Találatok a Debrecen címkére

Találatok száma: 1520

DVSC: kameruni és kolumbiai támadót tesztelnek

2017-01-17 14:22:08
Egy kameruni és egy kolumbiai támadót tesztel a Debrecen – közölte a DVSC honlapja.

DVSC: „Sem Szakálynak, sem más játékosnak nem tartozunk”

2017-01-11 12:56:26
A labdarúgó NB I-ben szereplő DVSC cégvezetője, Róka Géza a klub hivatalos honlapján cáfolta, hogy a csapattól távozó Szakály Péternek, vagy bármelyik másik játékosának tartozna a hajdúsági egyesület.

DVSC: Két-három minőségi játékossal erősítenénk – Pontes

2017-01-11 08:42:07
A labdarúgó NB I-ben szereplő Debrecen vezetőedzője, Leonel Pontes a klub hivatalos oldalának nyilatkozott a téli felkészülésről, valamint a várható erősítésekről.

DVSC: öt játékos távozik – köztük két egykori válogatott

2017-01-10 11:11:54
Öt futballista is elhagyja a Debrecent a télen – adta hírül a klub hivatalos honlapja. A korábbi válogatott Szakály Péteren és Balogh Jánoson kívül Geoffrey Castillion, Ognjen Djelmic és Kuti Krisztián is máshol folytatja pályafutását.

DVSC: dán és svéd ellenfél vár a Lokira Portugáliában

2017-01-09 10:39:27
A portugáliai Algarvében megrendezendő Atlantic Cup elnevezésű eseményen a svéd Djurgarden, illetve a dán Aarhus lesz a DVSC csoportellenfele – tudatta a klub hivatalos honlapja.

DVSC: újabb mérkőzésekkel bővült a felkészülési program

2017-01-06 13:05:26
A labdarúgó NB I-ben szereplő Debrecen hivatalos honlapján számolt be a csapat felkészülési programjáról.

Vasas: távozhat a válogatott keretbe meghívott védő

2017-01-06 12:44:54
Bár az NB I 3. helyén telelő Vasas játékoskeretében nem terveznek nagy változtatásokat, elképzelhető, hogy Osváth Attila távozik.

Gyász: elhunyt a debreceniek korábbi labdarúgója

2017-01-06 12:37:03
Hatvannyolc éves korában elhunyt Kovács Mihály, a DVSC egykori labdarúgója.

Jégkorong MK: a DVTK 8, az Újpest 7, a Fradi 5 gólt vágott

2016-12-21 20:33:44
A DVTK Jegesmedvék csapata fölényesen nyert a Hokiklub Budapest vendégeként a jégkorong Magyar Kupa szerdai, ötödik fordulójában.

Mol Liga: hiába állt fel mínusz kettőről a Debrecen a MAC ellen

2016-12-19 20:39:41
A jégkorong Mol Liga hétfői játéknapján a Debrecen hazai pályán 4–2-re kikapott a MAC Budapesttől.

DVSC: az ukrán után a szlovák csatár is távozott

2016-12-14 16:20:09
Az ukrán Ivan Bobko után a szlovák Róbert Vittek is elhagyja Debrecen NB I-es futballcsapatát – adta hírül a DVSC honlapja.

Tudja, melyik az a tabella, amelyen a Paks az első és az FTC az utolsó?

2016-12-11 14:40:04
Az elmúlt hétvégével zárult az NB I őszi idénye, alábbi tabellaparádénkban a 19 forduló során történteket elemezzük, eléggé szerteágazóan. Megtudhatjuk például, hogy az Újpestet a legnehezebb, a Gyirmótot a legkönnyebb legyőzni. Listavezetők otthona volt a Pancho Aréna, viszont bevehetetlen vár a paksi stadion.

DVSC: máris távozik a klubtól az ukrán támadó – hivatalos

2016-12-09 16:07:34
A labdarúgó NB I-ben szereplő DVSC hivatalos honlapján jelentette be, hogy távozik a klubtól Ivan Bobko.

NB I: három ponttal távozott a Videoton Debrecenből

2016-12-03 19:56:18
Egygólos győzelmet aratott a Videoton Debrecenben, a Loki vendégeként – Anel Hadzic bombagóljára a sok lehetőség ellenére senki sem tudott válaszolni a hazaiak részéről. A Videoton kapusa, Kovácsik Ádám több helyzetben is bravúrral hárított, így megakadályozva a hajdúságiak egyenlítését. A DVSC október 29. óta nem  nyert az NB I-ben.

Továbbra sem tud nyerni a Loki, a Videotoné a három pont

2016-12-03 13:26:33
Fontos három pontot szerzett meg az év utolsó, Nagyerdei Stadionban rendezett mérkőzésén a Videoton: a fehérvári alakulat Anel Hadzic második félidőben szerzett bombagóljával tudott nyerni Debrecenben. A hazai gárdának is megvoltak a helyzetei, ezek azonban kimaradtak – a Videoton kapusa, Kovácsik Ádám kiválóan állta a sarat.

Férfi röpi NB I: könnyedén nyert a MAFC, a Szolnok és a Kecskemét

2016-12-02 19:14:06
A Debrecen saját közönsége előtt négy játszmában legyőzte a Sümeget a férfi röplabda NB I pénteki játéknapján.

Mol Liga: nyolcgólos meccsen kikapott Brassóban a Debrecen

2016-12-01 20:24:42
A Debrecen 5–3-ra kikapott a Corona Brasov vendégeként a jégkorong MOL Liga alapszakaszának csütörtöki mérkőzésén.

DVSC: Mészáros hamarosan futhat, Ferenczi már játszott

2016-11-29 15:10:59
A labdarúgó NB I-ben szereplő Debreceni VSC hivatalos oldalán, a dvsc.hu-n adott hírt sérült játékosainak állapotáról.

Mol Liga: hosszabbításos fehérvári siker, kikapott a Fradi

2016-11-28 21:17:50
Gólokban gazdag meccsen a Fehérvár 5–5 után hosszabbításban 6–5-re legyőzte a Dunarea Galati-ot a jégkorong Mol Liga hétfői játéknapján. A Csíkszereda szintén szoros csatában, de még a három harmad alatt le tudta győzni idegenben a Ferencvárost.

NB I: a DVSC nem tudott válaszolni a Haladásnak

2016-11-26 17:35:58
A mérkőzést a hatodik helyen váró Haladás és a nyolcadik pozícióban álló Debrecen ugyanazt az eredményt játszotta, mint amikor először találkoztak az NB I idei kiírásában: egy gólt szerezve nyert a szombathelyi egyesület. Sjoerd Ars góljára senki nem tudott válaszolni a hajdúságiak részéről.