Találatok a Derby County címkére

Találatok száma: 97

Chelsea: hosszabbítottak az U21-es válogatott középpályással

2019-07-15 15:36:17

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Chelsea hivatalos honlapján jelentette be, hogy 2024-ig hosszabbított a 20 esztendős középpályással, Mason Mounttal.

Premier League Mason Mount Derby County Chelsea angol átigazolás szerződéshosszabbítás

Anglia: Cocu veszi át Lampard helyét a Derbynél

2019-07-05 10:33:20

Phillip Cocut nevezték ki az angol másodosztályú Derby County vezetőedzői posztjára. A korábbi klasszis holland labdarúgó a Chelsea-hez távozó Frank Lampard helyét veszi át.

Phillip Cocu Frank Lampard Derby County

PL: Lampard lett a Chelsea új vezetőedzője – hivatalos

2019-07-04 10:15:04

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Chelsea futballcsapata hivatalos honlapján bejelentette, hogy a Derby County korábbi menedzsere, Frank Lampard veszi át a londoni csapat irányítását.

angol foci Premier League Frank Lampard Derby County Chelsea

Derby: engedélyt kapott a Chelsea, tárgyalhatnak Lamparddal

2019-06-25 13:26:57

Az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban (Championship) szereplő Derby County a hivatalos honlapján jelentette be, hogy engedélyt adott az edzőt kereső Chelsea-nek, hogy tárgyaljon a csapat menedzserével, Frank Lamparddal.

angol labdarúgás Premier League Frank Lampard Derby County Chelsea Championship

Anglia: Ashley Cole fél év után elmegy Lampardéktól – hivatalos

2019-06-04 10:06:01

Az angol élvonalbeli tagságról döntő másodosztályú rájátszás fináléjában alulmaradó Derby County a hivatalos honlapján tette közzé távozóinak névsorát, ebben pedig Ashley Cole neve is szerepel, akivel nem hosszabbít Frank Lampard csapata.

Premier League PL Frank Lampard Derby County Championship Ashley Cole

Anglia: óriásit trollkodott a Leeds Frank Lampardékkal

2019-05-27 21:34:07

Hatalmasat trollkodott a Leeds United a Frank Lampard irányította Derby Countyval a Twitteren. Mint ismert, hétfő délután a Derby elvesztette a Premier League-be jutásért játszott mérkőzést az Aston Villa ellen, így a Leeds elővett egy korábbi bejegyzést.

angol labdarúgás Leeds United Frank Lampard Derby County Championship Aston Villa

Anglia: irány a PL – az Aston Villa nyerte a világ legértékesebb meccsét

2019-05-27 17:59:17

Az Aston Villa lesz a Premier League 2019–2020-as idényének harmadik újonca – a Championshipet megnyerő Norwich és az ezüstérmes Sheffield United mellett –, miután a feljutásért rendezett rájátszás döntőjében 2–1-re legyőzte a Derby Countyt a londoni Wembleyben.

Premier League Derby County Championship Aston Villa

Championship: őrült meccsen bukta el a feljutás esélyét a Leeds

2019-05-15 22:47:04

A Leeds United hiába győzte le az idény során háromszor is a Derby County csapatát, a legfontosabb mérkőzésen, a playoff elődöntőjének visszavágóján hazai pályán 4–2-re kikapott, így nem juthat fel a Premier League-be. A Championship rájátszásának döntőjét május 27-én a Derby az Aston Villa ellen játssza majd.

angol foci Leeds United Derby County Championship

Championship: előnyben a Leeds és az Aston Villa

2019-05-11 21:10:18

Az Aston Villa hátrányból győzött 2–1-re a West Bromwich Albion ellen a birminghami derbin, míg a Leeds United idegenben verte 1–0-ra a Derby Countyt, az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) Premier League-be kerülésért zajló rájátszásának elődöntőbeli első mérkőzésén.

West Bromwich Albion Leeds United Dwight Gayle Derby County Championship Aston Villa

FA-kupa: Lampardék búcsúztak a legjobb 16 között

2019-02-16 15:25:43

A labdarúgó FA-kupa nyolcaddöntőjében a Brighton hazai pályán 2–1-re legyőzte a Derby Countyt, így a Frank Lampard vezette vendégek búcsúztak a sorozattól.

Frank Lampard FA-kupa Derby County Brighton Ashley Cole

FA-kupa: Lampardék is bejutottak a legjobb 16 közé

2019-01-26 15:30:51

Frank Lampard együttese, az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) 6. helyén álló Derby County bejutott az FA-kupa nyolcaddöntőjébe, mivel a 16 közé jutásért vívott párharcban 1–0-ra nyert a harmadosztályú Accrington Stanley otthonában.

