Találatok a Botka Endre címkére

Találatok száma: 98

Válogatott: olvasóink szerint Dibusz és a három védő volt a legjobb

2020-10-15 11:30:12

A Nemzeti Sport Online olvasói szerint Botka Endre, Dibusz Dénes, Willi Orbán és Szalai Attila érdemelt 7-esnél jobb osztályzatot az Oroszország elleni 0–0-s döntetlen során.

magyar válogatott Willi Orbán Szalai Attila Oroszország Nemzetek Ligája NL

Válogatott: Nem gondoltam volna, hogy gólt is lövök – Könyves

2020-10-11 23:09:37

A magyar labdarúgó-válogatott a debütáló Könyves Norbert góljával 1–0-ra legyőzte Szerbiát a Nemzetek Ligájában, a B-liga 3. csoportjában. A lefújást követően Gazdag Dániel, Könyves Norbert és Botka Endre értékelte a történteket az M4 Sport kamerája előtt.

válogatott szerb válogatott magyar válogatott Szerbia Nemzetek Ligája Könyves Norbert

BL: Azt hiszem, meccsenként húsz kapura lövésre számíthatok – Dibusz

2020-10-01 19:05:33

Mint megírtuk, a Ferencváros a G-csoportba került a labdarúgó Bajnokok Ligájában: a selejtezőből feljutó magyar bajnokcsapat ellenfele a Juventus, az FC Barcelona és a Dinamo Kijev lesz. Az esemény után Botka Endre mellett Dibusz Dénes, valamint Szergej Kuznyecov, a zöld-fehérek korábbi játékosa is reagált a történtekre.

Szergej Kuznyecov Somália Juventus Ferencváros FTC Dinamo Kijev

Videó: Rebrovot a sajtótájékoztató közepén öntötték nyakon pezsgővel

2020-09-30 02:04:35

Kedden bejutott a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörébe a Ferencváros: a zöld-fehérek az idegenbeli 3–3 után a Groupama Arénában 0–0-t játszottak a norvég Moldével a selejtező utolsó körében. A találkozó utáni sajtótájékoztatón épp Botka Endre válaszolt egy kérdésre, amikor a csapattársai jöttek és pezsgővel locsolták meg Szerhij Rebrovot. Nézze meg a jelenetet az NSO Tv videójában!

videó Szerhij Rebrov NSO Tv Molde Fradi Ferencváros

BL: A második gólunk megszerzése után hatalmas káosz vette kezdetét – Dibusz

2020-09-23 23:32:06

Mint ismert, a Ferencváros idegenben 3–3-as döntetlent játszott a norvég Moldéval a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjében, a párharc első felvonásán. A mérkőzés után Szerhij Rebrov, az FTC vezetőedzője, valamint a magyar bajnok két játékosa, Dibusz Dénes és Botka Endre értékelt az M4 kamerája előtt.

Szerhij Rebrov Molde Ferencváros FTC Dibusz Dénes Botka Endre

MLSZ: az FTC és az Újpest játékosa is megkapta büntetését

2020-09-01 16:30:56

A Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága a ferencvárosi Botka Endrét egy, az újpesti Stieber Zoltánt két mérkőzésről tiltotta el.

Újpest fegyelmi Stieber Zoltán MLSZ FTC Botka Endre

Válogatott: Rossinak ismét cserélnie kellett, újabb újonc a keretben

2020-08-31 10:02:23

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) a hivatalos Twitter-oldalán számolt be róla, hogy sérülés miatt újabb csere történt a válogatott keretében: Botka Endre helyét Bolla Bendegúz veszi át a csapatnál. Később kiderült, sérülés miatt Hangya Szilveszterre sem számíthat Marco Rossi.

magyar válogatott Mol Fehérvár Marco Rossi Hangya Szilveszter Ferencváros FTC

Videó: Botkát kiállították, a ZTE 11-ese kimaradt – Civic hatalmas gólt lőtt

2020-08-30 18:32:15

Eseménydúsra sikerült a Zalaegerszeg–Ferencváros NB I-es bajnoki mérkőzés első félideje. A 31. percben Botka Endrét kiállította a játékvezető, és tizenegyest ítélt a ZTE-nek, de Babati Benjámin elrontotta. A Fradi szűk tíz percen belül a kényszercsere, Eldar Civic bombagóljával szerzett vezetést a játékrész hajrájában. A mérkőzést ITT lehet élőben követni.

