Találatok a Betis címkére

Találatok száma: 374

La Liga: ráadásban szerzett góllal legyűrte a Betis az Alavést

2020-09-13 16:20:56

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 1. fordulójában a Real Betis a ráadásban szerzett góllal legyőzte a Deportivo Alavést.

La Liga Cristian Tello Betis Alavés

A Sevilla lesz a mérleg a Real Madrid és a Barcelona között?

2020-09-12 00:20:05

Szombaton veszi kezdetét a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 2020–2021-es kiírása, amely előtt semmilyen szempontból sem átlagos nyarat produkáltak a főszereplők.

nyári transzfersorozat beharangozó Villarreal Valencia Sevilla Real Madrid

La Liga: Sevillában folytatja a Manchester Citytől távozó kapus

2020-08-31 07:33:41

A spanyol élvonalbeli Real Betis szerződtette Claudio Bravót, a Manchester Citytől négy esztendő után távozó chilei válogatott labdarúgót.

spanyol átigazolás nemzetközi átigazolás angol átigazolás Premier League Martín Montoya Manchester City

La Liga: Pellegrini a stábjába hívta a korábbi DVTK-edzőt

2020-07-31 17:32:17

Fernando Fernández, a DVTK korábbi vezetőedzője a Real Betis stábjában dolgozik a jövőben – jelentette be pénteken hivatalos honlapján a spanyol élvonalbeli labdarúgócsapat.

Real Betis Manuel Pellegrini La Liga Fernando Fernández Betis

La Liga: Cazorláék fényes diadallal búcsúztak a Villarrealtól

2020-07-19 20:23:06

Santi Cazorla és Bruno Soriano búcsúmérkőzésén a Villarreal 4–0-ra kiütötte hazai pályán az Eibart a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) utolsó, 38. fordulójában.

Villarreal Valladolid Santi Cazorla La Liga Eibar Bruno Soriano

La Liga: két gólt elvett a VAR, de csak-csak nyert az Atlético

2020-07-11 17:19:31

Az Atlético Madrid hazai pályán 1–0-ra győzött a Betis ellen a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 36. fordulójának szombat késő esti mérkőzésén. Korábban a Barcelona 1–0-ra nyert a Valladolid vendégeként, az Osasuna pedig hazai pályán 2–1-re legyőzte a Celta Vigót.

Osasuna La Liga Celta Vigo Betis Atlético Madrid

La Liga: korábbi Man. City- és Real-edző lesz a Betisnél

2020-07-07 12:10:19

Bár a hivatalos aláírás még hiányzik, a spanyol sportsajtó kész ténynek tekinti, hogy vezetőedzőként rövidesen Manuel Pellegrini ül le a La Liga alsóházában található Real Betis kispadjára.

Manuel Pellegrini Manchester City La Liga Betis Real Madrid

La Liga: Nolito szemfüles gólt lőtt; a Valencia ikszelt Granadában

2020-07-04 19:02:37

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 34. fordulójában a Celta Vigo 1–1-es döntetlent játszott a Real Betis együttesével. A Valladolid 1–0-ra legyőzte az Alavést, a Valencia 2–2-t játszott a Granadával.

spanyol bajnokság Valencia Nolito La Liga Granada Goncalo Guedes

La Liga: a Betis elleni sikerével már ötödik a Villarreal

2020-07-01 21:36:36

A Villarreal 2–0-ra legyőzte a Real Betist a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 33. fordulójában.

spanyol foci Villarreal Valladolid Levante La Liga Betis

La Liga: kikapott a Valencia, nagy bajban az Espanyol

2020-06-25 20:00:54

A Valencia 1–0-ra kikapott az Eibartól, míg a Real Betis hasonló különbségű győzelmet aratott a sereghajtó Espanyol felett a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 31. fordulójában csütörtökön.

spanyol foci Valencia La Liga Espanyol Eibar Betis

La Liga: menesztette edzőjét a Betis – hivatalos

2020-06-21 08:27:05

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (La Liga) szereplő Betis a hivatalos honlapján tudatta, hogy már nem Rubi irányítja a gárdát.

