Találatok a DVTK címkére

Találatok száma: 4117

Elbukta a Mezőkövesd az északi rangadót!

2019-12-07 10:06:22

Meglepetésre a Diósgyőr nyerni tudott Mezőkövesden a labdarúgó NB I 15. fordulójának nyitó mérkőzésén, a találkozó egyetlen gólját Rui Pedro szerezte, a 90. percben.

onlive! labdarúgó NB I közvetítés Rui Pedro NB I 15. forduló NB I

Egyetlen bajnoki vereségéért vágna vissza a Ferencváros

2019-12-05 22:32:23

Két kör van még hátra a labdarúgó NB I őszi szezonjából, a hétvégén a 15. fordulóval folytatódnak a küzdelmek. Az éllovas Ferencváros a negyedik helyen álló Puskás Akadémiát látja vendégül (vasárnap), a második helyezett Mol Fehérvár FC a Paksot, a harmadik Mezőkövesd megyei riválisát, a Diósgyőrt fogadja.

érdekességek Újpest ZTE Puskás Akadémia Paks NB I 15. forduló

Tipsport Liga: fölényes DVTK-győzelem; kiütötték a MAC Újbudát

2019-12-06 20:31:18

A DVTK Jegesmedvék csapata idegenben 6–3-ra ütötte ki a Dukla Michalovcét, míg a MAC Újbuda a Trencíntől szenvedett súlyos, 8–2-es vereséget a szlovák jégkorongbajnokság (Tipsport Liga) pénteki játéknapján.

jégkorong Tipsport Liga MAC Újbuda DVTK

MK: Ez jelentős siker, NB I-es csapatot ejtettünk ki! – Fülöp

2019-12-04 10:06:12

A Magyar Kupa 8. fordulójában az MTK hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Diósgyőrt hosszabbítás után. A mérkőzést követően az MTK-ból Fülöp Noel és Palincsár Martin, a DVTK-ból Bacsa Patrik értékelt.

Palincsár Martin Magyar Kupa MTK Fülöp Noel DVTK Bacsa Patrik

MK: az MTK hosszabbításban búcsúztatta a DVTK-t Schön góljával

2019-12-03 19:29:25

Az NB II-es MTK a csereként beálló 19 éves Schön Szabolcs góljával hosszabbításban 1–0-ra legyőzte a DVTK-t a labdarúgó Magyar Kupában, ezzel bejutott a legjobb 16 közé.

Schön Szabolcs Magyar Kupa MTK DVTK

Női NB I: a Fradi telel az élen, a DVTK 92. perces góllal nyert

2019-12-01 15:01:58

A Ferencváros 2–1-es győzelmet aratott az Astra vendégeként Üllőn, míg a DVTK 3–2-re megverte hazai környezetben a Haladás Viktóriát a női labdarúgó NB I 12. fordulójában, a bajnokság idei utolsó játéknapján.

női labdarúgás női foci női NB I Haladás Viktória Fradi Ferencváros

DVTK: Így ki lehet kapni, jövő héten nyerni fogunk – Bacsa

2019-12-01 01:30:41

Jót tett az edzőváltás a Mol Fehérvár FC-nek, amely három gólt szerezve nyerni tudott a Diósgyőri VTK otthonában (1–3) a labdarúgó NB I 14. fordulójának utolsó szombati mérkőzésén. A találkozó után a miskolciak egyenlítő gólját szerző Bacsa Patrikkal beszélgetett az NSO Tv stábja.

videó NSO Tv NB I 14. forduló NB I Mol Fehérvár FC Diósgyőr

NB I: Egy edzőváltás mindig komplikált tud lenni – Carrillo

2019-11-30 22:27:09

Jót tett az edzőváltás a Mol Fehérvár FC-nek, amely három gólt szerezve nyerni tudott a Diósgyőri VTK otthonában (1–3) a labdarúgó NB I 14. fordulójának utolsó szombati mérkőzésén. A találkozó után így értékeltek az edzők.

Pacsi Bálint NB I 14. forduló NB I Mol Fehérvár FC Kovács István Joan Carrillo

Jót tett az edzőváltás a fehérváriaknak, a Diósgyőr bánta

2019-11-30 13:18:59

Jót tett az edzőváltás a Mol Fehérvár FC-nek, amely három gólt lőve nyerni tudott a Diósgyőri VTK otthonában (1–3) a labdarúgó NB I 14. fordulójának utolsó szombati mérkőzésén.

közvetítés Stopira NB I 14. forduló NB I Mol Fehérvár FC Kovács István

A Ferencváros 42 év után nyerne élvonalbeli bajnokit Kaposváron

2019-11-28 17:27:33

Joan Carrillo visszatér a Mol Fehérvár FC kispadjára. A listavezető Ferencváros a sereghajtó Kaposvárhoz látogat. Felcsúton a 4. helyen álló Puskás Akadémia és a 2. Mezőkövesd csap össze. Öt szombati és egy vasárnapi mérkőzéssel, a 14. fordulóval folytatódnak a labdarúgó NB I küzdelmei.

