Találatok a Corona Brasov címkére

Találatok száma: 189

Erste Liga: hosszabbításban győzött az Acélbikák a Brassó ellen

2020-10-11 20:00:57

A hazai bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság, az Erste Liga vasárnapi játéknapján a Dunaújvárosi Acélbikák hátrányból fordítva Kovács Bronson hosszabbításban szerzett góljával 3–2-re felülmúlták a Corona Brasovot. A MAC hazai pályán megrendítő, 7–0-s kiütéssel „küldte haza” a Gyergyói Hoki Klubot.

Erste Liga Dunaújvárosi Acélbikák Corona Brasov

Erste Liga: az FTC és a Dunaújváros is kikapott

2020-10-09 20:39:57

A jégkorong Erste Liga alapszakaszának pénteki játéknapján a Corona Brasov 6–4-re nyert az FTC-Telekom vendégeként, míg a Gyergyói Hoki Klub a Dunaújvárosi Acélbikák otthonában aratott 5–1-es győzelmet.

jégkorong Gyergyói HK FTC-Telekom FTC jégkorong Erste Liga Dunaújvárosi Acélbikák

Erste Liga: négy gólt szerezve nyert a DEAC és a Brassó

2020-10-02 21:31:27

A Debrecen házigazdaként, a Brassó vendégként nyert a jégkorong Erste Liga alapszakaszának pénteki játéknapján.

jégkorong Vasas jégkorong Gyergyói HK Erste Liga DEAC Corona Brasov

Erste Liga: elmarad a MAC és a Fehérvári Titánok meccse is

2020-10-01 17:17:14

Elmarad a jégkorong Erste Ligában érdekelt MAC HKB Újbuda soron következő két mérkőzése, valamint a Fehérvári Titánok és a Csíkszereda győri összecsapása is.

jégkorong MAC Újbuda Fehérvári Titánok Erste Liga Csíkszereda Corona Brasov

Erste Liga: 1–3-ról győzött a Brassó Debrecenben

2020-09-29 21:11:51

A Brassó 1–3-ról fordítva hosszabbítás után 4–3-ra nyert Debrecenben a jégkorong Erste Liga keddi mérkőzésén.

Erste Liga Debrecen jégkorong Corona Brasov

Női kézi: súlyos eltiltást kaptak a doppingoló brassói játékosok

2020-06-10 20:07:45

Több mint fél évvel a brassói kézilabdázók doppingügyének kirobbanása után a romániai Nemzeti Doppingellenes Ügynökség vizsgálóbizottsága szerdán tízórás ülés után 15 és 20 hónap közötti eltiltásokkal sújtotta a Corona csapatának 17 intravénás lézerkezelést kapó játékosát.

román női kézilabda-válogatott román kézis doppingbotrány női kézilabda-vb női kézilabda női kézi-vb Corona Brasov

Koronavírus: a brassói Corona felbontotta több sportoló szerződését

2020-03-25 12:29:36

Kényszerhelyzetre hivatkozva a romániai Corona Brasov felbontotta több edző és sportoló szerződését. Brassó város polgármestere közbeavatkozott.

koronavírus Románia Corona Brasov

Női kézi: elhalasztották a Corona-ügy ítélethirdetését

2020-03-13 18:13:00

Határozatlan időre elhalasztotta az ítélethirdetést a brassói kézilabdázónők ügyében a romániai Nemzeti Doppingellenes Ügynökség (ANAD), miután az általa összehívott fegyelmi bizottság egyik tagja nem tudott részt venni az ebből a célból kitűzött pénteki ülésen.

női kézilabda Corona Brasov

Jégkorong Erste Liga: teljes az elődöntő, négyben a Gyergyó is

2020-03-06 19:52:51

A Gyergyó 5–2-re győzött a Brassó vendégeként a jégkorong Erste Liga pénteki játéknapján, ezzel megnyerte a két csapat negyedik győzelméig tartó negyeddöntőjét, és bejutott a legjobb négy közé, ahol a Csíkszereda lesz az ellenfele.

Gyergyói HK Erste Liga Corona Brasov

Erste Liga: győzött és négy között a címvédő Ferencváros

2020-03-04 19:03:57

A Ferencváros 4–2-re legyőzte a Fehérvári Titánokat, míg a Corona Brasov 2–1-es sikert ért el a Gyergyói HK ellen a jégkorong Erste Ligában. Mindkét csapat idegenben nyert – előbbi a négy győzelemig tartó párharcot is lezárta a legjobb nyolc között.

jégkorong Gyergyói HK Fehérvári Titánok FTC-Telekom Erste Liga Corona Brasov

Erste Liga: a Csíkszereda elődöntős, az FTC kikapott

2020-03-02 20:28:09

A Csíkszereda 3–1-re győzött Debrecenben a jégkorong Erste Liga negyeddöntőjének ötödik mérkőzésén, ezzel 4–1-es összesítéssel megnyerte a Debreceni EAC elleni párharcot és bejutott az elődöntőbe. A Ferencváros hazai pályán nem tudta lezárni a Fehérvári Titánok elleni párharcot, 4–2-es fehérvári győzelem után 3–2-re módosult az állás.

