Találatok a DVTK címkére

Találatok száma: 3828

NB I: Pakson született meg az első idegenbeli DVTK-siker

2018-12-15 15:57:11

A labdarúgó NB I 18. fordulójában a Paksi FC hazai pályán 2–1-re kikapott az első félidőben tizenegyest is hibázó Diósgyőri VTK-tól, amely a 2018–2019-es szezonban az első idegenbeli győzelmét aratta.

labdarúgó NB I Paks NB I Diósgyőr DVTK

Pakson tört meg az átok, megvan az első idegenbeli DVTK-siker

2018-12-15 12:10:44

Ha a Fradi nyeri a csúcsrangadót, szinte eltékozolhatatlan előnyt szerez

2018-12-13 16:01:28

Karácsony előtt még egy kör belefér: Mol Vidi FC–Ferencváros csúcsrangadóval és Budapest Honvéd–Újpest FC „dél–észak” derbivel fejeződik be a labdarúgó NB I őszi szezonja. Tekintsük át a 18. forduló történelmi-statisztikai hátterét!

érdekességek Újpest Videoton Puskás Akadémia Paks NB I 18. forduló

DVTK: 20 NB I-es meccs után távozik a védő – hivatalos

2018-12-14 16:24:40

A labdarúgó NB I-ben szereplő DVTK hivatalos honlapján tudatta, hogy közös megegyezéssel szerződést bontott Nagy Tiborral, aki így szabadon igazolhatóvá vált.

magyar átigazolás Nagy Tibor DVTK

DVTK: nagyon rövid téli felkészülés, meccs a Rubin Kazannyal

2018-12-14 13:33:35

A labdarúgó NB I-es Diósgyőr a hivatalos honlapján adott tájékoztatást a csapat téli felkészülési programjáról.

téli felkészülés labdarúgó NB I felkészülés Rubin Kazany NB I Diósgyőr

DVTK: Szilveszterkor szakad meg a kapcsolat köztem és a klub között – Lipták

2018-12-13 19:16:33

Legutóbb augusztusban játszott élvonalbeli bajnokit Lipták Zoltán, aki szerint korábban is szakíthatott volna a klubjával, ám a lánya miatt jobb, hogy csak most jelentették be a távozását.

szerződésbontás Lipták Zoltán DVTK

NB I: két meccset kapott a Kisvárda ukrán légiósa

2018-12-11 21:50:36

Az MLSZ fegyelmi bizottsága két bajnokira szóló eltiltással sújtotta Pavlo Lukjancsukot, a Kisvárda ukrán védőjét, aki szombaton piros lapot kapott a DVTK elleni mérkőzésen.

fegyelmi határozatok Pavlo Lukjancsuk Diósgyőr DVTK

Videó: csak sárga? Vernes méterekről berepülve próbált szerelni

2018-12-09 10:29:38

Mint beszámoltunk róla, a labdarúgó NB I 17. fordulójában a kiesés elől menekülő csapatok csatáján a Diósgyőr 1–1-es döntetlent játszott a Kisvárdával. A mérkőzés többek között egy kőkemény belépőről is emlékezetes marad: Vernes Richárd egy szót sem szólhatott volna, ha a játékvezető sárga lap helyett kiállítja a Pavlo Lukjancsuk elleni szabálytalanságért.

Vernes Richárd Pavlo Lukjancsuk NB I Kisvárda DVTK

NB I: a DVTK emberelőnyben sem bírt a közvetlen riválisával

2018-12-08 17:51:16

A labdarúgó NB I 17. fordulójában a kiesés elől menekülő csapatok csatájában a Diósgyőr majdnem egy egész félidőt emberelőnyben játszhatott, ám ezt nem tudta kihasználni, az első játékrészben kialakult 1–1-es eredményt megőrizte a Kisvárda.

közvetítés NB I 17. forduló NB I Kisvárda DVTK

Sárga itt, piros ott – a DVTK nem tudta kihasználni az emberelőnyt

2018-12-08 14:11:50

A labdarúgó NB I 17. fordulójában a kiesés elől menekülő csapatok csatáján a Diósgyőr majdnem egy egész félidőt emberelőnyben játszhatott, ám ezt nem tudta kihasználni, az első játékrészben kialakult 1–1-es eredményt megőrizte a Kisvárda.

Felrémlik egy mumus: véget érnek-e az Újpest Vidi elleni kínjai?

2018-12-06 11:02:17

Már csak két forduló van hátra a labdarúgó NB I őszi idényéből, a hétvégén a 17. kör következik. A Ferencváros a Mezőkövesd elleni sikerrel bebiztosíthatja első helyét a téli pihenő előtt, üldözője, a Mol Vidi FC az Újpesthez látogat. Áttekintjük a 17. forduló történelmi-statisztikai hátterét.

