Találatok a Bochum címkére

Találatok száma: 65

Labdarúgás: balhé a pályán, rasszizmussal vádol az Arsenal-tehetség

2019-07-11 07:59:37

Nagy perpatvar volt a keddi St. Gallen–Bochum felkészülési mérkőzésen (3–0), miután a vendégek fiatalja nekiment egy hazai játékosnak.

rasszizmus Szliman Ksuk St. Gallen Jordi Osei-Tutu Bochum Arsenal

Ferencváros: edzőként folytatja a távozó légiós

2019-07-04 07:33:58

A hónap elején jelentette be a Ferencváros, hogy két és fél év után, szerződése lejártával távozik a klubtól a 28 éves német védő, Julian Koch. Mára kiderült, a bekk befejezi a pályafutását, és a jövőben edzőként dolgozik majd, mégpedig a német másodosztályban szereplő VfL Bochum U17-es csapatánál.

visszavonulás Julian Koch FTC Bochum

Kép: üzent a ligának, mert most is csak a feleségétől kapott trófeát

2019-05-22 18:30:47

Simon Terodde lett a 2018–2019-es idény gólkirálya a német másodosztályú labdarúgó-bajnokságban. A bajnok Köln támadója 33 mérkőzésen 29 gólt szerzett, trófeát azonban ezúttal is csak a feleségétől kapott.

német foci Stuttgart Simon Terodde Köln Bundesliga 2. Bochum

Kép: másik csapat mezében ünnepelték a feljutást

2019-05-22 16:11:37

Mint arról korábban beszámoltunk, múlt hétvégén feljutott a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságba a Paderborn. A klub játékosai Mallorcán ünnepelték meg az osztályváltást, méghozzá egytől egyig Bochum-mezben.

Union Berlin Paderborn Manuel Riemann Bundesliga 2. Bundesliga Bochum

Német Kupa: Nem volt vita, hogy én végezzem el – Détári

2018-05-19 10:16:08

Harminc évvel ezelőtt az Eintracht Frankfurt és a Bochum játszotta a Német Kupa döntőjét, amelyet Détári Lajos szabadrúgásgólja döntött el. A gólszerző a frankfurtiak Bayern München elleni fináléját megelőzően felidézte a történteket.

Német Kupa Eintracht Frankfurt Détári Lajos Bochum Bayern München

Németország: nem Bernd Storck lett a befutó a Bochumnál

2018-02-13 12:20:41

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga 2.) szereplő VfL Bochum Robin Duttot nevezte ki új vezetőedzőjének.

válogatott magyar válogatott edzősors Magyarország Bundesliga 2. Bochum

Edzősors: Storck újabb német csapatnál jelölt a kispadra

2018-02-09 11:39:50

Német lapértesülések szerint Bernd Storck az egyik jelölt a Bundesliga 2.-ben szereplő VfL Bochum labdarúgócsapatának vezetőedzői posztjára.

Németország Bundesliga 2. Bochum Bernd Storck

Bundesliga 2.: Kalmárék újabb veresége, a védelem átjáróház

2016-04-09 15:08:15

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 29. fordulójában a Kalmár Zsolttal felálló FSV Frankfurt idegenben 4–1-es vereséget szenvedett a Bochumtól. A magyar válogatott középpályás a 80. percig volt a pályán, lecserélésekor a hazaiak 3–1-re vezettek.

légiósok Németország Kalmár Zsolt FSV Frankfurt Bundesliga 2. Bochum

Videó: Gulácsi Péter elképesztő reflexszel védett

2016-04-03 20:58:35

Az RB Leipzig labdarúgócsapata 3–1-re legyőzte hazai pályán a Bochumot a német másodosztályú bajnokság 28. fordulójában. A lipcseiek kapujában Gulácsi Péter állt, aki kétszer is hatalmas védést mutatott be. A vendégek szépítő gólja előtt például egy látványos reflexszel hárított.

német labdarúgás légiósok RB Leipzig Gulácsi Péter Bundesliga 2. Bochum

Bundesliga: 2.: Stiebert lehozták, csapata pontot mentett

2016-02-15 22:16:42

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 21. fordulójának záró mérkőzésén a Stieber Zoltánnal felálló Nürnberg hazai pályás 1–1-es döntetlent játszott a Bochummal, ezzel véget ért a hatmeccses győzelmi sorozata.

német foci légiósok Stieber Zoltán Nürnberg Németország Bundesliga 2.

Német Kupa: háromgólos sikerrel elődöntős a Bayern

2016-02-10 22:27:45

Utolsóként a Bayern München jutott be a labdarúgó Német Kupa elődöntőjébe, miután a negyeddöntőben 3–0-ra nyert a másodosztályú Bochum otthonában.

