Találatok a Chris Hoy címkére

Találatok száma: 7

Rio 2016: egy picit megőrült a dobogón a legsikeresebb brit

2016-08-13 08:17:47

Sir Bradley Wiggins a pályakerékpáros férfi csapat üldözőverseny eredményhirdetésén csapattársait és az egész világot megnevettette. Jelképes grimasz volt, sportolóként ment fel a dobogóra, s apaként jött le róla – ezt később nyilatkozatában is megerősítette.

pályakerékpár Tour de France Rio 2016 Chris Hoy Bradley Wiggins

Autósport: a skót legenda erre várt, mióta megkapta a játékautóját

2016-03-31 22:09:56

A skótok hatszoros olimpiai bajnok kerékpárosa, Chris Hoy elindul a Le Mans-i 24 órás autóversenyen.

egyéb autó-motor Le Mans Chris Hoy

Le Mans: a hatszoros olimpiai bajnok 2016-ban már indulna

2014-04-08 17:34:15

A britek hatszoros olimpiai bajnok pályakerékpárosa, Chris Hoy a jövőben autóversenyzőként szerepel.

kerékpár autóverseny Le Mans Chris Hoy

Gázolt, beszólt, majd lelépett a Stoke futballistája - kép

2013-09-13 14:39:02

Az angol Daily Mail beszámolója szerint Steven N'Zonzi, a Stoke City labdarúgója Audi Q7-esével csütörtökön elütött egy biciklist, majd egyszerűen elhajtott a helyszínről, miután nevetve közölte: külföldi rendszáma miatt úgysem találják majd meg. Nem lett igaza.

gázolás Stoke City Steven N'Zonzi Chris Hoy

Kerékpár: visszavonul a hatszoros olimpiai bajnok brit

2013-04-18 13:25:21

Csütörtökön sajtótájékoztató keretében jelentette be visszavonulását Sir Chris Hoy, hatszoros olimpiai bajnok kerékpáros. A 37 éves versenyző úgy érzi, 19 esztendő után eljött az ideje, hogy abbahagyja a profi sportolást, és átadja helyét a fiataloknak.

kerékpár Sir Chris Hoy Chris Hoy

Nagy-Britannia: Chris Hoy és Usain Bolt kapta a BBC sportdíját

2009-01-09 10:47:20

Chris Hoy pályakerékpáros az év brit sportszemélyisége, míg Usain Bolt, a jamaicai atléta a 2008-as esztendő tengerentúli sportszemélyisége a BBC televíziós csatorna nézőinek szavazatai alapján.

Chris Hoy Usain Bolt

Két brit, Victoria Pendleton és Chris Hoy uralkodott Mallorcán

2007-04-05 00:00:12

Véget ért a pálya-világbajnokság, amelyen taroltak a britek, tizenegy éremmel zárták a mallorcai viadalt. A legeredményesebb versenyző a három aranyat szerző Victoria Pendleton volt.