Találatok a Chile címkére

Találatok száma: 305

Konföd. Kupa: előztek a németek, portugál–chilei elődöntő

2017-06-25 18:52:54

Németország 3–1-re legyőzte Kamerunt a Konföderációs Kupa B-csoportjának záró meccsén, míg Chile 1–1-re végzett Ausztráliával, így a 2014-es világbajnok nyerte meg a csoportot. A nationalelf Mexikóval csap össze az elődöntőben, a Copa América-győztes pedig az Európa-bajnok Portugáliával.

Ausztrália  Chile  Kamerun  Konföderációs Kupa  Konföderációs Kupa 2017  Mexikó

Chile döntetlennel biztosította helyét a legjobb négy között

2017-06-25 10:32:34

Az Oroszországban zajló Konföderációs Kupa B-csoportjának 3. fordulójában Chile és Ausztrália úgy találkozott egymással, hogy a mérkőzés előtt mindkét válogatottnak volt esélye a továbbjutásra – ráadásul a másik találkozó eredményétől függetlenül. Ez egy szórványosan szórakoztató 90 perc után végül Chilének sikerült az 1–1-es döntetlennel véget érő mérkőzést követően.

chilei válogatott  ausztrál válogatott  Konföderációs Kupa B-csoport  Konföderációs Kupa  Chile  Ausztrália

Konföderációs Kupa: a német–chilei rangadó is iksszel zárult

2017-06-22 21:50:56

Nem bírt egymással Chile és Németország az oroszországi Konföderációs Kupa B-csoportjának 2. fordulójában. Dél-Amerika bajnoka szerezte meg a vezetést, de a világbajnok egyenlíteni tudott.

Németország  Konföderációs Kupa  Joachim Löw  Chile

Videó: remekbe szabott támadás végén Stindl egyenlített

2017-06-22 20:49:40

Gyönyörűen hozta ki a labdát, s kiegyenlített Németország a Chile elleni Konföderációs Kupa-mérkőzésen. A gólt Lars Stindl, a Borussia Mönchengladbach játékosa szerezte, Jonas Hector pontos centerezését követően.

videó  gólvideó  Németország  Lars Stindl  Konföderációs Kupa 2017  Konföderációs Kupa

Videó: gólt szerzett, történelmet írt Alexis Sánchez

2017-06-22 20:07:17

A Konföderációs Kupán, a Németország–Chile mérkőzésen megszerezte 38. gólját a válogatottban Alexis Sánchez, az Arsenal chilei válogatott játékosa. Sánchez ezzel a találattal Marcelo Salas elé került Chile örökös góllövőlistáján, immár ő az ország legeredményesebb válogatott játékosa. Az „ágyúsok” labdarúgója egyben a Konföderációs Kupák 400. találatát szerezte meg.

videó  gólvideó  Marcelo Salas  Marc-André ter Stegen  Konföderációs Kupa 2017  Konföderációs Kupa

Sánchez Salas elé lőtte magát, Chile ikszelt a németekkel

2017-06-22 16:23:30

A labdarúgó Konföderációs Kupa 2. fordulójában Németország 1–1-es döntetlent játszott Chilével a B-csoport rangadóján. Alexis Sánchez korán megszerezte a vezetést Chilének, ezzel hazája góllövő-örökranglistájának élére állt, Németország az első félidő hajrájában egy mintaszerűen kijátszott akció végén, Lars Stindl találatával egyenlített. Németország és Chile 4-4 pontos, Kamerun és Ausztrália 1-1 ponttal áll az utolsó kör előtt.

Németország  Lars Stindl  Konföderációs Kupa  Joachim Löw  Chile  Alexis Sánchez

Vb 2026: Chile más országgal közösen kandidálna

2017-06-21 16:48:21

Chile pályázni szeretne a 2026-os labdarúgó-világbajnokság rendezésére, ehhez pedig társakat keres a dél-amerikai kontinensen.

vb 2026  foci vb 2026  Chile

Konföderációs Kupa: Chile két góllal legyőzte Kamerunt

2017-06-18 19:27:15

A 2017-es Konföderációs Kupa B-csoportjának nyitó találkozóján a végig fölényben játszó Chile Arturo Vidal és Eduardo Vargas góljával 2–0-ra legyőzte Kamerunt.

kameruni válogatott  chilei válogatott  Konföderációs Kupa B-csoport  Konföderációs Kupa 2017  Konföderációs Kupa  Kamerun

Videó: a videobíró vette el a chileiek gólját – tényleg les volt?

