Találatok a Erste Liga címkére

Találatok száma: 136

Erste Liga: a Dunaújváros simán nyert a Corona Brasov ellen

2018-09-17 19:47:31

A Dunaújvárosi Acélbikák jégkorongcsapata 4–1-re legyőzte a romániai Corona Brasov együttesét az Erste Liga hétfői játéknapján. A Hokiklub Budapest és a Vasas összecsapásán egy hosszabbításban született gól döntött.

jégkorong Vasas jégkorong Erste Liga Dunaújvárosi Acélbikák Dunaújváros jégkorong

Erste Liga: őrült mérkőzésen kapott ki a Vasas

2018-09-16 20:07:29

Nagy Gergő hosszabbításban szerzett góljával 3–2-es győzelmet aratott a Ferencváros jégkorongcsapata a Gyergyói HK vendégeként az Erste Liga vasárnapi játéknapján. A Vasas hihetetlen vereséget szenvedett, az 58. perc elején még 3–1-re vezetett, végül hosszabbításban 4–3-ra kikapott a Vienna Capitals második csapatától.

jégkorong Vasas jégkorong FTC jégkorong Erste Liga

Erste Liga: tucatnyi gól és szétlövéses csíki siker az FTC ellen

2018-09-14 18:31:24

A jégkorong Erste Liga első játékhetének utolsó játéknapján az erdélyi túráját megkezdő Ferencváros a nap rangadóján 6–6 után szétlövéssel záruló meccset vívott a bajnoki szereplését most kezdő Sport Club Csíkszereda otthonában.

Vienna Capitals II Vasas HC Vasas UTE Hokiklub Budapest HSC Csíkszereda

Erste Liga: gólzápor Bécsben, fehérvári és debreceni fordítás

2018-09-11 15:45:15

A jégkorong Erste Liga keddi játéknapján a Dunaújvárosi Acélbikák csapata 6–3-ra győzött a Vienna Capitals II otthonában. A gólzáporos mérkőzésen a vendégek mind a hat gólját különböző játékos szerezte.

Vienna Capitals II Vasas Hokiklub Budapest Fehérvári Titánok Erste Liga Dunaújvárosi Acélbikák

Erste Liga: az 58. percig az FTC vezetett, de az Újpesté a derbi

2018-09-10 23:29:57

Bohózatba illő találattal egészen az 58. percig vezetett az FTC, a végén mégis az – egyelőre tényleg szezon eleji formát mutató – Újpest örülhetett a jégkorong Erste Liga hétfői mérkőzésén.

Újpest jégkorong Erste Liga FTC Erste Liga

Erste Liga: szétlövéses győzelemmel rajtolt az FTC

2018-09-09 20:47:07

A Ferencváros jégkorongcsapata szétlövéssel legyőzte hazai jégen a DEAC-ot az Erste Liga 1. fordulójában. A zöld-fehérek alig nyolc perccel a mérkőzés vége előtt egyenlítettek, majd a gólt nem hozó túlóra után Tóth Adrián lőtte a mindent eldöntő találatot.

Vienna Capitals II Hokiklub Budapest FTC Erste Liga DEAC

ERSTE LIGA, 2018–2019, ADATBANK

2018-09-07 19:50:46

A magyar élvonalbeli jégkorongbajnokság 2018–2019-es kiírásának adatbankja.

jégkorong Erste Liga adatbank Erste Liga

Minden idők legbonyolultabb jégkorongszezonja jön – NS-kisokos

2018-09-08 10:33:45

A legbonyolultabb jégkorongidény kezdődik: klubjaink mindenfelé versenyeznek, a nemzeti bajnokság sem „egynemzetes”, és szurkolhatunk a női válogatott feljutásáért Budapesten. Íme, kisokosunk a kezdéshez.

jégkorong Tipsort Liga Erste Liga EBEL

Jégkorong, Erste Liga: bizakodva várja a rajtot a DEAC

2018-09-07 15:18:47

Bizakodva várja a DEAC jégkorongcsapata az Erste Liga rajtját – hangzott el az újonc klub pénteki sajtótájékoztatóján, Debrecenben.

jégkorong Erste Liga DEAC

Jégkorong: Diego Scandella ismét Magyarországon dolgozik

2018-08-11 15:50:55

Diego Scandella, a magyar jégkorong-válogatott korábbi másodedzője a Vasas HC szakmai tanácsadójaként folytatja pályafutását.

