Találatok a Esbjerg címkére

Találatok száma: 37

Női kézi EHF-kupa: Vicces volt, hogy elsőre nem tudtam felemelni a trófeát – Nze Minko

2019-05-12 03:48:46

Megvan az első nemzetközi kupagyőzelme a Siófok női kézilabdacsapatának, s ezúttal – a két elvesztett Bajnokok Ligája-döntő után – Andrea Kobetic is ünnepelhetett. Tette mindezt az Esbjerg elleni EHF-kupa-döntő utáni, szurkolókkal közös fieszta közepette. Estelle Nze Minkónak egyébként kisebb gondja akadt, amikor csapatkapitányként fel kellett emelnie a győztesnek járó trófeát, Silje Solberg pedig csaknem sírt, hiszen sajnálta ikertestvérét, Sannát, aki a vesztes csapatban játszott. De ezen gyorsan túltette magát.

női kézilabda EHF-kupa Siófok KC Silje Solberg Estelle Nze Minko Esbjerg Andrea Kobetic

Női kézi EHF-kupa-döntő: a Siófok győzött és megnyerte a kupát

2019-05-11 22:08:14

A Siófok nyerte meg a női kézilabda EHF-kupát, miután végig vezetve, biztosan győzött a dán Esbjerg ellen, és mivel Dániában döntetlent játszott, összesítésben öt góllal kerekedett felül. Ezzel a Siófok az első nemzetközi kupatrófeáját szerezte.

női kézilabda EHF-kupa női kézilabda női kézi EHF-kupa Team Esbjerg Siófok kézilabda Siófok KC

A Siófokot nem lehetett megállítani, hazai pályán lett EHF-kupa-győztes

2019-05-11 19:41:18

Női kézi EHF-kupa: a Siófok ikszelt a döntő első felvonásán

2019-05-05 15:40:40

A női kézilabda EHF-kupa fináléjának első felvonásán a Siófok KC 21–21-es döntetlent játszott a dán Team Esbjerg otthonában. A visszavágót május 11-én, 20.30 órától rendezik meg Siófokon.

Nyílt maradt a döntő: a Siófok döntetlent játszott Dániában

2019-05-05 14:11:35

A női kézilabda EHF-kupa döntőjének első felvonásán a Siófok KC 21–21-es döntetlent játszott a dán Team Esbjerg otthonában. A visszavágót május 11-én, 20.30 órától rendezik meg Siófokon.

Női kézi EHF-kupa: kijelölték az Esbjerg–Siófok döntő időpontjait

2019-04-26 16:12:19

Kijelölték a női kézilabda EHF-kupa döntőjének időpontjait. Az Esbjerg–Siófok finálé első felvonását május 5-én (vasárnap) 15 órától rendezik Dániában, míg a magyarországi visszavágóra május 11-én, szombaton kerül sor 20.30-kor.

női kézilabda EHF-kupa Siófok Esbjerg

Női kézi EHF-kupa: Dániában kezdi a döntőt a Siófok

2019-04-16 11:29:23

A női kézilabda EHF-kupa döntőjében a Siófok KC a dán Esbjerg otthonában kezd a májusi első hétvégén. A visszavágó a Balaton-parti csapat otthonában lesz egy héttel később – derült ki a szövetség keddi sorsolásán.

női kézi EHF-kupa Siófok Esbjerg

Hollandia: visszavonul a 109-szeres válogatott

2018-11-01 13:45:43

Bejelentette visszavonulását Van der Vaart, a Real Madrid, a Tottenham és a Hamburg korábbi középpályása, aki jelenleg a dán élvonalbeli labdarúgó-bajnokság harmadik helyén álló Esbjergben futballozik.

Tottenham Real Madrid Rafael van der Vaart Hollandia Hamburg Esbjerg

Dánia: Van der Vaart az újonc Esbjerghez igazolt

2018-08-04 19:21:06

Egyéves szerződést kötött a dán élvonalbeli Esbjerg FB labdarúgócsapatával Rafael van der Vaart, a hollandok 109-szeres válogatott középpályása.