érdekességek Újpest ZTE Puskás Akadémia Paks NB I 14. forduló

Tipsport Liga: a DVTK Jegesmedvéket otthon ütötték ki

2019-11-29 20:25:52

A szlovák bázisú jégkorongbajnokságban (Tipsport Liga) a DVTK Jegesmedvék együttese 4–1-es vereséget szenvedett a Banská Bystricától.

jégkorong Tipsport Liga DVTK Jegesmedvék DVTK Banská Bystrica

Videó: ilyet tényleg ritkán látni – mezlevételes gólöröm a női NB I-es bajnokin

2019-11-24 15:42:18

Elszenvedte második vereségét a Ferencváros a női labdarúgó NB I 2019–2020-as kiírásában: a listavezető zöld-fehérek a DVTK-tól kaptak ki 3–1-re hazai környezetben.

videó női labdarúgás női foci női NB I Haladás Viktória Fradi

Ritka Fradi-kettősség: egy hazai rangsor élén, egynek a végén a címvédő

2019-11-22 11:18:53

Öt szombati és egy vasárnapi mérkőzéssel folytatódnak a labdarúgó NB I küzdelmei. A 13. forduló rangadója a listavezető Mol Fehérvár FC és a negyedik helyen álló Puskás Akadémia találkozója, a második helyezett Ferencváros és a harmadik Mezőkövesd pedig újoncot (ZTE, illetve Kaposvár) fogad.

érdekességek Újpest ZTE Puskás Akadémia Paks NB I 13. forduló

DVTK: 25 hetes terhesen kapott agyvérzést a röplabdázó

2019-11-22 11:20:32

25 hetes terhesen agyvérzést kapott a DVTK röplabdázója, Tamás-Szabó Barbara. Az eset egy évvel ezelőtt történt, a játékos azonban csak most érzett elég erőt magában ahhoz, hogy Instagram-oldalán megossza követőivel a történteket. A legfontosabb: a röpis ismét sportolhat, gyermeke pedig megszületett, és azóta is teljesen egészséges.

női röplabda Tamás-Szabó Barbara Tamás Márk Szabó Barbara DVTK röplabda

DVTK: hiába a tárgyalás, maradt Feczkó eltiltása

2019-11-19 17:08:17

Hatályban maradt Feczkó Tamás két mérkőzésre szóló eltiltása – közölte hivatalos honlapján a labdarúgó NB I-ben szereplő DVTK. A vezetőedzőt a Honvéd elleni mérkőzésen küldték el a kispadtól.

NB I MLSZ Feczkó Tamás DVTK

Női NB I: gálázott a Fradi és a DVTK, szegedi meglepetés

2019-11-16 15:33:47

A női labdarúgó NB I 10. fordulójában a címvédő és listavezető Ferencváros a négygólos Vágó Fanny vezérletével 6–0-ra legyőzte a sereghajtóvá váló Kelen SC-t.

női foci női NB I Vágó Fanny Győr Ferencváros DVTK

Felkészülés: több csapat is kihasználja a válogatott szünetet

2019-11-14 13:17:59

Több labdarúgó NB I-es csapat is felkészülési mérkőzést játszik a válogatott szünetben: pályára lép a Kaposvár, a Kisvárda, az Újpest és a Zalaegerszeg is.

Újpest labdarúgó NB I felkészülési mérkőzés ZTE Topolya NB I

Marlenka a stadionban – élete első meccsére vittük ki Finy Petra költőnőt

2019-11-12 22:20:25

Ahogyan Vendégszektor rovatunk első részében néhány hete kimentünk a Fradi–Újpestre az óbudai régiségkereskedővel, Ószeres Fricivel, ezúttal Finy Petra költőnőt vittük el élete első mérkőzésére az MTK-stadionba, Zsák Károly pályafutásának meghatározó helyszínére. Közelmúltban megjelent futballnovellájának kapushőse valamikor szívgörcsöt kapott a pályán, ahol ezen a hétvégén a Honvéd–Diósgyőr mérkőzés némely résztvevője nem bírta idegekkel.

Vendégszektor Honvéd Finy Petra DVTK

NB II: a listavezető egy nappal korábban fogadja a Szolnokot

2019-11-13 00:38:31

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) versenybizottságának döntése alapján az NB II 19. fordulójában december 1-én, vasárnap 17 órára kisorsolt MTK Budapest–Szolnoki MÁV FC labdarúgó-mérkőzés kezdési időpontja november 30., szombat 17 órára módosult.