Találatok a Debrecen címkére

Találatok száma: 1760

NB I: a Videoton ötössel hozta el Debrecenből a három pontot

2017-11-18 20:26:23

A labdarúgó NB I 16. fordulójának záró mérkőzésén a Videoton 5–2-re legyőzte a hazai pályán játszó Debrecent.

magyar labdarúgás  labdarúgó NB I  Videoton  Debrecen  DVSC

Sorozatban kilencedszer győzte le a Lokit a Videoton

2017-11-18 13:29:00

Kiegyenlített, hajtós első félidőt követően felülkerekedett ellenfelén, és 5–2-re legyőzte a hazai pályán játszó Debrecent a Videoton a labdarúgó NB I tizenhatodik fordulójának záró mérkőzésén. A hajdúságiak Vidi elleni vereségszériája már 2015 óta tart, szombat este zsinórban kilencedszer kaptak ki a fehérváriaktól. Hasonló sorozatra még nem volt példa a párharc történetében – ellenkező előjellel sem.

labdarúgó NB I  Videoton  Takács Tamás  NB I  Marko Scsepovics  Loic Nego

Emlékezés: Debrecenbe érkezett a Kubala-kiállítás

2017-11-17 18:26:55

Debrecenbe érkezett Kubala Lászlónak, az FC Barcelona legendás labdarúgójának életét, pályafutását bemutató vándorkiállítás. A Kubala 90 című tárlattal a 90 évvel ezelőtt született kiváló játékos emléke előtt tisztelegnek - hangzott el a pénteki debreceni sajtótájékoztatón.

Kubala-kiállítás  Kubala László  FC Barcelona  Debrecen

NB I: Dunát lehetne rekeszteni a hiányzók listájával a DVSC–Videoton előtt

2017-11-17 07:14:37

Sem a hajdúsági, sem a Fejér megyei csapat nem tud a legjobbjaival pályára lépni, de így is remek csata kerekedhet a Debrecen és a Videoton összecsapásán.

labdarúgó NB I  Videoton  NB I  Debrecen  DVSC

Felkészülés: Tisza 11-est rontott, az NB I sereghajtója nyert Debrecenben

2017-11-11 13:03:41

A labdarúgó NB I-ben utolsó, tizenkettedik helyen álló Mezőkövesd felkészülési mérkőzésen 2–1-re nyert a tabellán harmadik DVSC vendégeként.

felkészülés  NB I  Mezőkövesd  Debrecen  DVSC

FTC: közleményt adtak ki a szurkolói rendbontás kapcsán

2017-11-09 20:12:58

A labdarúgó NB I-ben szereplő Ferencváros közleményt adott ki a Debrecen elleni 2–1-es sikerrel záruló rangadó szünetében tapasztalt rendbontás ügyében – amely kapcsán a klub pénzbüntetést és szektorbezárást is kapott. Az alábbiakban a ferencvárosiak közleményét közöljük, tartalmi változtatás nélkül.

szurkolói rendbontás  Fradi  Ferencváros  FTC  Debrecen  DVSC

Kézilabda: ismét nemzetközi konferenciát rendeznek Debrecenben

2017-11-09 16:59:07

Jelentős szakemberek érkeznek a hónap végén Debrecenbe, hiszen második alkalommal rendezik meg a nemzetközi kézilabda-kapusedzői konferenciát. A tavalyi esemény sikere után idén már az európai szövetség (EHF) szervezetmódszertani bizottsága is támogatja a konferenciát.

kézilabda  konferencia  Debrecen

NB I: „Nagyon szép három évet töltöttem a Ferencvárosnál”

2017-11-08 08:47:10

Tiszteli volt klubját a debreceni Aleksandar Jovanovic, így nem ünnepelte meg látványosan a Ferencváros ellen szerzett gólját – a DVSC boszniai légiósa erről is beszélt a Nemzeti sportnak adott nyilatkozatában.

NB I  Ferencváros  FTC  Debrecen  DVSC  Aleksandr Jovanovic

DVTK: Busai Fradi-meccsre ment a bajnoki helyett, egymillió forint a büntetése

2017-11-08 07:36:40

Bódog Tamás, a labdarúgó NB I-ben ötödik helyen álló Diósgyőri VTK vezetőedzője egymillió forintra megbüntette játékosát, Busai Attilát, mert a középpályás csapata bajnokija helyett a Ferencváros–Debrecen összecsapást tekintette meg.

