Találatok a Cincinnati címkére

Találatok száma: 44

Tenisz: Kyrgios furcsa trükkel játszotta ki a büntetést – videó

2019-08-15 11:28:10

Mint arról beszámoltunk, a nyolcadik helyen kiemelt Karen Hacsanov három szettben legyőzte Nick Kyrgiost a Cincinnatiban zajló kemény pályás tenisztorna férfi versenyének szerdai játéknapján. A balhéiról is ismert ausztrál teniszező ezúttal is „kitett” magáért: többször összeveszett a mérkőzést vezető Fergus Murphyvel, majd különleges módszerrel oldotta meg, hogy az ütői széttöréséért ne büntessék meg.

tenisz Nick Kyrgios Cincinnati ATP Cincinnati

Tenisz: V. Williams kiejtette a címvédő Bertenst Cincinnatiben

2019-08-13 22:56:13

A 2013-as győztes Viktorija Azarenka továbbjutott a Cincinnatiben zajló tenisztorna női versenyének első fordulójából, búcsúzott viszont a címvédő Kiki Bertens.

Venus Williams Tenisz Cincinnati Belinda Bencic

Tenisz: Stephens győztes kezdése, Zverev kiesett

2018-08-15 22:59:21

A US Open-címvédő Sloane Stephens győzelemmel kezdett az egyesült államokbeli Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna női versenyében.

tenisz Sloane Stephens Novak Djokovics Cincinnati

Tenisz: Ez most nem sikerült, elszúrtam. Sajnálom – Babos

2018-08-15 11:09:33

Babos Tímea keserűen nyilatkozott, miután kedden a nyitófordulóban kiesett a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztornán.

Cincinnati Babos Tímea Amanda Anisimova

Tenisz: megvan Federer ellenfele; kikapott Murray

2018-08-13 20:48:52

Peter Gojowczyk lesz a hússzoros Grand Slam-bajnok Roger Federer első ellenfele a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztornán. A háromszoros Grand Slam-bajnok Andy Murray az első körben kiesett.

tenisz Roger Federer Cincinnati Andy Murray

Tenisz: Haleppel játszik Muguruza a cincinnati döntőben

2017-08-19 23:52:01

A spanyol Garbine Muguruza után a román Simona Halep jutott a Cincinnatiban zajló kemény pályás tenisztorna női versenyének fináléjába.

tenisz Simona Halep Garbine Muguruza Cincinnati

Tenisz: kikapott a világelső Plísková Cincinnatiben

2017-08-19 21:22:12

A világelső cseh Karolína Plísková két szettben kikapott a negyedik kiemelt spanyol Garbine Muguruzától a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna női versenyének első elődöntőjében, szombaton.

tenisz Karolina Plísková Garbine Muguruza Cincinnati

Tenisz: kiesett Babos Tímea legyőzője Cincinnatiben

2017-08-16 22:20:18

A második fordulóban kiesett a nyitó körben Babos Tímeát búcsúztató Roberta Vinci a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna női versenyében.

tenisz Roberta Vinci Cincinnati Babos Tímea

Tenisz: Cilic legyőzte Murrayt a cincinnati döntőben

2016-08-21 23:47:30

Marin Cilic 6:4, 7:5-re legyőzte Andy Murrayt a cincinnati kemény pályás tenisztorna férfi döntőjében.

tenisz Marin Cilic Cincinnati Andy Murray

Tenisz: Karolína Plísková nyert, Serena marad az élen

2016-08-21 23:21:50

A cseh Karolína Plísková két sima játszmában legyőzte a német Angelique Kerbert a cincinnati kemény pályás tenisztorna női versenyének vasárnapi döntőjében.

tenisz WTA-világranglista Serena Williams Karolína Plísková Cincinnati Angelique Kerber

Tenisz: Cibulková lesz Babos nyolcaddöntős ellenfele

2016-08-18 08:11:46

A nyolcadik helyen kiemelt szlovák Dominika Cibulková lesz Babos Tímea ellenfele a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna nyolcaddöntőjében.

tenisz Dominika Cibulková Cincinnati Babos Tímea

Tenisz: Babos simán legyőzte a 13. kiemeltet Cincinnatiben

2016-08-17 20:49:59

Babos Tímea 7:5, 6:2-re győzött a 13. helyen kiemelt svájci Belinda Bencic ellen a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna 2. fordulójában.

tenisz Cincinnati Belinda Bencic Babos Tímea

Tenisz: Babos a főtáblát is győzelemmel kezdte

2016-08-16 21:44:49

A selejtezőből főtáblára kerülő Babos Tímea 6:4, 6.4-re győzött az amerikai Louisa Chirico ellen a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna első fordulójában.

tenisz Louisa Chirico Cincinnati Babos Tímea

Tenisz: Babos főtáblára jutott a cincinnati WTA-tornán

2016-08-15 10:05:57

Babos Tímea nyert a selejtező második fordulójában a cincinnati kemény pályás tenisztornán, így főtáblára jutott.

WTA Cincinnati Babos Tímea

Tenisz: Djokovics visszalépett Cincinnatiben

2016-08-10 20:17:32

Visszalépett a vasárnap rajtoló cincinnati tenisztornától Novak Djokovics, a férfi világranglista éllovasa.

tenisz Novak Djokovics Cincinnati

Tenisz: Murray, Djokovics és Federer is a négy között

2015-08-21 18:20:07

A világelső Serena Williams szetthátrányból fordítva verte meg a szerb Ana Ivanovicsot pénteken az egyesült államokbeli Cincinnatiben zajló tenisztorna női versenyének negyeddöntőjében. A férfiaknál az ukrán Olekszandr Dolgopolov meglepetésre simán legyőzte a hatodik helyen kiemelt cseh Tomás Berdychet, így összecsaphat az elődöntőben Novak Djokoviccsal. Andy Murray három szettben gyűrte le Richard Gasquet-t, Roger Federer kettőben Feliciano Lópezt.

tenisz Stan Wawrinka Serena Williams Novak Djokovics Cincinnati ATP Cincinatti

Tenisz: Babosék párosban negyeddöntőbe jutottak

2015-08-20 00:30:39

Babos Tímea a francia Kristina Mladenovic oldalán párosban bejutott a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna negyeddöntőjébe.

tenisz Roberta Vinci Kristina Mladenovic Karin Knapp Cincinnati Babos Tímea

Tenisz: Babosnak nem sikerült az újabb bravúr

2015-08-19 21:21:06

Babos Tímea 6:4, 7:5-re kikapott a nyolcadik helyen kiemelt cseh Karolína Plískovától a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna második fordulójában.

tenisz Karolína Plísková Cincinnati Babos Tímea

Tenisz: megvan Federernek a 80., Ferrer most sem bírt vele

2014-08-17 23:53:51

Roger Federer megszerezte pályafutása 80. ATP-torna-győzelmét, miután a Cincinnatiben rendezett verseny döntőjében 6:3, 1:6, 6:2-re megverte David Ferrert. A svájci teniszező 16–0-ra javította a spanyol elleni mérlegét.

tenisz Roger Federer David Ferrer Cincinnati

Tenisz: S. Williams Cincinnatiben aratta 62. tornagyőzelmét

2014-08-17 21:17:22

Az első helyen kiemelt Serena Williams nyerte meg a női egyest a cincinnati tenisztornán, miután a döntőben 6:4, 6:1-re legyőzte Ana Ivanovicsot. Az amerikai világelső pályafutása 62. trófeáját gyűjtötte be WTA-versenyen egyéniben.