Találatok a Dunaferr címkére

Találatok száma: 203

Futsal NB I: fordulatos meccsen nyert rangadót a Veszprém

2018-12-13 23:34:38

A férfi futsal NB I 13. fordulójában a Veszprém otthon a triplázó Tatai József vezérletével 4–3-ra legyőzte a Dunaferrt, így megelőzte riválisát és feljött a második helyre.

futsal NB I Veszprém Tatai József Dunaferr

Férfi röpi NB I: a Szolnok megszerezte az első győzelmét

2018-12-07 20:22:55

Utolsó alapszakasz-mérkőzésén megszerezte első győzelmét a Szolnok férfi röplabdacsapata, ugyanis az NB I pénteki játéknapján hazai pályán 3:1-re nyert a Dunaferr ellen.

férfi röplabda férfi röpi NB I Szolnok röplabda Dunaferr

Futsal NB I: Dróth Zoltán triplázott; döntetlen a rangadón

2018-11-12 22:49:19

A Dunaferr hazai környezetben 4–4-et játszott a Berettyóújfaluval a futsal NB I 9. fordulójának rangadóján. A dunaújvárosi együttes Fekete Róbert harmadik találatával az utolsó percben mentette döntetlenre a meccset. A Haladás a triplázó Dróth Zoltán vezérletével 6–1-es győzelmet aratott az Aramis vendégeként.

futsal NB I futsal Haladás futsal Dunaferr Dróth Zoltán Berettyóújfalu

Futsal NB I: Dróthék tapadnak a listavezető Dunaferr-re

2018-10-15 21:45:46

A Haladás saját közönsége előtt 5–2-re legyőzte a DEAC-ot a futsal NB I 6. fordulójának hétfői játéknapján, ezzel sorozatban negyedszer nyert, és két pontra megközelítette a tabellán a listavezető, egy meccsel többet játszó Dunaferrt. A szombathelyieknél Dróth Zoltán is betalált. A BME a Nyírgyulaj ellen megszerezte szezonbeli első sikerét.

futsal NB I futsal Haladás futsal Dunaferr Dróth Zoltán

Futsal NB I: a Bőny meglepte az ETO-t; Dunaferr-siker

2018-05-14 21:25:33

A B-csoportban sereghajtó Bőny óriási hajrában ikszre tudta menteni az éllovas Rába ETO elleni összecsapást a férfi futsal NB I rájátszásának hétfői játéknapján. Az A-csoportban a Dunaferr idegenben nyert a Ferencváros ellen.

futsal NB I futsal Rába ETO futsal Rába ETO Ferencváros futsal Dunaferr

Futsal NB I: sima sikerrel zárta az első szakaszt a Berettyó

2018-03-19 18:27:16

Az éllovas Berettyóújfalu 5–1-re legyőzte a Bőnyt a futsal NB I 18. fordulójának hétfői játéknapján, a Nyírgyulaj az Aramis otthonában tudott diadalmaskodni. A Dunaferr 4–1-re nyert a Veszprém ellen.

futsal NB I futsal Veszprém Dunaferr Berettyóújfalu Aramis

Sowunmi Thomas: Varga Zoltán parádés edzéseket tartott a Dunaferrnél

2018-03-01 14:39:01

Sowunmi Thomas jelenleg a Videoton U16-os csapatának vezetőedzője, emellett közel a negyvenhez a megye I-es bajnokságban szereplő Balatonfüredben futballozik. Egy-egy tréning és meccs között pedig a Székesfehérváron épülő új otthona körüli teendőket intézi. A Sportkrém stábjának egy kávé mellett beszélt arról, milyennek tartja a pályán a mai tizenéveseket, hogyan emlékszik vissza Varga Zoltánra, aki a Dunaferrben volt az edzője, tizennyolc évesen miért nem tudott külföldre szerződni, és mennyire volt közel 1996-ban a nigériai válogatottsághoz. Ha még többet meg akar tudni a tízszeres válogatott labdarúgóról, keresse pénteken a Nemzeti Sport Sportkrém mellékletét, amelyben az egész heti televíziós sportműsort is megtalálja.

Varga Zoltán Sportkrém Sowunmi Thomas Ferencváros Dunaferr Atlanta 1996

Futsal: az ETO egy nyolcassal küldte haza az éllovast

2018-01-29 22:28:19

A Rába ETO nyerte a férfi futsal NB I hétfői rangadóját: a győriek hazai pályán 8–2-re kiütötték az éllovas Berettyóújfalut. Az FTC játékosa, Juhász Tamás a hetedik percben két gólt is szerzett Veszprémben, a fővárosiak azonban így is kikaptak. A Nyírgyulaj hiába vezetett a hetedik percben 3–0-ra a Bőny ellen, a sereghajtó egy ponttal távozott Nyírbátorból.

