Találatok a Dina Averina címkére

Találatok száma: 19

Rg-vb: az oroszoknak nyolc, Dina Averina megvédte összetett elsőségét!

2018-09-14 19:31:59

Az egyéni összetett döntőjével befejeződtek a 2018-as szófiai ritmikusgimnasztika-vb egyéni versenyei. Dina Averina nagy fölénnyel megvédte 2017-es világbajnoki címét – egymás után nyolcadszor nyerte meg orosz tornásznő az egyéni összetettet. Averina mellé az izraeli Linoj Asram és az orosz Alekszandra Szoldatova léphetett fel a dobogó második, illetve harmadik fokára.

ritmikus gimnasztika rg-vb Szófia rg-vb rg egyéni összetett Linoj Asram

Rg-vb: sosem látott esemény a sportágtörténet őrült napján

2018-09-13 19:53:23

A csapatversenyt Oroszország, a buzogánydöntőt Dina Averina, a szalagdöntőt Alekszandra Szoldatova nyerte meg a szófiai ritmikusgimnasztika-világbajnokságon. Magyarország a 22. lett a csapatversenyben, egyéni indulóink nem jutottak összetett döntőbe.

szalag ritmikus gimnasztika rg-vb rg buzogány Váray Míra

Rg-vb: közönségkedvencek fekete napja, 20. helyen a magyarok

2018-09-12 16:34:32

A szófiai ritmikusgimnasztika-világbajnokság harmadik versenynapján a kétszer is ejtő Pigniczki Fanni 13.825, a vb-újonc Juhász Anna pedig 13.800 pontot kapott szalaggyakorlatára. Az egyéni csapatversenyben Magyarország a 20. helyen áll 117.475 ponttal, egyéni összetettben Pigniczki a 46., Juhász az 57. pozícióban van. Az összetett kvalifikáció és a csapatverseny egyaránt csütörtökön ér véget.

ritmikus gimnasztika rg-vb rg Váray Míra Vlada Nikolcsenko Pigniczki Fanni

Rg-vb: aranyos Dina-dupla; a magyar tornászok a 18. helyen

2018-09-11 20:53:55

A második nap után a 18. helyen áll a Juhász Anna, Pigniczki Fanni, Váray Míra összeállítású magyar válogatott a szófiai vb egyéni csapatversenyében, az első két aranyérmet az orosz Dina Averina szerezte meg.

ritmikus gimnasztika rg-vb rg labda karika Váray Míra

Rg-vb: Juhász Annáé kedden a legmagasabb magyar pont, a csapat a 18. helyen

2018-09-11 18:49:40

A második nap után is a 18. helyen áll a Juhász Anna, Pigniczki Fanni, Váray Míra összeállítású magyar válogatott a szófiai ritmikusgimnasztika-világbajnokság egyéni csapatversenyében, míg az oroszok fölényesen vezetik az összesítést. Juhász Anna 15.000, Pigniczki Fanni 14.900, Váray Míra 14.550 pontot kapott keddi labdagyakorlatára.

ritmikus gimnasztika rg-vb rg Váray Míra Pigniczki Fanni Juhász Anna

Rg-vb: a 18. helyen a magyarok az 1. nap után, nyitánynak két nagy sokk

2018-09-10 18:23:03

A szófiai ritmikusgimnasztika-világbajnokság első napja után a magyar válogatott (Juhász Anna, Pigniczki Fanni, Váray Míra) a 18. helyen áll az egyéni csapatversenyben. A versenyt megnyitó Pigniczki Fanni 15.350, Juhász Anna 13.700, Váray Míra 16.350 pontot kapott karikagyakorlatára – előbbi kettő az egyéni összetett kvalifikációért is versenybe szállt, utóbbi két szerrel indult, így összetettben nem vehető figyelembe a pontszáma. Az már az első versenynap után biztos, hogy egyik magyar versenyző sem került be a karika szerenkénti döntőjébe – ezt reálisan nem is várhatta el senki.