Német Kupa Bochum Bayern München

Felkészülés: 26 perc alatt négyet kapott Dárdai Herthája

2016-01-13 21:07:03

Háromgólos vereséget szenvedett felkészülési mérkőzésen a Hertha BSC labdarúgócsapata. A Dárdai Pál irányította együttes a beleki edzőmeccsen szaladt bele a VFL Bochum elleni 1–4-be.

német foci felkészülés Hertha Dárdai Pál Hertha Bochum

Német Kupa: továbbjutott a Borussia Dortmund és a Bochum is

2015-12-16 21:18:23

A labdarúgó Német Kupa nyolcaddöntőjében az Augsburghoz látogató Borussia Dortmund és a másodosztályú, az „osztálytárs” 1860 Münchennél vendégeskedő Bochum is nyerni tudott, és csatlakozott a korábban továbbjutott hat gárdához.

Német Kupa Borussia Dortmund Bochum Augsburg 1860 München

Légiósok: megvan a Stieber után érdeklődő hatodik német klub

2015-12-11 07:09:07

A Hamburger Abendblatt szerint a Bundesliga 2-ben szereplő, ott a középmezőnyhöz tartozó Bochum is érdeklődik a Hamburgból elvágyódó magyar válogatott labdarúgó, Stieber Zoltán iránt.

német átigazolás magyar átigazolás légiósok Stieber Zoltán Bundesliga 2. Bochum

Bundesliga 2.: Simon sem tudott segíteni az 1860 Münchenen

2015-08-31 22:26:41

A Bochum labdarúgócsapata továbbra is százszázalékos mérleggel vezeti a német másodosztályt, miután az 5. forduló záró mérkőzésén 1–0-ra nyert hazai pályán az 1860 München ellen. Simon Krisztián csereként jutott szóhoz a vendégeknél.

német foci Simon Krisztián Bundesliga 2. Bochum 1860 München

Hertha: másodosztályú gólvágó érkezhet Dárdaiékhoz?

2015-08-24 15:36:16

Német sajtóbeszámolók szerint Dárdai Pál csapata, a Bundesligában szereplő Hertha BSC hamarosan új támadót szerződtet.

német átigazolás Simon Terodde Hertha Dárdai Pál Bochum

Német Kupa: nyert a Bayern és a Dortmund, Stieber nélkül kiesett a HSV

2015-08-09 17:43:59

A labdarúgó Német Kupa első fordulójában a Borussia Dortmund 2–0-ra nyert a harmadosztályú Chemnitzer FC ellen, míg a Bayern München 3–1-re legyőzte az ötödik ligás Nöttingent. A Bochum és a Freiburg egyaránt 5–0-ra győzött, míg a Stieber Zoltán nélkül felálló Hamburg a 90+4. percben egyenlített a negyedosztályú Carl Zeiss Jena otthonában, ezzel kiharcolta a hosszabbítást, azonban a hazaiak a 106. percben eldöntötték a találkozót, így a HSV kiesett. Szintén búcsúzott az élvonalbeli Ingolstadt, amely 2–1-es vereséget szenvedett a negyedosztályú Unterhachingtól.

Stieber Zoltán Német Kupa Hamburg Freiburg Borussia Dortmund Bochum

Német Kupa: Stieber kimaradt, negyedosztályú csapat ejtette ki a HSV-t

2015-08-09 16:31:51

A labdarúgó Német Kupa első fordulójában a Borussia Dortmund 2–0-ra nyert a harmadosztályú Chemnitzer FC ellen. A Bochum és a Freiburg egyaránt 5–0-ra győzött, míg a Stieber Zoltán nélkül felálló Hamburg a 90+4. percben egyenlített a negyedosztályú Carl Zeiss Jena otthonában, ezzel kiharcolta a hosszabbítást, azonban a hazaiak a 106. percben eldöntötték a találkozót, így a HSV kiesett.

Bundesliga 2.: elmarad a buli, még nem jutott fel az Ingolstadt

2015-05-10 15:59:46

Kihagyta első lehetőségét a német élvonalba jutásra az Ingolstadt labdarúgócsapata, amely 3–1-re kikapott Bochumban a Bundesliga 2. 32. fordulójában. A listavezető Ingolstadtnak így is legalább négypontos előnye lesz az utolsó két forduló előtt, feljutása szinte biztos. Egyre nagyobb bajban van a Greuther Fürth, amely a Heidenheimtől szenvedett sima vereséget sérült magyar légiósa, Korcsmár Zsolt nélkül.

Ingolstadt Greuther Fürth Bundesliga 2. Bochum

Eurofutball: Berlinben sem tört meg a bochumi átok

2015-02-07 15:20:23

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 20. fordulójában az Union Berlin hazai pályán 2–1-re legyőzte a Bochumot.