Gyergyói HK Fehérvári Titánok FTC jégkorong Erste Liga Debrecen jégkorong Csíkszereda

Erste Liga: egy lépésre az elődöntőtől a címvédő FTC

2020-02-29 20:39:27

A címvédő Ferencváros 4–1-re győzött a Fehérvári Titánok otthonában a jégkorong Erste Liga negyeddöntőjének negyedik mérkőzésén, így egy győzelem választja el az elődöntőbe jutástól.

Gyergyói HK Fehérvári Titánok FTC jégkorong Erste Liga Corona Brasov

Erste Liga: visszavágtak, győzött az FTC és a Gyergyó is

2020-02-25 20:14:50

A jégkorong Erste Liga rájátszásának negyeddöntőjében a Ferencváros visszavágott a Fehérvári Titánoknak a hétfőn elszenvedett vereségért, ugyanezt megtette a Gyergyói HK a Brassó ellen, még ha csak hosszabbítás után is. Mindkét párharc állása két mérkőzés után 1–1.

jégkorong Gyergyói HK Fehérvári Titánok FTC Erste Liga Erste Liga

Erste Liga: ráadásban bukott a Fradi, lehengerlő brassói hajrá

2020-02-24 21:07:12

Rögvest elvette az alapszakaszelső és címvédő Ferencváros pályaelőnyét a Fehérvári Titánok, mivel az Erste Liga negyeddöntőjének első felvonásán hosszabbításban 2–1-re nyert idegenben,

Gyergyói HK Ferencváros Fehérvári Titánok Erste Liga DEAC Csíkszereda

Erste Liga: FTC–Fehérvár – ellenfelet választottak a csapatok

2020-02-20 09:36:17

Szerdán véget ért a középszakasz a jégkorong Erste Ligában. Csütörtökön ellenfelet választott magának a felsőház első három helyezettje.

jégkorong UTE Gyergyói HK Fehérvári Titánok FTC-Telekom Erste Liga

Erste Liga: kikapott az FTC, de így is középszakaszgyőztes

2020-02-17 20:35:19

A Ferencváros 8–6-os vereséget szenvedett Debrecenben a jégkorong Erste Liga középszakaszának hétfő esti mérkőzésén, ennek ellenére bebiztosította a hazai pályát a rájátszásra, mert a nap másik összecsapásán a Corona Brasov 6–3-ra legyőzte a Dunaújvárost.

FTC jégkorong Erste Liga Dunaújvárosi Acélbikák Debrecen jégkorong Corona Brasov

Erste Liga: hiába vezetett a DEAC, nyert a Corona Brasov

2020-02-13 20:23:13

A Corona Brasov saját közönsége előtt 4–1-re legyőzte a Debrecent a jégkorong Erste Liga középszakaszának csütörtöki játéknapján.

jégkorong Hokiklub Budapest Gyergyói HK Erste Liga DEAC Corona Brasov

Erste Liga: először kapott ki az FTC a középszakaszban

2020-02-12 20:57:18

A jégkorong Erste Liga középszakaszában nagy csata zajlott a felsőházban – a Dunaújvárosi Acélbikák 5–4-re nyert az FTC ellen, míg a Brassó 3–2-re megverte hosszabbítás után a Csíkszeredát. Az alsóházban az Újpest 5–1-es csapást mért a Vasasra, a Gyergyói HK idegenben 3–1-re diadalmaskodott a Fehérvári Titánokkal szemben.

Újpest Vasas Gyergyói HK Ferencváros Fehérvári Titánok Erste Liga

Erste Liga: az Újpest már az első harmadban négy gólt ütött

2020-02-02 18:09:08

A DEAC hazai jégen 5–4-re legyőzte a brassói csapatot a jégkorong Erste Liga középszakaszának vasárnapi játéknapján. Az alsóházban az Újpest már az első harmadban eldöntötte a Vasas elleni meccset, és magabiztosan győzött a Gyergyó is.

Újpest jégkorong Erste Liga DEAC Corona Brasov

Erste Liga: az FTC szétlövéssel győzte le a Brassót

2020-02-01 20:19:03

Az FTC szétlövéssel 3–2-re legyőzte hazai pályán a Corona Brasovot a jégkorong Erste Liga középszakaszának felsőházában. A zöld-fehérek így négy mérkőzés után négy győzelemmel állnak.