Kézilabda: a dán szövetség nem változtatott a bajnokság lezárásán

A Dán Kézilabda-szövetség hétfői ülésén eldőlt, nem változtatnak az eredeti határozaton, így a koronavírus-járvány miatt befejezettnek tekintik az idényt.

kézilabda koronavírus Esbjerg Dánia Aalborg

Dánia: még sincs vége a kézibajnokságnak?

2020-05-05 17:37:51

Úgy tűnik, mégsem úgy ér véget a dán kézilabda-bajnokság, ahogyan korábban bejelentették, ugyanis a helyi szövetség fellebbezési testülete felülbírálta az idény végére vonatkozó döntéseket – írja a handball-world.news.

koronavírus Esbjerg Dánia kézilabda Dánia Aalborg

Női kézi BL: Esbjerg-siker, kialakult a negyeddöntő párosítása

2020-03-08 18:50:52

A Team Esbjerg óriási csatában, 30–29-re legyőzte a Metz Handballt a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének utolsó mérkőzésén, így kialakult a negyeddöntő párosítása. A 1. csoportban a minitabellán a három 13 pontos csapat közül a francia Metz végzett az élen, míg a dán Esbjerg sikerével megelőzte a Rosztov-Dont, amely így a negyeddöntőben a francia Bresttel találkozik.

női kézilabda BL női kézi BL Metz Esbjerg

Női kézi: nézők nélkül játszanak le BL- és EHF-kupa-meccseket

2020-03-06 20:00:53

Az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) a hivatalos honlapján jelentette be, hogy a koronavírus-járvány miatt egy női Bajnokok Ligája- és két női EHF-kupa-mérkőzést zárt kapuk mögött játszanak le Dániában.

női kézilabda EHF-kupa női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda BL női kézilabda női kézi EHF-kupa női kézi BL

Női kézi: az Esbjerg edzője lett a dán szövetségi kapitány

2020-03-02 18:00:04

A vasárnap a Team Esbjerg vezetőedzőjeként a Ferencvárostól Érden női Bajnokok Ligája-mérkőzésen vereséget szenvedő Jesper Jensent nevezték ki a dán női kézilabda-válogatott szövetségi kapitányának.

női kézilabda dán női kézilabda válogatott Jesper Jensen Esbjerg Dánia

Női kézi BL: a Ferencváros legyűrte otthon az Esbjerget

2020-03-01 16:30:34

A Ferencváros női kézilabdacsapata hazai pályán a 12 gólos Klujber Katrin vezérletével 26–25-re legyőzte a már továbbjutó Esbjerget a női Bajnokok Ligája középdöntőjének 9. fordulójában. A csoport másik meccsen a Metz 28–26-ra megverte a bukaresti CSM-et.

női kézi BL FTC-Rail Cargo Hungaria Esbjerg

Klujber és Bíró vezérletével győzött a Ferencváros

2020-03-01 14:38:58

A Ferencváros jó ideig utolsó hazai Bajnokok Ligája-meccsén 26–25-ös győzelemmel búcsúzott közönségétől a dán Esbjerg ellen: a második félidőben háromgólos hátrányt dolgozott le Elek Gábor csapata, amelynek kapujában a végén bravúrokat mutatott be Bíró Blanka, míg támadásban Klujber Katrin nyújtott extrát 12 gólt szerezve.

FTC kézilabda Esbjerg Bíró Blanka FTC-Rail Cargo Hungaria Klujber Katrin női kézi BL

Kézilabda BL: PSG- és Barcelona-siker, ikszelt a Metz

2020-02-09 21:02:49

A férfi kézilabda BL A-csoportjában a PSG az első félidőben eldöntötte a Celje elleni idegenbeli mérkőzését, míg a Barcelona Norvégiában az első félidő hajrájában fordítva szerezte meg újabb sikerét. A nőknél a Metz hazai pályán ikszelt a dán Esbjerggel.

női kézi BL férfi kézi BL PSG kézilabda Metz kézilabda Esbjerg Elverum

Női kézi BL: a Ferencváros vereséget szenvedett Dániában

2020-02-02 16:41:29

A női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének 2. fordulójában a Ferencváros 29–27-re kikapott a dán Esbjerg otthonában. Az elején elhúzott a magyar csapat, és a második félidőben is fordítani tudott, de az utolsó öt perc a hazaiaknak sikerült jobban.

női kézilabda BL női kézilabda női kézi BL FTC-Rail Cargo Hungaria Esbjerg

A Fradi újabb álomkezdését ezúttal nem követte pontszerzés

2020-02-02 15:49:43

A női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének 2. fordulójában a remekül kezdő Ferencváros idegenben 29–27-re kikapott a dán Esbjergtől. Az 5–0-val indító magyar csapat a második félidő zömében futott az eredmény után, de a hajrában így is vezetni tudott – egy kiállítás viszont megpecsételte a sorsát.

