Találatok a Corona Brasov címkére

Találatok száma: 113

Erste Liga: a Fradi megverte a DAB-ot, élre állt a DEAC

2018-09-21 19:39:20

A Ferencváros hazai közönség előtt 3–2-re megverte a Dunaújvárosi Acélbikákat a jégkorong Erste Liga pénteki játéknapján. A DEAC fölényes győzelmet aratott Brassóban, a Csíkszereda magabiztosan nyert a Vasas ellen, míg a Gyergyói HK Bécsben elkönyvelte első sikerét.

jégkorong Vienna Capitals II Vasas jégkorong Gyergyói HK FTC jégkorong Erste Liga

Erste Liga: tucatnyi gól és szétlövéses csíki siker az FTC ellen

2018-09-14 18:31:24

A jégkorong Erste Liga első játékhetének utolsó játéknapján az erdélyi túráját megkezdő Ferencváros a nap rangadóján 6–6 után szétlövéssel záruló meccset vívott a bajnoki szereplését most kezdő Sport Club Csíkszereda otthonában.

Vienna Capitals II Vasas HC Vasas UTE Hokiklub Budapest HSC Csíkszereda

Jégkorong: a Corona Brasov vinné az FTC több játékosát is

2018-04-18 10:55:39

A magyar élvonalbeli jégkorongbajnokság (Erste Liga) 2017–2018-as kiírásában elődöntős Corona Brasov romániai sajtóhírek szerint a Ferencváros több játékosát is elcsábítaná.

jégkorong Ferencváros FTC Erste Liga Corona Brasov

Jégkorong Erste Liga: hatgólos sikerrel jutott döntőbe a MAC

2018-03-12 19:43:55

A MAC Budapest jutott be elsőként a jégkorong Erste Liga döntőjébe, az elődöntő negyedik felvonásán is – 6–0-ra – legyőzte a Corona Brasov gárdáját.

jégkorong Erste Liga jégkorong MAC Budapest Erste Liga Corona Brasov

Jégkorong Erste Liga: egy lépésre a döntőtől a MAC

2018-03-11 19:46:20

A jégkorong Erste Liga elődöntőjének harmadik meccsén a MAC Budapest 3–1-re nyert Brassóban, így összetettben már 3–0-ra vezet a párharcban.

Erste Liga: a MAC 0–3-ról fordított a Brassó ellen

2018-03-08 22:20:00

A MAC jégkorongcsapata 0–3-ról fordítva 5–3-ra nyert a Corona Brasov ellen az Erste Liga elődöntőjének második mérkőzésén, így már 2–0-ra vezet az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharcban.

jégkorong MAC Erste Liga Corona Brasov

Erste Liga: a MAC Budapest került előnybe az elődöntőben

2018-03-07 21:24:09

A jégkorong Erste Liga elődöntőjének első meccsén a MAC Budapest hazai pályán 4–0-ra legyőzte a Corona Brasovot, ezzel előnybe került az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharcban.

jégkorong MAC Budapest Erste Liga Corona Brasov

Erste Liga: MAC–Brassó és DVTK–Csíkszereda az elődöntőben

2018-03-04 11:46:40

A MAC Budapest a román Corona Brasov együttesével találkozik a jégkorong Erste Liga elődöntőjében, míg a címvédő DVTK Jegesmedvék csapata a Csíkszeredával küzd a fináléba jutásért.

jégkorong MAC Budapest Erste Liga DVTK Jegesmedvék Csíkszereda Corona Brasov

Jégkorong Erste Liga: elődöntős a MAC és a Brassó

2018-03-06 21:07:44

A negyedöntős párharcok hatodik mérkőzésén az alapszakaszgyőztes MAC a Ferencváros vendégeként aratott fölényes 7–1-es sikerrel, a Brassó pedig hazai pályán az Újpest 4–2-es legyőzésével biztosította helyét szombaton a jégkorong Erste Liga legjobb négy csapata között.

Erste Liga: a MAC és a Brassó az elődöntő küszöbén

2018-03-01 21:25:38

A MAC és a Corona Brasov is nyert a jégkorong Erste Liga negyeddöntőjének ötödik fordulójában.

jégkorong UTE MAC Ferencváros Erste Liga Corona Brasov

Erste Liga: elutasították az Újpest fellebbezését

2018-03-01 17:55:07

A Magyar Jégkorongszövetség (MJSZ) illetékes testülete elutasította az Újpest fellebbezését, amely a Corona Brasov elleni Erste Liga-negyeddöntő negyedik mérkőzésének újrajátszását kérte – tájékoztatta az MJSZ az MTI-t.

