Találatok a Chicago Bulls címkére

Találatok száma: 368

Torontóban is nyert a Bucks, James 40-esével győzött a Lakers

2020-02-26 10:13:12

A back-to-back ellenére fő keleti riválisa otthonából is győztesen távozott a listavezető Milwaukee az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) legutóbbi játéknapjának kiemelt rangadóján. LeBron James szezoncsúcsot dobott a Pelicans ellen, Jayson Tatum a Portlandet is megszórta, a Bulls pontgyárosainak remeklése ellenére győzött a Thunder, hozta a kötelezőt a Nuggets, a Pacers és a Kings.

Toronto Raptors Oklahoma City Thunder NBA Milwaukee Bucks Los Angeles Lakers LeBron James

NBA: Lillard tripla duplájával verte meg a Portland a Houstont

2020-01-30 07:10:54

Nagyrészt Damian Lillard élete első tripla duplájának (36 pont, 10 lepattanó, 11 assziszt) köszönhetően a Portland Trail Blazers 125–112-re legyőzte hazai környezetben a Houston Rockets együttesét az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján. A vendégeknél Russell Westbrook 39 pontig jutott. A Chicago Bulls megszakítás nélkül nyolcadik alkalommal kapott ki az Indiana Pacers vendégeként.

Portland Trail Blazers NBA Indiana Pacers Houston Rockets Damian Lillard Chicago Bulls

Győzött Oklahoma Cityben a Heat, ismét parádézott a Toronto

2020-01-18 08:28:12

Fontos győzelmet aratott a keleti második Miami az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában, Bam Adebayóék Oklahoma Cityből távozhattak sikerrel – a Raptors közben 140 pontot szórt a Washingtonnak, belendültek Marc Gasolék. Jó védekezéssel nyert a Sixers, Malcolm Brogdon kosarával kerekedett felül a Pacers, zsinórban a hetediket is behúzta a Memphis. 1997 óta először győzött San Antonióban az Atlanta, Luka Doncic a Portland ellen is remekelt.

Washington Wizards Toronto Raptors San Antonio Spurs Portland Trail Blazers Philadelphia 76ers Oklahoma City Thunder

Philadelphiában is nyert a Heat, nincs már hazai veretlen a ligában

2019-12-19 11:16:07

Jimmy Butlerék remek játékkal győzték le a Sixerst az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszának hajnali kiemelt rangadóján, ezzel utolsóként a Philadelphia is elvesztette hazai veretlenségét. Dallasban nyert a Boston, újabb két fontos játékos sérült meg a Raptorsnál, óriási fordítással győzött a Thunder és a Bulls is, nem hibázott otthon a Denver és a Portland.

Portland Trail Blazers Philadelphia 76ers Oklahoma City Thunder NBA Miami Heat Denver Nuggets

NBA: 20 éves Dávid Kornél dupla duplája és a Bulls negatív csúcsa

2019-04-11 15:13:13

Szerdán volt 20 éve, hogy a második three-peat után nem sokkal a dupla duplázó Dávid Kornél vezette Chicago Bulls a Miami Heat ellen felállította a liga negatív pontrekordját.

NBA Miami Heat Dávid Kornél Chicago Bulls

NBA: győzött a ligaelső otthonában az életéért küzdő Brooklyn

2019-04-07 07:19:10

Jobban akarta a sikert a Nets, mint az Antetokunbo nélküli Milwaukee az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján, így D'Angelo Russellék fontos győzelmet arattak az első kiemelt csarnokában – közben sima győzelemmel törte meg vereségszériáját a Philadelphia, a Chicago volt az áldozat.

Philadelphia 76ers NBA Milwaukee Bucks Chicago Bulls Brooklyn Nets

Húszpontos félidei hátrányból nyert tizenöttel a Milwaukee

2019-03-16 09:29:28

Óriásit fordított a listavezető Bucks Miamiban, az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában, ezzel megerősítette első helyét a tabellán. James Harden szenzációs játékával és 41 pontjával győzött a Houston a Suns ellen, könnyedén nyert sorozatban hetedszer a Spurs, nem hibázott a Sixers, a Blazers és a Pistons, míg a Charlotte nagyon fontos sikert könyvelhetett el Washingtonban.

