Találatok a DAC címkére

Találatok száma: 383

Légiósok: Vida Kristopher biztosította be a DAC győzelmét

2019-04-20 19:37:35

A DAC a Fortuna Liga rájátszásának 5. fordulójában 2–0-ra győzött Nagymihályban. Mivel a Zilina hazai pályán kikapott a Seredtől (1–2), a második helyen álló sárga-kékek előnye hat pontra nőtt a zsolnaiak előtt.

légiósok Vida Kristopher Szlovákia DAC

Kalmár Zsolt klubváltás előtt – török bajnokcsapat is figyeli

2019-04-17 22:35:43

Török sajtóhírek szerint a hatszoros bajnok Trabzonspor figyeli a magyar válogatott középpályását, a szlovák élvonalbeli DAC-ban futballozó Kalmár Zsoltot. A Nemzeti Sport Online a 23 éves játékos képviselőjét, Esterházy Mátyást kérdezte a hírekről, Kalmár lehetséges jövőjéről.

légiósok Trabzonspor Kalmár Zsolt DAC

Légiósok: Kalmár Zsolt bekerült a forduló álomcsapatába

2019-04-17 13:20:07

A DAC Dunaszerdahelyet erősítő Kalmár Zsolt bekerült a szlovák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Fortuna Liga) előző heti álomcsapatába.

álomcsapat légiósok Vida Kristopher Szlovákia Kalmár Zsolt Fortuna Liga

Légiósok: Nem ültünk fel a provokációiknak – Kalmár Zsolt

2019-04-16 13:50:35

Kalmár Zsolt szerint akár hét-nyolc góllal is nyerhetett volna csapata, a dunaszerdahelyi DAC a hétvégi bajnokin (Sered, 5–0), és a cél a következő fordulóban is a gólzáporos győzelem – a szlovák labdarúgó-bajnokság szombati játéknapján a nagymihályi csapat (Zemplín Michalovce) lesz az ellenfél.

légiósok Kalmár Zsolt DAC

Légiósok: Kalmár is betalált a dunaszerdahelyi örömünnepen

2019-04-13 17:48:01

A rivális zsolnaiak múlt heti legyőzése után ismét nyert a DAC labdarúgócsapata, amely a szlovák Fortuna Liga rájátszásának 4. fordulójában az SKF Sered otthonában győzött 5–0-ra.

szlovák foci légiósok Kalmár Zsolt Fortuna Liga Dunaszerdahely DAC

Szlovákia: az államfő megvétózta a „himnusztörvényt”

2019-04-11 17:32:14

Andrej Kiska államfő csütörtökön megvétózta a szlovák parlament által elfogadott úgynevezett himnusztörvényt.

himnusz Szlovákia DAC

DAC: fegyveres támadásban meghalt a panamai védő édesapja

2019-04-10 11:06:46

Fegyveres támadásban életét vesztette a DAC panamai jobbhátvédje, César Blackman negyvennégy esztendős édesapja – számolt be a szomorú hírről a dunaszerdahelyi klub hivatalos honlapja.

gyász Dunaszerdahely DAC César Blackman

Videó: sosem volt még ilyen hangos a magyar himnusz Dunaszerdahelyen

2019-04-06 15:16:42

Dunaszerdahelyen a DAC–Zilina szlovák élvonalbeli bajnoki labdarúgó-mérkőzés (1–0) előtt a hazai szurkolók a magyar himnusz éneklésével tiltakoztak a „himnusztörvény” néven elhíresült törvénymódosítás ellen, ami május 15-től megtiltaná a külföldi himnuszok éneklését Szlovákiában.

Mol Aréna Dunaszerdahely Himnusz Dunaszerdahely DAC

DAC: „Az egész stadionban zeng majd a magyar himnusz”

2019-04-06 10:54:55

Az előző két bajnoki mérkőzésen összesen egy pontot szerzett a szlovák élvonalban a DAC labdarúgócsapata, amely szombaton a 2. helyezett zsolnaiakat fogadja – a magyar himnusz eléneklése után.

himnusz Dunaszerdahely DAC

A Dunaszerdahely elleni meccsel avatja fel új stadionját a Vasas

2019-04-05 23:02:53

A DAC lesz a nyitó mérkőzés vendége a Fáy utcában, és tizenhat legendás játékos nevét viselik majd a szektorok, nyilatkozta Markovits László, a Vasas klubelnöke.

