Találatok a Espanyol címkére

Találatok száma: 453

La Liga: Morata remekelt, fordított és nyert az Atlético az Espanyol ellen

2019-11-10 18:09:09

Az Atlético Madrid hazai pályán 3–1-es sikert ért el az Espanyol ellen a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 13. fordulójában, ezzel a tabella 3. helyén áll.

spanyol bajnokság La Liga Espanyol Atlético Madrid

El: a Ferencváros döntetlenre végzett a CSZKA Moszkvával

2019-11-07 22:24:16

Az idegenbeli siker után a Ferencváros gól nélküli döntetlent játszott az eddig pont nélkül álló vendégével, az orosz CSZKA Moszkvával a labdarúgó Európa-liga csütörtöki játéknapján, és továbbra is a H-csoport 3. helyén áll. A másik mérkőzésen az éllovas Espanyol a 35. perctől kettős emberelőnyben játszott a Ludogorec ellen, ennek megfelelően nagy verést mért bolgár vendégére (6–0).

Ludogorec Fradi Ferencváros FTC Európa-liga Espanyol

Hat gólt lőtt a Ludogorecnek, továbbjutott az Espanyol

2019-11-06 19:14:19

A labdarúgó Európa-liga csoportkörének 4. fordulójában a H jelű kvartettet vezető Espanyol hazai pályán 6–0-ra legyőzte a 35. perctől kezdve kettős emberhátrányban játszó a Ludogorec Razgradot. A csoport másik mérkőzésén a Ferencváros gól nélküli döntetlent játszott a CSZKA Moszkvával, így az utolsó két forduló eredményeitől függetlenül az Espanyol továbbjutott az egyenes kieséses szakaszba.

Ludogorec Razgrad Ludogorec Európa-liga Espanyol El

Idehaza sem kapott ki a Ferencváros a CSZKA Moszkvától

2019-11-07 20:34:59

Az idegenbeli siker után a Ferencvárosban a Groupama Arénában gól nélküli döntetlent játszott a CSZKA Moszkvával az Európa-liga H-csoportjának 4. fordulójában. A csoport másik mérkőzésén az Espanyol odahaza hat gólt rúgott a Ludogorecnek!

onlive! közvetítés Ludogorec H-csoport Fradi Ferencváros

La Liga: hatból hat – az Espanyol a Valenciától is kikapott otthon

2019-11-02 14:31:49

Hatodik hazai mérkőzését is elveszítette a Ferencváros Európa-liga-csoportellenfele, az Espanyol a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 2019–2020-as kiírásában: a barcelonai együttes a 12. forduló nyitó mérkőzésén a Valenciától kapott ki 2–1-re.

spanyol foci Valencia La Liga Espanyol

La Liga: betalált a volt újpesti, a Sociedad nem érte utol a Barcát

2019-10-30 20:45:11

A Valencia és a Sevilla összecsapása 1–1-es döntetlennel zárult a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 11. fordulójának rangadóján.

spanyol foci Valencia Sevilla Real Sociedad Levante La Liga

La Liga: öt bajnoki után győzött újra az Espanyol

2019-10-27 18:23:08

A spanyol élvonalbeli bajnokság 10. fordulójában a Ferencvárossal azonos Európa-liga-csoportban szereplő Espanyol 1–0-ra győzött a Levante otthonában.

spanyol foci La Liga Espanyol

El: FTC-bravúr Moszkvában; Espanyol-siker a Ludogorec ellen

2019-10-24 20:34:04

A labdarúgó Európa-liga H-csoportjának 3. fordulójában a Ferencváros a CSZKA Moszkva, az Espanyol a Ludogorec otthonában nyert 1–0-ra.

Razgradi randevú: egy vendéggól és semmi más a Ludogorec–Espanyolon

2019-10-24 18:36:08

Az Espanyol idegenben 1–0-s győzelmet aratott a Ludogorec Razgrad felett, ezzel három fordulót követően átvette a vezetést a labdarúgó Európa-liga H-csoportjában.

Ludogorec Ferencváros Európa-liga Espanyol El H-csoport

Óriási balhé Katalóniában, Rakiticnek az autópályán kellett gyalogolnia

2019-10-15 09:01:17

Óriási a felfordulás a napokban Barcelonában és szinte egész Katalóniában. Spanyolországban a legfelsőbb bíróság börtönbüntetésre ítélte azokat a politikusokat, akik 2017-ben részt vettek a függetlenségi népszavazásban, ezért Katalónia-szerte hatalmas tüntetések vannak. A helyi sportolókra és klubokra is hatással vannak a történések.

spanyol labdarúgás Xavi Spanyolország La Liga Katalónia Ivan Rakitic

La Liga: menesztette vezetőedzőjét az FTC El-ellenfele

2019-10-07 20:12:01

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (La Liga) szereplő Espanyol menesztette vezetőedzőjét, David Gallegót.

spanyol foci Pablo Machín La Liga FTC Európa-liga Espanyol

El: hiába az emberelőny, kikapott otthon a Ferencváros

2019-10-03 20:24:51

Az Európa-liga csoportkörének második fordulójában a H-csoportban a Ferencváros hazai pályán 3–0-ra kikapott a Ludogorectől, míg a csoport másik mérkőzésén az Espanyol 2–0-s győzelmet aratott a moszkvai CSZKA otthonában.

