Találatok a Blackburn címkére

Találatok száma: 85

FA-kupa: továbbment a Newcastle, kétgólos előnyről bukott a Stoke City

2019-01-15 23:28:12

A Sheffield Wednesday, a Newcastle United és a Shrewsbury Town csatlakozott kedden az angol labdarúgó FA-kupa legjobb 32 csapata közé.

Stoke City Sheffield Wednesday Newcastle United Luton FA-kupa Blackburn

Írország: felfüggesztett az Elvis-imitátort megverő csatárnak

2017-02-01 18:45:33

Kétéves, felfüggesztett börtönbüntetést és pénzbírságot kapott Anthony Stokes, az ír labdarúgó-válogatott és a Blackburn csatára, amiért 2013 nyarán megvert egy Elvis Presley-imitátort.

Írország verekedés Elvis Presley Blackburn Anthony Stokes

Anglia: Bogdán győztes hazai debütálása, újabb NU-zakó

2016-08-13 18:07:32

Az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) második fordulójában a Bogdán Ádámmal felálló Wigan Athletic hazai pályán 3–0-ra megverte a Blackburn Roverset, ami azt jelenti, hogy a magyar válogatott kapus győzelemmel debütált a Latics játékosaként a DW Stadionban.

Wigan Athletic Newcastle United Championship Bogdán Ádám Blackburn Anglia

Championship: megvan a Blackburn és a Leeds új menedzsere is

2016-06-02 22:10:41

Az angol labdarúgó másodosztályban (Championship) szereplő Blackburn Rovers és Leeds United is bejelentette új menedzserét: előbbi klub Owen Coyle-t, míg utóbbi Garry Monkot nevezte ki.

Leeds United Championship Blackburn

Anglia: diadallal köszöntötte új menedzserét a Swansea

2016-01-18 22:53:23

A Swansea City győzelemmel köszöntötte hétfőn kinevezett olasz menedzserét, Francesco Guidolint. A walesi klub – még Alan Curtisszel a padon – a Premier League 22. fordulójának záró mérkőzésén Ashley Williams fejes góljával győzte le a Watfordot.

nemzetközi átigazolás angol átigazolás Watford Swansea Premier League Nordin Amrabat

FA-kupa: érik a Liverpool-Arsenal döntő

2015-04-08 22:44:37

A Liverpool jutott utolsóként az FA-kupa legjobb négy csapata közé, miután a megismételt mérkőzésen idegenben 1–0-ra legyőzte a Blackburnt.

Philippe Coutinho Liverpool Blackburn

Egy ilyen szülinapi trolltorta minden futballszurkoló rémálma

2015-03-17 20:46:44

A Blackburn és a Burnley szurkolói nem kedvelik egymást. A két csapat egymás elleni mérkőzése Angliában az East Lancashire Derby, újabban az „el Lanclásico" néven fut, a drukkerek között pedig egész évben megy az adok-kapok.

troll torta cukrász angol foci Championship Burnley

FA-kupa: a Liverpool szenvedett, ezért újra szenvedhet

2015-03-08 18:59:35

A Liverpool nem bírt hazai pályán a másodosztályú Blackburnnel az FA-kupa negyeddöntőjében, így megismételt mérkőzésen lesznek kénytelenek dönteni a csapatok a négy közé jutásról.

Liverpool FA-kupa Blackburn

FA-kupa: újabb PL-skalpot ejtett a Blackburn, 0-1-ről, kiütéssel

2015-02-14 17:57:51

A labdarúgó FA-kupa ötödik fordulójának szombati mérkőzésén a Premier League-ben szereplő Stoke City 4–1-es legyőzésével a legjobb nyolc közé jutott a másodosztályú Blackburn, amely a Swansea kiejtése után újabb első osztályú csapatot búcsúztatott a sorozattól.

Stoke City Reading FA-kupa Derby County Blackburn

FA-kupa: másodosztályú búcsúztatta a Swansea-t

2015-01-24 15:44:35

A másodosztályú Blackburn hazai pályán búcsúztatta a Premier League-ben szereplő Swansea-t az angol FA-kupa 4. fordulójában.

