Találatok a ESMTK címkére

Találatok száma: 37

NB III: Csank János új csapata ikszelt, de már kieső helyen

2018-03-25 18:53:36

A listavezető Monor hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott a Putnokkal a labdarúgó NB III Keleti csoportjának 20. fordulójában, de az előnye nem csökkent a tabella élén, mivel a második helyezett ESMTK otthon nem bírt Csank János leendő csapatával, a Gyöngyössel. Az éllovas monoriak Karacs Dániel találatával a 93. percben mentettek pontot.

Putnok NB III Nyugati csoport NB III Közép-csoport NB III Keleti csoport NB III Monor

NB III: rangadót bukott az Érd, hárompontos előnyben Rajcziék

2018-03-10 17:26:39

A labdarúgó NB III Nyugati csoportjának 18. fordulójában az Érd hiába vezetett, rangadót vesztett az Ajka ellen (1–3), így a Rajczi Péter góljával a Csornát legyőző Kaposvár (0–1) előnye három pontra nőtt.

Érd Tiszakécske Rajczi Péter NB III Nyugati csoport NB III Közép-csoport NB III Keleti csoport

NB III: volt BL-játékos a DEAC-ban; hármas verseny a Közép-csoportban

2018-03-10 05:03:19

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 Négy mérkőzéssel múlt hétvégén elkezdődött a labdarúgó NB III 2017–2018-as kiírásának tavaszi szezonja, a többi találkozót azonban a pályák használhatatlansága miatt elhalasztották. A Nemzeti Sport Online évek óta nyomon követi a három csoport eseményeit és a tényleges tavaszi rajt előtt ezúttal is áttekintjük, hogy hol mekkora verseny valószínű a feljutásért, illetve várhatóan mely együttesek küzdenek a kiesés ellen. A szezon végén a három első helyezett feljut az NB II-be, míg csoportonként a 14–16. helyezettek, valamint a legrosszabb mutatóval záró 13. kiesik a megyei I., illetve a budapesti I. osztályba.

Érd labdarúgó NB III Tiszakécske Spitzmüller István Salgótarján SZEOL

FTC: Hogy nyártól mi lesz? Azt még meglátjuk – Hajnal

2018-02-18 17:16:15

A labdarúgó NB I-ben listavezető Ferencváros kétszer 35 perces felkészülési mérkőzésen 4–1-re legyőzte a harmadosztályú ESMTK-t. A találkozó után Hajnal Tamást arról kérdeztük: elképzelhető-e, hogy ez volt profi pályafutása utolsó téli felkészülése? A hosszú idő után újra pályára lépő Bőle Lukács pedig elmondta, nehéz időszak van mögötte, és elárulta, mire szeretné megtanítani decemberben született iker kislányait.

videó felkészülési mérkőzés felkészülés NSO Tv Hajnal Tamás Fradi

FTC: Nagy Dominik tudja, mit várunk el tőle, adunk neki időt a fejlődésre – Doll

2018-02-18 15:40:18

A labdarúgó NB I-ben listavezető Ferencváros kétszer 35 perces felkészülési mérkőzésen 4–1-re legyőzte a harmadosztályú ESMTK-t. A találkozó után Thomas Doll vezetőedzővel beszélgettünk, szóba került a visszatérő Nagy Dominik helyzete is a csapatban.

videó felkészülési mérkőzés felkészülés Thomas Doll Nagy Dominik NSO Tv

Felkészülés: Pölöskei góljára néggyel felelt a Ferencváros

2018-02-18 11:30:38

A labdarúgó NB I-ben listavezető Ferencváros kétszer 35 perces felkészülési mérkőzésen 4–1-re legyőzte a harmadosztályú ESMTK-t.

felkészülési mérkőzés felkészülés Fradi Ferencváros FTC ESMTK

FTC: újabb két felkészülési mérkőzés a programban

2018-02-14 17:32:30

A Ferencváros labdarúgócsapata hivatalos honlapján számolt be róla, hogy a spanyolországi edzőtábor után még két felkészülési mérkőzésen lép pályára a bajnokság tavaszi rajtja előtt.

felkészülési mérkőzés felkészülés NB I felkészülés NB I Ferencváros FTC

NB III: Igor Nicsenko duplázott, az ESMTK tapad az éllovasra

2017-11-29 18:04:11

A labdarúgó NB III Keleti csoportjának 14. fordulójából elhalasztott mérkőzésén az ESMTK a duplázó Igor Nicsenko vezérletével 3–0-ra nyert az MTK II ellen, így hét pontra faragta hátrányát az egy meccsel többet játszó Monorral szemben.