Vasas Erste Liga Diego Scandella

Erste Liga: négy újonc; véglegessé vált a menetrend

2018-07-31 18:00:43

Véglegessé vált a jégkorong Erste Liga 2018–2019-es idényének menetrendje.

jégkorong Erste Liga

Jégkorong: Debrecenbe igazolt Hetényi Zoltán

2018-07-20 17:16:38

A debreceni klub honlapja szerint a 30 éves, 77-szeres magyar válogatott kapus egy alacsonyabb osztályú észak-amerikai ligából érkezett – a Southern Professional Hockey League-ben a Knoxville Ice Bears, illetve (kölcsönben) az East Coast Hockey League-ben a Greenville Swamp Rabbits csapatában védett az elmúlt idényben.

Hetényi Zoltán Erste Liga Debrecen jégkorong DEAC

Erste Liga: végleges a névsor, 11 csapatos lesz a bajnokság

2018-06-21 17:28:54

Végleges a jégkorong Erste Liga következő idényének mezőnye: 11 gárda vág neki a 2018–2019-es szezonnak.

Vasas jégkorong KMH Gyergyói HK Erste Liga DEAC jégkorong

Jégkorong: finn csatárt igazolt a Dunaújváros

2018-06-21 09:35:30

A szlovák Martin Saluga után újabb igazolást jelentett be a Dunaújvárosi Acélbikák. Az Erste Ligában szereplő jégkorongcsapat a finn másodosztályból érkező Oula Uskival erősödik.

jégkorong Oula Uskit Erste Liga Dunaújvárosi Acélbikák

Jégkorong: Tisell távozik a DVTK-tól, utódja Ovecskin vezetőedzője is volt

2018-06-18 10:10:21

A következő szezontól már nem Mikael Tissel irányítja a szlovák Extraligában induló DVTK Jegesmedvék csapatát, miután személyes okok miatt nem tudja folytatni a munkát Miskolcon. Utódja az NHL-ben is megfordult (a Washington Capitals főedzője volt) Glen Hanlon lesz.

jégkorong edzőváltás Extraliga Erste Liga DVTK Jegesmedvék

Jégkorong: távozik a MAC-tól Kovács Bronson Zoltán

2018-06-13 20:23:05

Távozik az Erste Ligában bajnok MAC Budapest jégkorongcsapatától Kovács Bronson Zoltán.

MAC jégkorong MAC Kovács Bronson Zoltán Erste Liga

Erste Liga: újra a mezőny tagja a Debrecen és a Vasas

2018-06-13 16:19:57

A Debrecen jégkorongcsapata egy év kihagyás után visszatér az Erste Liga mezőnyébe, amelynek tagja lesz a Vasas is.

jégkorong Vasas jégkorong Erste Liga Debrecen jégkorong

Erste Liga: a Gyergyószentmiklós csatlakozott a mezőnyhöz

2018-06-12 18:35:11

A Gyergyószentmiklós jégkorongcsapata csatlakozott az Erste Liga mezőnyéhez.

jégkorong Gyergyószentmiklós Erste Liga

Erste Liga: létszámemelés? Három csapat is pályázik

2018-05-24 11:18:09

Három új klub, a Vasas, a DEAC és a Gyergyószentmiklós szeretne indulni a jégkorong Erste Liga 2018–2019-es kiírásában – olvasható a szövetség honlapján.

jégkorong Vasas jégkorong Magyar Jégkorongszövetség Gyergyószentmiklós Erste Liga DEAC jégkorong

Jégkorong: Miskolcon folytatja az Újpest csapatkapitánya

2018-05-23 16:44:35

A jégkorong Erste Ligában ezüstérmes DVTK Jegesmedvék együttesénél folytatja pályafutását az Újpest eddigi csapatkapitánya, Kiss Dániel.