Találatok a EBEL címkére

Találatok száma: 804

EBEL: a Dunaújvárosból távozó edző Fehérváron kötött ki

2018-12-14 18:43:35

Az osztrák élvonalbeli jégkorongligában (EBEL) szereplő Fehérvár AV19 hivatalos honlapján tudatta, hogy a Dunaújvárosból november végén távozó Antti Karhula csatlakozott a csapat szakmai stábjához, az idény végéig segíti Hannu Järvenpää vezetőedző munkáját.

Fehérvár AV19 EBEL Dunaújvárosi Acélbikák Antti Karhula

EBEL: két üres kapus góllal hajrázott – és nyert a Fehérvár

2018-12-07 20:22:27

A Fehérvár AV19 hazai jégen 5–2-re győzött Dornbirn ellen az osztrák profi jégkorongbajnokság (EBEL) péntek esti mérkőzésén.

Fehérvár AV19 EBEL Dornbirn

EBEL: nagy pofonba szaladt bele a Fehérvár Salzburgban

2018-12-02 17:47:21

Az osztrák jégkorongbajnokság (EBEL) 25. fordulójában a Fehérvár AV 19 súlyos, 8–3-as vereséget szenvedett a Red Bull Salzburg otthonában.

jégkorong Red Bull Salzburg Fehérvár AV19 EBEL

EBEL: háromgólos hátrányból felállva nyert a Fehérvár hosszabbítás után

2018-11-30 22:09:33

Az osztrák jégkorongbajnokság (EBEL) pénteki játéknapján a Fehérvár AV19 remek hajrájával egyenlített (3–3), majd a hosszabbításban a győzelmet is megszerezte a HC Bozen Südtirol otthonában.

Fehérvár AV19 EBEL

EBEL: a Fehérvár legyőzte a listavezető Grazot

2018-11-27 21:07:17

A Fehérvár AV19 jégkorongcsapata 3–1-re legyőzte a játéknapot listavezetőként váró Grazot az osztrák bajnokságban (EBEL).

Graz 99ers Fehérvár AV19 EBEL

EBEL: simán kikapott a Fehérvár a Linz otthonában

2018-11-25 19:43:20

Az osztrák élvonalbeli jégkorongbajnokság vasárnapi játéknapján a Fehérvár AV19 4–2-es vereséget szenvedett a Linz otthonában. A fehérváriaknak ez volt a tizedik, rendes játékidőben elszenvedett vereségük a szezonban.

jégkorong EBEL Fehérvár AV19 EBEL

EBEL: a Fehérvár 0–2-ről verte meg a sereghajtót

2018-11-23 19:06:17

A Fehérvár AV 19 jégkorongcsapata kétgólos hátrányból felállva 4–2-re legyőzte hazai környezetben a sereghajtó Villachot az EBEL pénteki játéknapján.

jégkorong Villach Fehérvár AV19 EBEL

EBEL: csak futott az eredmény után a Fehérvár Zágrábban

2018-11-20 21:30:46

A Fehérvár AV19 4–2-re kikapott a Medvescak Zagreb vendégeként az osztrák élvonalbeli jégkorongliga (EBEL) keddi játéknapján. A magyar csapat a legutóbbi öt meccséből négyet elveszített (egyet hosszabbítás után).

Medvescak Zagreb Fehérvár AV 19 EBEL

EBEL: elképesztő hajrá, kétgólos hátrányból nyert a Fehérvár

2018-11-17 19:37:56

A Fehérvár AV19 hazai pályán 3–2-re nyert a Dornbirn Bulldogs ellen az osztrák élvonalbeli jégkorongbajnokság (EBEL) szombati játéknapján.

jégkorong Fehérvár AV19 EBEL Dornbirn Bulldogs

EBEL: hosszabbításban kapott ki otthon a listavezetőtől az AV19

2018-11-13 21:15:38

Az osztrák élvonalbeli jégkorongbajnokság keddi játéknapján a Fehérvár AV19 a listavezető Graz99erst fogadva hosszabbítás után 7–6-os vereséget szenvedett.