Ludogorec Ferencváros Európa-liga Espanyol CSZKA Moszkva

Két gólt lőtt az Espanyol, megint kikapott a CSZKA Moszkva

2019-10-03 15:50:48

A labdarúgó Európa-liga csoportkörének 2. fordulójában a CSZKA Moszkva hazai pályán 2–0-ra kikapott az Espanyoltól. A H-csoport másik mérkőzésén a Ludogorec 3–0-ra nyert a Ferencváros otthonában.

Vu Lej Európa-liga Espanyol CSZKA Moszkva

La Liga: továbbra is hazai pont nélkül az FTC El-riválisa

2019-09-29 14:04:32

Sorozatban a harmadik bajnokiján maradt nyeretlen az Espanyol, amely hazai pályán 2–0-s vereséget szenvedett a Valladolidtól a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 7. fordulójának vasárnapi mérkőzésén. Az Eibar ugyanilyen végereredménnyel győzte le a Celta Vigót.

Valladolid La Liga Espanyol David Gallego

La Liga: feljött a második helyre a Real Sociedad

2019-09-26 21:18:21

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 6. fordulójában a Celta Vigo 1–1-es döntetlent játszott az Espanyollal, a Real Sociedad pedig 3–0-ra legyőzte a Deportivo Alavést.

spanyol foci Real Sociedad La Liga Espanyol Celta Vigo Alavés

La Liga: harmadszor is kikapott otthon az Espanyol

2019-09-22 16:44:30

Harmadik hazai mérkőzését is elveszítette a spanyol labdarúgó-bajnokság új idényében a Ferencváros Európa-liga-csoportellenfele, az Espanyol, amely vasárnap 3–1-es vereséget szenvedett a Real Sociedadtól a Cornella-El Pratban.

Real Sociedad La Liga Fradi Ferencváros FTC Espanyol

FTC: klubrekord született az Espanyol elleni góllal

2019-09-20 15:21:46

Nemcsak egy fontos pontot az Európa-liga csoportkörében, hanem új klubrekordot is feljegyezhettek a Ferencvárosnál az Espanyol elleni csütörtöki 1–1-es döntetlen alkalmával – írja a fradi.hu.

rekord Javi López Fradi Ferencváros FTC Európa-liga

Lesen vagyunk: a Fradi rányitott Európára

2019-09-20 14:33:43

Csak kalapot lehet emelni a Ferencváros Espanyol elleni produkciója előtt. A zöld-fehérek volt, hogy fölényben voltak, volt, hogy nagyot küzdöttek, és ami a lényeg, ponttal térhettek haza, így Moncz Attila (Sport Tv) és Szeli Mátyás (Nemzeti Sport) is elismerően beszélt a csapatról. Nem úgy a Real Madridról és a Liverpoolról, igaz, főleg utóbbiért talán nem kell aggódni.

podcast Lesen vagyunk Ferencváros FTC Európa-liga Espanyol

El: A Dr. Jekyll és Mr. Hyde-papagáj – a Mundo lélektelen Espanyolról ír

2019-09-20 12:29:11

Mint megírtuk, magyar szempontból bravúros, barcelonai oldalról nézve csalódást keltő eredményt, 1–1-es döntetlent hozott az Espanyol és a Ferencváros összecsapása a labdarúgó Európa-liga csoportkörének 1. fordulójában. A találkozó után a spanyol sajtó csalódottan vette tudomásul, hogy az Espanyol nem nyerte meg a mérkőzést.

lapszemle Ferencváros FTC Európa-liga Espanyol

El: „Ugyanez volt a hétvégén is. Ez aggaszt” – így az Espanyol edzője

2019-09-20 12:10:10

Magyar szempontból bravúros, barcelonai oldalról nézve csalódást keltő eredményt, 1–1-es döntetlent hozott az Espanyol és a Ferencváros összecsapása a labdarúgó Európa-liga csoportkörének 1. fordulójában. A katalánokat irányító David Gallego az első félidőben látottakkal egyáltalán nem volt elégedett.