Találatok a Dominic Thiem címkére

Találatok száma: 75

Tenisz: Cilic szetthátrányból fordított, Wawrinka kiesett

2018-06-20 22:44:23

Az első kiemelt horvát Marin Cilic szetthátrányból fordítva győzött a luxemburgi Gilles Müller ellen a londoni Queen's Clubban zajló füves pályás férfi tenisztorna szerdai nyolcaddöntőjében.

tenisz Marin Cilic Gilles Müller Dominic Thiem

Roland Garros: Rafael Nadal 11. alkalommal Párizs királya!

2018-06-10 17:52:35

A spanyol Rafael Nadal nyerte meg a Francia nemzetközi teniszbajnokságot, mivel a döntőben három szettben legyőzte az osztrák Dominic Thiemet. A harmadik szettben sérüléssel küszködő salakkirály a 11. alkalommal nyerte meg a Roland Garrost, összességében a 17. Grand Slam-tornagyőzelmét aratta.

tenisz Roland Garros Rafael Nadal Dominic Thiem

Megvan a tizenegyedik: ismét Nadal lett Párizs salakkirálya

2018-06-10 14:09:41

Roland Garros: a salakkirály ismét hengerelt – Nadal 11-edszer döntős!

2018-06-08 18:08:57

A címvédő Rafael Nadal három játszmában (6:4, 6:1, 6:2) megverte az argentin Juan Martín del Potrót a Roland Garros férfi egyesének elődöntőjében, így bejutott a vasárnapi fináléba, amelyben a Marco Cecchinato tündérmeséjének véget vető Dominic Thiem lesz az ellenfele.

tenisz Roland Garros Rafael Nadal Marco Cecchinato Juan Martín del Potro Dominic Thiem

Roland Garros: az elődöntőben ért véget Cecchinato tündérmeséje

2018-06-08 15:24:26

Az osztrák Dominic Thiem jutott be elsőként a Francia nemzetközi teniszbajnokság döntőjébe, mivel két szoros és egy sima szettben legyőzte az olasz Marco Cecchinatót.

tenisz Roland Garros Marco Cecchinato Dominic Thiem

Roland Garros: szenzáció! A budapesti győztes Djokovicsot is megverte

2018-06-05 16:55:18

A negyeddöntő jelentette a végállomást a második helyen kiemelt Alexander Zverev számára a Roland Garroson, mivel az osztrák Dominic Thiem három szettben legyőzte a sérüléssel küszködő német teniszezőt. Ellenfele a döntőbe jutásért az olasz Marco Cecchinato lesz, aki elképesztő küzdelemben múlta felül a volt világelső szerb Novak Djokovicsot.

tenisz Roland Garros Novak Djokovics Marco Cecchinato Madison Keys Julija Putyinceva

Roland Garros: Djokovics a budapesti győztessel találkozik

2018-06-03 15:09:21

A német Alexander Zverev óriási csatában harcolta ki helyét a Roland Garros negyeddöntőjében, mivel öt szettben legyűrte az orosz Karen Hacsanovot. Ellenfele az osztrák Dominic Thiem lesz a nyolc között. A korábbi világelső Novak Djokovics három szettben legyőzte a spanyol Fernando Verdascót, ő a budapesti tornát megnyerő Marco Cecchinatóval ütközik meg.

tenisz Sloane Stephens Roland Garros Novak Djokovics Nisikori Kei Marco Cecchinato

Tenisz: Thiem győzött Lyonban; Nürnbergben Larsson nyert

2018-05-26 18:01:37

Az első helyen kiemelt Dominic Thiem nyerte meg az 501 ezer euró (159 millió forint) összdíjazású lyoni salakpályás férfi tenisztornát, mivel a szombati döntőben legyőzte a hazai közönség előtt szereplő Gilles Simont. A világranglista 97. helyezettje, Johanna Larsson nyerte a 250 ezer dollár (67,5 millió forint) összdíjazású nürnbergi salakpályás női tenisztornát.

tenisz Johann Larsson Dominic Thiem

Tenisz: Thiem könnyedén nyert, Ferrer simán kikapott

2018-05-22 22:36:00

Az első helyen kiemelt Dominic Thiem magabiztos győzelmet aratott a lyoni nyolcaddöntőben. Az osztrák teniszező a spanyol Roberto Carballés Baenát verte meg két játszmában.

tenisz Dominic Thiem David Ferrer

Tenisz: Thiem legyőzésével megvan Zverev harmadik Masters-sikere

2018-05-13 20:09:42

A német Alexander Zverev két játszmában (6:4, 6:4) legyőzte az osztrák Dominic Thiemet a madridi salakpályás tenisztorna férfi egyesének döntőjében, ezzel elkönyvelte harmadik Masters-sikerét.