EBEL: az utolsó harmad döntött, kikapott a Fehérvár

2018-11-04 19:22:37

A Klagenfurt után a Bozen elleni idegenbeli mérkőzését is elveszítette a Fehérvár AV19 az osztrák jégkorongliga (EBEL) vasárnapi játéknapján. Két harmad után még döntetlent mutatott az eredményjelző, de a záró játékrészben a hazaiak felülkerekedtek (3–1) a magyar csapaton.

Fehérvár AV19 EBEL Bozen

EBEL: a Fehérvár nagy pofonba szaladt bele Ausztriában

2018-11-03 18:41:47

A Fehérvár AV19 5–1-re kikapott az osztrák Innsbrucktól az osztrák élvonalbeli jégkorongbajnokság (EBEL) alapszakaszának szombati játéknapján.

jégkorong Innsbruck Fehérvár AV19 EBEL

EBEL: hosszabbítás után nyert a Fehérvár a Klagenfurt ellen

2018-10-30 17:29:01

A Fehérvár AV19 hosszabbítás után 2–1-re legyőzte a Klagenfurtot az osztrák élvonalbeli jégkorongbajnokság (EBEL) alapszakaszának keddi játéknapján.

jégkorong Stipsicz Bence Fehérvár jégkorong Fehérvár AV19 EBEL

EBEL: pazar győzelmet aratott az éllovas felett a Fehérvár

2018-10-28 19:50:05

Sorozatban öt vereség után nyert ismét mérkőzést az osztrák jégkorongliga alapszakaszában a Fehérvár AV19, amely óriási meglepetésre, nagyszerű játékkal 4–3-ra legyőzte a listavezető, eddig mindössze egy vereséget szenvedő Vienna Capitalst.

EBEL: kikapott a sereghajtó otthonában az AV19

2018-10-26 20:54:39

Szezonbeli 13. bajnoki mérkőzésére készült az osztrák jégkorongbajnokságban (EBEL) szereplő Fehérvár AV19, és a sereghajtó Orli Znojmo otthonában tett vizit jó alkalom lett volna rá, hogy Erdély Csanádék négy mérkőzés óta tartó nyeretlen szériájának vége szakadjon. Nem így lett, minimális különbséggel 4–3-ra a csehek bizonyultak jobbnak, vagyis a fehérváriak immár öt meccs óta nem tudnak győzni.

Znojmo Fehérvár AV19 EBEL

EBEL: a Fehérvár 11 gólos meccsen kapott ki a Salzburgtól

2018-10-21 19:38:53

A Fehérvár AV19 saját közönsége előtt 7–4-re kikapott a Salzburgtól az osztrák jégkorongbajnokság (EBEL) 12. fordulójában.

jégkorong Salzburg Fehérvár AV19 EBEL

EBEL: a Bozen ellen sem tudott győzni a Fehérvár

2018-10-20 19:54:22

Az osztrák jégkorongbajnokság (EBEL) 11. fordulójában a Fehérvár AV19 otthon 5–2-re kikapott a Bozentől.

jégkorong Fehérvár AV19 EBEL Bozen

EBEL: hosszabbításban kapott ki Grazban a Fehérvár

2018-10-14 20:00:27

Az előző négy fordulóban három vereséget szenvedő Fehérvár AV19 vasárnap Grazban lépett pályára, és hosszabbításban 4–3-ra kikapott az osztrák élvonalbeli jégkorongbajnokságban (EBEL).

jégkorong Fehérvár AV19 EBEL

EBEL: mínusz kettőről visszajött, de végül kikapott a Fehérvár

2018-10-12 21:35:35

A Fehérvár AV19 4–2-re kikapott a Villach otthonában az osztrák élvonalbeli jégkorongbajnokság (EBEL) pénteki játéknapján.

Villach Fehérvár AV19 EBEL

EBEL: két vereség után ismét nyert a Fehérvár

2018-10-07 20:02:54

Hazai pályán 5–2-es győzelmet aratott a Fehérvár AV19 a cseh Znojmo felett az osztrák jégkorongbajnokság (EBEL) vasárnapi fordulójában.