Phoenix Suns NBA Milwaukee Bucks Miami Heat Los Angeles Clippers Chicago Bulls

NBA: addig veszekedett a két edző, míg ki nem állították őket

2019-03-16 06:18:33

Furcsa jelenet játszódott le a Los Angeles Clippers és a Chicago Bulls meccsén az NBA legutóbbi játéknapján. A harmadik negyed hajrájában egy játékvezetői ítéletet követően összeszólalkozott egymással Doc Rivers (Clippers) és Jim Boylen (Bulls), a két csapat vezetőedzője. Addig osztották egymást, míg a játékvezető meg nem unta. Ezután mindegyiküket elküldte a kispadoktól. Miközben Rivers hitetlenkedve nézett, Boylen az összes játékosával pacsizott, mielőtt távozott. A meccset a hazai pályán játszó Clippers nyerte meg.

NBA Los Angeles Clippers Jim Boylen Doc Rivers Chicago Bulls

Hihetetlen meccs négy hosszabbítással Atlantában, a Lakers is kikapott a Buckstól

2019-03-02 09:36:48

A végjátékban túl sokat hibáztak LeBron Jamesék, a ligaelső Milwaukee viszont éppen akkor volt elemében, úgyhogy Eric Bledsoe-ék megint győztek és biztosították helyüket a rájátszásban. Az Atlanta és a Chicago összecsapása négy hosszabbítást és az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) történetének harmadik legtöbb pontját hozta, Kawhi Leonard dobása döntött a Toronto–Portlanden, megtörte rossz szériáját a Boston, kulcsmeccset nyert a Clippers.

kosárlabda NBA Milwaukee Bucks Los Angeles Lakers Chicago Bulls Atlanta Hawks

NBA: négy hosszabbítás és 329 pont a Hawks–Bulls meccsen

2019-03-02 08:51:44

Négy hosszabbítást, 329 pontot és így végül 168–161-es vendégsikert hozott az Atlanta Hawks–Chicago Bulls meccs az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) legutóbbi játéknapján. A hazaiaknál Trae Young 49 pontot dobott, a vendégeknél Zach LaVine 47-et. A ligaelső Milwaukee Bucks sorozatban hetedszer győzött, ezúttal a Los Angeles Lakers otthonában.

kosárlabda NBA Chicago Bulls Atlanta Hawks

NBA: hosszabbítás után nyert a Lakers Oklahomában

2019-01-18 07:37:43

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság csütörtöki játéknapján a Los Angeles Lakers hosszabbítás után nyert az Oklahoma City Thunders otthonában. A többi mérkőzésen győzött a Denver Nuggets, a Washington Wizards, a Toronto Raptors, a Philadelphia 76ers és a Charlotte Hornets is.

Washington Wizards Toronto Raptors Sacramento Kings Phoenix Suns Philadelphia 76ers Oklahoma City Thunder

NBA: Harden tripla duplát ért el; a GSW majd’ 150 pontig jutott

2019-01-12 08:44:27

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján a Houston Rockets a tripla duplát elérő (43 pont, 12 assziszt, 10 lepattanó) James Harden vezérletével 141–113-ra legyőzte a 43. meccséből 35.-et elveszítő Cleveland Cavalierst.

Stephen Curry NBA James Harden Houston Rockets Golden State Warriors Cleveland Cavaliers

NBA: hiába a chicagói kosár a végén, az Indiana nyert

2019-01-05 07:07:53

Zach LaVine az utolsó másodpercekben dobott triplával kiharcolta a hosszabbítást a Chicago Bullsnak az Indiana Pacers ellen az NBA legutóbbi játéknapján, és ugyanezzel megpróbálkozott a ráadás végén is. Az Indiana Victor Oladipo triplájával 119–116-os vezetést szerzett úgy, hogy három tizedmásodperc maradt hátra. LaVine megpróbálta, be is talált, de túl későn hagyta el a kezét a labda, a kosár nem ért, nyert a Pacers.