Újpest jégkorong jégkorong fellebbezés Erste Liga Corona Brasov

Hoki Erste Liga: az Újpest újrajátszást kért a Brasov ellen

2018-02-28 21:01:27

Az Újpest a Corona Brasov elleni negyeddöntős Erste Liga-párharc negyedik mérkőzésének újrajátszását kérte a hazai szövetségtől (MJSZ).

Újpest jégkorong Erste Liga Corona Brasov

Erste Liga: egyenlített a Brasov, vezet a Fradi

2018-02-26 20:09:29

A Brassó hazai pályán 5–3-ra legyőzte az Újpestet a jégkorong Erste Liga negyeddöntőjében hétfőn, így összesítésben 2–2-re alakította az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharcot. Az ötödik mérkőzést csütörtökön rendezik Budapesten.

UTE Erste Liga Corona Brasov

Erste Liga: söpréssel máris elődöntőben a Csíkszereda

2018-02-25 21:49:57

A Csíkszereda 3–0-ra legyőzte a vendég Dunaújvárost a jégkorong Erste Liga negyeddöntőjében vasárnap, így összesítésben 4–0-ra megnyerte a párharcot, és bejutott az elődöntőbe.

UTE Erste Liga Dunaújvárosi Acélbikák Csíkszereda Corona Brasov

Erste Liga: az Újpest egyenlített; előnyben a DVTK

2018-02-22 20:53:26

Az Újpest jégkorongcsapata hosszabbításban 2–1-re nyert hazai pályán a brassóiak ellen az Erste Liga negyeddöntőjének második mérkőzésén, ezzel 1–1-re alakította a párharc állását. A címvédő DVTK 4–0-ra győzött a Fehérvár ellen, így 1–0-ra vezet, csakúgy, mint a Ferencvárost elintéző MAC.

Újpest jégkorong jégkorong MAC Ferencváros jégkorong Fehérvári Titánok Erste Liga

Erste Liga: a Csíkszereda másodszor is nyert Újvárosban

2018-02-21 21:05:58

A Csíkszereda másodszor is legyőzte idegenben a Dunaújvárost a jégkorong Erste Liga negyeddöntőjében, míg a brassói Corona elvette a pályaelőnyt az Újpesttől.

Újpest jégkorong jégkorong SK Csíkszereda Erste Liga Dunaújvárosi Acélbikák Corona Brasov

Jégkorong Erste Liga: az FTC-t választotta a MAC a 8 között

2018-02-12 14:49:13

A középszakaszt megnyerő MAC Budapest csapata a Ferencvárossal mérkőzik a jégkorong Erste Liga negyeddöntőjében.

Újpest jégkorong MAC Budapest Ferencváros jégkorong Fehérvári Titánok Erste Liga Dunaújvárosi Acélbikák

Erste Liga: a MAC Budapest hatot lőtt az Újpestnek

2018-02-04 21:37:49

A MAC Budapest idegenben 6–2-re megverte az Újpestet a jégkorong Erste Liga középszakaszának felsőházában. Az alsóházban a Fehérvári Titánok együttese 3–2-re kikapott Brassóban.

Újpest jégkorong MAC Budapest Fehérvári Titánok Erste Liga Corona Brasov

Jégkorong Erste Liga: simán nyert Bécsben a Brassó

2018-01-31 21:30:46

A Brassó ellen már nem sikerült hazai pályán a Viennának, ami a másik erdélyi együttes, a Csíkszereda ellen igen – azaz a senki által sem várt bravúrgyőzelem. A Corona az első perctől kezdve kézben tartotta a mérkőzést, és 6–1-es sikert aratott, ezzel egyetlen pontra megközelítette riválisát a jégkorong Erste Liga középszakasz alsóházában.

jégkorong Vienna Capitals II Erste Liga Corona Brasov

Erste Liga: otthon kaptak ki a Titánok a Coronától

2018-01-27 21:16:07

A Fehérvári Titánok csapata hazai pályán simán kikapott szombaton a Corona Brasov együttesétől a jégkorong Erste Liga középszakaszának alsóházában.