Találatok a Demeter Bence címkére

Találatok száma: 89

Öttusa-vb: Két-három napon belül kétszer meghalni már nem tudok – Marosi

2019-09-07 21:16:07

A magyar férficsapat (Kasza Róbert, Marosi Ádám, Demeter Bence) ezüstérmet szerzett, míg egyéniben az ötödik helyen végző Kasza Róbert volt a legjobb magyar a budapesti olimpiai kvalifikációs öttusa-világbajnokság szombat délutáni férfidöntőjében. A verseny után az NSO Tv kamerája előtt értékelt az ezüstérmes csapat.

öttusa-vb öttusa videó Regős Gergely NSO Tv Marosi Ádám

Öttusa-vb: a magyar csapat ezüstérmes, Kasza ötödik lett

2019-09-07 18:32:56

A magyar férficsapat (Kasza Róbert, Marosi Ádám, Demeter Bence) ezüstérmet szerzett, míg egyéniben az ötödik helyen végző Kasza Róbert volt a legjobb magyar a budapesti olimpiai kvalifikációs öttusa-világbajnokság szombat délutáni férfidöntőjében. Az aranyérmet a francia Valentin Belaud szerezte meg a brit Joseph Choong és a dél-koreai Dzsun Vung Te előtt.

öttusa-vb öttusa Regős Gergely Marosi Ádám Kasza Róbert Demeter Bence

Öttusa-vb: Marosi remekül vívott, az 5. helyről folytatja

2019-09-06 15:10:16

A magyarok közül Marosi Ádámnak sikerült a legjobban a vívás a férfiak hagyományos versenyében a budapesti olimpiai kvalifikációs öttusa-világbajnokságon, az ötödik helyen várja a folytatást.

öttusa-vb öttusa Marosi Ádám Kasza Róbert Demeter Bence

Öttusa-vb: Marosi és Kasza nehezen, Demeter és Regős könnyen jutott döntőbe

2019-09-05 20:02:42

Marosi Ádám és Kasza Róbert élet-halál laser runnal jutott be a döntőbe a férfiak versenyében, amelyben ott lesz a vívásban parádézó Demeter Bence, valamint Regős Gergely is a budapesti olimpiai kvalifikációs öttusa-világbajnokságon.

Öttusa-vb: „Brad Pitt sok erőt adna a versenyen, meg nagyon jól is néz ki!”

2019-09-01 13:08:06

Szeptember 2-án kezdődik Budapesten az öttusa-világbajnokság, amely előtt a magyar szövetség közösségi oldalán megjelent kis videók egyikében arról faggatták versenyzőinket, hogy ha meghívhatnának egy különleges vendéget a vb-re, akkor ki lenne az. Legtöbben a sportág legendáját, Balczó Andrást mondták, de Hosszú Katinka, Szilágyi Áron, Kimi Räikkönen, Usain Bolt, valamint Brad Pitt neve is felröppent.

öttusa-világbajnokság öttusa-vb Usain Bolt Szilágyi Áron Málits István Kincsem park

Öttusa-vb: Messi, Hosszú, Vettel – egy napra a bőrükbe bújnának

2019-08-30 10:44:23

Szeptember 2-án kezdődik a budapesti öttusa-világbajnokság, amely előtt a magyar szövetség közösségi oldalán rövid videókban igyekezett közelebb hozni a hazai versenyzőket a közönséghez. Az egyik kérdés az volt a Kincsem park főszereplőihez, hogy ha egy napra más sportoló bőrébe bújhatnának, ki lenne az.

öttusa-világbajnokság öttusa-vb Szabó Illés Simon Sarolta Sebastian Vettel Réti Kamilla

Öttusa Eb: Demeter Bence hetedik lett, olimpiai kvótát szerzett!

2019-08-10 20:59:16

Az angliai Bathban zajló öttusa Eb-n Demeter a 200 méteres úszás után a középmezőnyben állt, de vívásban remekelt, 22 ellenfelét legyőzte 13 vereség mellett, a bónuszvívásban negyedik lett, majd lovaglásban visszacsúszott az összetett hetedik helyére, amit a négy lövészettel megszakított 3200 méteres futásban taktikus versenyzéssel megőrzött.

