Találatok a Chicago Fire címkére

Találatok száma: 315

MLS: Nikolicsék kikaptak; Sallóiék nyertek, Németh gólpasszt adott

2019-07-14 04:15:26

Nikolics Nemanja csapata, a Chicago Fire 2–1-re kikapott az FC Cincinnatitől az MLS legutóbbi játéknapján. A Baráth Botondot, Sallói Dánielt és Németh Krisztiánt foglalkoztató Sporting Kansas City 3–0-ra győzött – utóbbi kiosztott egy gólpasszt a hosszabbításban.

légiósok Sporting Kansas City Sallói Dániel Németh Krisztián Nikolics Nemanja MLS

MLS: a Sporting KC nyerte a „magyaros” rangadót

2019-07-07 06:40:22

A Sporting Kansas City nyerte meg a „magyaros” rangadót az MLS-ben, miután a szombati játéknapon 1–0-ra legyőzte a Chicago Fire-t.

MLS: Nikolicsék ötöt vágtak, Sallóiék ötöt kaptak

2019-07-04 08:53:44

Nem a magyarok napja volt az észak-amerikai profi labdarúgóligában (MLS): bár a Chicago Fire 5–1-re legyőzte az Atlanta Unitedet, Nikolics Nemanja csak a végeredmény kialakulása után állt be, míg a Sporting Kansas City 5–1-re kikapott a Los Angeles FC-től, ráadásul Sallói Dániel tizenegyest hibázott.

MLS: otthon ikszelt a Chicago Fire, néggyel nyert a Portland

2019-06-23 07:05:33

Nikolics Nemanjával a kezdő tizenegyben 1–1-es döntetlent játszott a Chicago Fire a Real Salt Lake ellen az MLS alapszakaszának legutóbbi játéknapján. A magyar támadót a 63. percben cserélték le.

légiósok Nikolics Nemanja MLS Chicago Fire

Nikolics Nemanja: A Vidi az első, de nem aggódom a jövőm miatt, vannak más opciók is

2019-06-16 08:07:52

Nikolics Nemanja a Nemzeti Sportnak elmondta, hogy nem hosszabbítja meg a decemberben lejáró szerződését, és bár vannak ajánlatai, a Vidi nála elsőbbséget élvez.

légiósok Vidi Nikolics Nemanja Mol Vidi FC Chicago Fire

Légiósok: nem hosszabbít Nikolics szerződést Chicagóban

2019-06-15 21:24:42

Nikolics Nemanja, az észak-amerikai profi labdarúgóligában (MLS) szereplő Chicago Fire támadója a Nemzeti Sportnak elárulta: nem hosszabbítja meg decemberben lejáró szerződését, így a télen biztosan klubot vált.

légiósok Nikolics Nemanja Chicago Fire

Légiósok: Nikolics irgalmatlanul bevarrta, mégis kiestek – videó

2019-06-12 06:51:34

Nikolics Nemanja csapata, a sok helyzetet kihagyó Chicago Fire meglepetésre 2–1-re kikapott a Saint Louis FC vendégeként magyar idő szerint szerdára virradóra, így nem jutott be a legjobb 16 közé az Egyesült Államok országos kupájában (Lamar Hunt US Open Cup).

légiósok US Open Cup Nikolics Nemanja Chicago Fire

MLS: Nikolicsék, Némethék és Stieberék sem nyertek

2019-06-02 07:25:12

Nem érte igazán sok sikerélmény a magyar játékosokat az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) magyar idő szerint vasárnap hajnali mérkőzésein: Németh Krisztián, Sallói Dániel és Baráth Botond csapata, a Sporting Kansas City, valamint Stieber Zoltán együttese, a D. C. United döntetlent játszott, míg a Nikolics Nemanját foglalkoztató Chicago Fire vereséget szenvedett.

légiósok Stieber Zoltán Sporting Kansas City Sallói Dániel Németh Krisztián Nikolics Nemanja

Légiósok: Nikolicsék és Stieberék is egy-egy pontot szereztek

2019-05-26 07:02:24

A Chicago Fire és a D. C. United egyaránt 1–1-es döntetlent játszott az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) szombati játéknapján. Előbbiben Nikolics Nemanja a 78., utóbbiban Stieber Zoltán a 70. percben állt be csereként.

légiósok Stieber Zoltán Nikolics Nemanja MLS D. C. United Chicago Fire

Légiósok: Nikolics kapu előtti kríziséről ír az MLS oldala

2019-05-20 15:22:01

Az észak-amerikai Major League Soccer a hivatalos oldalán külön cikket szentel annak, hogy Nikolics Nemanja tőle szokatlan mennyiségben rontja el a nagy helyzeteket.

