Találatok a Derby County címkére

Találatok száma: 78

Championship: Lampard sikerrel kezdte meg menedzseri karrierjét

2018-08-03 23:51:23

Győzelemmel mutatkozott be a kispadon Frank Lampard, a Chelsea egykori, 106-szoros válogatott klasszisa, aki menedzseri pályafutása első meccsén győzelemre vezette a Derby Countyt az angol Championship 2018–19-es idényének első fordulójában.

angol foci Reading Frank Lampard Derby County Championship

Anglia: Terry Lampard játékosa lesz – sajtóhír

2018-06-02 14:12:59

Angol lapértesülések szerint az Aston Villát elhagyó John Terry a szintén másodosztályú Derby Countyhoz szerződik.

John Terry Frank Lampard Derby County Championship Aston Villa Anglia

Anglia: Lampard parádés választ adott az újságíró kérdésére

2018-06-02 10:36:33

Mint arról beszámoltunk, Frank Lampard lett az angol másodosztályú Derby County labdarúgócsapatának menedzsere. Az első edzői állását vállaló korábbi válogatott középpályás bemutatkozó sajtótájékoztatóján rögtön egy parádés válasszal rukkolt elő egy újságírói kérdésre.

angol labdarúgás Frank Lampard Derby County

Anglia: Lampard a második vonalban debütál edzőként

2018-05-31 10:15:00

Frank Lampard lett az angol másodosztályú Derby County labdarúgócsapatának menedzsere – közölte hivatalos honlapján a klub csütörtökön. Az első edzői állását vállaló korábbi válogatott középpályás hároméves szerződést írt alá.

Frank Lampard Derby County Championship

Amikor a Real Madrid pár millióért és Nunezért kapott egy aranylabdást

2018-03-21 14:33:48

Felforgatta a futballvilágot a január végi Alexis Sánchez, Henrih Mhitarjan csere, pedig nem egyedülálló az effajta üzlet, a közelmúltból bizony számos magyar és nemzetközi példát találhatunk hasonlóra. Hogy melyik volt a legnagyobb, legérdekesebb csere a sportág történelmében? Erről természetesen majd a kedves olvasó fog dönteni. Új sorozatunk a labdarúgás érdekes csereügyleteivel foglalkozik.  A hatodik részben azt nézzük meg, hogyan került Michael Owen a Real Madridhoz.

szupercserék retrocserék játékoscserék West Ham United West Ham Sheffield United

Championship: feljutott a Cardiff City, kiesett a Barnsley

2018-05-06 15:24:27

Vasárnap véget ért az angol labdarúgó-másodosztály (Championship) alapszakasza. Az utolsó, 46. fordulóban gól nélküli döntetlen is elég volt a feljutáshoz a Cardiff Citynek, így a Wolverhampton mellett Neil Warnock csapata került fel egyenes ágon az élvonalba. A Sunderland mellett kiesett a Barnsley és a Burton.

Middlesbrough Fulham Derby County Championship Cardiff City Aston Villa

FA-kupa: megtört a Liverpool Everton elleni hazai átka

2018-01-05 22:55:32

Története 230. városi derbijén 2–1-es győzelmet aratott az FC Liverpool az Everton felett a labdarúgó FA-kupa 3. fordulójában. A Manchester United a hajráig szenvedett a Championship második helyén álló Derby Conty ellen, végül csak begyötört a végén két gólt, így továbbjutott.

angol foci Manchester United Liverpool FA-kupa Everton Derby County

Felkészülés: Szalai kezdett, a Hoffenheim győzni tudott Derbyban

2017-07-29 18:07:41

A német élvonalbeli Hoffenheim labdarúgócsapata felkészülési mérkőzésen 2–1-es győzelmet aratott a Pride Parkban az angol Derby County felett. Szalai Ádám a kezdő tizenegy tagjaként futott ki a pályára, és az első gólban kulcsszerepe volt: az ő lövését védte a hazaiak kapusa, majd a kipattanót Lukas Rupp a hálóba küldte.

légiósok felkészülés Szalai Ádám Hoffenheim Derby County

PL: a manchesteri klublegenda fia az újoncnál folytatja

2017-07-04 16:50:31

A Premier League-ben újonc Huddersfield Town tízmillió font körüli összegért megvásárolta Paul Ince fiát, az eddig a Derby Countyt erősítő Tom Ince-t. A 25 esztendős támadó három plusz egy éves szerződést kötött új csapatával.

nemzetközi átigazolás angol átigazolás Tom Ince Huddersfield Town Derby County

FA-kupa: a Leicester ráadásban rúgott bombagólokkal nyert

2017-02-08 23:19:29

Az angol labdarúgó FA-kupa 4. fordulójának visszavágóján a bajnok Leicester City hosszabbításban 3–1-re legyőzte a másodosztályú Derby Countyt, így bejutott a nyolcaddöntőbe, ahol a harmadosztályú Millwall lesz az ellenfele.

