Találatok a Brest címkére

Találatok száma: 54

Női kézi: bajnokavatás nélkül zárták le a francia idényt

2020-04-18 13:46:40

A jelenlegi állás szerint, de bajnokavatás nélkül zárják le a koronavírus-járvány miatt félbeszakított francia női kézilabda-bajnokságot – döntött pénteken a francia szövetség, tekintettel arra, hogy a Metz és a Brest azonos pontszámmal állt az élen a kényszerszünet elrendelésekor.

francia kézilabda-bajnokság Metz Brest

Női kézi BL: a Brest és a Valcea is győzött hazai pályán

2020-02-29 17:21:55

A Brest és a Valcea is győzött hazai pályán a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének szombati játéknapján.

női kézilabda női kézi BL Valcea Brest női kézilabda BL

Női kézi: a Buducsnoszt Podgoricától igazol a Brest

2020-02-26 09:01:44

Djurdjina Jaukovics, a Buducsnoszt Podgorica női kézilabdacsapatának balátlövője a nyártól a Brestnél folytatja pályafutását – jelentette be a francia klub hivatalos honlapján. A 23 éves játékos két évre írt alá új együtteséhez.

Trine Östergaard Jensen Stine Jörgensen Odense Djurdjina Jaukovics Buducsnoszt Podgorica Brest

Szenzációs végjáték, óriási győzelmet aratott a Győr Brestben

2020-02-23 18:08:06

A női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének rangadóján a címvédő Győri Audi ETO KC a kilenc gólig jutó Veronica Kristiansen vezérletével 29–28-ra nyert a Brest Bretagne vendégeként. A 45. percben még négygólos hátrányban lévő magyar csapat sikerét Kiss Éva védése biztosította be.

női kézi BL Veronica Kristiansen Kiss Éva Győri Audi ETO KC Brest

Ligue 1: a Lyon két góllal győzött a kiesőjelölt otthonában

2020-02-21 23:01:20

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 26. fordulójában a Nice hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott a Bresttel, míg a Lyon idegenben 2–0-ra nyert a Metz ellen.

francia bajnokság Nice Metz Lyon Brest

Ligue 1: villámgyors fordítás, a Marseille nyerte meg a rangadót

2020-02-16 17:02:37

A Marseille 2–1-re győzött a Lille vendégeként a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 25. fordulójának vasárnap késő esti rangadóján, ezzel megerősítette pozícióját a tabella második helyén. A Lyon hazai pályán 1–1-re végzett a Strasbourg legénységével – nem sokon múlt, hogy a meccs az év talán legmeghökkentőbb öngóljával induljon.

Strasbourg Saint-Étienne Marseille Lyon Lille Ligue 1

Női kézi BL: döntetlent játszott az ETO a Bresttel

2020-01-26 20:37:37

A Győri Audi ETO KC 27–27-es döntetlent játszott hazai pályán a francia Bresttel a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének első fordulójában.

női kézilabda BL női kézi BL Győri Audi ETO KC Brest

A Győr elképesztő végjátékkal mentett pontot a Brest ellen

2020-01-26 13:53:23

A Győri Audi ETO KC 27–27-es döntetlent játszott hazai pályán a francia Bresttel a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének első fordulójában. A magyar csapat az első félidőben hatgólos hátrányban is volt már, innen visszakapaszkodott, de az 58. perc végén így is még két gól volt a lemaradása. Ehhez képest még a győzelemért is támadhatott a címvédő, de a fordítás már nem jött össze neki.

női kézi BL Győri Audi ETO KC Brest női kézilabda

Francia Ligakupa: a Lille biztosan, a PSG gálázva jutott tovább

2020-01-08 20:45:33

A Lyon 3–1-re legyőzte a Brest csapatát a francia labdarúgó Ligakupa negyeddöntőjében, ezzel a legjobb négy közé jutott a sorozatban. A bajnokságban csupán a 12. helyen álló Olympique a 91. percben biztosította be a továbbjutást. A PSG 6–1-re kiütötte a St.-Étienne-t, míg a Lille az Amiens ellen nyerve került be az elődöntőbe.

Moussa Dembélé Lyon Brest

Francia Kupa: megszenvedett az OM, nehezen indult be a PSG

2020-01-05 22:35:27

Vasárnap rendezték meg a Francia Kupa legjobb 32 csapata közé jutásáért zajló mérkőzések maradékát (egyetlen hétfői meccset leszámítva), és a 13 mérkőzés bőven hozott meglepetéseket. Kiesett az élvonalbeli Brest, amely a másodosztályú Lorient otthonában hosszabbítás után búcsúzott, s meglegyintette a kiesés szele az Olympique Marseille-t, amely csak tizenegyesekkel lépett túl negyedosztályú ellenfelén.

