty

Henty duplázott, a Puskás Akadémia nyert az Újpest vendégeként

2019-08-03 11:05:30

A labdarúgó NB I első fordulójában az Újpest pályaválasztóként 3–1-re kikapott a Puskás Akadémiától az Illovszky Rudolf Stadionban.

Újpest Puskás Akadémia PAFC NB I 1. forduló NB I Ezekiel Henty

Felkészülés: Henty duplázott, a Puskás Akadémia remekelt

2019-07-24 17:08:08

A labdarúgó NB I-ben szereplő Puskás Akadémia felkészülési mérkőzésen 4–0-ra legyőzte a görög Láriszát.

labdarúgó NB I Puskás Akadémia PAFC NB I felkészülés NB I Lárisza

Felkészülés: legyőzte szerb ellenfelét a Puskás Akadémia

2019-07-16 20:24:36

A Puskás Akadémia 2–0-ra legyőzte a szerb másodosztályú Zsarkovót az ausztriai edzőtábor első felkészülési mérkőzésén.

felkészülési mérkőzés edzőtábor Puskás Akadémia NB I Josip Knezevic Ezekiel Henty

Légiósok: Kleinheisler gólpasszt adott, Kádárt kiállították

2019-04-03 17:30:22

A horvát élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 27. fordulójában Kleinheisler László csapata, az NK Osijek idegenben 3–1-re legyőzte az Inter Zapresicet.

légiósok Vécsei Bálint Szoboszlai Dominik Nagy Dominik Lang Ádám Kádár Tamás

NB I: nigériai játékos kívánt boldog apák napját Pintér Attilának – kép

2019-03-19 15:50:47

Ezekiel Henty, a horvát élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő NK Osijek támadója Instagram-történetében kívánt boldog apák napját korábbi edzőjének, Pintér Attilának. A 25 éves nigériai játékos korábban a Puskás Akadémiánál dolgozott együtt a jelenleg csapat nélküli szakemberrel.

Pintér Attila Ezekiel Henty

Légiósok: Gyurcsó szépített, de Hentyék jutottak tovább – videó

2018-12-05 19:21:20

Gyurcsó Ádám csapata, a Hajduk Split kiesett a labdarúgó Horvát Kupa negyeddöntőjében, mivel 2–1-re kikapott idegenben a Puskás Akadémia és a Vidi korábbi csatárával, Ezekiel Hentyvel felálló NK Osijektől. A mérkőzésen a magyar szélső és a nigériai csatár is gólt szerzett.

videó légiósok NK Osijek Horvát Kupa Gyurcsó Ádám Ezekiel Henty

Horvátország: Henty nélkül jutott tovább a kupában az Osijek

2018-09-19 17:47:08

Az NK Osijek 3–0-s győzelmet aratott az alsóbb osztályú NK Zagorec Krapina vendégeként a labdarúgó Horvát Kupa főtáblájának első fordulójában, így bejutott a legjobb 16 közé.

NK Osijek Horvát Kupa Ezekiel Henty

Horvátország: döntetlen Eszéken a Slaven Belupo ellen

2018-08-24 22:06:06

A horvát bajnokság 5. fordulójában az NK Osijek hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Slaven Belupóval. A mérkőzést végigjátszotta a hazaiaknál a volt Vidi-csatár, Mirko Maric, valamint a Puskás Akadémiától kölcsönvett támadó, Ezekiel Henty, míg a vendégeknél a szintén PAFC-tól érkezett Stipe Bacelic-Grgic az 56. percben csereként lépett pályára.

NK Osijek Horvátország Ezekiel Henty Eszék

Horvátország: továbbra is hibátlanok az eszékiek

2018-08-12 20:24:01

A harmadik fordulóban megszerezte harmadik győzelmét az Eszék, amely a 3–0-ra verte az utolsó helyen álló Istra 1961 csapatát.

Horvátország: a Vidi excsatárai három gólt lőttek az Eszékben

2018-08-05 20:54:06

Az NK Osijek hazai pályán 3–2-re legyőzte az NK Rudest a horvát élvonalbeli labdarúgó-bajnokság második fordulójának vasárnapi játéknapján.

NK Osijek Mirko Maric Horvátország Ezekiel Henty

Horvátország: Gyurcsó-gólpassz után Henty-ollózás – eszéki siker a Hajduk felett

2018-07-29 23:13:10

Gyurcsó Ádám csapata, a Hajduk Split 4–1-re kikapott Eszéken a horvát élvonalbeli labdarúgó-bajnokság nyitó fordulójában.

videó légiósok NK Osijek Horvátország Hajduk Split Gyurcsó Ádám

PAFC: végleg szerződtették Hentyt, majd kölcsönadták Eszékre

2018-06-23 09:40:45

A Puskás Akadémia FC labdarúgócsapata hivatalos honlapján adta hírül, hogy szerződtette a Videotontól a csapatnál eddig kölcsönben szereplő nigériai Ezekiel Hentyt, majd kölcsön is adta Eszékre.

átigazolás magyar Videoton NK Osijek Ezekiel Henty

Vb 2018: Henty és Perosevic fogadott a Horvátország–Nigériára

2018-06-11 11:58:08

Argentína, Izland, Horvátország, Nigéria – a világbajnokság D-csoportja sokadik ránézésre is elég keménynek tűnik. Vajon mit gondolnak erről az Újpestben és a Puskás Akadémiában légióskodó nigériaiak? Annyit előzetesen elárulhatunk: nagyon bizakodóak, szerintük még Messiéknek is akadhat félnivalójuk. Henty fogadást is kötött horvát csapattársával, Antonio Peroseviccsel hazájuk egymás elleni meccsére.

Újpest FC videó vb 2018 nigériai válogatott labdarúgó NB I horvát válogatott

Videoton: heten nem kezdték meg a felkészülést, Anel Hadzic igen

2018-06-14 11:57:27

Megkezdte a felkészülést a 2018–2019-es szezonra az NB I-ben aranyérmes Videoton FC. A székesfehérváriak hét játékosa a klub engedélyével nem jelent meg az orvosi felmérésen.

Zöldesi Illés Videoton Szabó Bence Sejben Viktor NB I Lorentz Márton

MK: csodás gyógyulás? Henty színészkedése sárgát ért – videó

2018-05-09 10:43:09

Nem mindennapi jelenet játszódott le a DVSC–Puskás Akadémia (2–0) labdarúgó Magyar Kupa-elődöntő első félidejében. A felcsútiak légiósa, Ezekiel Henty egy párharcot követően nagyot ordítva terült el a földön az alapvonalnál. Eddig még semmi extra, de ami ezután következett…