Találatok a Dordrecht címkére

Találatok száma: 8

Videó: a tűzijáték úgy megijesztette, elsírta magát a labdaszedő

2017-05-06 20:11:40

A holland másodosztályú labdarúgó-bajnokságban a Den Bosch–Dordrecht találkozón percekig állt a játék pirotechnika használata miatt. A szurkolók ráadásul megijesztettek egy labdaszedő kisfiút, aki bár megpróbálta visszatartani a könnyeit, nem járt sikerrel. A játékosok reakciója azonban példaértékű!

videó pirotechnika holland labdarúgás Hollandia Dordrecht Den Bosch

Videó: álomgóllal ütötték ki az amatőrök a profikat a kupából

2015-10-28 09:34:42

A labdarúgó Holland Kupa harmadik fordulójában a harmadosztályú VV Capelle a 112. percben szerzett góllal ejtette ki a másodosztályú FC Dordrechtet, ráadásul idegenben. Érdemes megtekinteni Jordao Pattinama találatát.

videó VV Capelle Dordrecht

Videó: a cserepad plexijén vezette le feszültségét az edző

2015-04-13 14:58:59

A holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Eredivisie) szereplő NAC Breda edzője nehezen vette tudomásul, hogy klubja három perc alatt elveszítette kétgólos előnyét a Dordrecht ellen. A találkozó a vendégek 67. és 69. percben szerzett góljával 2–2-es döntetlennel ért véget. Nézze meg, hogyan rongálta meg a szakember a cserepadot!

videó labdarúgás holland labdarúgás edző NAC Breda Dordrecht

Videó: ezt a védést látni kell - kapusfejest hárított a kapus

2015-03-16 16:12:46

Hatalmasat védett Kenneth Vermeer a Dordrecht–Feyenoord holland labdarúgó-mérkőzés hajrájában. Az utolsó pillanatokban a hazaiak kapusa, Filip Kurto is felment a szöglethez, hogy segítse egygólos hátrányban játszó csapatát, és majdnem sikerült gólt fejelnie. De a dicséret inkább Vermeernek jár: nem akármilyen bravúrt mutatott be! A Feyenoord 2–1-re győzött.

videó Kenneth Vermeer Filip Kurto Feyenoord Dordrecht

Videó: a Barca ellen is a B-középből szurkol Van der Sar?

2014-11-05 12:34:41

A holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság legutóbbi fordulójában az Ajax 4–0-ra nyert a Dordrecht ellen. A találkozón Edwin van der Sar, az Ajax, a Juventus, a Fulham és a Manchester United korábbi, 130-szoros holland válogatott kapusa is tiszteletét tette, ám nem a VIP-részen ült, hanem a klub kemény magjának közepén szurkolt. Vajon az FC Barcelona elleni, szerda esti Bajnokok Ligája-mérkőzésen is a B-közép tagja lesz?

videó Edwin van der Sar Dordrecht Barcelona Bajnokok Ligája Ajax

Videó: gusztustalan szabálytalanság a holland bajnokságban

2014-04-06 16:38:13

Visszataszító jelenet a holland másodosztályú labdarúgó-bajnokságban a Willem II–Dordrecht (3–1) mérkőzésen: a vendégek egyik játékosa megcsavarta a meccsen két gólt szerző Ruud Boymans mellbimbóját (!).

videó holland labdarúgás Willem II Dordrecht

Videó: bombagólt lőtt a 18 éves magyar tehetség Hollandiában

2014-03-22 22:35:53

Parádés gólt szerzett Vida Krisztofer, a holland másodosztályban szereplő Jong Twente labdarúgója a Dordrecht ellen 3–1-re elveszített mérkőzésen. A mindössze 18 esztendős tehetség kapuskirúgás után szépen megelőzte a védőt, majd bal lábbal védhetetlenül bombázott a kapuba.