Találatok a Debrecen címkére

Találatok száma: 2119

NB I: Hamarabb fel kellett volna függeszteni a bajnokságot – Vitelki

2020-03-24 09:15:52

Vitelki Zoltán, a labdarúgó NB I-ben szereplő Debrecen vezetőedzője a klub honlapjának beszélt a koronavírus-járvány következtében kialakult helyzetről.

koronavírus Vitelki Zoltán NB I MLSZ Debrecen DVSC

NB I: Stieber óriási kapushiba után szerzett gólt – videó

2020-03-15 09:34:45

Mint beszámoltunk róla, a labdarúgó NB I 25. fordulójában a ZTE 3–0-ra legyőzte a DVSC-t a Nagyerdei Stadionban. A zalaegerszegiek második gólját Stieber Zoltán szerezte – nem mindennapi kapushiba után…

Zalaegerszeg ZTE Tomás Kosicky Stieber Zoltán NB I 25. forduló NB I

Gondok Debrecenben, kínos hazai vereség a Zalaegerszeg ellen

2020-03-14 11:08:08

A ZTE háromgólos győzelmet aratott a Nagyerdei Stadionban a labdarúgó NB I 25. fordulójában.

tudósítás onlive! közvetítés Zalaegerszeg ZTE NB I 25. forduló

NB I: legyűrte a Kisvárdát a DVSC!

2020-03-07 09:51:59

A DVSC küzdelmes mérkőzésen Varga Kevin szép góljával 1–0-s győzelmet aratott a Kisvárda ellen a labdarúgó NB I 24. fordulójában.

tudósítás onlive! közvetítés NB I 24. forduló NB I Kisvárda

Varga Kevin szép gólt lőtt, fontos pontokat szerzett a Debrecen

A DVSC három mérkőzés után tudott újra pontot szerezni az OTP Bank Ligában, a Loki feltámadását a Kisvárda bánta, amely 1–0-s vereséggel távozott a Nagyerdei Stadionból.

NB I: nőnapi ajándék, ingyenes a DVSC–Kisvárda a hölgyeknek

2020-03-03 17:26:54

A labdarúgó NB I-ben szereplő Debrecen a hivatalos honlapján tudatta, hogy a hétvégi, Kisvárda elleni bajnoki mérkőzést a közelgő nőnap (március 8.) alkalmából ingyen tekinthetik meg a hölgy szurkolók.

NB I Kisvárda Debrecen

DVSC: U-válogatott támadót szerződtetett a klub

2020-03-02 18:43:05

A labdarúgó NB I-ben szereplő Debreceni VSC szerződtette a télen a DVTK-val szerződést bontó Szabó Bencét – jelentette be a klub.

magyar átigazolás Szabó Bence NB I Diósgyőr Debrecen DVTK

NB I: Nehéz győzelem volt, de a három pont a lényeg – Isael

2020-03-01 00:29:15

A Ferencváros 2–0-ra legyőzte hazai pályán az elképesztő védelmi hibákat elkövető Debrecent a labdarúgó NB I 23. fordulójának záró mérkőzésén. A találkozó után Isaellel és Haris Attilával beszélgetett az NSO Tv stábja.

videó NSO Tv NB I 23. forduló NB I Isael Haris Attila

NB I: A pálya megnehezítette a dolgunkat – Rebrov

2020-02-29 22:20:23

Hazai pályán a Ferencváros 2–0-ra legyőzte az elképesztő védelmi hibákat vétő Debrecent a labdarúgó NB I 23. fordulójának záró mérkőzésén. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

Vitelki Zoltán Szerhij Rebrov NB I 23. forduló NB I Fradi Ferencváros

Ferencváros: könnyű győzelem a Debrecen ellen

2020-02-29 14:56:36

onlive! közvetítés NB I 23. forduló NB I Kinyik Ákos Franck Boli

NB I: Sannino mérges; Vignjevics: Némi levegőhöz jutottunk

2020-02-23 09:09:04

A labdarúgó NB I 22. fordulójából a Mezőkövesd–Ferencváros (3–0) bajnokit követően már idéztük a két csapat vezetőedzőjét, Szerhij Rebrovot és Kuttor Attilát, most lássuk a többi edzői értékelést is a szombati mérkőzésekről – mestermérlegek!