Női kézi BL: az Esbjerg nyerni tudott Bukarestben

2019-11-10 22:15:27

Elszenvedte első vereségét a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében a román CSM Bucuresti, miután a dán Esbjerg négy góllal nyert a román fővárosban.

női kézilabda női kézi BL Esbjerg CSM Bucuresti

Női kézi BL: simán nyert a Brest, fordított az Esbjerg

2019-10-12 21:04:21

A Brest Bretagne hazai környezetben 37–24-re legyőzte a Valceát a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 2. fordulójában, míg az Esbjerg úgy nyert 28–22-re Lublinban, hogy a szünetben három góllal (15–12) még a lengyel csapat vezetett.

női kézilabda női kézi BL Valcea Lublin Esbjerg Brest

Női kézi EHF-kupa: Vicces volt, hogy elsőre nem tudtam felemelni a trófeát – Nze Minko

2019-05-12 03:48:46

Megvan az első nemzetközi kupagyőzelme a Siófok női kézilabdacsapatának, s ezúttal – a két elvesztett Bajnokok Ligája-döntő után – Andrea Kobetic is ünnepelhetett. Tette mindezt az Esbjerg elleni EHF-kupa-döntő utáni, szurkolókkal közös fieszta közepette. Estelle Nze Minkónak egyébként kisebb gondja akadt, amikor csapatkapitányként fel kellett emelnie a győztesnek járó trófeát, Silje Solberg pedig csaknem sírt, hiszen sajnálta ikertestvérét, Sannát, aki a vesztes csapatban játszott. De ezen gyorsan túltette magát.

női kézilabda EHF-kupa Siófok KC Silje Solberg Estelle Nze Minko Esbjerg Andrea Kobetic

Női kézi EHF-kupa-döntő: a Siófok győzött és megnyerte a kupát

2019-05-11 22:08:14

A Siófok nyerte meg a női kézilabda EHF-kupát, miután végig vezetve, biztosan győzött a dán Esbjerg ellen, és mivel Dániában döntetlent játszott, összesítésben öt góllal kerekedett felül. Ezzel a Siófok az első nemzetközi kupatrófeáját szerezte.

női kézilabda EHF-kupa női kézilabda női kézi EHF-kupa Team Esbjerg Siófok kézilabda Siófok KC

A Siófokot nem lehetett megállítani, hazai pályán lett EHF-kupa-győztes

2019-05-11 19:41:18

Női kézi EHF-kupa: a Siófok ikszelt a döntő első felvonásán

2019-05-05 15:40:40

A női kézilabda EHF-kupa fináléjának első felvonásán a Siófok KC 21–21-es döntetlent játszott a dán Team Esbjerg otthonában. A visszavágót május 11-én, 20.30 órától rendezik meg Siófokon.

Nyílt maradt a döntő: a Siófok döntetlent játszott Dániában

2019-05-05 14:11:35

A női kézilabda EHF-kupa döntőjének első felvonásán a Siófok KC 21–21-es döntetlent játszott a dán Team Esbjerg otthonában. A visszavágót május 11-én, 20.30 órától rendezik meg Siófokon.

Női kézi EHF-kupa: kijelölték az Esbjerg–Siófok döntő időpontjait

2019-04-26 16:12:19

Kijelölték a női kézilabda EHF-kupa döntőjének időpontjait. Az Esbjerg–Siófok finálé első felvonását május 5-én (vasárnap) 15 órától rendezik Dániában, míg a magyarországi visszavágóra május 11-én, szombaton kerül sor 20.30-kor.

női kézilabda EHF-kupa Siófok Esbjerg

Női kézi EHF-kupa: Dániában kezdi a döntőt a Siófok

2019-04-16 11:29:23

A női kézilabda EHF-kupa döntőjében a Siófok KC a dán Esbjerg otthonában kezd a májusi első hétvégén. A visszavágó a Balaton-parti csapat otthonában lesz egy héttel később – derült ki a szövetség keddi sorsolásán.