Találatok a Dominic Thiem címkére

Találatok száma: 87

Tenisz: Djokovics továbbjutott, Cilic és Thiem kiesett

2018-10-09 16:48:17

A 14-szeres Grand Slam-torna-győztes Novak Djokovics magabiztos sikerrel jutott be a nyolcaddöntőbe a sanghaji férfi tenisztornán. A szerb játékos kedden a francia Jérémy Chardyt búcsúztatta, aki 41. a világranglistán.

tenisz Novak Djokovics Marin Cilic Dominic Thiem

Tenisz: Wawrinka nem jutott döntőbe, Klizan és Thiem igen

2018-09-22 18:09:02

Martin Klizan jutott be elsőként a döntőbe a szentpétervári kemény pályás férfi tenisztornán. A szlovák játékos a szombati első elődöntőben a svájci Stan Wawrinkát verte meg három szettben, 2 óra 19 perc alatt.

tenisz Martin Klizan Dominic Thiem

Tenisz: a friss US Open-győztes elődöntős a hazai versenyén

2018-09-21 21:18:34

A harmadik helyen kiemelt japán Oszaka Naomi bejutott az elődöntőbe a tokiói kemény pályás női tenisztornán. A friss US Open-győztes játékos a legjobb nyolc között a nyolcadikként rangsorolt cseh Barbora Strycovánál bizonyult jobbnak két szettben, 1 óra 32 perc alatt.

tenisz Stan Wawrinka Radu Albot Oszaka Naomi Nisikori Kei Dominic Thiem

Tenisz: a címvédő után Thiem is bejutott a negyeddöntőbe

2018-09-20 19:47:42

A címvédő Damir Dzumhur bejutott a legjobb nyolc közé a szentpétervári keménypályás férfi tenisztornán. A 26 éves bosnyák játékos – aki tavaly pályafutása első ATP-torna-győzelmét aratta a viadalon – az argentin Guido Pellát múlta felül két szettben a csütörtöki nyolcaddöntőben.

tenisz Dominic Thiem Damir Dzumhur

US Open: Nadal majdnem öt órát harcolt az elődöntőért

2018-09-05 07:16:02

A szemszögéből katasztrofálisan alakuló első játszma ellenére Rafael Nadal öt szettben, közel ötórás küzdelemben legyőzte az osztrák Dominic Thiemet az Egyesült Államok nemzetközi teniszbajnokságának (US Open) szerda hajnali negyeddöntőjében, és ezzel bejutott a legjobb négy közé. A nőknél Serena Williams volt az éjszaka főszereplője: az amerikai világklasszis két játszmában felülmúlta Karolína Plískovát, és szintén elődöntős.

tenisz US Open Rafael Nadal Dominic Thiem

US Open: Nadal–Thiem csata lesz az elődöntőért

2018-09-02 21:51:23

A világelső spanyol Rafael Nadal négy szettben legyőzte a grúz Nikoloz Baszilasvilit, így bejutott a US Open negyeddöntőjébe.

US Open 2018 US Open Rafael Nadal Kevin Anderson Dominic Thiem

US Open: Nadal a torna eddigi legjobb meccsét nyerte meg

2018-09-01 01:05:36

A címvédő Rafael Nadal 4 óra 22 perces mérkőzésen 5:7, 7:5, 7:6, 7:6-ra legyőzte a 27. kiemelt orosz Karen Hacsanovot a US Open harmadik fordulójában, ezzel bejutott a legjobb tizenhat közé. A női mezőnyben kiesett a kétszeres döntős Viktorija Azarenka, aki a tavalyi győztes Sloane Stephenstől kapott ki.

tenisz Viktorija Azarenka US Open 2018 US Open Sloane Stephens Rafael Nadal

US Open: Thiem kétszer is szetthátrányban volt, de nyert

2018-08-29 23:12:58

Az osztrák Dominic Thiem bejutott a legjobb 32 közé az Amerikai nemzetközi teniszbajnokságon, mivel a 2. fordulóban öt játszmában legyőzte a kétszer is szettelőnyben lévő hazai Steve Johnsont.

tenisz US Open 2018 US Open Dominic Thiem

Tenisz: kitzbüheli csillaghullás – az első négy kiemelt kiesett!

2018-08-01 20:56:35

Az első négy kiemelt játékos a nyolcaddöntőben kiesett szerdán a Kitzbühelben zajló, 501 ezer euró összdíjazású salakpályás férfi tenisztornán.

tenisz Robin Haase Philipp Kohlschreiber Fernando Verdasco Dominic Thiem

Tenisz: Györe elődöntős; Jarry elintézte Thiemet is

2018-07-27 17:34:37

Györe László a végletekig kiélezett mérkőzésen legyőzte a horvát Viktor Galovicot, ezzel bejutott a Gstaadban zajló salakpályás tenisztorna elődöntőjébe. Hamburgban Nicolás Jarry kiejtette Dominic Thiemet.

tenisz Nicolás Jarry Györe László Dominic Thiem

Tenisz: Dominic Thiem 83 perc alatt győzött Hamburgban

2018-07-24 19:44:51

Az osztrák Dominic Thiem könnyed győzelemmel kezdett az 1.6 millió euró (528 millió forint) összdíjazású hamburgi salakpályás férfi tenisztornán.

