Cristiano Rondaldo dos Santos Aveiro portugál labdarúgó, 2009 óta a Real Madrid játékosa. Európa-bajnok, ötszörös aranylabdás.

Találatok a Cristiano Ronaldo címkére

Találatok száma: 3729

Benzema megdöntötte Puskás Ferenc egyik rekordját

2019-04-21 15:51:44

A Real Madrid Karim Benzema mesterhármasával megverte odahaza az Athletic Bilbaót (3–0) a spanyol élvonalbeli bajnokság, a La Liga 33. fordulójában.

onlive! közvetítés Santillana Real Madrid Puskás Ferenc La Liga

Juve: „Távozás?” – CR a bajnoki ünneplés közben válaszolt!

2019-04-20 20:37:08

A napokban felvetődött az olasz sajtóban, hogy Cristiano Ronaldo nem tölti ki a szerződését a Juventusnál, sőt, az is benne van a pakliban, hogy már idén nyáron búcsút intene Torinónak a portugál klasszis. A „zebrák” hetese most a bajnoki ünneplés során reagált.

olasz átigazolás olasz foci nemzetközi átigazolás Juventus Cristiano Ronaldo

Juventus: Allegri is megszólalt CR jövőjével kapcsolatban

2019-04-19 13:42:14

A Juventus edzőjét, Massimiliano Allegrit a Fiorentina elleni mérkőzést megelőző sajtótájékoztatón természetesen Cristiano Ronaldo jövőjéről is kérdezték.

Massimiliano Allegri La Repubblica Juventus Cristiano Ronaldo Corriere della Sera Bajnokok Ligája

Juventus: C. Ronaldo nem tölti ki a szerződését – sajtóhír

2019-04-19 12:25:06

A Juventus a hétvégén bebiztosíthatja a bajnoki címét, és ehhez az is elég, ha egy pontot szerez a Fiorentina ellen, ugyanakkor a csapat hétközi BL-búcsúja után a helyi sajtó arról írt, hogy Cristiano Ronaldo idő előtt távozhat az együttestől.

BL: Ronaldo 2010 óta először nem elődöntős – akárcsak a Real

2019-04-17 08:37:25

Legutóbb a 2009–2010-es idényben fordult elő az, ami most is: Cristiano Ronaldo aktuális klubja nélkül rendezik meg a Bajnokok Ligája elődöntőjét. Történetesen a címvédő Real Madridnak is az volt a legutóbbi idénye (a mostanit megelőzően), amikor nem jutott el legalább a legjobb négyig.

Real Madrid Juventus Cristiano Ronaldo Bajnokok Ligája BL

A Real Madrid után a Juventust is kiütötte az Ajax

2019-04-16 20:45:15

A hazai döntetlen után az Ajax idegenben 2–1-re megverte a Juventust, így a holland csapat jutott be az elődöntőbe a labdarúgó Bajnokok Ligájában.

onlive! közvetítés Matthijs de Ligt Juventus Donny Van de Beek Cristiano Ronaldo

FFT: öt megszerezhető játékos, aki pótolhatná CR-t a Realnál

2019-04-16 17:16:15

Egy csalódást keltő szezon után Zinédine Zidane-nak, a Real Madrid régi-új trénerének éppen azt kellene megoldania, ami szerinte is lehetetlen: pótolnia Cristiano Ronaldót. A FourFourTwo munkatársa megnézte, melyek a klub és az edző reális lehetőségei.

Real Madrid FourFourTwo FFT Cristiano Ronaldo

BL: CR-nek elég egy kis rés és máris berobban – De Ligt

2019-04-16 10:24:33

Matthijs de Ligt, az Ajax 19 éves védője jól teljesített a Juventus elleni BL-negyeddöntős párharc első meccsén is, de ő sem tudta megakadályozni Cristiano Ronaldót a gólszerzésben.

Matthijs de Ligt Juventus Cristiano Ronaldo Bajnokok Ligája BL Ajax

BL: Allegri a támadókon vacillál, CR nem kap külön őrzőt

2019-04-16 10:04:03

A labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjében a Juventus kedvező helyzetből várhatja az Ajax elleni visszavágót az amszterdami 1–1-et követően, azt ugyanakkor Massimiliano Allegri is tudja, hogy ezúttal lényegesen intenzívebb játékra van szükség csapatától, mint az első meccsen. A hollandokat edző Erik ten Hag bizakodik a visszavágó előtt, s Cristiano Ronaldo őrzésére nem állít külön embert.

