Találatok a Elise Christie címkére

Találatok száma: 8

Videó: úgy tűnik, exbarátnője még nem bocsátott meg Liu Shaolin Sándornak

2019-01-13 15:09:04

Már csaknem fél éve szakított egymással Liu Shaolin Sándor és Elise Christie, a rövid pályás gyorskorcsolyázás jelenének két meghatározó szereplője. Ennek ellenére úgy tűnik, a brit hölgy még nem bocsátott meg az exbarátjának: a hollandiai Dordrechtben zajló Európa-bajnokság 1500 méteres döntője előtt a magyar versenyző védjegyévé vált mozdulatsorral mutatkozott be, majd ki is egészítette azt egy mindenki számára jól érthető gesztussal…

rövid pályás gyorskorcsolya Eb rövid pályás gyorskorcsolya Liu Shaolin Sándor Elise Christie

Rp. gyorskorcsolya: szakított Liu Shaolin és Elise Christie

2018-07-18 09:12:31

Majdnem három évig tartott, és nagyon sok mindent kibírt – azt feltétlenül, hogy a szereplők más-más országban laktak –, ám a történet véget ért: nemrégiben szakított egymással Liu Shaolin Sándor és Elise Christie, a rövid pályás gyorskorcsolyázás jelenének két meghatározó szereplője.

rövid pályás gyorskorcsolya gyorskorcsolya Liu Shaolin Sándor Elise Christie

Képek: így borult Liu Shaolin nyakába a kedvese a döntő után

2018-02-22 15:11:47

Elise Christie, a britek rövid pályás gyorskorcsolyázója is a helyszínen drukkolt a magyaroknak csütörtökön. Kedvese, Liu Shaolin Sándor hozta be a magyar váltót az élen, majd kirobbanó örömükben azonnal megölelték egymást!

Liu Shaolin Sándor Elise Christie

Téli olimpia: „Világbajnok vagyok, ti meg otthon ültök a gép előtt”

2018-02-21 15:48:46

Elise Christie brit rövid pályás gyorskorcsolyázó közel állt pályafutása első olimpiai érméhez Pjongcsangban, de elesett a döntőben – a szurkolók viszont a szívükbe zárták. A 27 éves sportoló az őt ért kritikákra csattanós választ adott, majd a pozitív üzenetek hallatán könnybe lábadt a szeme.

téli olimpia rövid pályás gyorskorcsolya PyeongChang Pjongcsang 2018 Pjongcsang Elise Christie

Liu Shaolin kedvese óriásit esett; kölcsönléccel arany? Simán! – ez volt a szombati nap

2018-02-17 06:53:41

A Pjongcsangban zajló téli olimpia szombati versenynapján kilenc aranyérem talált gazdára. Több számban is érdekeltek voltak magyar versenyzőink – Liu Shaolin Sándor két körből is továbbjutva a férfi rövid pályás gyorskorcsolya 1000 méteres számában finálézott, melyben elesett, a versenybírók pedig kizárták. Jászapáti Petra bravúros napot zárt a nők 1500 méteres számában: döntőbe jutott, ahol aztán a hatodik helyen zárt, amivel egy olimpiai pontot szerzett. Bácskai Sára Luca szintén 1500 méteres állt rajthoz, ő az előfutamából nem jutott tovább – eredetileg az 5. lett, később viszont kizárták.

téli olimpia Sarah Höfflin PyeongChang Pjongcsang 2018 Pjongcsang Liu Shaolin Sándor

Téli olimpia: ők Pjongcsang legszebb sportolópárjai – képek

2018-02-13 18:33:51

A Daily Mail összeállította a pjongcsangi téli olimpia legszebb párjait a sportolók mezőnyében. A listán – annyira nem meglepő módon talán – a műkorcsolyázók vannak többségben, de felbukkannak hódeszkások is.

téli olimpia Tyler Nicholson PyeongChang Pjongcsang 2018 Pjongcsang Penny Coomes

Ő a kedvese a legnagyobb magyar éremesélyesnek

2018-02-08 13:46:28

Liu Shaolin Sándor és Elise Christie, a háromszoros világbajnok brit short trackes 2015 októbere óta alkot egy párt. Christie is ott lesz Pjongcsangban hazája válogatottjával. A pár a világversenyek előtt gyakorta tesz közös fogadalmat, most azonban az elmaradt.

rövid pályás gyorskorcsolya Liu Shaolin Sándor Elise Christie

Rp. gyorskorcsolya-vb: Liu Shaoang 5. lett összetettben, Shaolin párja történelmet írt

2017-03-12 18:07:21

Liu Shaoang ötödik lett összetettben a rotterdami rövid pályás gyorskorcsolya-világbajnokságon. A 10. helyen végző Liu Shaolin Sándor barátnője, Elise Christie lett az első európai versenyző a nőknél, aki az összetett versenyben az első helyen zárt.

rövid pályás gyorskorcsolya-vb Liu Shaolin Sándor Liu Shaoang Knoch Viktor Keszler Andrea Jászapáti Petra