Újpest Zalaegerszeg Vitelki Zoltán Puskás Akadémia Paks Osztermájer Gábor

NB I: Böde óriási szóló végén lőtt gólt a DVSC-nek – videó

2020-02-23 09:39:12

Mint arról beszámoltunk, a labdarúgó NB I 22. fordulójában a Paks hazai pályán 4–2-ra legyőzte a DVSC-t. A mérkőzés 32. percében az eltiltása után visszatérő Böde Dániel óriási szóló végén lőtt gólt a debrecenieknek. Íme, a találat!

Paks NB I 22. forduló NB I Debrecen DVSC Böde Dániel

NB I: szerződést hosszabbított kapusával a Debrecen

2020-02-18 16:27:49

A labdarúgó NB I-ben szereplő Debreceni VSC a hivatalos honlapján tudatta, hogy meghosszabbította Hrabina Alex szerződését.

szerződéshosszabbítás magyar átigazolás NB I Hrabina Alex Debrecen DVSC

NB I: a látogató Mezőkövesd nem adott esélyt a Debrecennek

2020-02-15 17:58:18

A labdarúgó NB I 21. fordulójában a Mezőkövesd idegenben 3–1-re legyőzte a tartalékos Debrecent, a hajdúsági csapat így első tavaszi vereségét szenvedte el Vitelki Zoltán irányításával.

labdarúgó NB I Mezőkövesd Loki Debrecen DVSC 21. forduló

Magabiztos kövesdi siker Debrecenben, véget ért a Loki sorozata

2020-02-15 10:24:21

A labdarúgó NB I 21. fordulójában a Mezőkövesd idegenben 3–1-re legyőzte a tartalékos Debrecent, a hajdúsági csapat így első tavaszi vereségét szenvedte el Vitelki Zoltán irányításával. Az első félidő utolsó harmadában kétgólos előnyt szerzett Kuttor Attila csapata, amely innen már nem engedte ki kezéből a mérkőzést, sőt nagyobb különbséggel is nyerhetett volna.

közvetítés NB I 21. forduló NB I Mezőkövesd Debrecen DVSC

NB I: személyesen kért bocsánatot a fejbe rúgott védőtől

2020-02-13 16:26:16

Mint arról beszámoltunk, a labdarúgó NB I 20. fordulójában a Debreceni VSC 2–1-re nyert a klub 110. alapítási évfordulóját ünneplő Diósgyőri VTK otthonában. A mérkőzés 86. percében egy bal oldali beadás után José Ricardo Cortés véletlenül fejbe rúgta a kissé mélyre hajoló, a labdát elfejelő Kinyik Ákost, aki eszméletlenül terült el a földön, s hordágyon vitték le a pályáról. A dvsc.hu beszámolója szerint a kolumbiai csatár meglátogatta a védőt, akitől személyesen kért elnézést.

NB I 20. forduló NB I Kinyik Ákos José Ricardo Cortés Diósgyőr Debrecen

NB I: ijesztő sérülés, fejbe rúgták a DVSC hátvédjét – videó

2020-02-09 09:20:49

Mint arról beszámoltunk, a labdarúgó NB I 20. fordulójában a Debreceni VSC 2–1-re nyert a klub 110. alapítási évfordulóját ünneplő Diósgyőri VTK otthonában. A mérkőzés 86. percében Hysen Memolla bal oldali beadása után José Ricardo Cortés fejbe rúgta a kissé mélyre hajoló, a labdát elfejelő Kinyik Ákost, aki eszméletlenül terült el a földön, s hordágyon vitték le a pályáról.

NB I: a DVSC fordított, és győzött a DVTK otthonában

2020-02-08 15:00:50

A labdarúgó NB I 20. fordulójában a Debreceni VSC 2–1-re nyert a klub 110. alapítási évfordulóját ünneplő Diósgyőri VTK otthonában.