Találatok a DEAC címkére

Találatok száma: 173

Erste Liga: ráadásban bukott a Fradi, lehengerlő brassói hajrá

2020-02-24 21:07:12

Rögvest elvette az alapszakaszelső és címvédő Ferencváros pályaelőnyét a Fehérvári Titánok, mivel az Erste Liga negyeddöntőjének első felvonásán hosszabbításban 2–1-re nyert idegenben,

Gyergyói HK Ferencváros Fehérvári Titánok Erste Liga DEAC Csíkszereda

Erste Liga: FTC–Fehérvár – ellenfelet választottak a csapatok

2020-02-20 09:36:17

Szerdán véget ért a középszakasz a jégkorong Erste Ligában. Csütörtökön ellenfelet választott magának a felsőház első három helyezettje.

jégkorong UTE Gyergyói HK Fehérvári Titánok FTC-Telekom Erste Liga

Férfi röpi Extraliga: három szettben nyert a Kaposvár

2020-02-16 19:38:29

A Kaposvár házigazdaként, a DEAC vendégként nyert három szettben a férfi röplabda Extraliga alapszakaszának vasárnapi játéknapján.

férfi röplabda Extraliga MAFC Fino Kaposvár DEAC

Erste Liga: megtörte rossz sorozatát a Csíkszereda

2020-02-14 18:50:27

Egymást követő hat vereség után győzött a Csíkszereda a jégkorong Erste Liga középszakaszában: a csíkiak hazai jégen 6–1-re megverték a DEAC-ot a felsőház pénteki mérkőzésén. Az alsóház első helyére törő Újpest szintén hazai pályán győzött, vendége a Fehérvári Titánok volt (3–1).

Újpest jégkorong Fehérvári Titánok Erste Liga DEAC Csíkszereda

Erste Liga: hiába vezetett a DEAC, nyert a Corona Brasov

2020-02-13 20:23:13

A Corona Brasov saját közönsége előtt 4–1-re legyőzte a Debrecent a jégkorong Erste Liga középszakaszának csütörtöki játéknapján.

jégkorong Hokiklub Budapest Gyergyói HK Erste Liga DEAC Corona Brasov

Férfi kosár NB I: 30 pontos sikerrel előzött a Debrecen

2020-02-11 19:44:39

A férfi kosárlabda NB I 19. fordulójában a Debreceni EAC a 22 pontig és hét asszisztig jutó Stefan Tyler Moody vezérletével otthon 89–59-re kiütötte a PVSK-t, így megelőzte riválisát a tabellán.

férfi kosár NB I PVSK DEAC

Erste Liga: a DEAC Hetényivel és az edzőjével is hosszabbított

2020-02-11 17:28:41

Az Erste Ligában szereplő DEAC jégkorongcsapata hivatalos honlapján közölte, hogy szerződést hosszabbított David Musial vezetőedzővel és Hetényi Zoltán válogatott kapussal.

Hetényi Zoltán David Musial DEAC

Futsal NB I: a DEAC hazai pályán kiütötte a Kecskemétet

2020-02-07 21:06:44

A futsal NB I 17. fordulójának pénteki játéknapján a DEAC 7–1-re legyőzte a Kecskemétet.

férfi futsal NB I futsal NB I Kecskemét DEAC

NB III: négyszeres magyar bajnok középpályást igazolt a DEAC

2020-02-04 11:59:55

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 Jelentős NB I-es múlttal rendelkező játékost igazolt a labdarúgó NB III Keleti csoportjában szereplő DEAC, hiszen a 32 éves középpályás, Rezes László a debreceni együttesben folytatja pályafutását – számolt be róla a deac.hu.

magyar átigazolás labdarúgó NB III Rezes László Nyíregyháza NB III Keleti csoport NB III

Erste Liga: az Újpest már az első harmadban négy gólt ütött

2020-02-02 18:09:08

A DEAC hazai jégen 5–4-re legyőzte a brassói csapatot a jégkorong Erste Liga középszakaszának vasárnapi játéknapján. Az alsóházban az Újpest már az első harmadban eldöntötte a Vasas elleni meccset, és magabiztosan győzött a Gyergyó is.

