Találatok a Emil Forsberg címkére

Találatok száma: 12

Vb 2018: Forsberg szerint rémálom a svédek ellen játszani

2018-07-04 11:26:07

Gustav Svensson, a svéd válogatott labdarúgója szerint következő ellenfelüknél, az angoloknál nincs olyan, aki szívesen mérkőzik meg velük a világbajnokság szombati negyeddöntőjében Szamarában.

vb 2018 svéd válogatott foci vb 2018 angol válogatott Svédország Gustav Svensson

Vb 2018: Valamit nagyon jól csinálunk – véli a svéd gólszerző

2018-07-03 19:18:41

Boldog és egységes svédek, nem kellően pörgő svájciak – íme, egy nyilatkozatcsokor a kedd délután Szentpéterváron lejátszott Svédország–Svájc (1–0) labdarúgó-világbajnoki nyolcaddöntő után.

vb 2018 foci-vb foci vb 2018 Vladimir Petkovic Svédország Svájc

Joachim Löw a lovak közé dobta a gyeplőt – és nyert!

2018-06-24 07:41:39

Németország válogatottja a szünetben még vesztésre állt, ám a gyors kiesés veszélyétől fenyegetve a második félidőben fordított, és a 95. percben szerzett Toni Kroos-góllal 2–1-re legyőzte Svédországot a labdarúgó-világbajnokságon. Megpróbáltuk megvilágítani, hogyan. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

vb 2018 svéd válogatott német válogatott foci vb 2018 Toni Kroos Svédország

Bundesliga: eltiltás miatt Gulácsi klubtársa ebben a szezonban már nem játszik

2018-04-24 13:00:28

Három mérkőzésre szóló eltiltás kapott Emil Forsberg, a német élvonalbeli RB Leipzig svéd labdarúgója, aki a legutóbbi, Hoffenheim elleni találkozón (2–5) piros lapot kapott.

RB Leipzig Emil Forsberg Bundesliga

Liverpool: Klopp rohamot indítana Gulácsi csapattársáért

2017-01-04 10:30:15

Brit lapértesülések szerint Jürgen Klopp, a Liverpool menedzsere a Bundesligában szereplő RB Leipzig labdarúgóját, Emil Forsberget szerződtetné.

német foci nemzetközi átigazolások nemzetközi átigazolás angol foci RB Leipzig Liverpool

Kép: kiállították Gulácsi társát, a Bayern trollkodott egyet

2016-12-21 20:50:27

A Bayern München egy félidő után 3–0-ra vezet a Gulácsi Péter is kezdőként bevető RB Leipzig ellen a német labdarúgó-bajnokság 16. fordulójában. A 30. percben a játékvezető egy Philipp Lahm elleni szabálytalanság miatt kiállította a lipcseiek svéd támadóját, Emil Forsberget. A Bayern Twitter-oldala azonnal egy képpel reagált az esetre, amely biztosan nem igényel magyarázatot.

német labdarúgás RB Leipzig Emil Forsberg Bayern München

A Bikák nem repülnek az égig, legalábbis egyelőre – győzött a Bayern

2016-12-21 16:00:52

Hamar eldöntötte a Bayern München az RB Leipzig elleni rangadót a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 16. fordulójában, így a címvédő várhatja a tabella éléről a januári folytatást.

onlive! német labdarúgás közvetítés Xabi Alonso Thiago Alcántara Robert Lewandowski

Vb 2018: éljen a „gumilabda”! Llorist megviccelte – videó

2016-11-11 22:10:48

A svéd labdarúgó-válogatott Emil Forsberg szabadrúgásával szerzett vezetést Franciaországban a vb-selejtezők A-csoportjában. A szitáló labda igencsak becsapta Hugo Llorist, a franciák kapusát.

videó vb-selejtező Svédország Franciaország Emil Forsberg

Bundesliga: Gulácsi lehúzta a rolót, dobogón a Herthát megelőző Leipzig

2016-10-16 19:29:49

Továbbra is veretlen a német labdarúgó Bundesligában az abszolút újonc RB Leipzig, mely Emil Forsberg hatalmas góljával győzött Wolfsburgban. Gulácsi Péter, a lipcseiek magyar válogatott kapusa végigjátszotta a találkozót.

Wolfsburg RB Leipzig Gulácsi Péter Emil Forsberg Bundesliga

Olympique Lyon: fel, támadunk? Ráadásul önerőből?

2016-01-22 15:44:52

Itt az új év, ismét sohasem látott bőséggel röpködnek a mínuszok – bankszámláinkon. Szerencsére a topligás futballcsapatok zöme talál forrásokat az erősítésekre, így hosszú, forró, átigazolási hírektől terhes január vár a szurkolókra. Téli transzfersorozatunk harmadik körét is az angliai eseményekkel kezdtük, és az olaszországiakkal folytattuk, hogy elérkezzünk a Bundesligán át a Ligue 1-be.

téli transzfersorozat francia átigazolás angol átigazolás Zlatan Ibrahimovic Xavier Gravelaine Wissam Ben Yedder

Ibrahimovic is betalált, de sovány előnyben a svédek

2015-11-14 09:57:30

A svéd labdarúgó-válogatott 2–1-re nyert odahaza a nagy rivális Dánia ellen az Európa-bajnoki pótselejtező első felvonásán, azaz igencsak izgalmas visszavágóra van kilátás.

svéd válogatott közvetítés foci Eb 2016 dán válogatott Zlatan Ibrahimovic Yussuf Poulsen

Bundesliga 2.: svéd bajnok, válogatott - és a német kettőbe ment