Millwall Leicester City FA-kupa Derby County

FA-kupa: szenvedett a Leicester, de kicsikarta az újrajátszást

2017-01-27 22:50:12

Ajándék góllal vezetett a Leicester City, mégis meg kellett küzdenie legalább a mérkőzés újrajátszásáért a Derby County ellen az angol FA-kupa 4. fordulójában.

Leicester City FA-kupa Derby County

Anglia: Paul Ince fia Newcastle-ben köthet ki

2017-01-11 12:24:14

A korábbi 53-szoros angol válogatott Paul Ince fia, Tom helyi lapértesülés szerint a Championship második helyén álló Newcastle Unitedben köthet ki.

angol átigazolás Tom Ince Paul Ince Newcastle United Derby County

Videó: …és akkor bekapta a hal – abszurd jelenet az angol bajnokin

2016-09-25 15:09:49

Rendkívül bizarr műsorral szórakoztatták a nézőket az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság 9. fordulójában rendezett Derby County–Blackburn Rovers (1–2) mérkőzés félidejében. A szavak helyett beszéljenek inkább a képek.

kabala angol labdarúgás Derby County Blackburn Rovers

Championship: kettővel nyert a Derby, de a Hull megy a Wembleybe

2016-05-17 22:43:50

A Hull City vívhatja a Sheffield Wednesday csapatával a 2015–16-os angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) rájátszásának döntőjét, mely a harmadik feljutó helyről dönt. A Hull idegenbeli 3–0-s sikere után hazai pályán 2–0-ra kikapott a Derby Countytól, de a „kosok" hiába szereztek kétgólos előnyt 34 perc alatt, a harmadik találatot nem tudták megszerezni. A Championshipből a Burnley és a Middlesbrough jutott fel az első két helyen.

rájátszás Hull City Derby County Championship

Hollandia: Otigba iránt angol csapatok érdeklődnek – sajtóhír

2016-04-11 11:09:14

Holland sajtóhír szerint a Heerenveen labdarúgócsapatát erősítő Otigba Kenneth iránt két másodosztályú angol klub is érdeklődik.

átigazolás nemzetközi átigazolás holland átigazolás angol átigazolás Otigba Kenneth Middlesbrough

Anglia: Redknapp szövetségi kapitány és szaktanácsadó lett

2016-03-16 17:38:04

Harry Redknapp az angol másodosztályú Derby County csapatánál szaktanácsadóként, Jordánia válogatottjánál pedig megbízott szövetségi kapitányként folytatja pályafutását.

angol labdarúgás angol foci Jordánia Harry Redknapp Derby County Championship

Anglia: két bajnoki között két vb-selejtezőre megy Redknapp

2016-03-16 09:03:14

Harry Redknapp, a Tottenham korábbi menedzsere kemény fába vágta a fejszéjét: angol lapok szerint aláírt az élvonalba jutásért küzdő Derby Countyhoz és megegyezett a jordániai szövetséggel is.

Jordánia Harry Redknapp Derby County

Kép: ezért veszélyes, ha egy futballőrült húzza fel a háztetőt

2016-03-09 13:01:08

David Greenallról három dolgot érdemes tudni. Egy: imádja a Derby County futballcsapatát. Kettő: utálja a rivális Nottingham Forestet. Három: ő húzta fel egy chellastoni épület tetejét. Ezek kombinációjából pedig ez lett…

kép háztető fotó angol foci Nottingham Forest Derby County

Derby County: régóta nem nyertek, a menedzser bánta

2016-02-08 19:48:40

Az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban a feljutásért harcoló Derby County menesztette a csapat menedzserét, Paul Clementet. A vezetők arra hivatkoztak, hogy a gárda már hét forduló óta nem ízlelte meg a pontvadászatban a győzelem ízét.

edzőváltás edzősors Paul Clement Derby County Darren Wassall Championship

FA-kupa: a Derbyt legyőzte, továbbjutott az MU

2016-01-29 22:49:09

A Manchester United bejutott az FA-kupa ötödik fordulójába, miután 3–1-re nyert a Derby County vendégeként.