Rg: a mieink nyitják meg a világbajnokságot, a csapatoknak Tokió a tét

2018-09-09 17:24:33

Hétfőtől vasárnapig a bolgár főváros, Szófia ad otthont a 2018-as ritmikusgimnasztika-világbajnokságnak. Az egyéni versenyzőknek még „csak” a minél jobb vb-szereplés a tét, az együttes kéziszercsapatok azonban már most megkezdik az olimpiai kvalifikációt – három egység kijut Tokióba, míg az első 24-ből kiszorulók nem vehetnek részt a 2019-es világbajnokságon. Lesz-e magyar az egyéni összetett döntőben és továbbjut-e kéziszercsapatunk a 2019-es, az olimpiai kvalifikáció második lépcsőjét jelentő vb-re?

ritmikus gimnasztika rg-vb rg vb rg magyar kéziszercsapat Váray Míra

Rg: rekordpontszám a magyar csapatnak, orosz aranyeső Kazanyban

2018-08-26 21:21:39

Kazanyban zárult a ritmikus gimnasztikázók 2018-as világkupa-versenysorozata – a várakozásoknak megfelelően nagy orosz fölénnyel, igaz, nem minden aranyérmet tudtak megszerezni a házigazdák. Az Árkai Zsófia, Borsányi Patrícia, Földi Cintia, Kovács Jázmin, Németh Virág, Wehovszky Vivien összeállítású magyar együttes kéziszercsapat a 12. helyet szerezte meg összetettben, az egyéni versenyt Pigniczki Fanni a 17., Juhász Anna a 28. helyen zárta. Közben a budapesti Grácia-kupán a sportág egyik legnagyobb közönségkedvence, a grúz Szalome Pazsava győzött.

ritmikus gimnasztika rg magyar kéziszercsapat Szalome Pazsava Pigniczki Fanni Juhász Anna

Rg Eb: remek 16. hely és kvóta Pigniczki Fannitól, orosz diadal összetettben

2018-06-03 19:43:54

Pigniczki Fanni kvótát szerzett Magyarországnak a 2019-es Európai Játékokra és a kitűnő 16. helyen végzett összetettben a 2018-as ritmikus gimnasztika Európa-bajnokságon a spanyolországi Guadalajarában. A kontinensbajnoki címet szenzációs utolsó gyakorlatának köszönhetően az orosz Arina Averina szerezte meg, így nem tört meg az oroszok 1999 óta tartó győzelmi sorozata az összetett Eb-ken.

ritmikus gimnasztika rg Eb rg olasz kéziszercsapat bolgár kéziszercsapat Pigniczki Fanni

Rg-vb: zsonglőrkezű új királynő – Dina Averina a sportági trónon

2017-09-01 21:25:44

Az orosz Dina Averina nyerte meg az egyéni összetett versenyt a pesarói ritmikusgimnasztika-világbajnokságon. Egymás után hetedik alkalommal győzött az összetettben orosz tornásznő a vb-ken. Az ezüstérem Dina ikertestvéréé, Arina Averináé lett, a bronzérmet az izraeli Linoj Asram szerezte meg.

összetett döntő ritmikus gimnasztika rg-vb Pesaro rg-vb rg Neviana Vladinova

Rg-vb: ikerarany, ikerarany – Pesaro Averinafölddé változott

2017-08-31 22:19:12

A pesarói ritmikusgimnasztika-világbajnokságon buzogánnyal Dina Averina, szalaggal Arina Averina diadalmaskodott – az ikerpár eddig az összes begyűjthető aranyérmet megszerezte, és pénteken az összetett győztese is minden bizonnyal közülük fog kikerülni.

szalag ritmikus gimnasztika rg-vb Pesaro rg-vb rg vb döntő

Rg-vb: egy ide, egy oda – eddig tarolnak az oroszok szuperikrei

2017-08-30 22:22:39

Karikával az orosz Dina Averina, labdával ikertestvére, Arina Averina diadalmaskodott a pesarói ritmikusgimnasztika-világbajnokság első szerenkénti döntőiben.

ritmikus gimnasztika rg-vb Pesaro rg-vb rg vb rg labda

Rg-vb: Pigniczki Fanni úgy tornázott, hogy azt bármikor aláírná

2017-08-30 20:10:25

Pigniczki Fanni holtversenyben a 25., Kis Alexandra a 34. helyen áll a pesarói ritmikusgimnasztika-világbajnokság első napja után az egyéni verseny selejtezőjében, a fináléba az első 24 tornász kerül be. A szerenkénti döntőket késő este rendezik meg.

