Atlético: Sohasem igazolom le a fiamat – Diego Simeone

Az Atlético Madrid vezetőedzője, Diego Simeone kizárta annak a lehetőségét, hogy fiának, Giovanninak ő legyen az edzője.

Inter Giovanni Simeone Diego Simeone Atlético Madrid

La Liga: Oblak hiteles kapus, nem úgy, mint egyesek – Simeone

2018-09-11 19:27:13

Az Atlético Madrid vezetőedzője, Diego Simeone kijelentette, ha választhatna a szlovén kapus és madridi elődei közül, akkor is Jan Oblakot játszatná.

Thibaut Courtois Jan Oblak Diego Simeone Atlético Madrid

Atlético: Simeone nem érti, hogy hagyhatták ki Griezmannt

2018-09-11 10:28:19

Diego Simeone, az Atlético Madrid vezetőedzője szerint „megmagyarázhatatlan", hogy francia labdarúgója, Antoine Griezmann nem került be a FIFA Év játékosa-díj jelöltjei közé.

Diego Simeone Best FIFA Football Awards Antoine Griezmann

Videó: Diego Simeone puszit küldött a Fiorentina stadionjában

2018-08-27 12:01:39

Az Atlético Madrid vezetőedzőjének, Diego Simeonénak a fia, Giovanni Simeone is betalált vasárnap, a Fiorentina 6–1-re megnyert találkozóján. Az argentin szakember a helyszínen nézte végig a meccset, s a végső hármas sípszót követően együtt örült a család a 23 éves támadó és a firenzei csapat sikerének.

Serie A Giovanni Simeone Fiorentina Diego Simeone

Európai Szuperkupa: Négyet kaptunk, ez nem normális – Lopetegui

2018-08-16 00:49:03

Már a hajnali egy óra is jócskán elmúlt Tallinnban, amikor a Real Madrid–Atlético Madrid (2–4, hosszabbítás után) labdarúgó európai Szuperkupa-mérkőzést követően megtartotta sajtótájékoztatóját a két vezetőedző, Julen Lopetegui és Diego Simeone. Lopetegui először meccselhetett trófeáért a Reallal, és alulmaradt – Simeone pedig az Atlético történetének legeredményesebb trénere lett azzal, hogy hetedik nagy kupáját nyerte meg a csapattal.

európai Szuperkupa Szuperkupa Real Madrid Julen Lopetegui Diego Simeone Atlético Madrid

Európai Szuperkupa: Fontos, hogy szívvel játsszunk – Simeone

2018-08-14 18:51:58

A szerdai európai Szuperkupa-mérkőzés előtti napon Tallinnban tartott sajtótájékoztatót Julen Lopetegui és Diego Simeone, a Real Madrid, illetve az Atlético Madrid vezetőedzője. A két szakember mellett a csapatkapitányok is megszólaltak.

európai Szuperkupa Real Madrid Koke Julen Lopetegui Diego Simeone Diego Godín

Ilyen csapattal SimeOne lesz Madrid és a La Liga ura?

2018-08-06 07:32:58

Miután túléltük az iskolai időszakot, a tanárokat/diákokat, kiélveztük a világbajnokság és a kora nyár minden örömét, készülünk/emlékezünk/számot vetünk/keresztet vetünk a nyaralásra, elkezdődik az aratási időszak: ezen a nyáron is dől a pénz a topligás futballisták révén a menedzserek silójába.

spanyol labdarúgás nyári transzfersorozat nemzetközi átigazolás Thomas Lemar Santiago Arias Rodri

FIFA: íme, a 11 fős lista az Év edzője-díjra!

2018-07-24 14:38:04

A Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) kihirdette 11 fős listáját az Év legjobb férfi, valamint 10 fős névsorát az Év legjobb női vezetőedzői díjára.

Év edzője Zlatko Dalic Zinédine Zidane Sztanyiszlav Csercseszov Roberto Martínez Pep Guardiola

Európai Szuperkupa: Simeone privát boxból nézi a Real elleni meccset

2018-07-22 14:01:22

Az Atlético Madrid privát boxot foglalt Diego Simeone vezetőedzőnek a Real Madrid elleni európai Szuperkupa helyszínére.

európai Szuperkupa Real Madrid Diego Simeone Atlético Madrid

Legyőzte a rákot és egy rockbanda frontembere – nélküle már el sem lehet képzelni az Atléticót

2018-05-04 13:01:12

Mint ismert, az Atlético Madrid hazai pályán 1–0-ra legyőzte az Arsenalt a labdarúgó Európa-liga elődöntőjének második felvonásán, így 2–1-es összesítéssel bejutott a második számú európai kupasorozat fináléjába. A spanyol csapatot a visszavágón Germán Burgos másodedző irányította, aki már hosszú évek óta Diego Simeone segítőjeként dolgozik, azt azonban kevesen tudják róla, hogy 15 évvel ezelőtt legyőzte a rákot, valamint hogy egy rockbanda frontembere. Néhány érdekesség az Atlético argentin pályaedzőjéről!

spanyol foci La Liga Germán Burgos Európa-liga Diego Simeone Atlético Madrid

Európa-liga: Simeone nem ülhet a kispadra a döntőben

2018-05-04 18:53:49

Diego Simeone, az Atlético Madrid vezetőedzője négymeccses eltiltást kapott az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) fegyelmi bizottságától, így nem ülhet kispadra az Európa-liga május 16-i, lyoni döntőjén.

