Találatok a Detroit Pistons címkére

Találatok száma: 140

Elkerülte a söprést a Jazz, a Bucks viszont nullázott

2019-04-23 08:12:37

Életben maradt a Utah az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában: három vereség után ezúttal meg tudta verni a Houstont. A Detroit viszont nem menekült meg, újabb tükörsima Bucks-győzelemmel és 4–0-val zárult a párharc.

Utah Jazz NBA-rájátszás NBA Milwaukee Bucks Detroit Pistons

Harden szörnyű dobóformája is belefért, 3–0-ra vezet a Houston

2019-04-21 09:31:18

Történelmien gyengén dobott a Rockets vezére, de így is behúzták a szoros végjátékot Salt Lake Cityben James Hardenék az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásának legutóbbi játéknapján. Blake Griffin visszatérése sem segített a Detroiton, a Bucks is 3–0-s előnyben van, Joel Embiid játszott, parádézott, balhét robbantott ki, és vezetésével megint nyert a Philly Brooklynban, míg a Denver reagált, és visszavette a pályaelőnyt San Antonióban.

Utah Jazz Philadelphia 76ers NBA Joel Embiid James Harden Houston Rockets

NBA: a Milwaukee és a Houston is egy győzelemre a söpréstől

2019-04-21 07:36:07

A Milwaukee Bucks és a Houston Rockets is megnyerte az első idegenbeli mérkőzését a Detroit Pistons, valamint a Utah Jazz ellen az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszásában, így mindkét csapat 3–0-ra vezet a főcsoport-negyeddöntőben az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban. A Brooklyn 3–1-es előnybe a Philadelphiával szemben, a Denver egyenlített a San Antonio ellen.

Utah Jazz San Antonio Spurs NBA Milwaukee Bucks Houston Rockets Detroit Pistons

A centerek játéknapja – Jokics, Embiid és Nurkic is oktatott

2019-01-02 09:32:28

Kawhi Leonard pályafutása eddigi legponterősebb meccsére volt szüksége a Torontónak ahhoz, hogy legyűrje a Jazzt az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) legutóbbi játéknapján, míg a Milwaukee könnyedén átgázolt aktuális ellenfelén és megőrizte listavezető pozícióját. A harmadik keleti nagycsapat, a Philadelphia fontos idegenbeli győzelmet aratott a visszatérő Joel Embiid vezetésével, a nyugati éllovas Denver Nikola Jokics parádéjával tudott nyerni, míg a Portland túlórában múlta felül a Sacramentót idegenben.

Utah Jazz Toronto Raptors Sacramento Kings Portland Trail Blazers Philadelphia 76ers New York Knicks

Videó: tablettel próbálta meggyőzni a bírót a Detroit ásza

2018-12-29 15:35:36

A technológiai újítások manapság már mindenhova elérnek – ahogy az éjszakai Indiana Pacers–Detroit Pistons (125–88) mérkőzésen láttuk, az NBA-be is. A Detroit játékosa, Blake Griffin ugyanis mindent bevetett annak érdekében, hogy meggyőzze T.J. Orr játékvezetőt az igazáról: egy tablet segítségével próbálta elmagyarázni neki, hogy rosszul döntött.

videó NBA Detroit Pistons Blake Griffin

Blake Griffin 50 ponttal és győztes kosárral szomorította a Phillyt

2018-10-24 08:20:03

Blake Griffin parádéjáról szólt az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszának hajnali játéknapja: a Detroit magasembere 50 pontos karriercsúccsal vezette csapatát hosszabbításos győzelemre a Philadelphia ellen. A Pistons ezzel továbbra is veretlen, ahogy a Clippers legyűrő Pelicans és a Kings elleni kötelezőt kipipáló Nuggets is.

