Légiósok: Gulácsit méltatják a Bundesliga hivatalos oldalán

A Bundesliga a hivatalos honlapján Gulácsi Pétert, az RB Leipzig magyar válogatott labdarúgóját méltatja.

német foci német bajnokság légiósok RB Leipzig Gulácsi Péter Bundesliga

Bundesliga: Jovics már kilenc gólnál – simán nyert a Frankfurt

2018-11-11 19:52:43

Luka Jovics második félidőben szerzett duplájával, valamint Sebastian Haller góljával 3–0-ra nyert hazai pályán az Eintracht Frankfurt a Schalke ellen a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 11. fordulójának záró mérkőzésén.

Schalke Luka Jovics Eintracht Frankfurt Bundesliga

Bundesliga: pazar meccsen nyert a Dortmund a Bayern ellen

2018-11-10 20:34:08

Csodálatos mérkőzést játszott a német labdarúgó Bundesliga 11. fordulójában a listavezető Borussia Dortmund és a rekordbajnok Bayern München: az első félidőt magabiztosan uraló vendégek kétszer is előnybe kerültek, ám végül a BVB nyerte meg az őrült iramú, fantasztikus színvonalú találkozót 3–2-re.

Robert Lewandowski Paco Alcácer Niko Kovac Marco Reus Lucien Favre Bundesliga

Csodálatos rangadó, Dortmund-diadal a Bayern ellen!

2018-11-10 15:30:34

Bundesliga: Sallai ismét gólt lőtt; négyet kapott a Hertha

2018-11-10 16:29:41

Dárdai Pál csapata, a több mint egy félidőn át emberhátrányban játszó Hertha BSC 4–1-es vereséget szenvedett az utolsó helyről elmozduló Fortuna Düsseldorf vendégeként a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 11. fordulójában. Sallai Roland megszerezte második gólját a Bundesligában, de együttese a Freiburg hazai környezetben így is kikapott a Mainztól (1–3), míg a Szalai Ádámot végig a soraiban tudó Hoffenheim 2–1-re legyőzte az Augsburgot.

légiósok Szalai Ádám Sallai Roland Hoffenheim Hertha Freiburg

Videó: Sallai megszerezte a második gólját a Bundesligában

2018-11-10 17:10:50

Bár Sallai Rolandra a Mainz elleni bajnokin csak csereként számítottak a Freiburgnál, a félidőben beálló magyar futballista így is betalált, és a 72. percben megszerezte második gólját a Bundesligában! Más kérdés, hogy nem örülhet a találatnak felhőtlenül, mivel csapata kétgólos hátrányban volt néhány perccel a lefújás előtt.

videó légiósok Sallai Roland Freiburg Bundesliga

Hatékonyabb Neuernél: Gulácsi a BL-be vágyik a Leipziggel

2018-11-10 10:56:46

Az RB Leipzig első számú kapusa, Gulácsi Péter elárulta, milyen a kapcsolata Willi Orbánnal, minek köszönheti szenzációs formáját, és hogy mit mutatnak meg a számok.

válogatott magyar válogatott légiósok Willi Orbán RB Leipzig Gulácsi Péter

Bundesliga: a Hannover a Wolfsburgot legyőzve kapaszkodik

2018-11-09 22:26:18

A Hannover hazai pályán 2–1-re legyőzte a Wolfsburgot a német labdarúgó Bundesliga 11. fordulójának nyitó mérkőzésén, és ezzel közelebb zárkózott a középmezőnyhöz, de még így is osztályozós helyen áll.

Wolfsburg Hannover Bundesliga

Hertha: „Undorító”; „romlott” – nem akármilyen bókokat kapott Dárdai

2018-11-09 20:01:05

Dárdai Pál csapata, a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő Hertha BSC szombaton 15.30-tól a sereghajtó Fortuna Düsseldorf vendége lesz. Az összecsapás több szempontból is pikáns, hiszen az ellenfelet edző Friedhelm Funkel korábban Dárdai trénere is volt, az együttes pedig 2012-ben kiejtette az élvonalból a Herthát.

Hertha Friedhelm Funkel Fortuna Düsseldorf Dárdai Pál Bundesliga

Bayern: Jamesnek elege van, visszatérne Madridba – sajtóhír

2018-11-07 09:57:02

Spanyol sajtóhírek szerint a Real Madridtól a Bayern Münchenben kölcsönben szereplő James Rodríguez tárgyalásra buzdítja menedzserét, Jorge Mendest, hogy már télen visszatérhessen madridi klubhoz, mivel nem érzi jól magát a bajoroknál.