Tenisz Dominic Thiem ATP Hamburg

Wimbledon: Sarapova, Kvitová és Thiem is kiesett

2018-07-03 18:14:16

A második helyen kiemelt Rafael Nadal három szettben legyőzte az izraeli Dudi Szelát a wimbledoni teniszbajnokság első fordulójában. Kiesett ugyanakkor Dominic Thiem, David Goffin, a nőknél pedig a kétszeres, illetve egyszeres wimbledoni győztes Petra Kvitová és Marija Sarapova.

tenisz Wimbledon Rafael Nadal Petra Kvitová Dominic Thiem

Tenisz: Cilic szetthátrányból fordított, Wawrinka kiesett

2018-06-20 22:44:23

Az első kiemelt horvát Marin Cilic szetthátrányból fordítva győzött a luxemburgi Gilles Müller ellen a londoni Queen's Clubban zajló füves pályás férfi tenisztorna szerdai nyolcaddöntőjében.

tenisz Marin Cilic Gilles Müller Dominic Thiem

Roland Garros: Rafael Nadal 11. alkalommal Párizs királya!

2018-06-10 17:52:35

A spanyol Rafael Nadal nyerte meg a Francia nemzetközi teniszbajnokságot, mivel a döntőben három szettben legyőzte az osztrák Dominic Thiemet. A harmadik szettben sérüléssel küszködő salakkirály a 11. alkalommal nyerte meg a Roland Garrost, összességében a 17. Grand Slam-tornagyőzelmét aratta.

tenisz Roland Garros Rafael Nadal Dominic Thiem

Megvan a tizenegyedik: ismét Nadal lett Párizs salakkirálya

2018-06-10 14:09:41

Roland Garros: a salakkirály ismét hengerelt – Nadal 11-edszer döntős!

2018-06-08 18:08:57

A címvédő Rafael Nadal három játszmában (6:4, 6:1, 6:2) megverte az argentin Juan Martín del Potrót a Roland Garros férfi egyesének elődöntőjében, így bejutott a vasárnapi fináléba, amelyben a Marco Cecchinato tündérmeséjének véget vető Dominic Thiem lesz az ellenfele.

tenisz Roland Garros Rafael Nadal Marco Cecchinato Juan Martín del Potro Dominic Thiem

Roland Garros: az elődöntőben ért véget Cecchinato tündérmeséje

2018-06-08 15:24:26

Az osztrák Dominic Thiem jutott be elsőként a Francia nemzetközi teniszbajnokság döntőjébe, mivel két szoros és egy sima szettben legyőzte az olasz Marco Cecchinatót.

tenisz Roland Garros Marco Cecchinato Dominic Thiem

Roland Garros: szenzáció! A budapesti győztes Djokovicsot is megverte

2018-06-05 16:55:18

A negyeddöntő jelentette a végállomást a második helyen kiemelt Alexander Zverev számára a Roland Garroson, mivel az osztrák Dominic Thiem három szettben legyőzte a sérüléssel küszködő német teniszezőt. Ellenfele a döntőbe jutásért az olasz Marco Cecchinato lesz, aki elképesztő küzdelemben múlta felül a volt világelső szerb Novak Djokovicsot.

tenisz Roland Garros Novak Djokovics Marco Cecchinato Madison Keys Julija Putyinceva

Roland Garros: Djokovics a budapesti győztessel találkozik

2018-06-03 15:09:21

A német Alexander Zverev óriási csatában harcolta ki helyét a Roland Garros negyeddöntőjében, mivel öt szettben legyűrte az orosz Karen Hacsanovot. Ellenfele az osztrák Dominic Thiem lesz a nyolc között. A korábbi világelső Novak Djokovics három szettben legyőzte a spanyol Fernando Verdascót, ő a budapesti tornát megnyerő Marco Cecchinatóval ütközik meg.

tenisz Sloane Stephens Roland Garros Novak Djokovics Nisikori Kei Marco Cecchinato

Tenisz: Thiem győzött Lyonban; Nürnbergben Larsson nyert

2018-05-26 18:01:37

Az első helyen kiemelt Dominic Thiem nyerte meg az 501 ezer euró (159 millió forint) összdíjazású lyoni salakpályás férfi tenisztornát, mivel a szombati döntőben legyőzte a hazai közönség előtt szereplő Gilles Simont. A világranglista 97. helyezettje, Johanna Larsson nyerte a 250 ezer dollár (67,5 millió forint) összdíjazású nürnbergi salakpályás női tenisztornát.