Találatok a D-csoport címkére

Találatok száma: 47

Férfi kézi-vb: döntetlennel nyitott a magyar válogatott

2019-01-11 19:34:42

A magyar férfi kézilabda-válogatott döntetlennel kezdte meg világbajnoki szereplését: a mieink a D-csoport 1. fordulójában Argentína ellen játszottak 25–25-öt. Csapatunk 5–0-val kezdett, Argentína 10 percig nem szerzett gólt, és még a szünetben is háromtalálatos fór állt a mieink neve mellett. A második játékrészben fordítottak a dél-amerikaiak, majd a ritka izgalmas végjátékban középen állt meg az inga – mindkét gárda egy pontot szerzett.

magyar férfi kézilabda-válogatott férfi kézilabda-világbajnokság 2019 férfi kézilabda-világbajnokság férfi kézilabda-vb férfi kézilabda férfi kézi-vb

Remek kezdés, hajmeresztő végjáték: iksszel nyitott a magyar csapat a kézi-vb-n

2019-01-11 17:20:01

Egyre látványosabban nagy a kabát Messiéknek

2018-06-22 10:54:14

A futballban sincsenek véletlenek és tartós csodák – szerintünk ezért olyan az argentin válogatott, amilyen, ezért szenvedett az izlandiak elleni iksz után vereséget a horvátoktól az oroszországi világbajnokságon. 1024x768 Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

vb 2018 horvát válogatott foci vb 2018 argentin válogatott Luka Modric Lionel Messi

Argentína megszabadult a Messi-függőségtől: magát Messit is eltüntette

2018-06-22 01:33:11

A labdarúgó-világbajnokság egyik legnagyobb szenzációját okozta eddig Horvátország válogatottja, mely 3–0-ra legyőzte Argentínát a 2. fordulóban. Tehetetlenség, kilátástalanság, elveszettség: ennyire fekete napot régen élt át az argentin futball. Visszatekintünk és elemzünk.

vb 2018 horvát válogatott foci vb 2018 elemzés argentin válogatott Luka Modric

A becserélt Messivel sem lett jobb: torinói 0–0-val csoportelső a Barcelona

2017-11-22 17:22:45

A Barcelona 0–0-s döntetlent harcolt ki a Juventus otthonában, ezzel megnyerte a labdarúgó Bajnokok Ligája D jelű csoportját. A Juventus még nem jutott tovább, az utolsó forduló előtt egy pont az előnye az Olympiakoszt 3–1-re legyőző Sporting CP-vel szemben.

Sporting Olympiakosz Juventus D-csoport Barcelona Bajnokok Ligája

BL: Maximálisan koncentráltunk – a Rosztov edzője a 0–5 után

2016-09-14 09:26:28

Meggyőző, ötgólos hazai sikerrel nyitott a Bayern. A legyőzött ellenfél, az FK Rosztov vezetőedzője, Ivan Daniliants elmondta: ilyen erős riválissal korábban még sohasem találkoztak, övéitől végig maximális koncentrációra volt szükség.

Rosztov PSV FK Rosztov D-csoport Bayern München Bajnokok Ligája

Kimmich a BL-ben is tud, a Bayern gázolt

2016-09-13 20:09:14

A Bayern München labdarúgócsapata 5–0-ra győzött hazai pályán a Rosztov ellen, míg az Atlético Madrid 1–0-ra nyert a PSV vendégeként a Bajnokok Ligája D-csoportjában.

BL, D-csoport: az Arsenal simán nyert, de a Dortmund megelőzte

2014-12-09 22:08:27

Az Arsenal idegenben 4–1-re kiütötte a Galatasarayt a Bajnokok Ligája D-csoportjának hatodik fordulójában, de rosszabb gólkülönbsége miatt csak a kvartett második helyén végzett a Borussia Dortmund mögött, amely hazai pályán nem bírt az Anderlechttel. Nem túlzás kijelenteni, az „ágyúsoknál” Aaron Ramsey Puskás-díjra esélyes gólt szerzett.

Galatasaray D-csoport Borussia Dortmund Bajnokok Ligája BL Arsenal

BL: Fontos fordítás, kezünkben a továbbjutás - Wenger

2014-10-22 23:36:26

Az Arsenal labdarúgócsapata a hajráig 1–0-s vesztésre állt az Anderlecht elleni BL-csoportmérkőzésen, ám fordítani tudott Brüsszelben, így a százszázalékos teljesítménnyel vezető, a Galatasarayt Isztambulban kiütő Borussia Dortmund mögött a második helyen áll.