NB I  Fradi  Ferencváros  FTC  Diósgyőri VTK  Diósgyőr

NB I: a DVSC összecsap a Mezőkövesddel a válogatott szünetben

2017-11-06 18:02:23

A labdarúgó NB I-ben szereplő Debrecen a válogatott találkozók miatti szünetben felkészülési mérkőzést játszik a Mezőkövesddel.

labdarúgó NB I  NB I felkészülés  NB I  Mezőkövesd  Debrecen  DVSC

Mondtam, hogy biztosan gólt lövök, nehogy lecseréljenek – Varga Roland

2017-11-04 20:20:53

Varga Roland  Thomas Doll  NB I 15. forduló  NB I  Ferencváros  FTC

FTC–DVSC: Rám kiabáltak, hogy hagyjam a labdát – Priskin

2017-11-04 20:18:14

A gól nélküli első félidő után a Ferencváros hazai pályán 2–1-re legyőzte a Debreceni VSC-t a labdarúgó NB I 15. fordulójában. A találkozó után Varga Roland az NSO Tv stábjának elárulta: a szünetben azt mondta Thomas Dollnak, biztosan gólt fog lőni, nehogy lecserélje. A győztes csapatból még Priskin Tamás, míg a vesztesből Tőzsér Dániel nyilatkozott kameránk előtt.

Varga Roland  Tőzsér Dániel  Thomas Doll  Priskin Tamás  NB I 15. forduló  NB I

NB I: Varga Roland lábai olyanok, mintha fegyverek lennének – Doll

2017-11-04 19:31:11

A gól nélküli első félidő után a Ferencváros hazai pályán 2–1-re legyőzte a Debreceni VSC-t a labdarúgó NB I 15. fordulójában. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

Varga Roland  Thomas Doll  NB I 15. forduló  NB I  Herczeg András  Ferencváros

NB I: a Ferencváros egy góllal legyőzte a Debrecent

2017-11-04 14:08:40

NB I 15. forduló  NB I  Ferencváros  FTC  Debrecen  DVSC

A Fradi egy góllal nyert, és megszakította a DVSC sorozatát

2017-11-04 13:32:18

Üti-e a 0–0-s hagyományt a Fradi és a Loki remek formája?

2017-11-03 11:55:17

A 15. fordulót rendezik meg a labdarúgó NB I-ben: a legnagyobb érdeklődés a Ferencváros–DVSC rangadót kíséri, amelyen az előzetes jegyeladások alapján csaknem telt házat várnak a Groupama Arénába. Remélhetőleg gólt is látnak a nézők, bár a két csapat éppen hervasztó szériában van egymás ellen… A listavezető pozícióját a legutóbbi fordulóban elveszítő Videoton a Mezőkövesd ellen javíthat, de lesz Vasas–Újpest FC észak-pesti derbi is – Dunaújvárosban.

érdekességek  Újpest  ultrák  tábor  Videoton  Vasas

Női kézi NB I: a Debrecen felőrölte a Budaörsöt

2017-11-03 19:44:09

A női kézilabda NB I péntek esti mérkőzésén a DVSC-TVP hazai pályán 29–26-ra legyőzte a Budaörsöt.

női kézi NB I  Debrecen  Budaörs

DVSC: „Döntő lesz, mennyire merünk játszani az FTC ellen”

2017-11-03 09:55:29

A labdarúgó NB I 15. fordulójának rangadóján a listavezető Ferencváros alighanem telt ház előtt fogadja a harmadik helyen álló DVSC-t (a sorok megjelenésekor a vendégszektorba mintegy 250 jegy még kapható volt). A debreceniek mestere, Herczeg András szerint az lesz a döntő, mennyire mer játszani a csapata, s két hazai játékosra külön is felhívta a figyelmet.

Herczeg András  Fradi  Ferencváros  FTC  Debrecen  DVSC

A Fradinál 441 napja erre vártak, a tábor pedig 1252 nap után jön

2017-10-30 15:42:00

A labdarúgó NB I 14. fordulója után fókuszban a Ferencváros élre állása, a Fradi-tábor bejelentett visszatérése. Aztán bővebben foglalkozunk a botrányoktól sem mentes Újpest–Videoton (2–2) találkozóval, de terítékre kerül a gólszerzők közül Ezekiel Henty, Gazdag Dániel, Ugrai Roland és Bódi Ádám is.

Újpest  Videoton  Ugrai Roland  Solymosi Péter  NB I-es legek  NB I

NB I: Gazdag, Papp, Nono – csodás gólok a 14. fordulóban

2017-10-30 14:26:07

Nem volt hiány látványos gólokban a labdarúgó NB I 14. fordulójában. Gazdag Dániel (Budapest Honvéd), Papp Kristóf (Paks) és Nono (DVTK) is gyönyörű találatot ért el. Ugyanakkor érdemes végignézni az Újpest–Videoton találkozó összefoglalóját is, mert nem mindennapi drámát hozott.