Nikolics Nemanja MLS Chicago Fire

MLS: szemtelen gól után azonnali piros – Németh főszerepben

2019-05-19 07:20:58

Németh Krisztián gólt szerzett, majd brutális belépője miatt azonnali piros lapot kapott a Sporting Kansas City magyar idő szerint vasárnap hajnali mérkőzésén, amelyen a Baráth Botondot is bevető együttes hazai környezetben 1–1-es döntetlenre végzett a Vancouver Whitecapsszel. A vendégek a 94. percben egyenlítettek, már emberelőnyben.

légiósok Stieber Zoltán Sporting Kansas City Németh Krisztián Nikolics Nemanja MLS

MLS: Nikolicsék győztek, Ibra folytatta sorozatát, de nem úgy...

2019-05-12 07:23:33

Az észak-amerikai profi labdarúgóligában Nikolics Nemanja csapata, a Chicago Fire először tudott egymás után két bajnokit is megnyerni. A Los Angeles Galaxyban Zlatan Ibrahimovic nem lőtt gólt, csapata pedig ki is kapott a New York Citytől.

Nikolics Nemanja New York City MLS Los Angeles Galaxy Chicago Fire

MLS: Nikolics először duplázott, ő lett a meccs legjobbja – videó

2019-05-09 07:36:15

Az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokságban a Chicago Fire hazai pályán 5–0-ra kiütötte a New England Revolutiont. A mérkőzés első két gólját egyaránt Nikolics Nemanja szerezte, aki a mostani idényben először duplázott.

MLS: Ibra és Rooney is beköszönt; Nikolicsot lecserélték

2019-05-05 09:48:22

Az észak-amerikai labdarúgó-bajnokság (MLS) legutóbbi játéknapján Nikolics Nemanja csapata, a Chicago Fire gól nélküli döntetlent játszott a Los Angeles FC otthonában. A magyar csatár kezdőként 69 perc játéklehetőséget kapott az edzőjétől.

légiósok Zlatan Ibrahimovic Wayne Rooney Stieber Zoltán Nikolics Nemanja MLS

MLS: Nikolicsék kikaptak, Stieber nélkül nyert a D. C.

2019-04-25 06:58:07

A New York Citytől elszenvedett vereség után győzni tudott a Keleti főcsoport élén álló D. C. United az MLS alapszakaszában. Stieber Zoltán együttese Wayne Rooney szabadrúgásból szerzett góljával verte meg 1–0-ra idegenben a Columbust. A magyar légiós csereként nevezve volt a meccsre, de nem lépett pályára. Nikolics Nemanja viszont lehetőséget kapott – ráadásul kezdőként – csapatában, ám 76 percnyi játék alatt nem tudott gólt szerezni, s a Chicago Fire 1–0-ra kikapott New Yorkban.

Wayne Rooney Stieber Zoltán Nikolics Nemanja Nemanja Nikolics MLS DC United

Légiósok: Nikolics ismét betalált, könnyedén nyert a Chicago Fire

2019-04-20 21:02:59

A Chicago Fire 4–1-re nyert a Colorado Rapids ellen az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) szombati játéknapján. A hazaiak első gólját Nikolics Nemanja szerezte.

MLS: Nikolics Nemanja gólja pontot ért a Chicagónak

2019-04-13 06:21:26

A Chicago Fire Nikolics Nemanja tizenegyesből szerzett góljával egyenlített és szerzett pontot a Vancouver Whitecaps ellen az észak-amerikai MLS legutóbbi játéknapján.

légiósok Vancouver Whitecaps Nikolics Nemanja MLS Chicago Fire

Légiósok: A horvátok elleni győzelem után én is libabőrös lettem – Nikolics

2019-04-08 10:35:13

Nikolics Nemanja, a Chicago Fire támadója az örökranglistán elfoglalt előkelő helyéről, az újabb gólkirályi címről, nemrég született kislányáról és a magyar válogatottról is beszélt.

válogatott magyar válogatott Nikolics Nemanja MLS Chicago Fire

Légiósok: Nikolics megszerezte idénybeli első gólját – videó

2019-04-06 21:02:19

Megszerezte idénybeli első gólját Nikolics Nemanja – a Chicago Fire magyar támadója az MLS szombati játéknapján a Toronto FC ellen volt eredményes, találata egy pontot ért csapatának, amely 2–2-es döntetlent játszott. Stieber Zoltán a kispadról nézte végig a D. C. United csúnya vereségét (0–4), az összecsapáson ráadásul brutális belépője után kiállították Wayne Rooneyt.

légiósok Szántó Tamás Stieber Zoltán Rapid Wien Nikolics Nemanja MLS

MLS: Nikolicsék emberhátrányban, a 95. percben mentettek pontot

2019-03-09 21:13:51

Megszerezte első pontját az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) 2019-es idényében a Nikolics Nemanját is a soraiban tudó Chicago Fire, amely 1–1-es döntetlent játszott az Orlando Cityvel.