öttusa Eb Demeter Bence

Öttusa Eb: Demeter Bence két szám után az ötödik

2019-08-10 16:19:21

Két szám után az ötödik helyezett Demeter Bence áll a legjobban a magyarok közül az olimpiai kvalifikációs öttusa Európa-bajnokság hagyományos versenyében.

Öttusa-vk: A vívás során bevertem magamba néhány koporsószöget – Marosi

2019-05-05 10:16:29

Legjobb magyarként Marosi Ádám a 13. helyen végzett a székesfehérvári öttusa világkupán. A férfiak döntőjében még két magyar szerepelt: Málits István 25., Demeter Bence 35. lett.

öttusa-vk öttusa Málits István Marosi Ádám Demeter Bence

Öttusa: a műtétek után májusban kezdi az idényt Demeter Bence

2019-04-08 12:24:17

Két műtét után a májusi, székesfehérvári világkupán kezdi meg idényét Demeter Bence világ- és Európa-bajnok öttusázó.

öttusa Demeter Bence

Öttusa: újabb remek szériát hozott az évad

2018-10-02 21:37:15

Ismét eredményes évet tudhat maga mögött a magyar öttusasport: a székesfehérvári Európa-bajnokságon, a mexikóvárosi világbajnokságon és a budapesti katonai világbajnokságon is felállhattak versenyzőink a dobogóra.

öttusa Marosi Ádám Kovács Sarolta Kasza Róbert Földházi Zsófia Demeter Bence

Öttusa-vb: Demeter a 12., Regős a 13. a férfiaknál

2018-09-14 00:44:49

Demeter Bence a 12., Regős Gergely pedig a 13. helyen végzett a mexikóvárosi öttusa-világbajnokság férfi hagyományos versenyében.

öttusa-vb öttusa Regős Gergely Demeter Bence

Öttusa-vb: két magyar döntős a férfiaknál Mexikóban

2018-09-12 08:44:37

A négy magyar induló közül kettő – Demeter Bence és Regős Gergely – jutott be a férfiak hagyományos versenyének csütörtöki döntőjébe a mexikóvárosi öttusa-világbajnokságon.

Öttusa: Marosi Ádám nem indul a világbajnokságon

2018-07-27 13:12:28

Van esély rá, hogy Kasza Róbert, aki a székesfehérvári öttusa Európa-bajnokságot sérülés miatt kihagyta, ott legyen a mexikóvárosi világbajnokságon, az Eb-n egyéniben és csapatban is ezüstérmes Marosi Ádám ugyanakkor nem indul a szeptember 7. és 13. közötti vb-n.

öttusa-vb öttusa Regős Gergely Martinek János Marosi Ádám Kasza Róbert

Öttusa Eb: bronzérmes a Kovács, Demeter páros

2018-07-23 18:05:41

Bronzérmet nyert a Kovács Sarolta, Demeter Bence páros vegyes váltóban a székesfehérvári öttusa Európa-bajnokság hétfői záró napján.

öttusa Eb öttusa Kovács Sarolta Demeter Bence

Öttusa Eb: ezüstérmes Marosi Ádám, és a férficsapat

2018-07-22 19:25:20

Ezüstérmet nyert Marosi Ádám a székesfehérvári öttusa Európa-bajnokság hagyományos versenyében, melyben Demeter Bencével és Regős Gergellyel együtt csapatban is második lett.

öttusa Eb öttusa Regős Gergely Marosi Ádám Demeter Bence

Öttusa Eb: négyből három magyar jutott döntőbe a férfiaknál

2018-07-20 20:25:49

A négy magyar induló közül három – Marosi Ádám, Demeter Bence és Regős Gergely – jutott be a férfiak hagyományos versenyének döntőjébe a székesfehérvári öttusa Európa-bajnokság negyedik napján. Bereczki Richárd kiesett.

Öttusa: Regős Gergely 9. lett az asztanai vk-döntőben

2018-06-23 19:19:16

Regős Gergely a kilencedik helyen végzett az öttusázók világkupa-sorozatának döntőjében, Asztanában. A férfi finálé másik magyar résztvevője, Demeter Bence 23. lett.

Demeter Bence Regős Gergely öttusa öttusa-vk

Öttusa: itthon is bizonyítottak legjobb öttusázóink

2018-05-09 15:28:18

A férfiak kapitánya szerint a magyar öttusa-válogatottban mindig benne van az éremszerzés, de összességében a női szakágvezető is elégedett a magyar versenyzők teljesítményével.