Skócia: megvan ki lehet László Csaba utódja

Ahogy arról beszámoltunk, a skót másodosztályban szereplő Dundee United szeptember végén menesztette László Csabát. Mára már tudni lehet, ki lesz az 54 éves szakember utódja.

Skócia: szűk egy év után távozik László Csaba – hivatalos

Közös megegyezéssel szerződést bontott vezetőedzőjével, László Csabával a skót másodosztályban szereplő Dundee United – jelentette be a klub vasárnap a hivatalos oldalán.

Skócia László Csaba Dundee United

Skócia: inogni látszik a kispad László Csaba alatt

2018-08-08 23:12:33

Skót lapértesülések szerint három mérkőzése maradt a másodosztályban szereplő Dundee United vezetőedzője, László Csabának, hogy megmentse állását, bár az is könnyen előfordulhat, hogy a hétvégén az utolsó alkalommal ül a csapat kispadján. Ha ugyanis a Dundee United nem győz a Queen of the South vendégeként, akkor megválna tőle a klub vezetősége, miután a brigád nyári felkészülése, valamint szereplése a Ligakupában elmaradt az elvárttól.

Skócia: László Csaba szabad kezet kapott a Dundee Unitednél

2018-06-08 12:03:44

A Dundee United FC menedzsere, László Csaba a Sport TV Mai helyzet című műsorának vendége volt. Együttese nem jutott fel az első osztályba, de nem a vezetőedzőt küldték el a csapat éléről, hanem ő kapott szabad kezet. Elküldte a gyengébb játékosokat, megváltoztatta a scouting- és a fizetési rendszert is. A Celtic és a Rangers után lehet, hogy itt lesznek a legnagyobbak a prémiumok Skóciában, de alacsonyabb lesz az alapfizetés.

skót foci Skócia László Csaba Dundee United

Skócia: Meg akartam ölni – László Csaba a játékosáról

2018-03-25 18:28:31

László Csaba, a skót másodosztályban szereplő Dundee United labdarúgócsapatának menedzsere rendkívül dühös volt játékosára, miután a gárda szombaton 1–1-es döntetlent játszott a Dunfermline Athletic együttesével.

skót foci skót bajnokság László Csaba Dundee United Bilel Mohszni

Skócia: a Dundee United klublegendája segít László Csabának

2018-03-22 21:21:18

A skót másodosztályban szereplő Dundee United menedzsere, László Csaba felkérte Paul Sturrockot, a klub egykori legendás labdarúgóját, hogy csatlakozzon a szakmai stábhoz, és segítsen a feljutásban.

skót foci skót bajnokság László Csaba Dundee United

László Csaba: Leekensnek nem lesz könnyű dolga

2018-01-24 09:47:57

A Dundee Unitednél dolgozó László Csaba szerint nehéz meccs vár a Georges Leekens szövetségi kapitány vezette magyar válogatottra márciusban.

magyar válogatott Magyarország László Csaba Dundee United

Skócia: hatalmas verést kapott László Csaba csapata

2018-01-06 17:46:26

Huszonhat hónapja nem szenvedett olyan súlyos bajnoki vereséget a László Csaba vezette Dundee United, mint a skót Championship 20. fordulójának vasárnapi mérkőzésén. Az együttes 2015 októberében a Celtictől kapott ki 5–0-ra, ezúttal az utolsó előtti Falkirk verte meg 6–1-re, egy osztállyal lejjebb.

skót foci László Csaba Falkirk Dundee United

Skócia: kihagyott büntető – Lászlóék elbukták a rangadót

2017-12-29 22:28:07

A László Csaba irányította Dundee United 2–0-s vereséget szenvedett a St. Mirren otthonában a skót másodosztályú labdarúgó-bajnokság 19. fordulójában. A vendégek büntetőt hibáztak az első félidőben, a rangadót megnyerő listavezető növelte előnyét László csapata előtt.