ritmikus gimnasztika vb ritmikus gimnasztika rg-vb Pesaro rg-vb rg vb rg

Rg: a testüket is le kellett győzniük a vb-n debütáló magyaroknak

2017-08-29 19:40:10

Szerdán az olaszországi Pesaróban megkezdődik a 2017-es ritmikusgimnasztika-világbajnokság, melyen a magyar színeket Kis Alexandra, Pigniczki Fanni és a Borsányi Patrícia, Katona Hanna, Kovács Jázmin Napsugár, Margaritisz Lili, Németh Virág, Wehovszky Vivien összeállítású kéziszercsapat képviseli. A legnagyobb kérdés: ki lesz a sportág új uralkodója, miután az olimpia után lelépett a színről szinte egy teljes tornászgeneráció?

ritmikus gimnasztika rg-vb Pesaro rg-vb 2017 rg-vb rg vb rg

Rg Eb: mint két aranytojás – taroltak Budapesten az orosz ikersztárok

2017-05-21 18:50:33

Az összes aranyérmet Oroszország szerezte meg a budapesti ritmikus gimnasztika Európa-bajnokságon, a záró napon a szerenkénti felnőtt döntőket kivétel nélkül megnyerő Averina ikreket ünnepelte a közönség.

ritmikus gimnasztika Európa-bajnokság Budapest ritmikus gimnasztika Eb Budapest ritmikus gimnasztika Eb ritmikus gimnasztika rg Eb rg

Rg Eb: dicséret a nagyasszonytól, remek magyar 8. hely!

2017-05-20 21:04:32

A magyar ritmikusgimnasztika-válogatott kiváló versenyzéssel a 8. helyen zárta az első ízben kiírt kombinált csapatversenyt a budapesti Európa-bajnokságon – az első aranyérem az oroszok nyakába került. Kis Alexandra a három legjobb pontszáma alapján számított eredményével kvalifikálta Magyarországot a 2018-as, valladolidi összetett Eb-re.

ritmikus gimnasztika Eb ritmikus gimnasztika rg Eb rg Váray Míra Pigniczki Fanni

Rg Eb: pazar első nap, a magyarok a sportági nagyok mögött fordulnak!

2017-05-19 21:40:30

A magyar válogatott kitűnő szerepléssel a 8. helyen zárta a ritmikus gimnasztika Európa-bajnokság első napját, a mieinket kizárólag a sportági nagyhatalmak előzik meg a rangsorban.

ritmikus gimnasztika Eb ritmikus gimnasztika rg Eb Budapest rg Eb rg Váray Míra

1000 perc edzés 1 perc csillogásért: a legkeményebben dolgozó magyar lányok

2017-05-18 01:26:55

Ha egy ritmikus gimnasztikát sosem látott járókelő betévedt volna a Papp László Budapest Sportarénába és megnézett volna egy Eb előtti pódiumedzést, csupa csillogást látott volna. Teljes díszben az Aréna, elő-előkerültek a szemkápráztató, egyenként több százezer forintos versenydresszek. Félig még gyakorlás, félig már felmérés a versenyre, a mozdulatok már a figyelő szakembereknek és bíróknak is szólnak, könnyedség, szépség, trükkök. Könnyűnek látszik – elképesztő mennyiségű munka eredménye.

ritmikus gimnasztika Eb ritmikus gimnasztika rg Eb Budapest rg Eb rg interjú

Rg-vk: Kis Alexandra a top 20-ban, 11. a kéziszercsapat

2017-04-09 17:08:54

A ritmikus gimnasztika világkupa-sorozat 2017-es idényének első, pesarói állomásán az összes egyéni aranyérmet orosz tornásznők szerezték meg, a kéziszercsapatok között Bulgária és a házigazda Olaszország osztozott az aranyakon. A magyar felnőtt kéziszercsapat összetettben a 11. helyen végzett – egy szerrel a rontó oroszokat is megelőzte –, egyéniben Kis Alexandra a 20., Pigniczki Fanni a 35. helyen végzett a nagyon erős mezőnyben.

ritmikus gimnasztika világkupa ritmikus gimnasztika rg-vk rg magyar együttes kéziszercsapat Pigniczki Fanni