Real Madrid La Liga James Rodríguez Bundesliga Bayern München

Hertha: Dárdai ilyet még sohasem tapasztalt Berlinben

2018-11-06 15:22:29

A Hertha-ultrák csendben maradtak az Olimpiai Stadionban a csapat RB Leipzig elleni mérkőzésén szombaton, a keleti kanyarban úgy döntöttek a drukkerek, a kollektív büntetés miatt nem szurkolnak. Dárdai Pál temetői hangulatról beszélt.

német foci Hertha BSC Hertha Dárdai Pál Bundesliga

Bayern: „A Bundesliga a világ három legjobb bajnokságának egyike”

2018-11-06 14:45:20

A német klubok előző szezonbeli csalódást keltő európai szereplése ellenére Javi Martínez, a Bayern München spanyol labdarúgója úgy véli: a Bundesliga a világ egyik legjobb bajnoksága.

német foci Javi Martínez Bundesliga Bayern

Bayern: a négy ász elégedetlen, Kovac kirúgására vár

2018-11-05 16:10:16

A Kicker szerint a Bayern München négy játékosa – név szerint Thomas Müller, Arjen Robben, Franck Ribéry és Mats Hummels – szeretné, ha a vezetőedző, Niko Kovac minél előbb távozna a bajorok kispadjáról, és ezért mindent meg is tesz. Ráadásul Müller felesége, Lisa Müller is csak olajat öntött a tűzre a Freiburg elleni hétvégi bajnoki (1–1) közben…

német labdarúgás Thomas Müller Niko Kovac Lisa Müller Hasan Salihamidzic Bundesliga

Bundesliga: Pizarro történelmet írt, de pont nem járt érte

2018-11-04 19:56:44

A Mainz hazai pályán 2–1-re legyőzte a Werder Brement a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 11. fordulójában.

Werder Bremen Mainz Claudio Pizarro Bundesliga

Bundesliga: őrzi dobogós helyét a Mönchengladbach

2018-11-04 16:59:57

A Borussia Mönchengladbach hazai pályán 3–0-ra nyert az utolsó előtti helyen álló Fortuna Düsseldorf ellen a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 10. fordulójában, ezzel a Mainz–Werder Bremen találkozó végeredményétől függetlenül biztos, hogy dobogós pozícióban marad a hétvége után is.

német labdarúgás Fortuna Düsseldorf Bundesliga Borussia Mönchengladbach

Bundesliga: Dárdai a kihagyott helyzetekről, Gulácsi rekordja

2018-11-04 14:36:21

A Hertha BSC vezetőedzője, Dárdai Pál a rossz helyzetkihasználást említette a RB Leipzig elleni 3–0-s hazai vereség után, a másik oldalon Gulácsi Péternek folytatódott a remek sorozata.

RB Leipzig Hertha Gulácsi Péter Dárdai Pál Bundesliga

Bundesliga: Werner vezetésével győzött a Hertha ellen a Leipzig

2018-11-03 20:24:13

A német labdarúgó Bundesliga 10. fordulójának utolsó szombati meccsén a Gulácsi Péterrel a kapuban és a csapatkapitányi karszalagot viselő Willi Orbánnal a kezdőben felálló RB Leipzig a Dárdai Pál edzette Hertha berlini otthonába látogatott és Timo Werner duplájával és Matheus Cunha góljával 3–0-ra győzött, ezzel pedig felugrott a dobogó harmadik fokára.

Willi Orbán Timo Werner RB Leipzig Hertha Gulácsi Péter Dárdai Pál

Bundesliga: a Bayern nem bírt a Sallait nélkülöző Freiburggal

2018-11-03 16:14:08

A Bundesliga 10. fordulójának délutáni meccsein a címvédő Bayern München az ágyéksérülés miatt Sallai Rolandot nélkülöző Freiburgot fogadva meglepetésre 1–1-es döntetlent játszott – a vendégek a 89. percben egyenlítettek. A Hoffenheim, a betegsége miatt hiányzó Szalai Ádám nélkül, már a szünetben vezetett 2–1-re Leverkusenben, végül 4–1-re győzött. Lucien Favre a Borussia Dortmund történelmének legjobban debütáló edzője lett, játékosa, Reiss Nelson meg alig maradt le egy fiatalrekordról.

Sallai Roland Freiburg Bundesliga Bayern

Kép: Sallaival harangozzák be a Bayern elleni meccset

2018-11-03 09:12:19

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 10. fordulójában a Bayern München Sallai Roland csapatát, az SC Freiburgot fogadja szombat délután az Allianz Arénában. A vendégcsapat a hivatalos Twitter-oldalán a magyar játékost is ábrázoló plakáttal harangozza be a meccset.

Sallai Roland Freiburg Bundesliga Bayern München

Ligue 1: a második is elesett – a PSG a topligák rekordere!

2018-11-02 22:40:34

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 12. fordulójában a PSG otthon 2–1-re legyőzte a 93. percben, büntetőből szépítő Lille-t, így a 12. mérkőzését is megnyerve a topligák rekordere lett.