Találatok a Cultural Leonesa címkére

Találatok száma: 13

Király-kupa: a címvédő 11-esekkel, a Sociedad magabiztosan jutott tovább

2020-01-29 20:21:10

A spanyol élvonaltól az előző idény végén búcsúzó Rayo Vallecano sokáig jól tartotta magát, ám a hajrában kapott gólokkal 2–0-ra vereséget szenvedett a Villarrealtól, így a vendéggárda került a spanyol labdarúgó Király-kupa legjobb nyolc csapata közé. A címvédő Valencia gól nélküli 120 percet követően szétlövésben jutott túl a korábban az Atlético Madridot legyőző harmadosztályú Cultural Leonesán. A Real Sociedad 3–1-re felülmúlta az Osasunát, viszont a Granada túlórára kényszerült a harmadik ligás Badajoz otthonában, de végül nyert.

spanyol labdarúgás Villarreal Valencia Spanyol Kupa Rayo Vallecano Király-kupa

La Liga: az Atlético otthon csak ikszelt a Leganésszal

2020-01-26 12:51:32

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 21. fordulójában az Atlético Madrid 0–0-s döntetlent játszott a Leganésszal.

spanyol bajnokság Leganés La Liga Cultural Leonesa Atlético Madrid

Király-kupa: a Barcelona első osztályú ellenfelet kapott

2020-01-24 16:45:31

A Spanyol Labdarúgó-szövetség pénteken elkészítette a Király-kupa nyolcaddöntőjének párosítását: az FC Barcelona a hozzá hasonlóan élvonalbeli Leganést, a Real Madrid a másodosztályú Zaragozát, a címvédő Valencia az Atlético Madridot búcsúztató Cultural Leonesát kapta ellenfélül.

Valencia Real Madrid Király-kupa Cultural Leonesa Barcelona

Király-kupa: harmadosztályú csapat búcsúztatta az Atléticót!

2020-01-23 23:41:50

Elképesztő eredményeket hozott a spanyol labdarúgó Király-kupa csütörtöki játéknapja: a 16 közé jutásért vívott fordulóban a Celta Vigo, az Eibar, a Betis is kikapott alacsonyabb osztályú riválisa otthonában, de még ennél is nagyobb meglepetés, hogy az Atlético Madridot a harmadosztályú Cultural Leonesa ráadásban ugyancsak kiejtette!

Király-kupa Cultural Leonesa Atlético Madrid

Király-kupa: Malcom elpityeregte magát, a Barca könnyedén továbbjutott

2018-12-05 21:33:36

A címvédő FC Barcelona hazai környezetben 4–1-re megverte a harmadosztályú Cultural Leonesát a labdarúgó Király-kupában a legjobb 16 közé jutásért rendezett párharc visszavágóján, így kettős győzelemmel lépett tovább a nyolcaddöntőbe.

Villarreal Sevilla Sant Andreu Malcom Király-kupa Ivan Rakitic

Király-kupa: az új igazolás 91. percben szerzett góljával nyert a Barca

2018-10-31 23:31:53

A címvédő FC Barcelona a csereként beálló Clément Lenglet fejes góljával 1–0-ra győzött a harmadosztályú Cultural Leonesa vendégeként a spanyol Király-kupában a legjobb 16 közé jutásért zajló párharc első mérkőzésén.

Király-kupa Cultural Leonesa Clément Lenglet Barcelona

Videó: a kis csapat megkapta a Barcát, látni kell a reakciót

2018-10-19 15:02:26

Elkészítették a labdarúgó spanyol Király-kupa 4. fordulójának sorsolását. Az FC Barcelona a harmadosztályban szereplő Cultural Leonesát kapta, aminek vélhetően mindkét klubnál örültek. A katalánoknál azért, mert várhatóan könnyű feladat vár rájuk, a kis csapatnál azért, mert végre igazi sztárcsapat ellen léphetnek pályára. Íme, a Cultural Leonesa reakciója a sorsolásra!

videó spanyol foci Spanyol Király-kupa Király-kupa Cultural Leonesa Barcelona

Király-kupa: Enzo Zidane góllal debütált a Real Madridban

2016-11-30 20:49:28

A Real Madrid 6–1-re nyert a harmadosztályú Cultural Leonesa ellen a labdarúgó spanyol Király-kupában, így kettős győzelemmel, 13–2-es összesítéssel jutott a legjobb 16 közé.

spanyol foci Zinédine Zidane Villarreal Sevilla Real Madrid Király-kupa

Real: így hagyták ott a vendégöltözőt a madridi sztárok

2016-10-27 14:08:33

Nem patyolattisztán hagyta maga mögött a harmadosztályú Cultural Leonesa vendégöltözőjét a Real Madrid labdarúgócsapata a szerdai, hat góllal megnyert (7–1) kupamérkőzést követően. Kérdés, hogy ezt ki várta volna el tőlük. Mindenesetre ennek a videónak nagyobb az utóélete a nemzetközi sportsajtóban, mint a mérkőzés szakmai részét elemző visszapillantóknak.

Real Madrid Király-kupa Cultural Leonesa

Király-kupa: a Real Madrid hét gólig jutott idegenben

2016-10-26 22:53:04

A Real Madrid labdarúgócsapata 7–1-re győzött a harmadik ligás Cultural Leonesa otthonában a spanyol Király Kupa 4. fordulójának első mérkőzésén, ezzel gyakorlatilag bejutott a legjobb 16 közé.

Real Madrid Király-kupa Fábio Coentrao Cultural Leonesa

Király-kupa: megkapták a Realt, így reagáltak a játékosok – videó

2016-10-15 17:20:44

Mint arról beszámoltunk, a Cultural Leonesát kapta ellenfélnek a Real Madrid a spanyol labdarúgó Király-kupában. Az alábbi videó bemutatja, hogyan reagáltak a harmadosztályú együttes játékosai.

videó Real Madrid Király-kupa Cultural Leonesa

Király-kupa: 3. ligás ellenfelet kapott a Barca, a Real és az Atléti

2016-10-14 13:14:40

Sorsoltak a spanyol labdarúgó Király-kupában: a címvédő Barcelona, a Real Madrid és az Atlético Madrid is harmadosztályú ellenfelet kapott, sorrendben a Hérculest, a Cultural Leonesát és a Guijuelót.

Real Madrid Király-kupa Hércules Guijuelo Cultural Leonesa Barcelona

Videó: visszatér a múlt a spanyol futballcsapat stadionjába

2013-09-13 18:28:37

Érdekes kezdeményezéssel állt elő a spanyol harmadosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Cultural Leonesa vezetősége. A terület kétezer évvel ezelőtt a Római Birodalom része volt, ezt pedig most a fuballpályára viszik a klubvezetők. A kampány célja, hogy az emberek a sport mellett megismerkedjenek a múlttal, ráadásul lehet jelentkezni légiósnak. A reklámfilmben természetesen maguk a játékosok is részt vettek.