Frank Lampard FA-kupa Derby County Accrington Stanley

Anglia: visszatért a Chelsea és az Arsenal korábbi védője – hivatalos

2019-01-21 18:58:52

A Frank Lampard vezette Derby County hivatalos honlapján jelentette be, hogy 2019 nyaráig leigazolta a 107-szeres válogatott Ashley Cole-t, aki korábban 190 Premier League-mérkőzésen futballozott együtt újdonsült menedzserével.

Frank Lampard Derby County Ashley Cole angol átigazolás nemzetközi átigazolás

Anglia: korábbi chelsea-s csapattársát hívja Lampard

2019-01-18 10:03:07

Egybehangzó angol lapértesülések szerint Frank Lampard, az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban (Championship) szereplő Derby County menedzsere korábbi csapattársát, Ashley Cole-t szeretné szerződtetni.

nemzetközi átigazolás angol átigazolás angol labdarúgás angol foci Frank Lampard Derby County

FA-kupa: Lampardék ismét nagy skalpot gyűjtöttek – 32 között a Derby

2019-01-16 22:29:25

A Derby County kétgólos hátrányból állt fel a második félidőben és mentette hosszabbításra a Southampton elleni, megismételt összecsapást az angol labdarúgó FA-kupában. A gól nélküli hosszabbítást követően pedig tizenegyesekkel kiharcolta a továbbjutást is a legjobb 32 közé.

angol labdarúgás Southampton FA-kupa Derby County

Anglia: Bielsa elismerte, kémet küldött Lampardékhoz

2019-01-12 09:57:03

Jól tudjuk már, hogy a jelenleg az angol másodosztályú Leeds Unitedet irányító Marcelo Bielsa nem mindig egyszerű eset: az argentin menedzser sokszor sajátos módszerekkel próbálja sikerre vezetni csapatát. Most is ilyesmiről számolhatunk be – Bielsa beismerte, hogy kémet küldött a korábbi Chelsea-klasszis Frank Lampard csapata, a Derby County edzésére.

angol labdarúgás Marcelo Bielsa Leeds United Frank Lampard Derby County

Anglia: Suárezt idézte, megharapta az ellenfelét – videó

2018-11-29 19:12:57

Szerda este megidézték Luis Suárez szellemét az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban (Championship): a Stoke City–Derby County (2–1) mérkőzésen Bradley Johnson megharapta Joe Allent.

Stoke City Joe Allen Derby County Championship Bradley Johnson

Angol Ligakupa: Lampard csapata „négy” gólt szerzett, de kikapott a Chelsea-től

2018-10-31 21:20:17

A Chelsea hazai pályán 3–2-re legyőzte a másodosztályú Derby Countyt az angol labdarúgó Ligakupa nyolcaddöntőjében, így bejutott a legjobb nyolc csapat közé. Szintén ott lesz a negyeddöntőben a West Ham United otthonában 3–1-es sikert arató Tottenham és a harmadosztályú Blackpoolt 2–1-re felülmúló Arsenal is.

angol Ligakupa West Ham United Tottenham Middlesbrough Derby County Crystal Palace

Anglia: a Derby fiatalja Torres gólörömét utánozta az MU ellen

2018-09-26 11:47:15

Mint beszámoltunk róla, a Derby Conty idegenben kiütötte a Manchester Unitedet a Ligakupából, s ezzel bejutott a legjobb 16 közé. A vendégek első gólját szerző Harry Wilson Fernando Torrest idézte gólörömével.

Manchester United Harry Wilson Fernando Torres Derby County angol Ligakupa

Angol Ligakupa: drámai végjáték, tizenegyesekkel búcsúzott az MU

2018-09-25 23:11:30

Hiába egyenlített az utolsó percben a Manchester United, a Derby County tizenegyesekkel legyőzte a „vörös ördögöket”, s továbbjutott a legjobb tizenhat közé az angol labdarúgó Ligakupában.

angol Ligakupa Manchester United Derby County

Championship: Lampard sikerrel kezdte meg menedzseri karrierjét

2018-08-03 23:51:23

Győzelemmel mutatkozott be a kispadon Frank Lampard, a Chelsea egykori, 106-szoros válogatott klasszisa, aki menedzseri pályafutása első meccsén győzelemre vezette a Derby Countyt az angol Championship 2018–19-es idényének első fordulójában.