Találatok a Brentford címkére

Találatok száma: 18

Videó: már most a legnagyobb kihagyott ziccernek mondják ezt

2017-11-18 18:45:54

Bár a Brentford legyőzte 3–1-re a Leeds Unitedet az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban (Championship), azért a meccs első találatát szerző Neal Maupay öröme nem lehet felhőtlen. A fiatal francia támadó ugyanis kihagyta a kihagyhatatlant, amit már most minden idők egyik legbizarrabb hibájaként emlegetnek Angliában...

ziccer videó vicces hiba angol másodosztály angol foci

Videó: Pedro nagyot sprintelt a Chelsea második góljáért

2017-01-28 17:40:07

Pedro is gólt szerzett a Chelsea-ben a Brentford ellen az angol labdarúgó FA-kupa-mérkőzésen.

Pedro FA-kupa Chelsea Brentford

PL: 12 millióért igazolnának a másodosztály 14. helyezettjétől

2017-01-10 12:13:20

A Sky Sports értesülése szerint az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő West Ham United harmadszor is nekifut, hogy szerződtesse a Brentford FC támadóját, Scott Hogant.

angol átigazolás West Ham United Scott Hogan Premier League Brentford

Anglia: 1, 2, 3!? Ilyen sorfalat még nem látott! – videó

2016-01-03 15:37:07

Egyedülálló, karácsonyfa formájú sorfal-kombinációval próbálta összezavarni ellenfelét az angol labdarúgó másodosztályban (Championship) szereplő Brentford a Birmingham City elleni bajnoki mérkőzésen.

sorfal Championship Brentford Birmingham City

Championship: a Boro kettős győzelemmel jutott a fináléba

2015-05-15 21:55:58

Az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) rájátszásának elődöntőjében a Middlesbrough 3–0-ra megverte a Brentfordot, így kettős győzelemmel bejutott a fináléba.

angol foci Premier League Middlesbrough Championship Brentford

Championship: nagy lépést tett a döntő és a PL felé a Boro

2015-05-08 21:45:36

Az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) rájátszásának elődöntőjében a Middlesbrough idegenben 2–1-re legyőzte egy 94. percben szerzett találattal az első találkozón a Brentfordot, így egy nagy lépést tett a finálé, valamint a Premier League felé.

Videó: balettóra focistáknak, szemrevaló tanár segítségével

2014-08-22 08:17:38

Balettel tartották formában magukat az angol Brentford FC labdarúgói 1966-ban. A felvételen látható, ahogy a futballisták korlát mellett gyakorolják a láblendítést, gimnasztikáznak és talajgyakorlatokat végeznek egy szemrevaló balett-tanár, Doreen Hermitage segítségével. Látott már ilyet?

videó labdarúgás edzés balett Brentford

Videó: gólzáporos őrületet láthattak a nézők az angol Ligakupában

2014-08-13 13:54:21

Gólzáport láthattak a szurkolók a Dagenham & Redbridge–Brentford angol labdarúgó Ligakupa-mérkőzésen, melynek hosszabbításában sem bírt egymással a két csapat. A szünetben még a vendégek vezettek 3–2-re, a rendes játékidő végén azonban 4–4 volt az állás, 120 perc után pedig 6–6. Végül a Brentford nyerte meg az összecsapást tizenegyesekkel 7–6-ra.

videó labdarúgás angol labdarúgás Dagenham–Redbridge Brentford Angol Ligakupa

Videó: visszavonta a bíró a piros lapot és a büntetőt

2014-04-02 18:00:08

Érdekes eset történt az angol harmadosztályú labdarúgó-bajnokság (League One) gól nélküli döntetlennel végződő Sheffield United–Brentford mérkőzésén. A vendégek egyik támadásának végén ugyanis a játékvezető kiállította a „szablyásoktól” Kieran Freemant egy tizenhatoson belül történt szabálytalanság miatt, és büntetőt ítélt. Az asszisztens azonban jelezte neki, hogy tökéletes ütemű szerelés történt, így egy-két percnyi megbeszélést követően Eddie Ilderton visszavonta az ítéletet, a walesi hátvéd pedig nevéhez hűen szabad emberként visszatérhetett a pályára.

videó kiállítás angol labdarúgás Sheffield United League One Brentford

Eurofutball: eddig sosem látott magasságban a Yeovil Town

2013-05-19 23:58:05

Angliában soha nem látott magasságba jutott a Yeovil Town labdarúgócsapata: a 40 ezres város gárdája – amelyé az egyik legkisebb költségvetés és legalacsonyabb átlagnézőszám volt a harmadik ligában – a League One feljutásért rendezett osztályozóján 2–1-re legyőzte a Brentfordot a Wembleyben, így története során először feljutott a másodosztályba, a Championshipbe.

angol foci Yeovil Town League One Brentford

Ez a méreg, nem a cián: így lemaradni a feljutásról - videó

2013-04-29 16:56:14

Győznie kellett volna a Brentfordnak, hogy automatikusan feljusson a Championshipbe. A 94. percben 11-est rúghattak, de...

League One Doncaster Brentford

Videó: a Chelsea most néggyel nyert az FA-kupában

2013-02-17 16:33:31

Az angol labdarúgó FA-kupa 4. fordulójában újrajátszott mérkőzésén a Chelsea hazai pályán 4–0-ra legyőzte a harmadosztályú Brentfordot. A londoni „kékek” a nyolcaddöntőben a másodosztályú Middlesbrough otthonába látogatnak.

videó videoösszefoglaló FA-kupa Chelsea Brentford

A Chelsea a második félidőben csak felőrölte a Brentfordot

2013-02-17 14:58:23

angol FA-kupa FA-kupa Chelsea Brentford

FA-kupa: a Chelsea a második félidőben kiütötte a Brentfordot

2013-02-17 14:53:50

FA-kupa: „Benítez! Nem tudod, hogy mit csinálsz”

2013-01-28 11:27:52

Továbbra sem a szurkolók kedvence Rafa Benítez, a Chelsea menedzsere. A spanyol szakembert megint kritizálták a tegnapi, Brentford elleni FA-kupa-mérkőzés alatt.

Rafa Benítez FA-kupa Chelsea Brentford

Videó: Oscar öt védő közül lőtte ki a jobb felsőt

2013-01-27 15:26:57

Az angol FA-kupa negyedik fordulójában kétszer kellett hátrányból felállnia a címvédő Chelsea-nek a harmadosztályú Brentford otthonában, végül Oscar parádés góljával, valamint Fernando Torres hajrábeli találatával alakult ki a 2–2-es végeredmény

videó-összefoglaló Chelsea Brentford

Csíptek a „méhek”, a Chelsea ismétlésre kényszerül

2013-01-27 15:09:54

Az angol FA-kupa negyedik fordulójában kétszer kellett hátrányból felállnia a címvédő Chelsea-nek a harmadosztályú Brentford otthonában, végül Fernando Torres hajrábeli góljával alakult ki a 2–2-es végeredmény. Ismétlés következik.