D-csoport Besnik Hasi BL Arsene Wenger Arsenal Anderlecht

BL, D-csoport: nagyot fordított az Arsenal, gázolt a Dortmund

2014-10-22 22:38:32

A labdarúgó Bajnokok Ligája D-csoportjában az Arsenal a hajrában fordította meg 2–1-re az Anderlecht elleni idegenbeli mérkőzést, a Borussia Dortmund pedig Isztambulban gázolta el 4–0-ra a Galatasarayt.

Galatasaray D-csoport Borussia Dortmund BL Arsenal Anderlecht

Az Arsenal a sírból hozta vissza meccsét, a Dortmund tarolt

2014-10-22 16:31:40

Vb 2014: két meccsen egy gól - a kapusok a legjobbak

2014-06-24 20:24:59

A FIFA hivatalos honlapján Gianluigi Buffont és Keylor Navast választották meg a D-csoport harmadik fordulójában rendezett mérkőzések legjobbjainak.

vb 2014 olasz válogatott foci-vb foci vb 2014 Olaszország Keylor Navas

Öt ok, ami miatt Anglia két kör után hazamegy a vb-ről

2014-06-20 20:39:07

Costa Rica Olaszország elleni győzelmével hatalmas meglepetésre két forduló után továbbjutott a világbajnokság D csoportjából, ezzel pedig biztosította, hogy a csoport három világbajnoka közül kettő hazamegy. A középszerű angolok 1958 óta először esnek ki ebben a fázisban. Öt ok, hogy miért.

vb 2014 Wayne Rooney Steven Gerrard Sao Paulo Roy Hodgson Marosi Gergely

Dupla saller: Costa Rica legyőzte az olaszokat és kiejtette az angolokat

2014-06-20 17:19:10

Costa Rica Bryan Ruiz fejes góljával megverte az olaszokat, így az angolok már biztosan nem juthatnak tovább.

olasz válogatott közvetítés kezdőcsapat foci vb 2014 Olaszország Gianluigi Buffon

Rooney betalált, de Suárez duplázott, Uruguay megverte Angliát

2014-06-19 20:18:53

Luis Suárez a kiesés szélére sodorta duplájával Angliát: 2–1-re győzött Uruguay a brazíliai vb D-csoportjának 2. fordulójában.

vb 2014 közvetítés foci vb 2014 Wayne Rooney Uruguay Luis Suárez

Színpadon az angol élvonal gólvágói, Hodgson minden fegyvert bevet

2014-06-19 11:35:16

Mintha csak most kezdődött volna el a brazíliai vb, pedig már a nyolcadik játéknap következik, amelyen a Premier League krémje lesz reflektorfényben. Kolumbia–Elefántcsontpart, Uruguay–Anglia és Japán–Görögország a program!

vb 2014 foci vb 2014 foci vb Uruguay Kolumbia Japán

Vb 2014: Balotelli felfalta az angolokat - lapszemle

2014-06-15 09:34:43

Mario Balotellitől hangos az olasz sajtó, amely elismerően ír a nemzeti csapat teljesítményéről az angolok legyőzését követően. A szigetországi média a vereség ellenére derűlátó.

vb 2014 olasz válogatott lapszemle foci-vb foci vb 2014 angol válogatott

Vb 2014: Olaszország nagy csatában legyőzte Angliát

2014-06-15 01:51:43

Olaszország 2–1-re legyőzte Angliát a brazíliai labdarúgó-világbajnokság szombati játéknapján, a D-csoport magyar idő szerint vasárnapra virradóra véget érő mérkőzésén.

olasz válogatott foci vb 2014 angol válogatott Olaszország D-csoport Anglia

Vb 2014: Costa Rica bosszút állt Uruguayon - top 5 statisztika

2014-06-15 00:18:58

Uruguay meglepetésre kikapott Costa Ricától (1–3), utóbbi így revánsot vett egy négy évvel ezelőtti sérelemért. Uruguay nyeretlenségi szériája és meccsenkénti háromkapottgólos sorozata is nőtt.

foci vb 2014 Uruguay Luis Suárez Edinson Cavani D-csoport Costa Rica

Vb 2014: Costa Rica hátrányból focizta le Uruguayt

2014-06-14 22:33:00

A 2014-es labdarúgó-világbajnokság eddigi legnagyobb meglepetését szolgáltatva Costa Rica 3–1-re legyőzte Uruguayt a D-csoport első mérkőzésén. A találkozó kiegyenlített játékot hozó első félidejében még a dél-amerikaiak szereztek vezetést – tizenegyesből –, de a térfélcserét követően játékban és a gólok számában is ellenfele fölé nőtt a masszív és gyors futballt játszó Costa Rica, így (pár órára biztosan) a halálcsoport élére állt.