Találatok a Corona Brasov címkére

Találatok száma: 128

Erste Liga: jött a papírforma, az FTC és a Csíkszereda is győzött

2019-01-11 20:47:42

A jégkorong Erste Liga pénteki játéknapján nyert a listavezető Ferencváros és a második helyen álló Csíkszereda is, így továbbra is négy pont a különbség a két csapat között a tabella élén.

Ferencváros jégkorong Erste Liga DEAC Csíkszereda Corona Brasov

Erste Liga: kétgólos előny is kevés volt a Fradinak

2019-01-07 21:14:08

A jégkorong Erste Liga hétfői játéknapján a forduló előtt sereghajtó Vasas idegenben 3–0-ra legyőzte a Hokiklubot, így megelőzte fővárosi riválisát. Az esti mérkőzésen a Ferencváros kétgólos előnyről kapott ki a brassóiaktól.

Vasas Hokiklub Budapest FTC Erste Liga Corona Brasov

Erste Liga: nagy verést kapott Debrecenben a listavezető

2018-12-06 20:25:36

Két mérkőzéssel folytatódott a jégkorong Erste Liga küzdelemsorozata pénteken. Újabb meglepetést okozott a listavezető Csíkszereda, mivel 6–0-ra kikapott a DEAC vendégeként, míg a Gyergyói HK-tól októberben menesztett Alekszandr Trofimov helyére érkezett svéd edző, Mikael Tisell vereséggel mutatkozott be a Corona Brasov ellen.

Mikael Tisell Gyergyó Erste Liga DEAC Csíkszereda Corona Brasov

Erste Liga: meglepetés Csíkban – kikapott a listavezető

2018-12-03 20:16:04

Hétfőn, késő délután erdélyi csúcsrangadót játszottak a jégkorong Erste Ligában: a harmadik helyen álló Corona Brasov a listavezető Sport Club Csíkszereda otthonába látogatott és aratott sima, 3–0-s győzelmet.

jégkorong Erste Liga jégkorong Csíkszereda Corona Brasov

Erste Liga: rangadót nyert Brassóban a Ferencváros

2018-12-02 18:21:07

Három bajnoki mérkőzés után tudott újra rendes játékidőben győzni a Ferencváros jégkorongcsapata – ráadásul egy közvetlen rivális, a Brassó otthonában sikerült nagyon fontos három bajnoki pontot begyűjtenie Fodor Szabolcs csapatának.

Ferencváros Erste Liga Corona Brasov

Erste Liga: nyolcat lőtt a Csíkszereda Dunaújvárosban

2018-11-19 20:27:32

A Csíkszereda az első és a harmadik harmadot megnyomva 8–2-re győzött Dunaújvárosban a jégkorong Erste Liga alapszakaszának hétfői játéknapján.

Gyergyói HK Fehérvári Titánok Erste Liga Corona Brasov

Erste Liga: a Titánok csak ráijeszteni tudtak a Csíkszeredára

2018-11-18 17:00:22

A Corona Brasov esélyeshez méltó játékkal 5–1-re megverte a Hokiklub Budapestet a jégkorong Erste Liga vasárnapi játéknapján. A Csíkszereda a Fehérvári Titánokat győzte le 4–2-re, míg az UTE a Gyergyói HK-tól kapott ki 6–2-re.

UTE Jégkorong Hokiklub Budapest Gyergyói HK Fehérvári Titánok Erste Liga

Erste Liga: magabiztosan győztek a fehérváriak hazai pályán

2018-10-25 20:47:48

A jégkorong Erste Liga csütörtöki játéknapján a Fehérvári Titánok hazai pályán 7–2-re felülmúlták a Brassót. A székesfehérvári együttes az első harmad végén 1–0-ra vezetett, a második játékrészben pedig már ötgólos előnyt tudott kialakítani. Habár az utolsó harmadot szorossá tette a brassói együttes, ez nem befolyásolta a meccs sorsát, így azt lehet mondani, hogy a Titánok magabiztosan győzedelmeskedtek.

Fehérvári Titánok Erste Liga Corona Brasov

Erste Liga: kilencgólos meccset nyert hazai pályán az UTE

2018-10-19 19:56:45

Az újonc Vasas hatgólos vereséget szenvedett Brassóban, míg a Fehérvári Titánok kétszer is kettővel vezetett a Gyergyó ellen, de pont nélkül maradt az Erste Liga péntek esti mérkőzésén.

jégkorong hoki Vasas HC Gyergyói HK Fehérvári Titánok Erste Liga

Erste Liga: vezetett Brassóban, de szétlövéssel kikapott az UTE

2018-10-14 18:58:34

Az éllovas Csíkszereda a Dunaújvárost, a második helyezett Ferencváros a gyergyóiakat győzte le, a DEAC gólzáporos meccset nyert meg Bécsben, míg az Újpest szétlövés után kapott ki a Brassó vendégeként a jégkorong Erste Liga vasárnapi játéknapján.

