Öttusa: lezárult a jelölés; a sportág jövőjéről egyeztettek

Szerdán egyórás megbeszélést folytatott az öttusasport jövőjéről Bretz Gyula, a Magyar Öttusaszövetség elnöke és Simicskó István, a Honvédelmi Sportszövetség elnöke.

öttusa Simicskó István Bretz Gyula BHSE

Kajak-kenu: Csipes Tamara küzd a motivációval, de töretlenül hisz Tokióban

2020-07-31 18:25:31

Versenyek hiányában nehezen merít motivációt, ugyanakkor továbbra is a 2021-re halasztott, tokiói olimpián való részvételében bízik Csipes Tamara. A Honvéd és a Med-Sport 30 esztendős sportolója a kajak-kenu válogatott szegedi edzőtáboráról is mesélt.

olimpia kajak-kenu Tokió 2020 Honvéd Csipes Tamara BHSE

Férfi vízi: olimpiai bajnokot igazol a Szivós Márton edzette Honvéd

2020-06-11 11:22:37

Öt új játékos érkezését jelentette be csütörtökön a BHSE vízilabda csapata, többek között a pekingi olimpiai bajnok (2008) Hosnyánszky Norbert és a barcelonai világbajnokság aranyérmese (2013) Decker Ádám is csatlakozik a most már edzőként dolgozó Szivós Márton irányította alakulathoz.

Szivós Márton Hosnyánszky Norbert Decker Ádám BHSE

Vízi: „Az utánpótlás létszámának megtartása a legnagyobb kihívás”

2020-04-12 11:44:40

Gergely István, a BHSE ügyvezető elnöke szerint a legfőbb feladatuk, hogy a jelenlegi rendhagyó helyzet ellenére az utánpótlásban sikerüljön megtartaniuk a létszámot.

férfi vízilabda Gergely István Budapest Honvéd BHSE

Cselgáncs: Most nem a sport a fontos – Karakas Hedvig

2020-03-19 10:54:48

A bizonytalanságban mentális erőt és felelősségteljes gondolkodást kíván mindenkinek Karakas Hedvig, aki egyedüliként látogathatja a BHSE dzsúdótermét. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

dzsudó cselgáncs Karakas Hedvig Budapest Honvéd BHSE

BHSE: együttműködés a Magyar Speciális Olimpia Szövetséggel

2020-03-04 17:31:16

Együttműködési megállapodást kötött a Magyar Speciális Olimpia Szövetség (MSOSZ) és a Budapesti Honvéd Sportegyesület (BHSE).

Magyar Speciális Olimpia Szövetség BHSE

Kajak-kenu: a Honvédtól távozó Szabó Gabriella az UTE-ban folytatja

2019-11-07 15:52:23

Az Újpesti Torna Egyletben folytatja a pályafutását a háromszoros olimpiai bajnok kajakos, Szabó Gabriella.

Újpest kajak-kenu UTE Szabó Gabriella Kozák Danuta Honvéd

Kajak-kenu: Szabó Gabriella távozik a Honvédtól

2019-11-06 19:17:41

A BHSE vezetősége közösségi oldalán jelentette be, hogy a háromszoros olimpiai bajnok kajakos, Szabó Gabriella 11 évnyi közös munka után nem kívánja meghosszabbítani szerződését.

kajak-kenu Szabó Gabriella Budapest Honvéd BHSE

Katonai világjátékok: éremért utazik Kínába a vívóvilágbajnok Siklósi Gergely

2019-10-16 11:09:58

A budapesti vívó-világbajnokságon aratott nagyszerű győzelme után három hónappal szerepel újra rangos versenyen a párbajtőröző Siklósi Gergely.

Siklósi Gergely Katonai világjátékok Honvéd BHSE

Öttusa ob: a fiatal Kardos Bence első aranyérmét nyerte

2019-06-16 19:52:39

A fiatal Kardos Bence nyerte meg vasárnap a férfiak versenyét az öttusázók budapesti országos bajnokságán, csapatban a BHSE győzött.

öttusa ob öttusa Kardos Bence BHSE

Atlétika: kettős BHSE-siker a 111. mezeifutó ob-n

2019-03-24 14:25:17

Kovács Benjámin és Böhm Lilla révén kettős BHSE-siker született a 111. mezeifutó országos bajnokságon, Kecskeméten.

mezeifutó ob atlétika BHSE

Gyász: elhunyt a BHSE korábbi ügyvezető elnöke

2017-03-06 21:34:24

Hatvanhat éves korában elhunyt Molnár Imre, a Budapesti Honvéd SE januárban nyugdíjba vonult ügyvezető elnöke.

BHSE Molnár Imre gyász

Vívás: két bajnoki címet nyert a BHSE, a női kard a BVSC-é

2014-12-20 19:03:43

Női tőrben és férfi párbajtőrben a BHSE, női kardban pedig a BVSC győzött csapatban a vívók budapesti országos bajnokságán.

vívás női tőr női kard férfi párbajtőr BVCS BHSE

Torna: a címvédő nyerte a férfi csapatbajnokság első fordulóját

2014-04-11 22:41:36

A címvédő BHSE nyerte a férfi tornászok csapatbajnokságának első fordulóját, melyet a magyar szövetség (MATSZ) hosszú idő után újra a Körcsarnokban rendezett meg.

torna FTC Ybl Tervező BHSE

Torna ob: BHSE letaszította a csapattrónról az FTC-t

2013-11-09 21:32:27

Megtörte az FTC évek óta tartó egyeduralmát a BHSE, és megnyerte a férfi tornász csapat országos bajnokságot.

torna BHSE

Vívó ob: három címvédés csapatban

2012-12-16 18:39:46

Három csapat védte meg címét a vívók budapesti országos bajnokságának vasárnapi versenyeiben: tavalyi sikerét megismételve ismét nyert női kardban a BVSC, férfi párbajtőrben a BHSE és férfi tőrben az MTK.

vívó ob vívás MTK BVSC BHSE

Öttusa, váltó ob: a férfiaknál UTE-, a nőknél BHSE-siker

2009-01-09 10:47:20

A férfiak versenyét az UTE, a nőkét a Honvéd nyerte az öttusázók budapesti nyílt váltó országos bajnokságán, amelyen három külföldi együttes is indult. Az Unicredit Bank Kupa nemzetközi fedettpályás viadal pénteken a férfiak hagyományos versenyének selejtezőjével folytatódik.