Találatok a Chile címkére

Találatok száma: 371

Chile: a pályára rohanó szurkolók molinóval üzentek, majd szétrúgták a VAR-t – videó

2020-02-02 20:39:07

Bár az ünnepek táján csillapodni látszottak, januárban újra fellángoltak a kormányellenes tüntetések Chilében. Az országban az ősz végén a metrójegyek áremelése után tört ki közfelháborodás, s a rendszeres megmozdulások odáig fajultak, hogy a helyi rendőrség már több mint 7000 embert vitt el az utcákról, az összecsapásokban elhunytak száma húsz felett jár. Köztük van a hét elején elhunyt Jorge Mora, a Colo-Colo egyik drukkere is, akit egy rendőrautó gázolt el. Erre válaszul kezdtek akcióba a futballszurkolók.

tüntetések demonstráció Dél-Amerika Colo-Colo Chile

Rali-vb: Chile visszalépett a rendezéstől

2020-01-20 13:34:02

Az eredetileg tervezett 14 helyett csak 13 versenyre kerül sor az idei rali világbajnoki (WRC) sorozatban, miután az áprilisra kiírt chilei futam szervezői visszaléptek az esemény megrendezésétől.

rali-vb Chile

Formula E: izgalmas hajrában folytatta a BMW sikersorozatát Günther Chilében

2020-01-18 19:21:59

Maximilian Günther révén az idény harmadik versenyén is BMW-győzelem született. A fiatal német pilóta hosszú körökön keresztül vezette a versenyt, majd Antonio Félix da Costa előzése után úgy tűnt, hogy meg kell elégednie a második pozícióval. Günther azonban nem hagyta magát, s az utolsó körben visszavette a vezetést, így elsőként látta meg a kockás zászlót.

Mitch Evans Formula E Chile

Copa América: kisorsolták a csoportokat; rangadóval indul a torna

2019-12-04 09:17:11

Kisorsolták a 2020-as Copa América csoportbeosztását. Az argentin-kolumbiai közös rendezésű kontinenstorna nyitó mérkőzésén Argentína csap össze Chilével.

Kolumbia Copa América Chile Brazília Argentína

Világfutball: a chilei tüntetések miatt nem játszik a válogatott sem

2019-11-13 20:46:25

A chilei labdarúgó-válogatott játékosai a hetek óta tartó tüntetések és nyugtalan légkör miatt nem vállalják a jövő keddre tervezett felkészülési mérkőzést Peru ellen.

labdarúgás Peru Chile Charles Aránguiz

Tenisz: óriási a balhé az országban, de jönnek Federerék

2019-11-07 10:11:48

A metrójegyek árának emelésével kezdődött, a Libertadores-kupa elköltöztetésénél tart a chilei balhé – hamarosan Roger Federer és Alexander Zverev játszana bemutató mérkőzést az országban…

tenisz Roger Federer Libertadores-kupa Chile Alexander Zverev

Inter: hivatalos közlemény, tovább vizsgálják A. Sánchezt

2019-10-15 15:01:43

Alexis Sánchez klubja, az Inter hivatalos közleményt adott ki a támadó sérülésével kapcsolatosan. Még mindig nem tudni, hogy meg kell-e műteni a chileit.

olasz labdarúgás Serie A Inter Chile Alexis Sánchez

Inter: Alexis Sánchez hónapokra kidőlt a sorból a válogatottnál

2019-10-14 17:04:13

Súlyosnak nevezhető sérülést szenvedett szombaton este a Kolumbia elleni felkészülési mérkőzésen a chilei válogatott támadója, Alexis Sánchez. A gól nélkül zárult találkozó végén szenvedett bokasérülést a 30 éves támadó, és Reinaldo Rueda szövetségi kapitány szerint könnyen lehet, hogy műtét vár rá.

sérülés Chile Alexis Sánchez

Tottenham: október végéig nem játszhat a nyári szerzemény

2019-09-10 18:13:46

Csípősérülés miatt október végéig nem számíthat nyáron megszerzett labdarúgójára, Giovani Lo Celsóra a Tottenham Hotspur.