érdekességek Újpest beharangozó Videoton Puskás Akadémia Paks

DVTK: a klub korábbi játékosa 20 évesen videoelemző lett

2018-12-07 19:25:28

A klub hivatalos honlapjának tájékoztatása szerint távozott pozíciójából a DVTK labdarúgócsapatának mérkőzéselemzője, Bodnár Gábor, akinek a szerepkörét az eddigi videoelemző, Benczés Balázs veszi át, míg új videoelemzőként Szalóczy Dávid, a diósgyőriek korábbi játékosa csatlakozik a stábhoz.

Szalóczy Dávid NB I Diósgyőr DVTK

Kiesett a címvédő Újpest, ötöt kapott a DVTK, NB III-as volt az MTK végzete

2018-12-05 13:53:06

A labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőbe jutásért vívott nyolcadik fordulójában az NB II-es Kaposvár 1–0-ra legyőzte és kiejtette a címvédő Újpestet. A szintén másodosztályú Budaörs Tatabányán 5–3-ra megverte az utolsó percekben két gólt szerző DVTK-t. Volt még ennél is nagyobb meglepetés szerdán, az NB III-as Ajka 2–1-re győzött az MTK ellen. A Siófok ugyanakkor csak közel járt a bravúrhoz, mert tizenegyesekkel alulmaradt a Pakssal szemben.

Tiszaújváros Magyar Kupa MTK MK Iváncsa Honvéd

DVTK: új szakosztállyal bővült a miskolci klub

2018-12-03 14:44:32

Újabb szakosztállyal bővült a Diósgyőri VTK klubja, melyhez az egyesület hétfői bejelentése szerint a műkorcsolyázók csatlakoztak.

műkorcsolya DVTK Jegesmedvék DVTK

Női MK: a Ferencváros és a Győr összekerült az elődöntőben

2018-12-03 10:52:07

A Magyar Labdarúgó-szövetség elkészítette a női Magyar Kupa elődöntőjének párosítását: a címvédő Ferencváros az ETO FC Győrrel, míg a DVTK a Haladás Viktóriával találkozik a február 23–24-i hétvégén.

női labdarúgás női foci női Magyar Kupa Haladás Viktória Fradi Ferencváros

Női NB I: nagy meglepetéssel zárult az ősz Győrben

2018-12-02 21:47:02

Az ETO FC Győr hazai pályán 3–2-re kikapott a második győzelmét elkönyvelő Szent Mihálytól a női labdarúgó NB I idei utolsó, 12. fordulójában.

női labdarúgás női foci női NB I Szent Mihály Haladás Viktória ETO FC Győr

NB I: győzelmet szalasztott el a DVTK Szombathelyen

2018-12-01 17:49:55

Nem bírt egy egymással Szombathelyen a Haladás és a Diósgyőr a labdarúgó NB I 16. fordulójának alsóházi helyosztóján (1–1).

labdarúgó NB I Hali Haladás Diósgyőr DVTK 16. forduló

Nem lett győztese a szombathelyi alsóházi derbinek

2018-12-01 12:54:44

Mindkét alsóházi csapatnak rossz eredmény, döntetlen született a Haladás és a Diósgyőr szombathelyi összecsapásán a labdarúgó NB I 16. fordulójában. Az első félidőben a DVTK állt közelebb a gólszerzéshez, de csak két kapufáig jutott. Szünet után Hasani révén a vendégcsapat szerzett vezetést, de pontrúgást követően Habovda kapáslövésével egyenlített a Haladás, amely a hajrában a győzelmet is kicsikarhatta volna.

NB I 16. forduló NB I Haladás Diósgyőr DVTK

Őszi első lehet a Fradi, ráadásul példátlan dolgot tehet a Pakssal

2018-11-29 12:03:28

Paksra látogat a listavezető Ferencváros, egymással játszik két üldözője, a Mol Vidi FC és a Budapest Honvéd a labdarúgó NB I 16. fordulójában. Akár őszi elsőt is avathatunk – ehhez két kitételnek kell teljesülnie. Következik a 16. kör történelmi-statisztikai háttere.

érdekességek Újpest Videoton Puskás Akadémia Paks NB I 16. forduló

DVTK: csonthártyagyulladással bajlódik a kapus

2018-11-30 09:52:03

Csonthártyagyulladással bajlódik Antal Botond, a DVTK kapusa, aki ennek ellenére bízik benne, hogy még védhet az idén.