St. Mirren Skócia László Csaba Dundee United

Skócia: ittas vezetés miatt vizsgálódnak László Csabáék

2017-12-28 09:17:42

Dundee városának United-szurkolóit mostanság két kérdés tartja lázban. Az egyik, hogy a skót másodosztály második helyén álló csapatnak sikerül-e László Csaba menedzser vezetésével pénteken két vállra fektetni a táblázatot vezető St. Mirrent, és ezzel egy pont előnyre szert tennie az egy mérkőzéssel többön túl lévő riválissal szemben. A másik talány alighanem még több izgalmat szolgáltat: vajon mi volt az a bizonyos zöld ital Jamie Robson balhátvéd poharában az internetre felkerült botrányvideón?

nyomozás ittas vezetés László Csaba Jamie Robson Dundee United

Skócia: Mindenki minket akar legyőzni – László Csaba

2017-12-18 10:15:00

László Csaba, a skót labdarúgó-másodosztályban szereplő Dundee United menedzsere tisztában van vele, mennyire nehéz dolga van a csapatának.

Skócia: furcsán szakadt félbe László Csaba csapatának mérkőzése

2017-12-16 17:38:26

Meglehetősen szokatlan módon vetett véget a játékvezető a skót másodosztályú bajnokság 17. fordulójában a harmadik helyen álló Queen of the South mérkőzésének a László Csaba edzette listavezető Dundee United ellen.

Skócia: megvan László Csaba első győzelme új csapatánál

2017-11-19 17:53:02

A skót labdarúgó-másodosztályban a Dundee United hazai pályán 3–0-ra legyőzte az utolsó előtti, kilencedik helyen álló Falkirköt.

László Csaba Dundee United

Skócia: László Csaba debütált, címvédőként kiestek a kupából

2017-11-11 16:37:35

Nem túl jól sikerült a héten kinevezett László Csaba bemutatkozása a skót Dundee United labdarúgócsapatánál: együttese címvédőként a negyeddöntőben kiesett a Challenge-kupából, miután hazai pályán 2–1-re kikapott a Crusaderstől. A vendégek a 91. percben szerezték a továbbjutást érő találatot.

László Csaba: Nekünk, magyaroknak mintha semmi sem lenne jó

2017-11-09 23:24:57

A másodosztályú Dundee United élére kinevezett magyar szakember a tavasszal szeretné megszerezni edzői pályafutása első trófeáját, már csak azért is, mert azzal együtt a feljutást is megünnepelhetné.

válogatott magyar válogatott Skócia László Csaba Georges Leekens Dundee United

Skócia: László Csaba aláírt új klubjához – hivatalos

2017-11-08 12:32:37

A skót másodosztályú Dundee United a hivatalos honlapján jelentette be, hogy László Csaba lett a labdarúgócsapat menedzsere. A magyar szakember 2019 májusáig írt alá.

edzősors Skócia László Csaba Dundee United

Skócia: úgy tűnik, László Csaba valóban visszatér

2017-11-07 22:05:08

Egybehangzó szigetországi sajtóhírek szerint a skót másodosztályban szereplő Dundee United szerdán kinevezi László Csabát a csapat új menedzserének.

Edzősors: László Csaba Skóciában köthet ki – megtrollkodták

2017-11-04 16:58:13

A korábban a Ferencvárost, a Heartsot, az ugandai és a litván válogatottat, az MTK-t, valamint a DAC-ot is irányító László Csaba újra Skóciában köthet ki – a helyi szurkolók már meg is trollkodták a wikipediás oldalát.

troll Skócia László Csaba Dundee United

Videó: bámulatos gólt lőtt a féllábú drukker a meccs szünetében

2016-11-09 11:39:02

Nem mindennapi jelenet játszódott le a skót másodosztályú labdarúgó-bajnokság 13. fordulójában rendezett Dundee United–Dunfermline (1–0) mérkőzésen. A szünetben egy féllábú hazai szurkoló ugyanis egészen elképesztő módon rúgott gólt a Dundee cserekapusának.

skót labdarúgás Dundee United

Videó: „mesterhármas” – elképesztő csodát tett a kapus

2016-09-12 11:04:42

A skót labdarúgó másodosztályban a Dundee United idegenben 3–1-re legyőzte a Dunfermline együttesét, annak ellenére, hogy a 61. perctől tíz emberrel játszott. A meccs hőse a vendégek kapusa, Cammy Bell volt, aki az első félidőben, mindössze 24 perc leforgása alatt három tizenegyest is hárított, mindhármat különböző játékos végezte el. A meccs labdáját természetesen a Dundee United 1-es számú játékosa tarthatta meg.