Vasas Markovits László DAC

Szlovákia: korábbi fradista javasolta az új „himnusztörvényt” – sajtóhír

2019-04-05 14:52:35

A Blikk arról ír, hogy Dusan Tittel mellett a Ferencváros korábbi játékosa, Tibor Jancula volt a másik, aki kezdeményezte a szlovák országgyűlésnél azt a törvénymódosítást, melynek értelmében május 15-től büntetendő lesz rendezvényen olyan külföldi ország himnuszát elénekelni, amelynek nincs jelen hivatalos küldöttsége.

törvény Tibor Jancula Szlovákia Fradi Ferencváros FTC

Szlovákia: a köztársasági elnök visszaküldi a „himnusztörvényt”

2019-04-04 18:42:04

Andrej Kiska szlovák köztársasági elnök visszaküldi a parlamentnek azt a törvénymódosítást, amely értelmében akár hétezer eurós bírság is kiszabható, ha nyilvános rendezvényen elhangzik egy másik ország himnusza – derül ki a bumm.sk portál beszámolójából.

törvény Szlovákia Híd Dunaszerdahely Debnár Klára DAC

Szlovákia: új törvény – pénzbírsággal járhat, ha DAC-meccsen a magyar himnuszt éneklik

2019-04-04 11:12:08

A szlovák országgyűlés elfogadta azt a törvénymódosítást, melynek értelmében május 15-től büntetendő lesz rendezvényen olyan külföldi ország himnuszát elénekelni, amelynek nincs jelen hivatalos küldöttsége – számolt be róla a Paraméter. FRISSÍTÉS: a szlovák köztársasági elnök visszaküldi a parlamentnek a törvényjavaslatot.

törvény Világi Oszkár Szlovákia Dunaszerdahely DAC

Kép: nagyszerű hírt kürtölt világgá Kalmár Zsolt

2019-04-04 10:38:14

Nagyszerű hírt jelentett be a DAC magyar válogatott labdarúgója, Kalmár Zsolt. A játékos az Instagramon közzétett fotó segítségével kürtölte világgá, hogy kedvese gyermeket hord a szíve alatt.

kép Kalmár Zsolt DAC

Fortuna Liga: a Slovan büntetőt hibázott, de így is két góllal verte meg a dunaszerdahelyieket

2019-03-31 16:38:51

A Slovan hazai pályán, 14 030 néző előtt 3–1-re legyőzte a Dunaszerdahelyt a szlovák élvonalbeli labdarúgó bajnokság (Fortuna Liga) rájátszásában. A vendégeknél a születésnapos Eric Davis büntetőből szerzett gólt.

Slovan Bratislava Fortuna Liga Dunaszerdahely DAC

Felkészülés: a Dunaszerdahely négyet vágott a Budafoknak

2019-03-20 18:09:54

A szlovákiai élvonalban harmadik helyen álló Dunaszerdahely 4–1-re legyőzte az NB II-es Budafokot a Mol Akadémián rendezett felkészülési mérkőzésen. A DAC az első félidőben kétgólos előnyre tett szert, majd a hosszabbítás pillanataiban szépített a vendégcsapat. A második játékrészben ismét ellépett a Dunaszerdahely, amely biztos sikert ért el.

felkészülési mérkőzés Dunaszerdahely DAC Budafok

Légiósok: Kalmár és Vida is bekerült az alapszakasz álomcsapatába

2019-03-14 12:21:31

A szlovák élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Fortuna Liga) befejeződött a 2018–2019-es idény alapszakasza, melynek végén megválasztották az alapszakasz álomcsapatát – a tizenegyben ott van a DAC két magyar játékosa, Kalmár Zsolt és Vida Kristopher is.

légiósok Vida Kristopher Szlovákia Kalmár Zsolt Dunaszerdahely DAC

Légiósok: Vadócz kettőt vállalt a hatból; Hidi bemutatkozott

2019-03-09 18:33:46

A Kitchee SC 6–0-s sikerrel távozott a Dreams otthonából a hongkongi Premier League 13. fordulójában. A vendégek első és utolsó gólját a végig a pályán lévő Vadócz Krisztián szerezte.

légiósok Vadócz Krisztián Kitchee SC Irtis Pavlodar Hidi Patrik DAC

Légiósok: Kalmár hetedszer a forduló álomcsapatában

2019-03-07 22:10:06

A Senica ellen a 97. percben győztes gólt szerző Kalmár Zsoltot beválasztották a szlovák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Fortuna Liga) álomcsapatába.

légiósok Senica Kalmár Zsolt Dunaszerdahely DAC

Légiósok: a 96. percben jött Kalmár Zsolt győztes gólja

2019-03-02 17:02:36

Két vereség után újra győzött a DAC a szlovák élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban: a dunaszerdahelyiek Kalmár Zsolt 96. percben szerzett góljával múlták felül vendégüket, az utolsó előtti helyen álló szenicei csapatot a 21. forduló szombati játéknapján.