UTE Corona Brasov

Erste Liga: a Csíkszereda az Újpest ellen javított

2018-10-12 20:11:54

A bajnoki éllovas Csíkszereda az Újpestet, a Corona Brasov – háromgólos hátrányból, szétlövés után – a Dunaújvárost győzte le hazai pályán a jégkorong Erste Liga pénteki játéknapján.

Újpest jégkorong Vasas jégkorong Hokiklub Budapest Gyergyói HK Fehérvári Titánok Erste Liga

Erste Liga: az Újpest 5, a Fradi 8 gólt vágott otthon

2018-10-08 20:08:55

A jégkorong Erste Liga hétfői játéknapján a Gyergói HK hosszabbításban 4–3-ra nyert a listavezető Csíkszereda otthonában

jégkorong Gyergyói HK Ferencváros Erste Liga Csíkszereda Corona Brasov

Erste Liga: kanadai gyerekszínészek vezették kiütéses sikerre a Fradit

2018-10-01 20:11:00

A jégkorong Erste Liga hétfői játéknapján a Corona Brasov otthon Bíró Mátyás – az első harmad hajrájában szerzett – góljával 1–0-ra legyőzte a Gyergyói HK-t. A nap rangadóján kiütéses sikert aratott a Ferencváros.

Erste Liga: az Újpest túlórában, a Szereda és az FTC simán nyert

2018-09-24 20:36:08

A Ferencváros 5–1-re győzött a Hokiklub Budapest vendégeként a jégkorong Erste Liga alapszakaszának hétfői játéknapján. A házigazda Újpest hosszabbításban 4–3-ra legyőzte a Gyergyói HK-t, az SC Csíkszereda 6–1-re nyert a Brasov ellen.

Újpest jégkorong Gyergyói HK Erste Liga Csíkszereda Corona Brasov

Erste Liga: az FTC az utolsó pillanatokban döntött az UTE ellen

2018-09-23 21:29:39

A Ferencváros hosszabbításban nyert a fővárosi rivális Újpest vendégeként a jégkorong Erste Liga vasárnapi játéknapján.

Vasas UTE Gyergyói HK FTC Erste Liga Dunaújvárosi Acélbikák

Erste Liga: a Fradi megverte a DAB-ot, élre állt a DEAC

2018-09-21 19:39:20

A Ferencváros hazai közönség előtt 3–2-re megverte a Dunaújvárosi Acélbikákat a jégkorong Erste Liga pénteki játéknapján. A DEAC fölényes győzelmet aratott Brassóban, a Csíkszereda magabiztosan nyert a Vasas ellen, míg a Gyergyói HK Bécsben elkönyvelte első sikerét.

jégkorong Vienna Capitals II Vasas jégkorong Gyergyói HK FTC jégkorong Erste Liga

Erste Liga: tucatnyi gól és szétlövéses csíki siker az FTC ellen

2018-09-14 18:31:24

A jégkorong Erste Liga első játékhetének utolsó játéknapján az erdélyi túráját megkezdő Ferencváros a nap rangadóján 6–6 után szétlövéssel záruló meccset vívott a bajnoki szereplését most kezdő Sport Club Csíkszereda otthonában.

Vienna Capitals II Vasas HC Vasas UTE Hokiklub Budapest HSC Csíkszereda

Jégkorong: a Corona Brasov vinné az FTC több játékosát is

2018-04-18 10:55:39

A magyar élvonalbeli jégkorongbajnokság (Erste Liga) 2017–2018-as kiírásában elődöntős Corona Brasov romániai sajtóhírek szerint a Ferencváros több játékosát is elcsábítaná.

jégkorong Ferencváros FTC Erste Liga Corona Brasov

Jégkorong Erste Liga: hatgólos sikerrel jutott döntőbe a MAC

2018-03-12 19:43:55

A MAC Budapest jutott be elsőként a jégkorong Erste Liga döntőjébe, az elődöntő negyedik felvonásán is – 6–0-ra – legyőzte a Corona Brasov gárdáját.

jégkorong Erste Liga jégkorong MAC Budapest Erste Liga Corona Brasov

Jégkorong Erste Liga: egy lépésre a döntőtől a MAC

2018-03-11 19:46:20

A jégkorong Erste Liga elődöntőjének harmadik meccsén a MAC Budapest 3–1-re nyert Brassóban, így összetettben már 3–0-ra vezet a párharcban.