tenisz Dominic Thiem Alexander Zverev

Tenisz: Thiem idén is döntőbe jutott Madridban

2018-05-12 18:23:07

Dominic Thiem jutott be idén elsőként a férfi egyes döntőjébe a madridi salakpályás tenisztornán, az elődöntőben 6:4, 6:2-re verte meg a dél-afrikai Kevin Andersont. Ellenfele Alexander Zverev lesz a fináléban.

tenisz Kevin Anderson Dominic Thiem Alexander Zverev

Tenisz: vége Nadal döbbenetes szériájának, hétfőtől ismét Federer a világelső

2018-05-11 19:39:19

A címvédő Rafael Nadal két szettben kikapott (7:5, 6:3) az osztrák Dominic Thiemtől a madridi salakpályás Masters-torna negyeddöntőjében, így megszakadt a 21 meccses győzelmi sorozata kedvenc borításán. A spanyol kiválóság vereségével az is eldőlt, hogy jövő hétfőtől ismét Roger Federer vezeti a férfi teniszezők világranglistáját.

tenisz Roger Federer Rafael Nadal Dominic Thiem

Tenisz: Thiem és Dimitrov is kiesett Barcelonában

2018-04-27 16:30:45

Meglepetésre a második helyen kiemelt Grigor Dimitrov és a harmadikként rangsorolt Dominic Thiem is búcsúzott a negyeddöntőben a barcelonai salakpályás férfi tenisztornán.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Pablo Carreno-Busta Grigor Dimitrov Dominic Thiem

Tenisz: Nadal sima, Dimitrov nehéz meccsen ment tovább

2018-04-20 15:28:20

A negyedik helyen kiemelt Grigor Dimitrov jutott be elsőként a négy közé a 4.9 millió euró (1.5 milliárd forint) összdíjazású monte-carlói salakpályás férfi tenisztornán. A bolgár játékos a pénteki negyeddöntőben a belga David Goffint győzte le két játszmában.

Rafael Nadal Grigor Dimitrov Dominic Thiem

Tenisz: Thiem a Garros után ismét megverte Djokovicsot

2018-04-19 16:42:44

A korábbi világelső Novak Djokovics három játszmában kikapott az osztrák Dominic Thiemtől a monte-carlói salakpályás férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében.

tenisz Novak Djokovics Dominic Thiem

Tenisz: Thiem kiejtése után A. Zverev vár Del Potróra

2018-03-02 08:41:12

Az argentin Juan Martín del Potro két játszmában (6:2, 7:6) legyőzte a 2016-os bajnok osztrák Dominic Thiemet az acapulcói kemény pályás tenisztorna férfi egyesének negyeddöntőjében. A verseny hatodik kiemeltje az elődöntőben a másodikként rangsorolt német Alexander Zverevvel találkozik.

tenisz Juan Martín del Potro Dominic Thiem Alexander Zverev

Tenisz: Del Potro–Thiem a nyolc között Acapulcóban

2018-03-01 09:42:24

A német Alexander Zverev két játszmában nyert honfitársa, Peter Gojowczyk ellen az acapulcói kemény pályás férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében.

tenisz Kevin Anderson Juan Martín del Potro Dominic Thiem Alexander Zverev

Tenisz: Thiem Argentínában szerezte meg 9. trófeáját

2018-02-18 20:21:41

Az első helyen kiemelt osztrák Dominic Thiem két játszmában legyőzte a szlovén Aljaz Bedenét a Buenos Aires-i salakpályás férfi tenisztorna vasárnapi döntőjében.

tenisz Kevin Anderson Dominic Thiem Aljaz Bedene

Tenisz: Nisikori és az első kiemeltek talpon maradtak

2018-02-17 10:00:54

Harmadik mérkőzését is megnyerte Nisikori Kei a New York-i tenisztornán, amelyen a fináléért az első helyen kiemelt dél-afrikai Kevin Andersonnal mérkőzik meg.

Nisikori Kei Kevin Anderson Dominic Thiem ATP

Tenisz: Nisikori és Thiem is bejutott a negyeddöntőbe

2018-02-15 08:07:43

A csuklósérülés miatti fél év kihagyás után visszatérő Nisikori Kei bejutott a negyeddöntőbe a New York-i kemény pályás férfi tenisztornán. A japán játékos az orosz Jevgenyij Donszkojt győzte le két szettben.