Újpest jégkorong Erste Liga DEAC Corona Brasov

Erste Liga: a Dunaújváros és a DEAC is nyert otthon

2020-01-30 21:05:22

A Dunaújváros a Corona Brasov, a DEAC a Csíkszereda ellen nyert a jégkorong Erste Liga csütörtöki játéknapján.

jégkorong SC Csíkszereda Erste Liga Dunaújvárosi Acélbikák DEAC Corona Brasov

Férfi kosár NB I: Szegeden győzött a Fehérvár; a DEAC meglepte a Szolnokot

2020-01-24 21:13:18

A Fehérvár nyolc ponttal kerekedett vendéglátója, a Szeged fölé a férfi kosárlabda NB I pénteki játéknapján. A PVSK VEOLIA 89–59-re kiütötte a Jászberényt, míg a DEAC hazai pályán 81–68-ra győzte le a Szolnoki Olajt.

férfi kosárlabda NB I Szolnoki Olaj PVSK Naturtex-SZTE-Szedeák Jászberény DEAC

NB III: Schön László lett a DEAC új edzője – hivatalos

2020-01-15 16:59:08

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 Igaznak bizonyultak a Nemzeti Sport információi, a korábbi ceglédi edző, Schön László lett Kondás Elemér utódja a labdarúgó NB III Keleti csoportjában szereplő DEAC-nál, miután közös megegyezéssel szerződést bontott volt klubjával.

labdarúgó NB III edzőváltás Schön László NB III Keleti csoport NB III DEAC

Erste Liga: győzelemmel zárta a Gyergyó az alapszakaszt

2020-01-14 20:07:12

A honi jégkorongbajnokság alapszakaszát erdélyi túrával záró és a dobogóra hajtó Debreceni EAC némi meglepetésre kikapott a Gyergyói HK otthonában, amely ezzel lezárta négy vereségből álló rossz szériáját, és a 7. helyen fejezte be az alapszakaszt.

Gyergyói HK Erste Liga DEAC

NB III: korábban Cegléden dolgozó edző lehet a DEAC új trénere

2020-01-14 15:19:09

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 A Nemzeti Sport információi szerint Schőn László lesz a labdarúgó NB III Keleti csoportjában szereplő DEAC új vezetőedzője.

labdarúgó NB III edzőváltás Schőn László NB III Keleti csoport NB III DEAC

Férfi kosár NB I: az Oroszlány simán győzött Debrecenben

2020-01-10 19:37:31

Az újonc Oroszlány az első félidőben jelentős előnyt szerzett, majd a hajrát jobban bírva 87–71-re győzött a DEAC vendégeként a férfi kosárlabda NB I 15. fordulójának pénteki mérkőzésén.

férfi kosár NB I OSE Lions DEAC

NB III: üresen maradt Boér Gábor széke – rendhagyó sajtótájékoztató

2020-01-08 13:12:59

Bár nem is olyan régen még a DVSC-vel hozták hírbe, szerdán kiderült, hogy Debrecenben ugyan, de nem az NB I-es csapatnál, hanem az NB III-as DEAC-nál folytathatja edzői pályafutását Boér Gábor.

DEAC Boér Gábor

Jégkorong MK: kettős győzelemmel elődöntős a MAC

2020-01-05 21:10:12

A jégkorong Magyar Kupa negyeddöntőjében a MAC Újbuda az első meccs 5–2-es sikere után a visszavágón 3–2-re legyőzte az Erste Ligában vitézkedő DEAC-ot, ezzel kettős győzelemmel került be a legjobb négy közé.

jégkorong Magyar Kupa jégkorong MK MAC DEAC

Férfi kosár NB I: hiába a nagy hajrá, kikapott a Kaposvár

2020-01-03 20:37:35

A férfi kosárlabda NB I 14. fordulójában az Atomerőmű idegenben győzte le a Kecskemétet, a Kaposvár hazai pályán kapott ki a DEAC-tól.

férfi kosár NB I Kaposvári KK KTE-Duna Aszfalt DEAC Atomerőmű

Erste Liga: 4 meccs 33 találat – gólesővel búcsúztatták 2019-et

2019-12-30 20:42:46

Elképesztő gólzáport hozott a jégkorong Erste Liga utolsó 2019-es játéknapja, a négy találkozón összesen 33 találat született!