Marseille Európa-liga Diego Simeone Atlético Madrid

El: Simeone is sálat ragadott, az egész stadion őt éltette – videó

2018-05-04 07:56:57

Az Atlético Madrid bejutott az Európa-liga döntőjébe, mivel hazai pályán 1–0-ra legyőzte az Arsenalt az elődöntő visszavágóján. Az eltiltás miatt a találkozót a lelátóról néző Diego Simeone együtt ünnepelt a spanyol drukkerekkel a lefújást követően. Íme!

videó Európa-liga El Diego Simeone Atlético Madrid Arsenal

El: „Kemény éjszakám lesz még” – Wenger végtelenül szomorú

2018-05-04 00:22:34

Az Atlético Madrid megérdemelten jutott be a labdarúgó Európa-liga 2018-as döntőjébe, miután hazai pályán 1–0-ra legyőzte és 2–1-es összesítéssel búcsúztatta az Arsenalt. Ez egyben az is jelenti, hogy Arsene Wenger európai trófea nélkül távozik a londoni csapat kispadjáról – dupla szomorúság a francia mesternek. Az Atlético készülhet az Olympique Marseille ellen a döntőre, melyben Wenger szerint egyértelmű favorit lesz.

reakciók Európa-liga El-elődöntő El Diego Simeone Arsene Wenger

El: madridi erőd – elképesztő sorozatot kellene megtörnie az Arsenalnak

2018-05-03 11:07:38

Csütörtök este eldől, hogy melyik két együttes vívja a labdarúgó Európa-liga május 16-ai, lyoni fináléját. Az előre hozott döntőnek is beillő párharcban az Arsenal idegenben igyekszik javítani az első meccs mezőnyfölénye ellenére kialakult hátrányos helyzetén, de hogy nem lesz könnyű dolga, azt jól jelzi, hogy az Atlético Madrid 1007 perc óta nem kapott gólt hazai pályán…

Európa-liga Diego Simeone Atlético Madrid Arsene Wenger Arsenal

Atlético: Simeone nagyon ráfaraghat az Arsenal elleni balhéjára

2018-04-27 20:15:28

Diego Simeonét akár öt mérkőzésről is eltilthatják, miután az Atlético Madrid vezetőedzőjét az Arsenal elleni Európa-liga-elődöntő első mérkőzésén a játékvezető felküldte a lelátóra.

eltiltás Európa-liga Diego Simeone Atlético Madrid Arsenal

Videó: látni kell Simeone fiának reakcióját az Atlético-gólra

2018-04-27 13:02:56

Mint arról beszámoltunk, labdarúgó Európa-liga elődöntőjében az Arsenal 1–1-es döntetlent játszott az Atlético Madriddal Londonban, miután Alexandre Lacazette góljára Antoine Griezmann válaszolni tudott a 82. percben. A fontos madridi gólt az Atlético vezetőedzője, Diego Simeone fia, Gianluca egy barátjával nézte, és boldogabb volt, mint bármelyik spanyol szurkoló!

videó Gianluca Simeone Európa-liga El Diego Simeone Antoine Griezmann

El: értékes 1–1-gyel távozott az Atlético az Arsenal otthonából

2018-04-26 23:03:18

A labdarúgó Európa-liga elődöntőjében az Arsenal hiába játszott 80 percig emberelőnyben az Atlético Madrid ellen, hiába szerezte meg a vezetést Alexandre Lacazette találatával, nyerni nem tudott – a spanyol csapat egyetlen értékelhető második félidei támadását Antoine Griezmann gólra váltotta, így a végeredmény 1–1.

elődöntő Sime Vrsaljko Európa-liga El-elődöntő El Diego Simeone

El: 9 perc után emberhátrányba került az Atlético Madrid – videó

2018-04-26 21:23:07

Az Európa-liga elődöntőjében, a párharc első felvonásán az Arsenal alig több mint kilenc perc után emberelőnybe került, mivel az Atlético Madrid horvát védője, Sime Vrsaljko villámgyorsan begyűjtött két sárga lapot. Három perccel később a madridiak rendkívül hevesen reklamáló vezetőedzőjét, Diego Simeonét is elküldte a kispadtól a francia játékvezető, Clément Turpin.

Sime Vrsaljko Európa-liga El Diego Simeone Atlético Madrid Arsenal

Kihagyott ziccer: az Arsenal 80 perc emberfórral sem tudott élni az Atlético ellen