New Orleans Pelicans NBA Detroit Pistons Blake Griffin Philadelphia 76ers

NBA: a Pistons és a Pelicans klasszisa is parádézott

2018-10-24 06:48:35

Blake Griffin, a Detroit Pistons erőcsatára 50 ponttal, Anthony Davis, a New Orleans Pelicans klasszisa pedig 34 ponttal járult hozzá csapata győzelméhez az NBA alapszakaszának legutóbbi játéknapján.

New Orleans Pelicans NBA Detroit Pistons Blake Griffin Anthony Davis

NBA: az év edzőjeként kirúgott Casey Detroitba szerződött

2018-06-11 20:10:06

Az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) legutóbbi szezonjának legjobb edzőjévé választott Dwane Casey lesz a Detroit Pistons új szakvezetője.

kosárlabda NBA Dwane Casey Detroit Pistons

NBA: a Detroit Pistons menesztette a vezetőedzőjét

2018-05-07 20:44:25

Négy év után menesztette Stan Van Gundy vezetőedzőt az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszásáról lemaradó Detroit Pistons.

Stan Van Gundy NBA Detroit Pistons

NBA: 16 pont másfél perc alatt – 34 éves a csoda

2018-04-26 12:35:41

Minden idők egyik legkiélezettebb és legragyogóbb playoffpárharcából Bernard King jött ki győztesen, de hosszú távon alulmaradt Isiah Thomasszal szemben.

New York Knicks NBA Itt van Amerika Isiah Thomas Detroit Pistons Bernard King

NBA: hatmeccses eltiltás családon belüli erőszak miatt

2018-02-07 17:24:19

Családon belüli erőszak miatt hat mérkőzésre szóló eltiltást kapott Willie Reed, az észak-amerikai bajnokságban (NBA) szereplő Detroit Pistons kosarasa.

kosárlabda erőszak eltiltás Willie Reed NBA Detroit Pistons

NBA: Blake Griffin a Detroit Pistonsban folytatja

2018-01-30 11:06:47

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő Los Angeles Clippers elcserélte egyik legjobbját, az ötszörös All Star-válogatott Blake Griffint, aki így a Detroit Pistonsban folytatja a pályafutását.

kosárlabda NBA Detroit Pistons Blake Griffin

Dallasi bravúr a Toronto ellen, ismét villant Milwaukee-ban a Bulls

2017-12-27 09:14:43

Egyetlen napig volt keleti listavezető a Toronto az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában, DeMar DeRozanék ugyanis meglepő vereséget szenvedtek Dallasban. Két héten belül másodszor is nyerni tudott Milwaukee-ban a Chicago, nem hibázott a Spurs, kiváló játékkal győzött a Detroit és a Denver, 122 pontot dobott a Clippers, az utolsó pillanatban harcolta ki a győzelmet a Suns – nézzük, mi történt hajnalban!

kosárlabda NBA Detroit Pistons Chicago Bulls

Sikersorozatok: hatnál a Rockets, tucatnál a Celtics

2017-11-13 08:29:31

Kyrie Irving hiányát ezúttal is kezelni tudta a Boston és a Raptors egypontos legyőzésével sorozatban 12. sikerét gyűjtötte be az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában. Nem adott esélyt a Pacersnek a zsinórban hatodik győzelmét jegyző Houston, Carmelo Anthony nélkül nyert az Oklahoma City, a Detroit pedig továbbra is nagy formában van – nézzük, hogy mi történt!

kosárlabda Oklahoma City Thunder NBA Houston Rockets Detroit Pistons Boston Celtics

Idénybeli legjobbját hozta a Lakers, megállította a Pistonst

2017-11-01 08:11:54

Lonzo Ballék az idénybeli legjobbjukat hozták az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszának keddi játéknapján: a Los Angeles Lakers szenzációs védekezéssel és türelmes támadójátékkal 113–93-ra legyőzte a Detroit Pistonst, amely legutóbb még a címvédő otthonában tudott nyerni. A Thunder is remekelt, a Milwaukee otthonában aratott könnyed sikert, nem izzadt meg a Pacers sem a Sacramento ellen, a Suns viszont fordulatos meccset húzott be Brooklynban.

