Találatok a Espanyol címkére

Találatok száma: 310

La Liga: ezért kapott a Granada a szezonban 82 gólt – videók

2017-05-19 15:40:45

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság utolsó, 38. fordulójának nyitó mérkőzésén a sereghajtó Granada hazai pályán 2–1-re kikapott az Espanyoltól. Az andalúziai együttes védelme ezen a meccsen sem sziporkázott, a vendégek már hét perc után két góllal vezettek: előbb David Lombán adott gólpasszt szerencsétlen mozdulattal Léo Baptistaónak, majd Rúben Vezo talált a saját kapujába. A Granada – amely szezonbeli 38 bajnoki meccséből 26-ot elveszített – utolsóként búcsúzik a La Ligától.

spanyol foci  La Liga  Granada  Espanyol

La Liga: egy gól döntött Barcelonában, nyert a Valencia

2017-05-13 18:00:11

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 37., utolsó előtti fordulójában az Espanyol odahaza 1–0-ra kikapott a Valenciától.

Valencia  La Liga  Espanyol

La Liga: Suárez duplázott, a Barca hozta a városi derbit

2017-04-29 22:29:05

A Barcelona a két gólt szerző Luis Suárez vezérletével 3–0-ra legyőzte idegenben az Espanyolt a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 35. fordulójának városi rangadóján. A vendégek harmadik találatát – ami időrendben a második volt – Lionel Messi előkészítése után Ivan Rakitic jegyezte.

spanyol foci  Luis Suárez  La Liga  Espanyol  Barcelona

Kép: Messivel trollkodik a Barca városi riválisa

2017-04-29 13:20:46

A spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokság (La Liga) 35. fordulójában Espanyol–FC Barcelona mérkőzést rendeznek a szombati játéknapon. A találkozó előtt a gránátvörös-kékek városi riválisa finoman odaszúrt a Barca legnagyobb sztárjának, Lionel Messinek.

mez  kép  Lionel Messi  Espanyol  Barcelona

La Liga: ha így folytatják, aligha menekülnek meg

2017-04-25 20:48:18

Kedd este csak döntetlenre futotta a Sporting Gijónnak hazai pályán az Espanyol ellen (1–1), így továbbra is kiesést jelentő helyen áll a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) tabelláján.

Sporting Gijón  Málaga  La Liga  Granada  Espanyol

La Liga: Griezmann százados lett, az Atlético nyert Barcelonában

2017-04-22 22:06:58

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 33. fordulójában az Atlético Madrid idegenben 1–0-ra legyőzte az Espanyolt. A fővárosiak győztes gólját Antoine Griezmann szerezte, aki elkönyvelte a 100. találatát a La Ligában.

spanyol foci  La Liga  Espanyol  Atlético Madrid  Antoine Griezmann

La Liga: a Sevilla nem most került közelebb a 3. helyhez

2017-04-16 17:26:33

A dobogóért küzdő Sevilla idegenben 0–0-ra végzett a Valenciával a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 32. fordulójában. A Granada hazai pályán simán kikapott a Celta Vigótól, a Betis legyőzte az Eibart, míg az Espanyol a hosszabbításban szerzett góllal nyert a Leganés vendégeként.

spanyol foci  Valencia  Tony Adams  Sevilla  Leganés  La Liga

La Liga: az Espanyol a 92. percben lőtt győztes gólt

2017-04-16 13:54:14

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 32. fordulójában a kiesés elől menekülő Leganés közelebb járt a győzelemhez, de a 92. percben Léo Baptistao gyönyörű góllal az Espanyol javára döntött.

spanyol labdarúgás  Leganés  La Liga  Espanyol

La Liga: ennek nem örülne a Barca? Bojan a riválishoz igazolhat

2017-04-11 10:14:13

Spanyol médiaértesülés szerint az Espanyol érdeklődik Bojan Krkic, az angol élvonalbeli Stoke City labdarúgója iránt, aki jelenleg kölcsönben a német Mainzban szerepel.

