Találatok a Brest címkére

Találatok száma: 31

Női kézi BL: két bresti sztár is kidőlt a Rosztov ellen

2018-10-17 23:09:30

A francia Brest női kézilabdacsapatának két kulcsjátékosa, Cléopatre Darleux és Isabelle Gulldén is megsérült a hétvégi, Rosztov-Don elleni Bajnokok Ligája-csoportmeccsen (29–29).

női kézilabda női kézi BL Isabelle Gulldén Cléopatre Darleux Brest

Női kézilabda: győriek és exgyőriek uralják a nyári átigazolási piacot

2018-08-14 10:53:53

Az Európai Kézilabda-szövetség a férfi után a női mezőny esetében is összegyűjtötte a nyár legnagyobb átigazolásait, a top tízben hat olyan játékos is akad, aki vagy játszott a Győri Audi ETO KC-ben vagy mostantól erősíti a Bajnokok Ligája címvédőjét.

női kézilabda kézilabda Vardar Szkopje Rosztov-Don Krim Ljubljana Győri Audi ETO KC

A Győrnél erősebb csapat nemigen lesz jövőre a BL-ben

2018-05-16 08:01:53

Ambros Martín távozik, de klasszisok sora érkezik: egyáltalán nem elképzelhetetlen a triplázás a Győri Audi ETO KC-tól a női kézilabda Bajnokok Ligájában.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda BL női kézilabda női kézi BL final four női kézi BL Vardar Szkopje

Női kézilabda: távozik a CSM Bucuresti BL-győztes irányítója

2018-03-15 11:00:48

A szezon végén távozik a CSM Bucuresti svéd válogatott irányítója, Isabelle Gulldén, aki a nyártól a Brest Bretagne játékosa lesz. A hírt mindkét női kézilabdacsapat megerősítette, Gulldén három szezonra kötelezte el magát új klubjához.

női kézilabda BL női kézilabda női kézi BL kézilabda átigazolás Isabelle Gulldén CSM Bucuresti

Női kézi: a korábbi győri átlövő a riválishoz igazolt

2018-01-30 16:23:05

Franciaországon belül vált klubot Ana Gros. A 27 éves szlovén jobbátlövő a Metz női kézilabdacsapatától a nyáron a rivális Bresthez szerződik, két évre írt alá új állomáshelyén.

női kézilabda kézilabda átigazolás Metz Győri Audi ETO KC Brest Ana Gros

Kézi BL: veszprémi, szegedi és győri a forduló legjobbjai közt

2017-11-20 11:47:04

Az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) szokás szerint elkészítette a hétvégi Bajnokok Ligája-forduló legjobbjaiból készült összeállításait. Mind a négy magyar csapatból kerültek be játékosok a legek közé.

női kézi BL férfi kézi BL Telekom Veszprém PSG Mol-Pick Szeged Lékai Máté

Kiss-parádé, gond nélkül győztek a győri kézisek a csoportzárón

2017-11-18 14:43:27

A női kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának hatodik, záró fordulójában a címvédő Győri Audi ETO KC hazai pályán 26–17-re legyőzte a nyeretlenül záró Brestet. A magyar csapatban Kiss Éva parádésan védett, és még az is bőven belefért a győrieknek, hogy bátran próbálgassák fiatal játékosaikat, valamint a hét a hat elleni játékot is.

női kézi BL Győri Audi ETO KC Brest

Női kézi BL: egygólos dán siker a Győr csoportjában

2017-10-20 21:18:32

A dán Midtjylland 23–22-re győzött a francia Brest otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjában, amelyben a címvédő Győri Audi ETO KC is szerepel. A vendégek nyerőembere a tízgólos Louise Burgaard volt.

női kézilabda BL kézilabda Midtjylland Brest

Női kézi BL: második csoportmeccsét is megnyerte a Győr

2017-10-15 16:31:53

Második mérkőzését is megnyerte a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapata a Bajnokok Ligája B-csoportjában, a címvédő 26–23-ra győzött a francia Brest Bretagne vendégeként.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézi BL Győri Audi ETO KC Brest

Videó: egész pályás szólóból lőtt gólt a kézikapus!