ZTE NB I Ferencváros Eldar Civic Dibusz Dénes Botka Endre

NB I: Nem találtuk meg idejében az MTK gyenge pontjait – Botka

2020-08-14 23:53:13

Az MTK elleni 1–1-es döntetlennel kezdte a labdarúgó NB I 2020-2021-es idényét a bajnoki címvédő Ferencváros. A mérkőzés után Botka Endre értékelt az NSO Tv-nek.

örökrangadó labdarúgó NB I MTK Fradi Ferencváros FTC

BL: Talán a lehető legerősebb együttest kaptuk – Botka

2020-08-09 13:01:55

Mint megírtuk, vasárnap Nyonban az UEFA kisorsolta a labdarúgó Bajnokok Ligája 2020–2021-es idényének első selejtezőkörét. A magyar bajnok Ferencváros ellenfele a svéd bajnok Djurgarden lett. Ennek kapcsán Lovrencsics Gergő és Botka Endre nyilatkozott a zöld-fehérek hivatalos honlapján, a fradi.hu-n.

Lovrencsics Gergő Ferencváros FTC Djurgarden Botka Endre Bajnokok Ligája

NB I: öt fradista az idény Nemzeti Sport-válogatottjában

2020-07-01 07:06:14

A Nemzeti Sport hagyományainak megfelelően elkészítette a 2019–2020-as első osztályú bajnokság összesített játékosrangsorát a munkatársaink által adott osztályzatok alapján. A nullától tízig adható érdemjegyek átlaga határozza meg a sorrendet, azzal a kitétellel, hogy a pályán töltött minimális, harmincperces játékidő miatt kapott vagy a próbára nem tett kapusoknak adott nullás osztályzatok nem számítanak be. A bajnokságban 353 labdarúgó lépett pályára, tizennéggyel több, mint az előző kiírásban. A listára azonban csak az a 132 futballista kerülhetett fel, aki a mérkőzések felénél eggyel többször, vagyis legalább 17 bajnokin értékelhető teljesítményt nyújtott. Pontazonosság esetén a több értékelhető teljesítmény rangsorol.

ZTE Tokmac Nguen Tamás Krisztián NB I Mol Fehérvár FC Mezőkövesd

NB I: Az Újpest elleni győzelem volt a hab a tortán – Botka Endre

2020-06-21 01:09:58

Feltette az i-re a pontot a Ferencváros labdarúgócsapata – akár így is fogalmazhatnánk, miután a kedden megszerzett bajnoki cím után harmadszor is legyőzte az Újpestet az idényben. Az 1–0-ra megnyert derbi után a gólpasszt jegyző Botka Endre értékelt az NSO Tv-nek.

Újpest labdarúgó NB I derbi bajnoki cím Fradi Ferencváros

NB I: Nagy céljaim vannak a Fradival! – Szerhij Rebrov

2020-06-18 07:19:38

Az ukrán vezetőedző, Szerhij Rebrov két év alatt két bajnoki aranyérmet szerzett a zöld-fehérekkel, és a további fejlődésen töri a fejét.

Szerhij Rebrov NB I Ferencváros FTC Botka Endre

Ferencváros: újabb nagy lépés a címvédés felé

2020-06-07 18:15:50

A labdarúgó NB I 27. fordulójának utolsó mérkőzésén a Ferencváros hazai pályán 3–0-ra legyőzte a sok helyzetet kihagyó Diósgyőrt.

onlive! közvetítés Olekszandr Zubkov NB I 27. forduló Franc Boli Fradi

Felkészülés: így ütötte ki a Ferencváros az MTK-t – videó

2020-05-10 10:44:49

Mint beszámoltunk róla, a Ferencváros felkészülési mérkőzésen találkozott az MTK-val. A zöld-fehéreknél Gastón Lodico, Michal Skvarka, Franck Boli és Botka Endre is betalált, a kékeknél Baki Ákos szépített – a meccs 4–1-es Fradi-sikert hozott. Íme a mérkőzés összefoglalója!