PSG Olympique Marseille Francia Kupa Brest

Ligue 1: Depayék parádéztak, a Nimes-nek esélye sem volt ellenük

2019-12-06 22:44:18

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 17. fordulójában a Lyon 4–0-ra kiütötte a Nimes csapatát. A Lille-nek nehezebb dolga volt, de így is 1–0-ra győzött a Brest ellen.

francia bajnokság Nimes Lyon Lille Ligue 1 Brest

Ligue 1: hatalmas balhé Bordeaux-ban, fél óráig állt a játék

2019-12-03 21:05:52

A Brest, a Marseille és a Bordeaux is nyerni tudott a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a Ligue 1 16. fordulójának keddi mérkőzésein, de ez a nap nem a gólok miatt volt igazán érdekes.

Olympique Marseille Marseille Ligue 1 Brest Bordeaux

Ligue 1: ritka potya gól alapozta meg a Marseille-sikert – videó

2019-11-29 22:11:04

Ha nem is könnyen, de sorozatban a negyedik bajnoki mérkőzését is megnyerte az Olympique Marseille a francia élvonalban (Ligue 1): André Villas-Boas legénysége hazai pályán 2–1-re verte meg a Brestet a 15. forduló péntek esti nyitányán.

Marseille Ligue 1 Brest

Női kézi BL: Martínék majdnem elszórakozták; hibátlan franciák

2019-11-16 14:34:37

A női kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 6. fordulójában az előző idényben döntős Rosztov-Don otthon 23–22-re legyőzte a CSM Bucuresti-et, pedig az 54. percben még hattal is vezetett Ambros Martín csapata. A C-csoportban a Brest Bretagne a hatodik meccsét is megnyerte, így hibátlan mérleggel zárta a csoportkört.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda BL női kézi BL Rosztov-Don CSM Bucuresti Brest

Ligue 1: Icardi beállt a végére, és megint kisegítette a PSG-t

2019-11-09 18:16:39

A múlt heti botlás után ezúttal három ponttal gazdagodott a PSG a francia labdarúgó-bajnokság élvonalában (Ligue 1): az éllovas párizsiak megküzdöttek idegenben a Bresttel, de 2–1-re győztek a 13. forduló szombat kora esti mérkőzésén.

Ángel Di María PSG Mauro Icardi Ligue 1 Brest

Női kézi BL: simán nyert a Brest, fordított az Esbjerg

2019-10-12 21:04:21

A Brest Bretagne hazai környezetben 37–24-re legyőzte a Valceát a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 2. fordulójában, míg az Esbjerg úgy nyert 28–22-re Lublinban, hogy a szünetben három góllal (15–12) még a lengyel csapat vezetett.

női kézilabda női kézi BL Valcea Lublin Esbjerg Brest

Ligue 1: sorozatban ötödször maradt nyeretlen a Lyon

2019-09-25 21:01:32

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 7. fordulójában a Lyon hiába vezetett kétszer is, csak 2–2-es döntetlent játszott a Brest otthonában, így sorozatban az ötödik mérkőzésén maradt nyeretlen.

francia labdarúgás Lyon Ligue 1 Brest

Ligue 1: ismét elszórakozta előnyét a Brest; reimsi römi

2019-08-18 17:17:39

A Saint-Étienne a Bresttel, a Reims pedig a Strasbourggal játszott döntetlent a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 2. fordulójában.

francia foci Strasbourg Saint-Étienne Reims Ligue 1 Brest

Női kézi: megszületett a svédek kiválóságának első gyermeke

2019-07-11 14:29:48

Megszületett Isabelle Gulldén kisfia – az örömhírt az Instagram-oldalán jelentette be a Brest Bretagne női kézilabdacsapatának svéd irányítója.

női kézilabda Isabelle Gulldén Brest

Női kézi: „Én voltam az ideális bűnbak” – Pineau a BL helyett a nyugalmat választotta

2019-06-16 23:25:44

Immár hivatalos, hogy Allison Pineau távozik a Brest női kézilabdacsapatától. A világ- és Európa-bajnok irányító erről maga beszélt egy interjúban, amelyben azt is elárulta, az olimpia előtti idényre a Paris 92-be igazol.