Anglia: 8 ezer fontot hozott a konyhára a Man. City 9–0-ja

375-szörös szorzó mellett fogadott az egyik Manchester City szurkoló arra, hogy csapata 9–0-ra legyőzi a Burton Albiont az angol Ligakupában, valamint arra, hogy Kevin de Bruyne is a kapuba talál majd. A szelvény kevesebb mint 22-ből, több mint 8000 fontot hozott a konyhára.

Manchester City Man. City Burton Albion angol Ligakupa

Angol Ligakupa: a tizedik épp nem lett meg – kiütötte a City a Burtont

2019-01-09 20:57:19

A Manchester City 9–0-ra kiütötte a harmadosztályú Burton Albiont az angol labdarúgó Ligakupa elődöntőjének első mérkőzésén. Gabriel Jesus négyszer talált be, Zincsenko élete gólját szerezte.

Manchester City Burton Albion angol Ligakupa

Angol Ligakupa: a Bournemouth jutott elsőként a nyolc közé

2018-10-30 21:50:38

Az élvonalbeli Bournemouth mellett a harmadosztályú Burton Albion is bejutott a legjobb nyolc közé az angol labdarúgó Ligakupában.

angol Ligakupa Nottingham Forest Norwich City Burton Albion AFC Bournemouth

Ligakupa: mi az? Mourinhónak négy, a többi 91 angliai edzőnek nulla?

2017-09-20 12:22:54

Szerdán a címvédő Manchester United is megkezdi szereplését az angol Ligakupában. A sorozatot korábban négyszer megnyerő José Mourinho együttese az Old Traffordon a másodosztályú Burton Albiont látja vendégül, s célba veheti rekordot jelentő ötödik Ligakupa-serlegét.

angol Ligakupa Nigel Clough Manchester United José Mourinho Burton Albion

Anglia: a Burton menedzsere hallani sem akar Usain Boltról

2017-08-16 10:59:18

Miközben a Manchester United tárt karokkal várja a szeptember 2-i jótékonysági mérkőzésre Usain Boltot, addig a másodosztály utolsó helyén álló Burton Albion menedzsere, Nigel Clough hallani sem akar a jamaicaiak nyolcszoros olimpiai és tizenegyszeres világbajnok sprinterének esetleges próbajátékáról.

Usain Bolt Manchester United Championship Burton Albion

Videó: ilyen megeshet? Óriási bírói hiba a Newcastle meccsén

2017-04-06 13:41:34

Keith Stroud játékvezető hatalmas hibát követett el az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szerdán lejátszott Newcastle United–Burton Albion (1–0) mérkőzésen. A 47 esztendős bíró téves ítéletéért a meccset követő napon a Profi Játékvezetők Szervezete kért elnézést.

videó játékvezetés Newcastle United Championship Burton Albion Anglia

Championship: Bogdán az angol bajnokhoz hasonlította az ellenfelet

2016-10-14 14:10:58

A Wigan Athletic szombaton a Burton Albiont fogadja. A Liverpooltól a Wiganhez kölcsönadott Bogdán Ádám az angol bajnoki címvédő Leicester Cityhez hasonlította az ellenfél játékstílusát.

Wigan Leicester City Championship Burton Albion Bogdán Ádám

Videó: a Pool támadója látványos és egyszerű megoldást választott

2016-08-24 10:12:19

A Liverpool labdarúgócsapata 5–0-s győzelmet aratott a Burton Albion otthonában az angol Ligakupa első fordulójában. A Pool vezető gólját szerző Divock Origi látványos sarkazással talált a kapuba.

angol labdarúgás angol Ligakupa Liverpool Burton Albion

Anglia: a negyedosztályban lett edző a kétszeres PL-gólkirály

2014-11-14 04:03:42

Az angol negyedosztályban szereplő Burton Albion menedzsereként folytatja edzői pályafutását Jimmy Floyd Hasselbaink, a Premier League kétszeres gólkirálya.

angol foci Jimmy Floyd Hasselbaink Burton Albion Anglia

Anglia: 50 éves cserekapussal spórol a negyedosztályú klub

2013-11-26 16:36:32

Az angol negyedosztályú Burton Albion 50 éves kapust nevezett cseréi közé a keddi Mansfield elleni bajnokira. Kevin Poole kapusedzőt az után írják a kispadosok közé, hogy Jordan Pickfordot visszahívta kölcsönszerződéséből a Sunderland.

League Two Burton Albion Anglia

Videó: hihetetlenül szerencsés 11-essel jutott tovább a Fulham

2013-08-28 09:49:03

Az angol Ligakupa második fordulójában az élvonalbeli Fulham csak tizenegyesekkel jutott tovább (5–4) a negyedosztályú Burton Albion ellen. A Fulham továbbjutása a Costa Rica-i Bryan Ruiznak köszönhető, aki nagyon szerencsés módon értékesítette tizenegyesét. A büntetőnél a labda a kapufáról Dean Lyness kapus hátára, majd onnan a hálóba pattant. Íme!