Találatok a Columbus Blue Jackets címkére

Találatok száma: 83

NHL: a Tampa Bay Lightning a főcsoport-elődöntőbe jutott

2020-08-19 21:48:26

A Tampa Bay Lightning hosszabbítás után 5–4-re legyőzte a Columbus Blues Jackets csapatát az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) rájátszásban, a Keleti főcsoport Torontóban zajló negyeddöntőjében, és 4–1-es összesítéssel továbbjutott.

Tampa Bay Lightning NHL Columbus Blue Jackets

NHL: a Blue Jackets jutott be utolsóként a playoffba

2020-08-10 07:35:57

A Columbus Blue Jackets került utolsóként az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) rájátszásába, miután a párharc utolsó mérkőzésen 3–0-ra nyert a Toronto Maple Leafs ellen a koronavírus-járvány miatt rendezett selejtezőben.

NHL Columbus Blue Jackets

NHL: hosszabbított újonc lett kapusával a Columbus

2020-04-24 08:53:02

Két évvel szerződést hosszabbított újonc lett kapusával, Elvis Merzlikinsszel az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Columbus Blue Jackets.

jégkorong NHL Columbus Blue Jackets

NHL: a semmiből lett sztár az újonc, aki 80 éves csúcsokat döntöget

2020-02-13 18:41:34

A semmiből lett sztár Elvis Merzlikins, aki újoncként 80 éves csúcsokat döntöget az NHL-ben, és rájátszásba vezeti az idény előtt kiröhögött Columbust.

NHL Itt van Amerika Elvis Merzlikins Columbus Blue Jackets

NHL: bírókritizálásért fizethet a Blue Jackets edzője

2020-01-02 19:36:23

John Tortorellát, az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Columbus Blue Jackets vezetőedzőjét 20 ezer dollárra (5.9 millió forint) megbüntették, amiért kritizálta a játékvezetőket vasárnapi vesztes mérkőzésük után.

NHL John Tortorella Columbus Blue Jackets

NHL: a Dallas ellen győzött a St. Louis, szétlövéssel nyert a Golden Knights

2019-11-30 09:13:23

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokságban (NHL) az Arizona Coyotes szétlövéssel kapott ki a Vegas Golden Knights otthonában. Sima győzelmet aratott a Columbus Blue Jackets és a Nashville Predators, a St. Louis Blues pedig idegenben verte meg a Dallas Starst.

jégkorong amerikai sportok Vegas Golden Knights St. Louis Blues Pittsburgh Penguins Nashville Predators

NHL: a Montreal meglepte a listavezető Capitalst

2019-11-16 06:24:09

A Montreal Canadiens idegenben 5–2-re legyőzte az NHL-ben listavezető Washington Capitalst. A Nyugati főcsoport legjobbja, a bajnoki címvédő St. Louis is vereséget szenvedett, a Columbus Blue Jackets vendégeként maradt alul hosszabbítás után. A Boston rangadót nyert Torontóban, míg a Pittsburgh kikapott a New Jerseytől, amely ezzel elmozdult a legutolsó helyről.

Washington Capitals St. Louis Blues NHL Montreal Canadiens Columbus Blue Jackets Boston Bruins

Videó: két hét játék után máris itt az év gólja az NHL-ben?

2019-10-17 18:41:34

Mint ismert, a tengerentúli profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján a Columbus Blue Jackets 3–2-re legyőzte a Dallas Starst. A házigazda harmadik találata kifejezetten parádésra sikeredett, Sonny Milano kilépett két védő között, majd láb között szerzett pimasz gólt.

videó Sonny Milano NHL Dallas Stars Columbus Blue Jackets

NHL: a St. Louis sorozatban hetedszer verte meg a Torontót

2019-10-08 07:23:39

A címvédő St. Louis Blues és a Columbus Blue Jackets győzelmét hozta az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) hétfői játéknapja.

St. Louis Blues NHL Columbus Blue Jackets

NHL: hosszabbított egyik legjobbjával a Blue Jackets

2019-09-09 19:28:09

Új, hároméves szerződést kötött egyik legjobb védőjével, Zach Werenskivel az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Columbus Blue Jackets.