Swansea FA-kupa Blackburn

Eurofutball: két piros lap Izraelben, négy Portugáliában

2015-01-11 17:36:22

Az izraeli élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 17. fordulójában a Maccabi Tel-Aviv 1–0-ra legyőzte a Maccabi Haifát, amely kilenc emberrel fejezte be a találkozót. Portugáliában is hullottak a piros lapok, a Gil Vicente–Penafiel találkozón összesen négy játékost állított ki a játékvezető (kettőt a hazaiaktól, kettőt a vendégektől). Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

eurofutball Wolverhampton Vida Kristopher Pintér Ádám Olympiakosz Pireusz Megyeri

Championship: edzőváltás után sem megy Király csapatának

2014-09-20 18:18:19

Hiába menesztette Király Gábor csapata, az angol labdarúgó másodosztályban (Championship) szereplő Fulham menedzserét, Felix Magathot, a londoniak ismét kikaptak, így nyolc forduló után egy ponttal az utolsó helyen állnak. A magyar kapus a kispadon ült a Blackburn ellen.

Király Gábor Fulham Championship Bolton Bogdán Ádám Blackburn

FA-kupa: ötgólos sikerrel negyedik körben a Man. City

2014-01-15 23:00:54

Az angol FA-kupa harmadik fordulójának megismételt mérkőzésén a Manchester City 5–0-s győzelmet aratott a másodosztályú Blackburn ellen, így bejutott a negyedik fordulóba. A mérkőzésen Negredo és Dzeko is duplázott, illetve a sérüléséből visszatérő Sergio Agüero is betalált. A Blackburn 44 percig képes volt megnehezíteni a manchesteriek dolgát, de a végére kiütéses vereséget szenvedett.

Blackburn FA-kupa Manchester City

A Man. City másodjára már kiütötte az erőtlen Blackburnt

2014-01-15 20:51:22

élő közvetítés Sergio Agüero Manchester City FA-kupa Blackburn

Videó: Pantilimon nagy hibája miatt pótvizsgázik a Man. City

2014-01-04 17:32:22

Ahogy arról már beszámoltunk, az angol FA-kupa 3. fordulójában az élvonalbeli Manchester City csak 1–1-es döntetlent játszott a másodosztályú Blackburn Rovers otthonában, így megismételt mérkőzésre kerül sor ellentétes pályaválasztással. Íme, a találkozó összefoglalója!

videó Manchester City FA-kupa Blackburn

FA-kupa: a Man. City nem bírt a másodosztályú Blackburnnel

2014-01-04 15:39:50

Az angol FA-kupa 3. fordulójában az élvonalbeli Manchester City csak 1–1-es döntetlent játszott a másodosztályú Blackburn Rovers otthonában, így megismételt párharcra kerül majd sor ellentétes pályaválasztással.

Manchester City FA-kupa Blackburn

Fogadási csalás: volt Premier League-csatárt tartóztattak le

2013-12-09 11:37:32

Hat személyt, köztük a jelenleg az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Blackburn Rovers csatárát, Dudley Junior Campbellt, művésznevén DJ Campbellt is letartóztatta a rendőrség vasárnap fogadási csalási ügyben.

angol foci DJ Campbell Championship Blackburn

Átigazolások: védőt vett a Monaco és a Bayer Leverkusen

2013-06-28 16:59:03

Újabb játékossal erősítette meg a keretét a francia labdarúgó-bajnokság élvonalába két szezon után idén visszajutó Monaco. A hercegségbeli klub négyéves szerződést kötött Nicolas Isimat-Mirinnel, a Valenciennes 21 esztendős középhátvédjével. A futballista vételárát nem közölték az érintett együttesek.

spanyol átigazolás német átigazolás nemzetközi átigazolások francia átigazolás angol átigazolás Sevilla

Blackburn: tüdőembóliát kapott az angol válogatott korábbi kapusa

2013-04-03 16:53:37

Tüdőembóliát kapott egy műtétet követően, és legalább fél évre kidőlt Paul Robinson, aki korábban 41-szer állt az angol labdarúgó-válogatott kapujában.

angol foci Paul Robinson Blackburn

A Blackburn mosdója bánta az egyenlítést

2013-03-18 11:58:07

Az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) hétvégi fordulójának vasárnapi játéknapján Lanchashire megyei derbit rendeztek, a Blackburn és a Burnley együtteseinek feszültségektől sem mentes rangadóját, amely az egyik legősibb derbi az angol labdarúgás történetében. Az első összecsapást 1888-ban rendezték, azon a meccsen a Blackburn 7–1-re nyert, a hétvégén 1–1 lett a végeredmény.