futsal NB I Veszprém Rába ETO Nyírgyulaj Haladás FTC

Futsal NB I: kiütötte a Dunaferr a Fradit az idei utolsó meccsén

2017-12-14 21:35:19

A férfi futsal NB I 11. fordulójának első mérkőzésén a Dunaferr hazai pályán a Ferencvárossal játszott. Ugyan a vendégek az első percekben hamar vezetést szereztek, a hazaiak már az első félidőben elhúztak 4–1-re, és a második félidőben is négy gólt szerezve 8–3-ra győztek.

futsal Ferencváros FTC futsal Dunaferr futsal Dunaferr

Férfi röplabda: 32 pont kellett a Kaposvár első szettjéhez

2017-11-12 20:49:51

Fordulatos, izgalmas csata végén dőlt el a férfi röplabda NB I hétvégi, Fejér megyei rangadója. A fiatal Dunaferr hazai pályán az első és a harmadik szettet is elvesztette az újonc MÁV Előre ellen, a negyedik és az ötödik játszma azonban egyértelmű volt, és végül megszületett az újvárosi diadal. A címvédő Fino 32:30-ra nyerte az első szettet a MAFC ellen, a folytatásban aztán már az előzetes várakozások szerint alakult a mérkőzés a városi sportcsarnokban. A Pécs fontos összecsapást nyert Debrecenben, a Pénzügyőr pedig saját otthonában fektette két vállra a Szolnokot.

röplabda Pénzügyőr Kaposvár Dunaferr

Futsal NB I: ezüstöt érő győzelmet aratott a Dunaferr

2017-06-06 22:02:21

A Dunaferr szerezte meg a második helyet a futsal NB I-ben, miután a felsőház utolsó fordulójában nyert, miközben a Berettyóújfalu kikapott.

futsal Rába ETO Dunaferr Berettyóújfalu Aramis

Futsal NB I: kiütéses Haladás-siker a Dunaferr otthonában

2017-06-01 21:31:46

Meglepő eredmény a futsal NB I felsőházi rájátszásának kilencedik fordulójában: a tabella utolsó helyén álló Haladás 4–0-ra kiütötte a második pozíciót birtokló Dunaferrt.

futsal Haladás Dunaferr

Futsal NB I: döntetlen a rangadón, közel az ETO-arany

2017-05-18 21:50:19

Az NB I-es futsalbajnokság rájátszásában a felsőház rangadóján a Dunaferr 2–2-es döntetlent játszott a Berettyóújfaluval, aminek leginkább a címvédő és éllovas Rába ETO örülhet.

futsal NB I futsal MVFC-Berettyóújfalu Dunaferr futsal Dunaferr Berettyóújfalu

Férfi röplabda ob I: Kecskemét, Dunaferr, MAFC a sorrend

2017-05-13 20:09:25

Véget ért az 5–7. helyekért kiírt helyosztó kör a férfi röplabda NB I-ben. Három torna után a HÉP-Kecskemét végzett az ötödik helyen, a Dunaferrt és a fővárosi MAFC-BME együttesét megelőzve. A záró fordulónak Kecskemét adott otthont, és a házigazda mindkét mérkőzését győzelemmel fejezte be.

röplabda MAFC Kecskemét Dunaferr

Férfi röpi NB I: nem adott esélyt a Dunaferr a MAFC-nak

2017-05-05 22:10:22

Ezen a hétvégén Dunaújvárosban lép pályára a férfi röplabda NB I. 5–7. helyekért kiírt rájátszásának mezőnye. A torna nyitó mérkőzését magabiztosan, 3:0-ra nyerte a házigazda Dunaferr a MAFC-BME ellen.

férfi röpi NB I MAFC-BME MAPEI Dunaferr

Nagy Ádámmal együtt kezdte – de nem Storck válogatottjában kötött ki

2017-04-05 16:13:19

Huszonkét éves játékos, Nagy Ádámmal együtt kezdte a pályafutását, és a válogatott alapembere – tudja, ki ő? Ha igen, nagyon tájékozott a hazai labdarúgásban! Ha nem, az azért van, mert az illető, Klacsák Bence nem Bernd Storck, hanem egy másik külföldi szakember, Sito Rivera utasításait követi – a futsalválogatottban.

magyar futsalválogatott futsalválogatott Nagy Ádám Klacsák Bence Dunaújváros Dunaferr futsal

Futsal: meglepetés, a címvédő Rába ETO ikszelt a Dunaferr-rel

2017-03-25 10:56:18

A címvédő Rába ETO meglepetésre nem tudott nyerni a Dunaferr ellen a férfi futsal NB I rájátszásában.

futsal NB I futsal Rába ETO FTC Dunaferr futsal Dunaferr

Futsal NB I: a Dunaferr hat gólt szerzett az Elek Gyula Arénában

2017-02-03 22:59:44

A futsal NB I 15. fordulójának nyitó mérkőzésén a Dunaferr 6–2-re legyőzte a Ferencvárost az Elek Gyula Arénában. A dunaújvárosi csapat a szünetben még csak egy góllal vezetett, ám a második félidőben két védelmi hiba megpecsételte a Fradi sorsát.