Tottenham Premier League PL Giovani Lo Celso Chile Argentína

Felkészülés: nem bírt egymással Chile és Argentína

2019-09-06 08:57:01

Gólt nem, viszont kemény játékot láthatott a Los Angeles-i közönség a Chile–Argentína barátságos labdarúgó-mérkőzésen.

felkészülési mérkőzés Paulo Dybala Lautaro Martínez Chile Argentína

Videó: óriási napernyővel védték a szögletet elvégző játékost

2019-08-16 11:08:38

Nem mindennapi jelenetsor játszódott le a chilei élvonalbeli labdarúgó-bajnokság legutóbbi fordulójában. Az Universidad Catolica–Coquimbo Unido (1–1) mérkőzés második félidejében a vendégszurkolók különböző pályára dobált tárgyakkal próbálták megakadályozni a hazaiak játékost abban, hogy elvégezzen egy szögletet – a labdarúgó segítségére két biztonsági őr sietett, méghozzá meglehetősen különleges módszerrel.

Universidad Catolica Coquimbo Unido Chile

Argentína: egymeccses eltiltás és pénzbüntetés Messinek

2019-07-24 10:13:30

A Dél-amerikai Labdarúgó-szövetség (CONMEBOL) egy mérkőzésről tiltotta el az argentin Lionel Messit, akinek 1500 dollár (437 ezer forint) büntetést is fizetnie kell.

argentin válogatott Lionel Messi Copa América Chile CONMEBOL Argentína

Copa América: Messi kedves gesztussal lepte meg Dybalát

2019-07-09 09:05:21

A labdarúgó Copa América bronzmérkőzése után Paulo Dybala beszélt arról, hogy Lionel Messi szerencsekarkötőt adott neki a Chile elleni találkozó előtt.

Lionel Messi Copa América argentin válogatott Paulo Dybala Juventus Chile

Brazília: „Amikor a Barcát segítik a bírók, az nem baj?” – visszaszóltak Messinek

2019-07-08 16:18:53

Frusztrálónak és feleslegesnek nevezték a brazil válogatott Párizsban futballozó védői Lionel Messi korrupciós vádjait. Thiago Silva és Marquinhos a vasárnap este megnyert Copa América-döntő után reagált az argentin klasszis szavaira. Előbbi amondó volt, aligha a rosszindulat beszélt Messiből, de attól még kár volt megszólalnia...

Thiago Silva Peru Marquinhos Lionel Messi Copa América Chile

MU: rossz hír a csapatnak, ismét megsérült Alexis Sánchez

2019-07-07 10:04:40

Megsérült Alexis Sánchez, a Manchester United támadója a labdarúgó Copa Américán.

Manchester United Copa América Chile Alexis Sánchez

Copa: Messi kiakadt, korrupt tornát emleget, amit „úgyis Brazília nyer”

2019-07-07 07:18:39

Lionel Messi, az argentin labdarúgó-válogatott sztárja korrupt játékvezetésről beszélt a 2019-es Copa América kapcsán – a 32 éves támadó szerint csak Brazília nyerheti meg a tornát.

korrupció Lionel Messi Copa América Chile Argentína

Copa: három gól, két piros – botrányos meccsen argentin siker

2019-07-06 22:25:53

Argentína izgalmaktól és balhétól nem mentes mérkőzésen 2–1-re legyőzte a címvédő Chilét a Brazíliában zajló labdarúgó Copa América 3. helyről döntő találkozóján.

Copa América Chile Argentína

Videó: Messi összebalhézott a csapatkapitánnyal, kiállították!

2019-07-06 21:48:29

A chilei válogatott a 22. percben kétgólos hátrányba került Argentína ellen a Copa América bronzmeccsén, az azonban már ezelőtt is látszott, ez nem lesz egyszerű mérkőzés Mario Díaz de Vivar játékvezető számára. Az indulatok végül a 37. percben szabadultak el igazán, amikor a bíró mindkét csapatkapitányt kiállította, miután Lionel Messi összeakadt Gary Medellel.

videó piros lap kiállítás chilei válogatott balhé argentin válogatott

Copa América: Peru a másik döntős, kiütötte a címvédőt

2019-07-04 07:20:04

Meglepetésre Peru esélyt sem adott Chilének a Brazíliában zajló labdarúgó Copa América elődöntőjében: Ricardo Gareca együttese 3–0-ra legyőzte a címvédőt, így ő lesz Brazília ellenfele a vasárnapi fináléban.

Peru Copa América Chile

Copa América: Kolumbia kapott gól és vereség nélkül búcsúzott

2019-06-29 06:57:45

Azok után, hogy Kolumbia egyedüliként a mezőnyben mind a három csoportmérkőzését megnyerte, a negyeddöntőben, Sao Paulóban 0–0-s döntetlent játszott Chilével a labdarúgó Copa Américán, majd a 90 perc után rögtön következő tizenegyespárbajban alulmaradt, ezzel úgy búcsúzott a dél-amerikai kontinenstornától, hogy a rendes játékidőben nem szenvedett vereséget, sőt még gólt sem kapott.