spanyol átigazolás  német átigazolás  nemzetközi átigazolás  angol átigazolás  Stoke City  Mainz

La Liga: egy gól elég volt az Espanyolnak a győzelemhez

2017-04-08 14:31:34

Az Espanyol futballcsapata 1–0-ra győzött hazai pályán az Alavés ellen a spanyol élvonalbeli bajnokság 31. fordulójában.

spanyol foci  La Liga  Espanyol  Alavés

La Liga: sorozatban az ötödiket is behúzta az Atlético

2017-04-04 23:23:30

Sorozatban az ötödik mérkőzését is megnyerte az Atlético Madrid a spanyol labdarúgó-bajnokságban (La Liga): Diego Simeone tanítványai kedd este a Real Sociedadot győzték le 1–0-ra hazai pályán.

Villarreal  Real Sociedad  La Liga  Espanyol  Betis  Atlético Madrid

La Liga: Aduriz elemében volt, nyert és előzött a Bilbao

2017-04-04 21:35:37

Az Athletic Bilbao 2–0-ra legyőzte a vendég Espanyolt a spanyol labdarúgó-bajnokság 30. fordulójának keddi nyitómérkőzésén.

La Liga  Espanyol  Athletic Bilbao  Aritz Aduriz

La Liga: a 87. percig 0–1 volt, mégis a barcelonaiak nyertek

2017-03-31 19:57:23

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 29. fordulójának nyitó mérkőzésén az Espanyol hazai pályán 2–1-re legyőzte a Betist. A vendégek a 87. percig vezettek, ám a barcelonai csapat Javi Fuego és José Antonio Reyes találataival az utolsó percekben megfordította a meccset.

La Liga  José Antonio Reyes  Espanyol  Betis  spanyol foci  videó

La Liga: nem bírt egymással az Eibar és az Espanyol

2017-03-18 14:49:43

Az Eibar 1–1-es döntetlent játszott hazai pályán az Espanyollal a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 28. fordulójában.

spanyol foci  La Liga  Espanyol  Eibar

La Liga: hétgólos dráma végén győzött az Espanyol

2017-03-10 22:07:07

Gólzáporos meccsen az Espanyol 4–3-ra legyőzte a Las Palmast a spanyol labdarúgó-bajnokság 27. fordulójának nyitó mérkőzésén.

Las Palmas  La Liga  Espanyol

La Liga: nyert, közeledik az élbolyhoz a Villarreal

2017-03-04 20:42:50

A Villarreal hazai pályán 2–0-ra legyőzte az Espanyolt a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 26. fordulójában.

spanyol labdarúgás  Villarreal  La Liga  Espanyol

La Liga: folytatódott az Osasuna rossz sorozata

2017-02-26 14:00:46

Az Espanyol háromgólos győzelmet aratott a vendég Osasuna felett a spanyol labdarúgó-bajnokság 24. fordulójának első vasárnapi találkozóján.

spanyol labdarúgás  Osasuna  La Liga  Espanyol

Videó: élmény nézni Cristiano Ronaldo elasticóját

2017-02-18 18:05:06

A Real Madrid–Espanyol (2–0) spanyol bajnoki labdarúgó-mérkőzés egyik legszebb jelenete volt, amikor Cristiano Ronaldo átjátszotta magát David Lópezen.

videó  Real Madrid  Espanyol  Cristiano Ronaldo

La Liga: Bale góllal tért vissza, klubrekordot döntött a Real

2017-02-18 18:07:45

A Real Madrid otthon 2–0-ra legyőzte az Espanyolt a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 23. fordulójában.

Álvaro Morata  Real Madrid  La Liga  Gareth Bale  Espanyol

La Liga: Barcelonában nyert, és már 4. a Real Sociedad

2017-02-10 22:38:32

A Real Sociedad idegenben 2–1-re legyőzte az Espanyolt a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 22. fordulójában.