NBA Indiana Pacers Chicago Bulls

Harden és a Rockets Memphist is bevette, Bulls-bravúr San Antonióban

2018-12-16 09:31:42

James Harden újabb tripla duplájával tudott nyerni a Houston a Grizzlies otthonában az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) hajnali rangadóján, míg a Thunder Paul George 33 pontjával nyomta le a Clipperst – közben a Detroit megállította a Bostont, a Chicago megverte a Spurst, a Suns a Minnesotát, a Lakers pedig gond nélkül győzött Charlotte-ban.

kosárlabda San Antonio Spurs NBA James Harden Houston Rockets Chicago Bulls

NBA: túl kemény az edzés, bepanaszolták edzőjüket a játékosok

2018-12-11 09:09:18

A Yahoo Sports információi szerint az NBA-ben szereplő Chicago Bulls bepanaszolta vezetőedzőjét a játékos-szakszervezetnél, mondván, túl kemények az edzések.

NBA Chicago Bulls

NBA: világvége a ligában – Jordan ismét lelépett, az All Star-gála elmaradt

2018-12-06 12:27:36

1999-ben nem rendezték meg a legnagyobbak seregszemléjét az észak-amerikai profi kosárlabdaligában (NBA), ráadásul Michael Jordan újra visszavonult.

Tim Duncan San Antonio Spurs NBA Michael Jordan Itt van Amerika Glen Rice

NBA: elfogyott a türelem, edzőt váltott a Chicago Bulls

2018-12-03 17:02:51

Az észak-amerikai profi kosárlabdaligában (NBA) szereplő Chicago Bulls menesztette vezetőedzőjét, Fred Hoiberget. A csapat irányítását Jim Boylen veszi át, aki 2015 óta tagja volt Hoiberg stábjának.

NBA Fred Hoiberg Chicago Bulls

Hatéves mélyrepülés és négy térdműtét után feltámadt a „dinoszaurusz”

2018-11-01 12:20:17

Aki egy kicsit is követi a kosárlabdát – azon belül is a tengerentúli profi ligát, az NBA-t –, az minden bizonnyal csütörtök reggel minden létező fórumon belefutott a hírbe: a pályafutása csúcsától már igencsak messzire járó Derrick Rose fantasztikus teljesítményt nyújtott a Utah Jazz elleni (128–125) mérkőzésen, erőfeszítéseit 50 pontos karriercsúcs és győzelem koronázta. Utánajártunk a korábbi chicagói sztár nem mindennapos produkciójának, és megpróbálunk rávilágítani arra, miért nem csak a kosárlabdáért rajongóknak adhat valamit ez a történet.

New York Knicks NBA Minnesota Timberwolves Derrick Rose Cleveland Cavaliers Chicago Bulls

NBA: Curry unta a meccset, magát szórakoztatta – videó

2018-10-30 10:48:06

Többek között Klay Thompson triplarekordjára alapozva könnyedén megverte a Golden State Warriors a Chicago Bullst az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) alapszakaszában. A címvédő irányítója, Steph Curry 23 ponttal járult hozzá a sikerhez, a mérkőzés kevésbé izgalmas szakaszaiban magát szórakoztatta.

kosárlabda Stephen Curry NBA Golden State Warriors Chicago Bulls

Portlandi vereséggel rajtolt a LeBron James-féle Lakers

2018-10-19 08:38:11

Egy kosár híján százharminc pontot szórt a Los Angeles Lakersnek a Portland Trail Blazers, amely így sorozatban tizennyolcadik hazai szezonnyitóját nyerte meg az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában. A Sixers különösebb gond nélkül győzte le a Chicagót, míg a Miami Kelly Olynyk támadólepattanójával vitte el a győzelmet Washingtonból.

kosárlabda Washington Wizards Portland Trail Blazers Philadelphia 76ers NBA Miami Heat