2017-06-18 21:11:20

A Konföderációs Kupa csoportkörének első fordulójában a szünetben 0–0-ra áll a Kamerun–Chile mérkőzés. A dél-amerikai válogatott az első félidő hosszabbításában Eduardo Vargas révén gólt szerzett, ám a játékvezetői csapat érvénytelenítette a találatot, miután videón visszanézte a jelenetet. A döntés helyességén azonban lehet vitatkozni. Ön szerint lesről indult a chilei?

videó  videobíró  Konföderációs Kupa  Kamerun  Eduardo Vargas  Chile

Főszerepben a videobíró – Chile legyűrte Kamerunt

2017-06-18 18:22:47

videobíró  kameruni válogatott  chilei válogatott  Konföderációs Kupa B-csoport  Konföderációs Kupa 2017  Konföderációs Kupa

Messiék rémei tovább nyújthatják a térség aranyszériáját

2017-06-16 11:00:44

Szombaton 17 órakor az Oroszország–Új-Zéland mérkőzéssel kezdetét veszi a 2017-es Konföderációs Kupa. Miért nem jó előjel az orosz válogatottnak a hazai pálya, és miért jó Cristiano Ronaldóéknak? Tovább folytatja éremszerző körútját a német csapat és Dél-Amerika bajnoka? Mexikó visszatér a négy közé?

Új-Zéland  Portugália  Oroszország  Németország  Mexikó  Konföderációs Kupa

Konföd. Kupa: a chilei sztár kihagyja csapata első meccsét

2017-06-16 11:43:45

Claudio Bravo nem épült fel teljesen korábbi sérüléséből, ezért biztosan nem ő védi majd a chilei labdarúgó-válogatott kapuját a csapat első mérkőzésén a szombaton rajtoló Konföderációs Kupán.

sérülés  chilei válogatott  Konföderációs Kupa  Claudio Bravo  Chile

Felkészülés: kiállítás, bombagól – román feltámadás Chile ellen

2017-06-13 21:41:48

A román labdarúgó-válogatott kétgólos hátrányból felállva győzött Chile ellen (3–2) felkészülési mérkőzésen. A dél-amerikaiak közel 60 percet emberhátrányban játszottak Gary Medel kiállítása miatt.

felkészülés  Svédország  Románia  Norvégia  Chile

10. KONFÖDERÁCIÓS KUPA – MENETREND, KERETEK, EREDMÉNYEK

2017-06-13 11:05:39

A 2018-as labdarúgó-világbajnokság helyszínén, Oroszországban rendezik meg a 10. Konföderációs Kupát június 17. és július 2. között. Íme, a torna menetrendje és a részt vevő válogatottak játékoskeretei!

Konföd. Kupa: a németek? A portugálok? Chile? Ki nyer?

2017-06-12 16:43:53

Szombaton kezdetét veszi a labdarúgó Konföderációs Kupa. Ön szerint melyik együttes nyeri meg a viadalt?

szavazás  all-in  Portugália  Németország  Konföderációs Kupa  Chile

Felkészülés: az oroszoknak Chile ellen nem ment olyan jól

2017-06-09 20:05:20

A Konföderációs Kupára házigazdaként készülő orosz labdarúgó-válogatott felkészülési mérkőzésen 1–1-es döntetlent játszott a Copa América-címvédő Chilével.

vb 2018  orosz válogatott  foci vb 2018  felkészülés  chilei válogatott  Oroszország

Konföd. Kupa: CR igen, Özil nem – a végleges keretek

2017-06-08 20:58:44

Június 17. és július 2. között rendezik meg Oroszországban a 2018-as labdarúgó-világbajnokság „felvezető tornáját”, a Konföderációs Kupát. A viadalon részt vevő Oroszország, Németország, Ausztrália, Chile, Mexikó, Új-Zéland, Portugália és Kamerun kihirdette végleges, 23 fős keretét.

Új-Zéland  Portugália  Oroszország  Németország  Mexikó  Konföderációs Kupa 2017

Brazília: őrizetbe vettek huszonhat chilei szurkolót

2017-04-07 13:24:55

Huszonhat szurkolót őrizetbe vettek a Corinthians–Universidad de Chile labdarúgó-mérkőzésen történt rendbontás miatt.

Universidad de Chile  Corinthians  Copa Sudamericana  Chile  Brazília

Vb 2018: a brazilok „kínai” mesterhármassal nyertek

2017-03-24 04:42:14

Brazília 4–1-re győzött Uruguayban, ezzel hétpontosra növelte az előnyét a 2018-as labdarúgó-világbajnokság dél-amerikai selejtezőzónájában. Argentína Lionel Messi tizenegyesgóljával legyőzte Chilét, ezzel feljött a harmadik helyre, amely már automatikus kvalifikációt jelent.