kosárlabda NBA Los Angeles Lakers Detroit Pistons

Dávid Kornél szerint nem sokáig lesz ő az egyetlen magyar NBA-kosaras

2017-06-03 18:36:08

Nem kért utolsó vágási jogot, és így is elnyerte a tetszését a Sport TV által készített dokumentumfilm Magyarország eddigi egyetlen NBA-játékosának, a főszereplőnek, Dávid Kornélnak. Az egykori kiváló kosárlabdázó nagy élményekkel gazdagodott Kornél on Tour forgatása során, örül neki, hogy korábbi csapattársai jó szívvel emlékeznek rá, de elmondta várakozásait a szeptemberi férfi Európa-bajnokságról, valamint arra is választ adott, vajon mikor láthatunk újra magyar játékost az NBA-ben. A film premier előtti vetítésén Dávid Kornéllal, és az ötletgazda Szaniszló Csabával beszélgettünk.

kosárlabda Toronto Raptors NBA Milwaukee Bucks Hanga Ádám Dávid Kornél

Gödörben a bajnok, Detroitban is kikaptak Lebron Jamesék

2017-03-10 08:16:24

Sorozatban harmadszor is kikapott a címvédő Cleveland az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában, LeBron Jamesék ezúttal meglepetésre Detroitban maradtak alul. Véget ért a Spurs kilencmeccses sikerszériája, a négy vereség után javító OKC állította meg Kawhi Leonardékat, a Grizzlies viszont tovább süllyed, ezúttal a Clipperstől kaptak ki simán Marc Gasolék. Jusuf Nurkic elképesztő estéjével, hosszabbításban verte a Philly-t a Portland, míg a Lakers sorozatban nyolc vereség után tudott újra nyerni.

amerikai kosárlabda NBA Lebron James Detroit Pistons Cleveland Cavaliers

NBA: Westbrook túlnőtte a Davis-Cousins páros 69 pontját

2017-02-27 09:21:23

Russell Westbrook 41 pontos tripla-duplát szállított és ő szerezte csapata utolsó 16 egységét a Davis-Cousins párostól parádés estét kapó New Orleans ellen, ezzel győzelemre vezette csapatát az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában. Hosszabbításban győzte le a triplafesztivált tartó Charlotte-ot a Clippers, meg sem izzadt a Spurs a Lakers otthonában, ötpontos játékkal döntött Detroitban a Boston, lebontotta a Washingtont a Jazz, míg a Toronto ismét Kyle Lowry nélkül tudott nyerni.

Washington Wizards Utah Jazz Toronto Raptors San Antonio Spurs Russell Westbrook Portland Trail Blazers

Curry idén először bolondult meg; nagyvadat lőtt a Jazz

2016-11-02 09:13:54

A remekül játszó Utah Jazz tizenöt pontos győzelmet aratott San Antonióban az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában, a Spurs ezzel idei első vereségét szenvedte el. Steph Curry 23 pontos harmadik negyedére építve rangadót nyert a Warriors Portlandben, elképesztő dobóformával gyűrte le a Houstont a címvédő Cleveland, hosszabbításban kerekedett felül a Miami, a Detroit sorozatban harmadszor győzött.

Utah Jazz Stephen Curry NBA Milwaukee Bucks Golden State Warriors Detroit Pistons

A Miami rekordot döntött, a Cleveland „csak” beállított

2016-04-21 09:47:08

Nem történt meglepetés az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásának ma hajnali játéknapján, mindhárom párharcban 2–0-ra módosult az eredmény és a hazai csapatok megőrizték pályaelőnyüket. A Heat az első félidőben hihetetlen százalékkal dobott a Hornets ellen, a Cleveland húsz triplát pörkölt be a Detroitnak, a Clippers viszont remekül záró védekezésének és cserepadjának köszönhetően ismét megverte a Portlandet. Íme, a részletek!

kosárlabda amerikai sportok Portland Trail Blazers NBA Miami Heat Los Angeles Clippers