spanyol foci Rubi La Liga Betis Alexis Trujillo

La Liga: a Bilbao megint megverte otthon a Betist

2020-06-20 18:52:18

Az Athletic Bilbao 1–0-ra legyőzte hazai pályán a Real Betist a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 30. fordulójában szombaton. A mérkőzés egyetlen gólját Inigo Martínez szerezte a hetedik percben, nem akármilyen mozdulattal. A vendégeknél Sergio Canales a hajrában tizenegyest hibázott.

spanyol foci La Liga Betis Athletic Bilbao

La Liga: őrült végjáték után ikszelt a Betis a Granadával

2020-06-16 00:07:01

A spanyol labdarúgó-élvonal (La Liga) 29. fordulójának hétfő esti mérkőzésén igazán őrült végjáték után játszott egymással 2–2-t a Real Betis és a Granada Sevillában: a 29. perctől hátrányban lévő hazaiak a 84. percben egyenlítettek, majd négy perccel később a vezetést is megszerezték, ám a Granada a 91. percben egalizálni tudott, kialakítva a végeredményt.

spanyol foci La Liga Granada Betis

La Liga: a Barca június 13-án, a Real 14-én folytatja – hivatalos

2020-05-31 23:11:49

Hivatalossá váltak a koronavírus-járvány miatti kényszerszünet után június közepén újrainduló spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) első két – összességében a 28. és a 29. – fordulójában rendezendő mérkőzések időpontjai.

spanyol foci Sevilla Real Madrid La Liga Betis Barcelona

Gyász: Ladinszky Attiláról az összes spanyol sportlap megemlékezett

2020-05-15 15:06:58

Az összes spanyol és sevillai sportlap megemlékezett a csütörtökön elhunyt Ladinszky Attiláról. A korábbi remek labdarúgó halála kapcsán a Nemzeti Sport a magyar labdarúgás több szereplőjét is megkérdezte. Prof. dr. Genzwein Ferenc, Kenderesi István, Szepessy László és Juhász Roland is megemlékezett Ladinszky Attiláról.

gyász Szepessy László Spanyolország Mundo Deportivo Marca Ladinszky Attila

La Liga: a Betis a Chelsea vb-győztesét szerződtetné?

2020-05-01 13:24:22

A Real Betis szerződtetné a Chelsea világ- és Európa-bajnok labdarúgóját, Pedrót.

angol átigazolás Pedro Chelsea Betis nemzetközi átigazolás spanyol átigazolás

Labdarúgás: intenzív osztályra került Ladinszky Attila

2020-04-22 10:20:38

A Nemzeti Sport úgy értesült, hogy súlyos betegséggel kórházban kezelik Ladinszky Attilát, a Tatabánya, a Vasas, a belga Anderlecht, a holland Feyenoord és a spanyol Real Betis korábbi remek futballistáját. Értesülésünket megerősítették a hetvenesztendős ikonikus játékos baráti köréből.

Vasas Ladinszky Attila Feyenoord Betis Anderlecht

Kikapott a Betistől a Real Madrid, ugrott az elsőség!

2020-03-08 16:50:38

Kikapott 2–1-re a Real Betis otthonában a Real Madrid, így a királyi gárda elveszítette elsőségét a spanyol labdarúgó-bajnokság élvonalában (La Liga).

onlive! közvetítés Sidnei Real Madrid Real Betis Marcelo

La Liga: hazai pályán győzött a Valencia, immár hat bajnoki óta nyeretlen a Betis

2020-02-29 17:53:02

A La Liga 26. fordulójának szombati játéknapján hazai pályán fogadta az európai kupaporond eléréséért küzdő Valencia a Real Betist, és bár az első félidőben még alárendelt szerepet játszott, végül győzelmet aratott (2–1).

Valencia La Liga Kevin Gameiro Betis

La Liga: fordulatos meccsen hatgólos iksz a Betis–Mallorcán

2020-02-21 23:12:44

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 25. fordulójának nyitó mérkőzésén a Betis 3–3-as döntetlent játszott a Mallorcával.