Esbjerg nemzetközi átigazolás dán foci Rafael van der Vaart Estevana Polman

Női kézi BL: kiütéses győri siker, biztos a csoportelsőség

2017-03-05 18:24:06

női kézi BL Győri Audi ETO KC Győr kézilabda Esbjerg női kézilabda BL

Hozta a kötelezőt az ETO, megvan a csoportelsőség

2017-03-05 15:42:20

A női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének utolsó előtti fordulójában a Győri Audi ETO KC hazai környezetben lelépte a sereghajtó Esbjerget, és biztosította a csoportelsőséget a 10. forduló eredményétől függetlenül. Estére azt is megtudhattuk, hogy a Metz lesz a győriek ellenfele a negyeddöntőben.

női kézilabda BL női kézi BL Győri Audi ETO KC Esbjerg

Női kézi: hazatér a Larvik klasszis kapusa

2017-03-02 17:59:25

Az idény végén elhagyja a norvég Larvik női kézilabdacsapatát Sandra Toft. A 27 éves dán válogatott kapus hazatér, és két évig az Esbjerget fogja erősíteni.

női kézilabda Sandra Toft Larvik Esbjerg

Női kézi BL: Bulatovics-parádé, már a Vardar sem veretlen!

2017-02-26 18:25:58

A női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének 4. fordulójában az Esbjerg 22–21-re legyőzte a Midtjyllandot a dán derbin. A hazaiaknál a svéd Jenny Alm, a vendégeknél a norvég Veronica Kristiansen szerzett hét gólt.

Midtjylland Esbjerg Buducsnoszt Podgorica Vardar Szkopje női kézi BL

Női kézi BL: a Győr könnyedén nyert Dániában

2017-02-05 18:12:21

A Győri Audi ETO KC 32–26-ra nyert Dániában az Esbjerg ellen a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjében.

Hozta a kötelezőt a Győri ETO Dániában

2017-02-05 16:17:28

A Győri Audi ETO KC 32–26-ra legyőzte Dániában az Esbjerget a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjében.

Női kézi BL: nem egyértelmű favorit a Győr, a Fradi a 6.

2016-10-12 16:44:14

Hogy melyik csapat nyeri meg a hétvégén rajtoló női kézilabda Bajnokok Ligája 2016–2017-es idényét? A számos nagy volumenű átigazolást követően még az EHF szakírói sem tudnak egyértelmű fő esélyest megnevezni, de azért a Győri Audi ETO-val ebben a kiírásban is számolni kell.

női kézi BL Vardar Szkopje Rosztov-Don Midtjylland Metz Larvik

Videó: a 94. percben egyenlített, majd lehúzta egy sörrel a drukkert

2015-09-29 18:22:09

A dán labdarúgó-bajnokságban szereplő Esbjerg csatára, Nicki Bille Nielsen egy ideig biztosan a szurkolók kedvence lesz. A nyáron a francia Evian-tól hazaszerződő, 27 éves támadó a Hobro elleni hétvégi bajnokin a 94. percben egyenlített, majd ritkán látható módon ünnepelt a szurkolókkal.

dán labdarúgás Nicki Bille Nielsen Hobro Esbjerg

Női kézi EHF-kupa: Dániában is nyert, így elődöntős az Érd

2015-03-15 20:52:20

A női kézilabda EHF-kupa negyeddöntőjének visszavágóján is nyert az Érd. A hazai pályán szerzett nyolcgólos előny után idegenben is legyőzte a dán Esbjerget, így bejutott a legjobb négy közé.

Érd női kézilabda EHF-kupa női kézi EHF-kupa kézilabda Esbjerg

Női kézi EHF-kupa: az érdi átlövő nem játszik Dániában

2015-03-12 15:37:54

Két kulcsjátékosát is elveszítette az Érd a dán női kézilabda-bajnokság alapszakaszának győztese, az Esbjerg elleni EHF-kupa-negyeddöntő első felvonása (28–20) alkalmával, és egyikük a vasárnapi idegenbeli visszavágón sem szerepelhet.