2017-09-13 11:42:09

Nem éppen szokványos gól született a hétvégi Bourg-de-Péage–Brest francia női kézilabda-bajnokin (24–33). A vendégek francia válogatott kapusa, Cléopatre Darleux az első félidő hajrájában egy labdaszerzést követően végigszáguldott a pályán, majd maga fejezte be az akciót, és még időben vissza is ért a saját kapujához.

női kézilabda Cléopatre Darleux Brest

Női kézi EHF-kupa: a Fehérvár újra ikszelt a Bresttel

2017-01-29 18:28:59

Csakúgy, mint hazai pályán, az Alba Fehérvár idegenben is döntetlent játszott a Brest Bretagne-nyal a női kézilabda EHF-kupa B-csoportjának 4. fordulójában.

női kézilabda EHF-kupa női kézilabda Brest Alba Fehérvár

Női kézi EHF-kupa: fehérvári döntetlen az eddig hibátlan franciák ellen

2017-01-22 15:23:44

Az Alba Fehérvár KC 25–25-ös döntetlent ért el hazai pályán a francia Brest ellen a női kézilabda EHF-kupa B-csoportjának 3. fordulójában.

Videó: fura helyzetben adott haza, a kapus meg elbénázta

2015-05-20 10:10:49

Érdekes jelenet a francia másodosztályú labdarúgó-bajnokságból: a Brest–Troyes (2–1) mérkőzésen a hazaiak 28 éves kapusa, Joan Hartock egyszerűen képtelen volt kezelni egy hazaadást. Igaz, az sem biztos, hogy a csapattársnak visszafelé kellett-e rúgnia a labdát abban a helyzetben...

videó Troyes Joan Hartock Brest

Franciaország: a Ligue 1-ből, majd a Ligakupából is kiestek

2014-08-12 23:41:57

A legutóbbi idényben még a Ligue 1-ben szereplő Valenciennes és Brest számára is véget értek a küzdelmek a Francia Ligakupa első fordulójában. Az élvonalbeli csapatok a sorozat későbbi szakaszában kapcsolódnak be a küzdelmekbe.

francia foci Valenciennes Franciaország Francia Ligakupa Brest

Francia Kupa: Ibra hármat lőtt egy félidő alatt - videó

2014-01-08 21:02:13

Könnyedén jutott a labdarúgó Francia Kupa legjobb 32 csapata közé a Paris Saint-Germain: a fővárosiak 5–2-re győztek a másodosztályú Brest vendégeként. Laurent Blanc együttese már a szünetre eldöntötte a továbbjutás kérdését, Zlatan Ibrahimovic három gólt is lőtt, betalált Thiago Silva is, a második félidő legelején pedig Ezequiel Lavezzi vette be a kaput. A PSG-re a következő kupafordulóban már nehezebb ellenfél, a Montpellier vár.

francia foci Zlatan Ibrahimovic PSG Francia Kupa Brest

Videó: Beckham sírva sétált le a pályáról utolsó hazai bajnokiján

2013-05-18 23:39:13

A 83. percben könnyek között sétált le a pályáról David Beckham a PSG–Brest francia bajnoki labdarúgó-mérkőzésen. Az angol középpályás utoljára szerepelt a hazai közönség előtt. A társak, az ellenfelek és a közönség is nagy ovációval ünnepelték.

videó PSG David Bekcham Brest

Ligue 1: Beckham karszalaggal és sikerrel búcsúzott Párizstól

2013-05-18 23:14:42

A francia labdarúgó-bajnokság 37. fordulójában az elsőséget már korábban bebiztosító Paris Saint-Germain hazai pályán 3–1-re legyőzte az élvonalnak búcsút intő, sereghajtó Brestet.

francia foci Zlatan Ibrahimovic Saint-Étienne PSG Lille Ligue 1

Ligue 1: nyert, és visszavette a második helyet a Marseille

2013-04-20 19:04:03

A Marseille 1–0-ra legyőzte a Brestet a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 33. fordulójának egyetlen szombati mérkőzésén, és visszavette a második helyet a péntek este nyerő Lyontól.

Marseille Ligue 1 Brest

Ligue 1: a Lyon nem tudta kihasználni a PSG botlását

2013-03-03 16:00:03

A Lyon csupán döntetlent (1–1) ért el a Brest vendégeként a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 27. fordulójának vasárnapi játéknapján, így nem érte utol a listavezető PSG-t, amely szombaton meglepő vereséget szenvedett.

Lyon Ligue 1 Brest

Bayern-Dortmund és PSG-Marseille csúcsrangadó a kupákban

2013-02-27 11:48:54

Bár az európai topligák szerdán pihennek, és a Bajnokok Ligájában is épp szünet van a nyolcaddöntő visszavágói előtt, mégsem maradunk ma futball nélkül: kupamérkőzéseket játszanak Angliában, Spanyolországban, Németországban, Franciaországban és Hollandiában is.