Találatok a DEAC címkére

Találatok száma: 63

Erste Liga: a Fradi megverte a DAB-ot, élre állt a DEAC

2018-09-21 19:39:20

A Ferencváros hazai közönség előtt 3–2-re megverte a Dunaújvárosi Acélbikákat a jégkorong Erste Liga pénteki játéknapján. A DEAC fölényes győzelmet aratott Brassóban, a Csíkszereda magabiztosan nyert a Vasas ellen, míg a Gyergyói HK Bécsben elkönyvelte első sikerét.

jégkorong Vienna Capitals II Vasas jégkorong Gyergyói HK FTC jégkorong Erste Liga

Erste Liga: tucatnyi gól és szétlövéses csíki siker az FTC ellen

2018-09-14 18:31:24

A jégkorong Erste Liga első játékhetének utolsó játéknapján az erdélyi túráját megkezdő Ferencváros a nap rangadóján 6–6 után szétlövéssel záruló meccset vívott a bajnoki szereplését most kezdő Sport Club Csíkszereda otthonában.

Vienna Capitals II Vasas HC Vasas UTE Hokiklub Budapest HSC Csíkszereda

Erste Liga: gólzápor Bécsben, fehérvári és debreceni fordítás

2018-09-11 15:45:15

A jégkorong Erste Liga keddi játéknapján a Dunaújvárosi Acélbikák csapata 6–3-ra győzött a Vienna Capitals II otthonában. A gólzáporos mérkőzésen a vendégek mind a hat gólját különböző játékos szerezte.

Vienna Capitals II Vasas Hokiklub Budapest Fehérvári Titánok Erste Liga Dunaújvárosi Acélbikák

Erste Liga: szétlövéses győzelemmel rajtolt az FTC

2018-09-09 20:47:07

A Ferencváros jégkorongcsapata szétlövéssel legyőzte hazai jégen a DEAC-ot az Erste Liga 1. fordulójában. A zöld-fehérek alig nyolc perccel a mérkőzés vége előtt egyenlítettek, majd a gólt nem hozó túlóra után Tóth Adrián lőtte a mindent eldöntő találatot.

Vienna Capitals II Hokiklub Budapest FTC Erste Liga DEAC

Jégkorong, Erste Liga: bizakodva várja a rajtot a DEAC

2018-09-07 15:18:47

Bizakodva várja a DEAC jégkorongcsapata az Erste Liga rajtját – hangzott el az újonc klub pénteki sajtótájékoztatóján, Debrecenben.

jégkorong Erste Liga DEAC

Jégkorong: Hetényi már abba akarta hagyni, amikor befutott a DEAC ajánlata

2018-07-22 13:24:30

A tengerentúlról Debrecenbe igazoló, 77-szeres válogatott Hetényi Zoltán már abba akarta hagyni a hokit, amikor befutott a DEAC ajánlata – új csapatánál egyszerre koncentrálhat a sportra és tanulmányaira.

jégkorong Hetényi Zoltán DEAC

Jégkorong: Debrecenbe igazolt Hetényi Zoltán

2018-07-20 17:16:38

A debreceni klub honlapja szerint a 30 éves, 77-szeres magyar válogatott kapus egy alacsonyabb osztályú észak-amerikai ligából érkezett – a Southern Professional Hockey League-ben a Knoxville Ice Bears, illetve (kölcsönben) az East Coast Hockey League-ben a Greenville Swamp Rabbits csapatában védett az elmúlt idényben.

Hetényi Zoltán Erste Liga Debrecen jégkorong DEAC

Férfi kosár NB I: argentin óriást szerződtetett a DEAC

2018-06-15 11:29:05

A DEAC férfi kosárlabdacsapata szerződtette a 22 esztendős Daniel Amigót.

férfi kosár NB I Daniel Amigo DEAC

Jégkorong: David Musial lett az újonc DEAC vezetőedzője

2018-05-16 13:06:36

A cseh-német kettős állampolgárságú David Musial irányítja a Debreceni Egyetemi Atlétikai Club (DEAC) újonc jégkorongcsapatának szakmai munkáját a következő szezontól.

jégkorong David Musial DEAC

Futsal: a Berettyó először hullajtott pontokat a rájátszásban

2018-05-11 21:09:21

A DEAC hazai pályán 3–3-as döntetlent játszott a listavezető Berettyóújfaluval a férfi futsal NB I rájátszásában. A vendégek kétszer is vezettek a mérkőzésen, mégsem tudták megnyerni azt.