NB III Nyugati csoport NB III MTK II Igor Nicsenko ESMTK

Birkózás: az ESMTK csapata nyerte meg az Extraligát

2017-11-05 19:21:02

Vasárnap a kiskunfélegyházi KÉSZ Arénában került sor a birkózó csapatbajnokság legmagasabb osztálya, az Extraliga második, egyben záró fordulójára. Az első körben némi meglepetésre a Pénzügyőr végzett az élen a tavalyi csb-győztes ESMTK előtt. Ezúttal viszont az erzsébetiek mind az öt mérkőzésüket megnyerték, így a dobogó tetejére léptek, mögöttük a Pénzügyőr lett az ezüst-, a Cegléd pedig a bronzérmes.

birkózás ESMTK

NB III: döntetlen a forduló rangadóján; Pécs: 7, Ajka: 5

2017-11-04 15:43:54

A labdarúgó NB III 13. fordulójában a Keleti csoport rangadóján a listavezető Monor otthon gól nélküli döntetlent játszott a 91. percben Boda József kiállítása miatt megfogyatkozó, második ESMTK-val.

PMFC Monor ESMTK Ajka

NB III: ESMTK-siker született a Keleti csoport rangadóján

2017-10-21 15:45:28

A listavezető Monor simán legyőzte a Tállyát a labdarúgó NB III 11. fordulójában a Keleti csoportban. A Közép-csoportban a SZEOL és a Pécsi MFC is nyert, míg a Nyugati csoportban az Érd megszenvedett a Csornával, de begyűjtötte a három pontot.

Érd labdarúgó NB III Tállya Tiszaújváros Tiszafüred Salgótarján

Birkózás: az ESMTK nyerte meg a csapatbajnokságot

2016-11-23 21:29:44

Az ESMTK nyerte meg a birkózó-csapatbajnokság döntőjét, miután a finálé második felvonásán is győzött, mégpedig 25:7-re a címvédő Csepel ellen.

birkózás ESMTK Csepel

Birkózás: ESMTK-siker a csb-döntő első felvonásán

2016-11-16 21:45:40

Az ESMTK magabiztosan győzte le a címvédő Csepelt a birkózó csapatbajnokság döntőjének első felvonásán, szerdán.

NB III: a 3. perctől tíz emberrel küzdöttek, négyet kaptak

2016-03-09 17:33:10

A labdarúgó NB III Középcsoportjának 18. fordulójából elhalasztott mérkőzésén a Féhr Dávid kiállítása miatt a harmadik perctől emberhátrányban játszó Bölcske hazai pályán 4–0-s vereséget szenvedett a Szekszárdtól. A játéknap másik meccsén a Paks második csapata otthon tartotta a három pontot az ESMTK-val szemben.

Szekszárd Paks II NB III Közép-csoport NB III ESMTK Bölcske

Birkózás: hamis ESMTK-papírok, bajnok a Csepel

2016-02-22 19:56:39

Fegyelmi vétség miatt megfosztotta csapatbajnoki címétől az ESMTK-t a Magyar Birkózószövetség (MBSZ), amelynek döntése alapján a Csepel lett az aranyérmes.

NB II: az ESMTK-tól érkezett fiatal futballista a Csákvárhoz

2016-01-16 14:32:26

A Nemzeti Sport Online értesülése szerint a labdarúgó NB II-ben szereplő Csákvárban folytatja pályafutását Csendes Péter.

magyar átigazolás NB II átigazolás ESMTK Csákvár Csendes Péter

Birkózás: Barka legyőzte Sastint a válogatón

2015-11-18 22:52:21

Barka Emese nyerte meg szerdán a Sastin Marianna elleni válogatót, így jövőre ő indul a női birkózók olimpiai kvalifikációs versenyein az 58 kilogrammos kategóriában, utóbbi pedig valószínűleg 63 kilogrammban próbál majd Rióba jutni. A csapatbajnokságot az ESMTK nyerte meg.

birkózás Vasas Sastin Marianna ESMTK Csepel Barka Emese

FTC: az idényben először Thomas Doll is a pályán

2015-10-26 22:43:25

Thomas Doll, a Ferencváros vezetőedzője ebben az idényben ma lépett pályára először a Fradi öregfiúkcsapatában. A hétfő esti bajnokin a zöld-fehérek 4–3-ra legyőzték az ESMTK-t.