Találatok a Brazil Kupa címkére

Találatok száma: 19

Videó: átverték a bírót, hogy megússzák a kiállítást

2020-02-15 12:52:35

Hihetetlen videóra bukkant a Caught Offside: a pénteki Sao Raimundo–Cruzerio Brazil Kupa-mérkőzésen a játékosok megpróbálták elcsalni a piros lapot.

videó brazil labdarúgás Sao Raimundo Edu Cruzeiro Brazília

Brazília: a Cruzeiro megvédte a címét, és megelőzte a Gremiót

2018-10-18 08:41:30

A Cruzeiro győzelmével zárult a Brazil Kupa 2018-as kiírása: a Belo Horizonte-i együttes a hazai 1–0-s siker után idegenben is legyőzte (2–1) a Corinthianst, és így története során hatodszor elhódította a trófeát.

Cruzeiro Corinthians Brazília Brazil Kupa

Videó: saját térfeléről lőtt gólt a Brazil Kupa döntőjében

2016-12-08 12:35:13

Korábban beszámoltunk róla, hogy a Gremio 1–1-es döntetlent játszott a Brazil Kupa döntőjének második mérkőzésén az Atlético Mineiróval, és 4–2-es összesítéssel megnyerte a sorozatot. Az Atlético gólját Juan Cazares szerezte a 92. percben. Nem mindennapi találat, az biztos!

Gameiro Brazília Brazil Kupa Atlético Mineiro

Videó: így emlékeztek a Chapéra a Brazil Kupa döntője előtt

2016-12-08 12:26:20

A Brazil Kupa döntőjének második mérkőzésén a Gremio 1–1-es döntetlent játszott az Atlético Mineiróval, így 4–2-es összesítéssel előbbi csapat nyerte meg a sorozatot. A találkozó előtt a Chapecoense tragédiájában elhunyt utasokra emlékezett az egész stadion.

Gremio Chapecoense Brazília Brazil Kupa Atlético Mineiro

Videó: 5 méter, üres kapu, lassú labda – nem elég a gólhoz

2015-11-26 10:08:10

A labdarúgó Brazil Kupa döntőjének első meccsén a Santos Gabriel góljával 1–0-ra legyőzte a Palmeirast. A hazaiak akár kétgólos előnnyel is várhatnák a december 3-i visszavágót, azonban Nilsonnak a tökéletes helyzet sem volt elég a gólhoz.

videó Santos Palmeiras Nilson Brazil Kupa

Videó: ne szórakozzon a kapussal, vegyen úszósapkát!

2015-03-04 15:29:54

A nap leckéje: ne szórakozzon senki Jamiltonnal. A Vilhena brazil kapusa nem ismer lehetetlent, minden labdára ragadozóként csap le. Így tett a szerda hajnali Brazil Kupa-meccsen is, ahol félelmet nem ismerve rohant a kapuja felé tartó labdáért, ám nem azt találta el, hanem ellenfele fejét. Fabio Santos a 25. percben még a góljának örülhetett, 4 perccel később pedig már hordágyra volt szüksége.

videó Vilhena Ponte Preta Fabio Santos Brazil Kupa

Videó: az év fordítása a Botafogo nevéhez fűződik?

2014-09-05 15:07:34

Ez ám a feltámadás! A Brazil Kupa 2. fordulójában a Ceará 5–3-ra is vezetett már összesítésben a Botafogo ellen hazai pályán, majd eljött a 95. perc…

videó brazil labdarúgás Ceará Brazil Kupa Botafogo

Videó: Robinho hazatért, egyből kilőtte a bal felsőt

2014-08-15 12:09:05

Mint megírtuk, Robinho visszatért Brazíliába, miután az AC Milan egy szezonra kölcsönadta nevelőegyesületének. A brazil nem tétlenkedett, a második meccsén egyből megszerezte első gólját a Santos–Londrina kupamérkőzésen, amelyen csapata 2–0-s győzelmet aratott.

videó labdarúgás gól Santos Robinho Londrina

Videó: balhé helyett - nyakra puszival nyugtatta meg ellenfelét

2014-08-01 20:43:08

Érdekes jelenet a labdarúgó Brazil Kupában lejátszott Internacional–Ceará (1–2) mérkőzésről: a vendégek védője, Sandro és a hazaiak támadója, Rafael Moura összegabalyodott a labdáért vívott harcban. Utóbbi kissé felhúzta magát az eseten, ám még mielőtt bármi is történhetett volna, Sandro nyakon (!) puszilta) ellenfelét – így akarta megnyugtatni...