NHL: megint hetedik meccset kell játszania a San Jose Sharsknak

2019-05-07 07:40:20

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság rájátszásában a Colorado Avalanche hosszabbítás után 4–3-ra nyert a San Jose Sharks ellen, így a hetedik mérkőzés dönt a párharc továbbjutójáról. A Boston Bruins 4–2-es összesítéssel búcsúztatta a Columbus Blue Jacketset.

jégkorong San Jose Sharks NHL Columbus Blue Jackets Colorado Avalanche Boston Bruins

NHL: ismét előnyben a Boston és a San Jose

2019-05-05 07:54:49

Másfél perccel a rendes játékidő vége előtt David Pastrnak második találatával 4–3-ra nyert a Boston Bruins a Columbus Blue Jackets ellen az NHL Keleti főcsoportjának elődöntőjében, és 3–2-re vezet a négy győzelemig tartó párharcban. A nap másik meccsén Tomás Hertl volt a hős, a cseh center duplájával fordított 2–1-re a San Jose Sharks, és vezet összesítésben 3–2-re a Colorado Avalanche ellen Nyugaton.

San Jose Sharks NHL-rájátszás NHL Columbus Blue Jackets Colorado Avalanche Boston Bruins

NHL: a Boston és a Colorado is egyenlített a párharcában

2019-05-03 06:56:17

A Boston Bruins 4–1-re legyőzte a Columbus Blue Jacketset az NHL rájátszásának második körében, a főcsoport-elődöntőben Keleten, ezzel 2–2-re egyenlített a két csapat párharcában. Összesítésben ugyancsak 2–2-re áll a Colorado Avalanche és a San Jose csatája Nyugaton, amelyben a Colorado 3–0-ra nyert a legutóbbi, magyar idő szerint péntek hajnali találkozón.

NHL: jókor jött a mesterhármas, a Sharks visszavette a jussát

2019-05-01 06:33:32

Logan Couture mesterhármasával a San Jose Sharks 4–2-re győzött a Colorado Avalanche vendégeként az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) keddi játéknapján, ezzel visszavette a pályaelőnyt a Nyugati főcsoportban zajló elődöntős párharcban. A Columbus Blue Jackets ellenben megtartotta helyzeti előnyét, miután idegenbeli sikere után hazai jégen is legyőzte (2–1) a Boston Bruinst.

San Jose Sharks NHL Columbus Blue Jackets

NHL: egyenlített a Columbus és a Dallas

2019-04-28 08:57:56

Miután az első idegenbeli mérkőzését elveszítette, a másodikat már megnyerte és egyenlített az NHL főcsoport-elődöntőiben a  Columbus Blue Jackets, illetve a Dallas Stars jégkorongcsapata.

St. Louis Blues NHL-rájátszás NHL Dallas Stars Columbus Blue Jackets Boston Bruins

NHL: itt is, ott is 0–4 – a Tampa Bayt és a Pittsburghöt is kisöpörték

2019-04-17 07:01:36

A Columbus Blue Jackets az alapszakaszgyőztes Tampa Bay Lightningot, míg a New York Islanders a Pittsburgh Penguinst búcsúztatta 4–0-s összesítéssel az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) főcsoport-negyeddöntőjében.

Tampa Bay Lightning Pittsburgh Penguins New York Islanders NHL Columbus Blue Jackets

NHL: egy mérkőzésre a továbbjutástól a Blue Jackets

2019-04-15 07:21:06

A két idegenbeli győzelem után hazai pályán is nyerni tudott a Columbus Blue Jackets az alapszakaszt győzelmirekord-beállításával megnyerő Tampa Bay Lightning ellen az NHL rájátszásának vasárnapi játéknapján, így egy lépésre van a továbbjutástól.

jégkorong New York Islanders NHL Columbus Blue Jackets

NHL: a bajban levő Tampa Bay legjobbját is elveszítette

2019-04-14 12:55:21

Az alapszakaszgyőztesként az NHL rájátszását két vereséggel kezdő Tampa Bay kénytelen nélkülözni a Columbus Blue Jackets elleni párharc következő mérkőzésén legjobbját, az eltiltással büntetett Nyikita Kucserovot.

jégkorong Tampa Bay Lightning Nyikita Kucserov NHL Columbus Blue Jackets

NHL: bajban a Tampa Bay, elveszítheti Kucserovot is

2019-04-13 07:00:44

A Columbus Blue Jackets a második mérkőzését is megnyerte az alapszakaszgyőztes Tampa Bay Lightning ellen az NHL rájátszásában, ráadásul a floridai csapatból kiállították, és könnyen lehet, hogy további mérkőzésről is eltiltják legjobbját, Nyikita Kucserovot.

Tampa Bay Lightning Nyikita Kucserov NHL rájátszás NHL Columbus Blue Jackets

NHL: hetedszer nem kapott gólt a Columbus kapusa a szezonban

2019-03-25 07:16:21

A Columbus Blue Jackets 5–0-ra nyert a Vancouver Canucks otthonában az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) vasárnapi játéknapján.