Massimiliano Allegri Juventus Erik ten Hag Cristiano Ronaldo Bajnokok Ligája BL

Serie A: CR nélkül kikapott, de vasárnap bajnok lehet a Juventus

2019-04-13 17:01:16

Az olasz élvonalbeli bajnokság 32. fordulójában a SPAL hazai pályán meglepetésre 2–1-re legyőzte a listavezető Juventust, amely így egyelőre nem biztosította be újabb bajnoki címét. A vendégek gólját a fiatal támadó, Moise Kean szerezte, a szezonban hatodik alkalommal volt eredményes. Ha a Napoli vasárnap nem tud nyerni a Chievo otthonában, bajnok lesz a Juventus.

olasz foci Serie A SPAL Moise Kean Juventus Cristiano Ronaldo

Juventus: Allegri nem kockáztatja C. Ronaldo játékát

2019-04-12 15:01:19

Massimiliano Allegri, a Juventus labdarúgócsapatának vezetőedzője megerősítette, hogy pihentetni fogja Cristiano Ronaldót szombaton (15.00), a SPAL elleni idegenbeli olasz bajnokin.

olasz foci Serie A SPAL Massimiliano Allegri Juventus Cristiano Ronaldo

BL: CR-nek több gólja van, mint a 2. és 3. helyezettnek együttvéve

2019-04-11 12:08:34

Cristiano Ronaldo, a Juventus ötszörös aranylabdás támadója megszerezte 125. gólját a Bajnokok Ligájában, mivel szerdán az Ajax elleni negyeddöntő első mérkőzésén (1–1) is betalált. A 34 esztendős portugál futballista az egyenes kieséses szakaszban immár 64 találatnál jár, ami több, mint e rangsorban második Lionel Messi és harmadik Thomas Müller góltermése együttvéve.

Juventus Cristiano Ronaldo Bajnokok Ligája BL

Videó: CR emberi oldaláról tett tanúbizonyságot a BL-himnusz közben

2019-04-11 09:02:57

Cristiano Ronaldo az Ajax–Juventus Bajnokok Ligája-negyeddöntő (1–1) előtt még arra is figyelt, hogy megérintse a ránéző srácot a sorozat himnuszának lejátszása közben. A fiú természetesen azonnal elmosolyodott, erre talán még ő sem számított.

Cristiano Ronaldo Bajnokok Ligája

Videó: fantasztikus csukafejes, CR szerzett vezetést a Juvénak

2019-04-10 21:53:26

Cristiano Ronaldo nagyszerű góljával került előnybe a Juventus az Ajax elleni Bajnokok Ligája-negyeddöntő első mérkőzésén Hollandiában. Az olasz csapat sztárja remek mozdulattal fejelt André Onana kapujába.

videó Juventus Cristiano Ronaldo Bajnokok Ligája Ajax

Ronaldo-gólra Neres válaszolt: semmi sem dőlt még el

2019-04-10 19:28:01

Nem győzte le az Ajax odahaza a Juventust a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első felvonásán, a mérkőzés az olaszok számára sokkal kedvezőbb 1–1-gyel zárult.

onlive! közvetítés Juventus David Neres Cristiano Ronaldo Bajnokok Ligája

BL: Van Gogh, CR és a Csillagos éj – így készülnek az olaszok

2019-04-10 16:46:01

Természetesen az olasz lapok is kiemelten kezelik a Juventus Ajax elleni amszterdami BL-mérkőzését. A La Gazzetta dello Sport például a híres holland festőművész, Vincent van Gogh Csillagos éj című festményét a sérüléséből felépülő Cristiano Ronaldóval kombinálta össze, Juve van Gol címmel, Csillagos éjszaka Amszterdamban felütéssel.

Juventus Cristiano Ronaldo CR Bajnokok Ligája BL Ajax

BL: az Ajax legendája szerint CR jelentheti a különbséget

2019-04-10 14:14:03

Ruud Krol, a legendás holland hátvéd szerint Cristiano Ronaldo szerepe dönthet a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében, amelyben az Ajax a Juventusszal mérkőzik meg a továbbjutásért.

Juventus Cristiano Ronaldo Bajnokok Ligája BL-negyeddöntő Ajax

Portugália: első klubja CR-ről nevezné el a stadionját

2019-04-09 14:36:16

Cristiano Ronaldo első klubja, a lisszaboni Sporting CP azzal tisztelegne az ötszörös aranylabdás előtt, hogy a labdarúgó márkanevét, a CR7-et belefoglalja stadionja nevébe – írta a helyi O Jogo.

stadion portugál foci Sporting CP Cristiano Ronaldo

BL: Cristiano Ronaldo felépült, Allegri biztos a játékában

2019-04-09 14:18:23

A lábsérüléséből felgyógyuló Cristiano Ronaldo részt vett a Juventus hétfői és keddi edzésén, és elutazik a csapattal Amszterdamba, az Ajax elleni szerda esti Bajnokok Ligája-negyeddöntőre.

Bajnokok Ligája BL Ajax Cristiano Ronaldo Juventus

Aranycipő: nőtt Messi előnye, lengyel gólvágók a dobogón

2019-04-09 10:45:56

Lionel Messi az Atlético Madrid elleni rangadón is betalált, így már 33 gólnál jár, és fölényesen vezeti mind a spanyol liga mesterlövészeinek versenyét, mind az Aranycipőért folytatott harcot. Csapattársa, a szintén eredményes Luis Suárez a hatodik helyre kapaszkodott fel.

Sergio Agüero Robert Skov Robert Lewandowski Nicolas Pépé Mohamed Szalah Mbaye Diagne