videó Internacional Ceará Brazil Kupa

Videó: 115. gólját lőtte a kapus, aki a kapusok réme

2014-05-08 20:55:39

A Sao Paulo 3–0-ra győzte le harmadosztályú ellenfelét a Brazil Kupa 2. fordulójában. A harmadik gólt a legendás Rogério Ceni lőtte a 82. percben büntetőből, ezzel pedig tovább növelte előnyét a legtöbbször betaláló kapusok rangsorában, hiszen ez volt 115. gólja profi pályafutása során.

brazil labdarúgás Sao Paulo Rogério Ceni Brazil Kupa

Brazília: stílusosan emlékeztek Sennára a Cor játékosai

2014-05-01 10:41:32

Egyedi módon emlékeztek a Sao Pauló-i Corinthians játékosai a 20 évvel ezelőtt versenybalesetben elhunyt Ayrton Sennára: Manausban a Nacional elleni Brazil Kupa-mérkőzésen a legendás Formula–1-es versenyzőéhez hasonló festésű bukósisakokban mentek ki a pályára. Senna Corinthians-szurkoló volt, csapata 3–0-s győzelmet aratott a kerek évfordulón.

F1 Corinthians Brazil Kupa Ayrton Senna

Vb 2014: az angol-olaszon talán nem történik ilyen

2014-04-05 12:25:16

Nem sikerült tökéletesre az első nagyobb rendezvény az idei brazíliai labdarúgó-vb-n négy mérkőzésnek is helyt adó manausi stadionban.

vb 2014 foci-vb Olaszország Manaus Brazil Kupa Anglia

Csoda történt a Flamengo meccsén? - kép

2013-10-26 14:36:38

Brazília egyik legismertebb futballcsapata, a Flamengo rengeteg sikert elért már 117 éves történelme során, de olyan még biztosan nem történt, mint a Botafogo elleni Brazil Kupa-meccsen.

kerekesszék csoda brazil foci Flamengo Brazil Kupa Botafogo

Videó: gyönyörű esernyőcsel után bombázott a kapuba

2013-08-22 14:46:03

Látványos gólt szerzett Éverton Ribeiro, a Cruzeiro labdarúgója a Flamengo elleni mérkőzésen a Brazil Kupában. Az 57. percben nagyszerű esernyőcsellel rázta le védőjét, majd kapásból bombázott a vendégek kapujába. A meccset a Cruzeiro nyerte meg 2–1-re.

Éverton Ribeiro videó Flamengo Cruzeiro Brazil Kupa

Brazil Kupa: a Scolari vezette Palmeiras nyerte meg a döntőt

2012-07-12 07:15:24

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4 A Palmeiras 1–1-es döntetlent játszott a Coritiba vendégeként a labdarúgó Brazil Kupa döntőjének visszavágóján, így 3–1-es összesítéssel megnyerte a finálét. A korábbi brazil szövetségi kapitány, Luiz Felipe Scolari által irányított zöld-fehér Sao Pauló-i csapat 1998 után másodszor nyerte meg az országos kupasorozatot.

Palmeiras Luis Felipe Scolari Coritiba Brazil Kupa

Brazil Kupa: remek hajrával a döntő kapujában a Palmeiras

2012-06-14 07:19:57

A Palmeiras 2–0-s előnyt szerzett a labdarúgó Brazil Kupa elődöntőjének első mérkőzésén a Gremio ellen idegenben. A Sao Pauló-i csapat kitűnő hajrájának köszönheti előnyét: Mazinho a 87., míg az argentin Hernán Barcos a 91. percben talált be.

labdarúgás Brazília Brazil Kupa

Brazil Kupa: veresége ellenére a Santos nyerte meg a trófeát

2010-08-05 10:47:53

A Santos 2–1-re kikapott a Vitóriától a Brazil Kupa döntőjének visszavágóján, ám az első mérkőzésen 2–0-ra győzött, így 3–2-es összesítéssel megnyerte a trófeát.

labdarúgás Santos Brazil Kupa

Brazil Kupa: Ronaldo betalált, előnyben a Cor – videó

2009-06-25 04:00:29

A Corinthians hazai pályán 2–0-ra legyőzte az Internacional csapatát a labdarúgó Brazil Kupa fináléjában, így magabiztos előnnyel várhatja a Porto Alegre-i visszavágót.

Brazil Kupa Internacional

Ronaldo-dupla repítette a negyeddöntőbe a Corinthianst – videó!

2009-05-11 04:00:28

Ismét remekelt Ronaldo, ezúttal a Brazil Kupában: a kitűnő középcsatár duplájának köszönhetően jutott tovább a Corinthians labdarúgócsapata az Atlético-PR ellen a Brazil Kupa nyolcaddöntőjéből.