futsal NB I DEAC Berettyóújfalu

Futsal NB I: két gólt kapott a legvégén, újra vesztett az FTC

2018-04-27 21:24:31

Továbbra is nyeretlen az FTC a futsal NB I rájátszásában: a hazai pályán játszó zöld-fehérek egy kivételével az összes helyzetüket elpuskázták, és az utolsó két percben kapott két góllal 2–1-re kikaptak tabellaszomszédjuktól, a DEAC-tól a 6. forduló pénteki játéknapján.

futsal NB I futsal FTC futsal DEAC

Erste Liga: ismét lesz csapata Debrecennek az élvonalban

2018-04-24 18:54:33

Újra lesz felnőtt jégkorongcsapata Debrecennek, a DEAC (Debreceni Egyetemi Atlétikai Club) színeiben versenyez szeptembertől az Erste Ligában – jelentették be a szervezők kedden sajtótájékoztatón a Debreceni Egyetemen.

Erste Liga Debrecen jégkorong DEAC jégkorong DEAC

Futsal NB I: otthon győzött a Nyírgyulaj

2018-04-23 20:28:52

A Nyírgyulaj hazai pályán legyőzte a Debreceni Egyetem csapatát a futsal NB I rájátszásának A-csoportjában.

futsal NB I futsal Veszprém futsal Nyírgyulaj DEAC Aramis

Férfi kosár NB I: egy ponttal nyert az Alba; nem hibázott az Olaj

2018-04-14 18:07:40

Az éllovas Szolnoki Olaj magabiztos, 88–77-es győzelmet aratott a KTE-Duna Aszfalt ellen a férfi kosárlabda NB I középszakaszának 3. fordulójában.

férfi kosár NB I Szolnoki Olaj Sopron KC Naturtex-SZTE-Szedeák MAFC KTE-Duna Aszfalt

Játékossors: Ibrahima Sidibe az NB III-ba igazolt

2018-04-11 16:32:56

A labdarúgó NB III Keleti csoportjában szereplő DEAC-ot erősíti mostantól a 37 esztendős szenegáli támadó, Ibrahima Sidibe.

magyar átigazolás labdarúgó NB III NB III Ibrahima Sidibe DEAC

Futsal NB I: a Berettyó hibátlan, az FTC még nyeretlen

2018-04-09 21:36:25

A férfi futsal NB I rájátszásának harmadik fordulójában a Berettyóújfalu megőrizte hibátlan mérlegét, ezúttal a DEAC-ot győzte le. Az FTC továbbra is nyeretlen a rájátszásban, a Dunaferr otthonában kétszer is hátrányról felállva szerzett pontot. A Haladás őrült meccsen verte a Veszprémet, az ETO esélyt sem adott a Bőnynek.

futsal NB I Veszprém Rába ETO MVFC-Berettyóújfalu Haladás FTC

Férfi kosár NB I: a Falco 99, az Alba 98 pontig jutott

2018-03-21 16:58:12

A férfi kosárlabda NB I 25. fordulójában az Atomerőmű SE hazai pályán remek játékkal 92–73-ra felülmúlta a dobogós Egis Körmendet. A Falco KC Szombathely és az Alba Fehérvár egyaránt magabiztos győzelmet aratott, előbbi a KTE-t, utóbbi a sereghajtó MAFC-ot verte otthoni környezetben. A listavezető Szolnoki Olaj a DEAC vendégeként ünnepelhetett sikert.

férfi kosárlabda NB I férfi kosárlabda férfi kosár NB I Zalakerámia ZTE KK Szolnoki Olaj Sopron KC

NB III: a volt DVSC-középpályás Debrecenbe igazol

2018-03-08 15:43:22

A labdarúgó NB III Keleti csoportjában szereplő DEAC-nál folytatja a pályafutását Luis Ramos, a DVSC-vel a Bajnokok Ligáját is megjáró hondurasi középpályás – adta hírül a harmadosztályú debreceni klub hivatalos közleményben.

magyar átigazolás NB III Keleti csoport Luis Ramos DEAC

Futsal MK: a Haladást már nem kapta el a Rubeola, kiütéses szombathelyi siker

2018-03-04 21:16:02

A Haladás Dróth Zoltán vezérletével 7–1-es győzelmet aratott az NB II Keleti csoportjában szereplő Rubeola FC Csömör ellen a futsal Magyar Kupa döntőjében.

futsal Magyar Kupa futsal MK futsal Rubeola Haladás futsal Dróth Zoltán

Futsal MK: Dróth gólja döntött; NB II-es csapat a fináléban

2018-03-03 21:39:45

A futsal Magyar Kupa nyíregyházi négyes döntőjének elődöntőjében a Haladás 3–2-re megverte az NB I-ben listavezető Berettyóújfalut. A szombathelyi csapat győztes gólját a 35. percben Dróth Zoltán szerezte.