Találatok a Benoit Paire címkére

Találatok száma: 24

Davis-kupa: horvát és francia előny az elődöntőben

2018-09-14 19:49:26

A pénteki egyes mérkőzések után Horvátország és Franciaország is 2:0-ra vezet vendégével szemben a tenisz Davis-kupa világcsoportjának elődöntőjében.

Roberto Bautista-Agut Marin Cilic Lucas Pouille Davis-kupa Borna Coric Benoit Paire

Videó: úgy kiakadt a teniszező, zsinórban 3 ütőt tört össze

2018-08-01 10:23:09

Benoit Paire finoman szólva nem viselte jól, hogy Markosz Bagdatisz kiejtette a Washingtonban zajló ATP 500-as versenyen. A 29 éves francia a harmadik szett végén egy elnézett lecsapást követően összetörte az ütőjét dühében. Majd a helyére sétált, kivett egy új ütőt, és azt is összetörte. Ezután az utolsó pontot már nem is volt hajlandó lejátszani. Majd búcsúzóul összetört egy újabb ütőt.

videó tenisz balhé Washington Open Markosz Bagdatisz Benoit Paire

Tenisz: Fucsovics parádézott fogadóként a 8. kiemelt ellen

2018-07-17 20:53:05

Fucsovics Márton 6:1, 6:3-ra legyőzte a nyolcadik helyen kiemelt francia Benoit Paire-t az umagi salakpályás tenisztorna első fordulójában.

tenisz Fucsovics Márton Benoit Paire Balázs Attila

Wimbledon: Andy Murray fájó szívvel lemondta a játékot

2018-07-01 17:51:44

Sérülése miatt visszalépett a wimbledoni férfi teniszbajnokságtól Andy Murray. A korábbi világelső brit az első fordulóban a francia Benoit Paire-rel csatázott volna.

tenisz Wimbledon Benoit Paire Andy Murray

Tenisz: Paire máris búcsúzott, Fucsovics szerdán kezdhet

2018-04-09 21:36:31

Már az első fordulóban búcsúzott Benoit Paire az 560 ezer euró (174.7 millió forint) összdíjazású marokkói salakpályás férfi tenisztornától.

tenisz Benoit Paire ATP

Tenisz: Fucsovics meccslabdákról veszített Paire ellen

2018-01-03 13:13:13

Fucsovics Márton a második fordulóban búcsúzott az indiai Púnában zajló, 501 ezer dollár (130 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornán, miután három szettben kikapott a negyedik helyen kiemelt, világranglista-41. francia Benoit Paire-től.

tenisz Fucsovics Márton Benoit Paire ATP

Tenisz: Simon és Paire is továbbjutott Hamburgban

2017-07-25 00:04:43

Gilles Simon és Benoit Paire is megnyerte mérkőzését hétfőn a hamburgi ATP-tornán.

tenisz Gilles Simon Benoit Paire

Wimbledon: Murray sorozatban tizedszer negyeddöntős

2017-07-10 18:02:36

A világelső Andy Murray három játszmában (7:6, 6:4, 6:4) legyőzte a francia Benoit Paire-t a wimbledoni teniszbajnokság férfi egyesének nyolcaddöntőjében. A brit kiválóság sorozatban tizedszer jutott be a legjobb nyolc közé a füves pályás Grand Slam-tornán.

Andy Murray Benoit Paire Wimbledon tenisz

Tenisz: Fucsovics nem bírt az első kiemelt franciával

2017-04-07 20:22:53

Fucsovics Márton (Tenisz P.) 7:5, 6:3-ra kikapott az első helyen kiemelt Benoit Paire-től a franciaországi Sophia Antipolisban zajló salakpályás challenger teniszverseny negyeddöntőjében.

tenisz Fucsovics Márton Benoit Paire

Tenisz: a világranglista-162. meglepte a 7. kiemeltet

2016-09-20 21:06:45

A világranglista 162. helyén álló Vincent Millot 6:4, 6:3-ra legyőzte a szintén francia Benoit Paire-t (38. a ranglistán) a metzi tenisztorna első fordulójában.

Benoit Paire Vincent Millot tenisz

Tenisz: Babos korábbi párját száműzték a válogatottól

2016-08-28 17:44:55

A riói olimpián tanúsított magatartása miatt három francia játékost száműzött a válogatottól a Francia Teniszszövetség (FFF).

tenisz Kristina Mladenovic Francia Teniszszövetség Fed-kupa Caroline Garcia Benoit Paire

Roland Garros: Kyrgios három, Paire öt szettben küzdötte ki

2016-05-22 14:42:46

A Francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) 1. fordulójában a 17. helyen kiemelt ausztrál Nick Kyrgios három szoros szettben legyőzte az olasz Marco Cecchinatót.

tenisz Roland Garros Petra Kvitová Nick Kyrgios Benoit Paire Anasztaszija Pavljucsenkova

Tenisz: Nadal visszavágott, Federer is a nyolc közé jutott

2016-04-14 17:08:26

A nyolcszoros győztes spanyol Rafael Nadal bejutott a monte-carlói férfi tenisztorna negyeddöntőjébe, miután két szettben legyőzte az osztrák Dominic Thiemet.

tenisz Roger Federer Roberto Bautista-Agut Rafael Nadal Novak Djokovics Jirí Vesely

Tenisz: Wawrinka meghódította Tokiót, ellenfele sem búsulhat

2015-10-11 08:06:11

Az első kiemelt Stan Wawrinka két szettben (6:2, 6:4) megverte a francia Benoit Paire-t a tokiói kemény pályás férfi tenisztorna döntőjében, ezzel Roger Federer 2006-os sikere óta az első svájci játékos lett, aki megnyerte a versenyt.

tenisz Stan Wawrinka Benoit Paire

Tenisz: Nadal legyőzte mumusát; Wawrinka-Paire döntő Tokióban

2015-10-10 11:05:31

Lemaradt a tokiói ATP-tenisztorna döntőjéről a hazaiak kedvence, Nisikori Kei, aki hiába nyerte meg az első játszmát simán Benoit Paire-rel szemben, a következő két szettet elbukta. Paire ellenfele a fináléban Stan Wawrinka lesz. Pekingben Rafael Nadal már ellenfelét várja, a spanyol világklasszis 7:5, 6:3-ra intézte el mumusát, az őt a szezonban már háromszor legyőző Fabio Fogninit. Nadal a Djokovics–Ferrer összecsapás győztesével játszik a fináléban.

tenisz Stan Wawrinka Rafael Nadal Nisikori Kei Benoit Paire

US Open: Nisikori az idén biztos nem jut döntőbe

2015-08-31 20:29:12

A tavalyi döntős Nisikori Kei a US Open első fordulójában búcsúzott, miután öt szettben, mérkőzéslabdákról kikapott a francia Benoit Paire-től.

tenisz US Open Nisikori Kei Benoit Paire

US Open: két korábbi világelső már búcsúzott is

2015-08-31 19:53:07

A tavalyi döntős Nisikori Kei a US Open első fordulójában búcsúzott, miután öt szettben, mérkőzéslabdákról kikapott a francia Benoit Paire-től. A címvédő Marin Cilic és a világelső Novak Djokovics sem botlott, a nőknél viszont hullottak a kiemeltek Serena Williams ágán.

tenisz US Open Nisikori Kei Dominika Cibulková Benoit Paire Ana Ivanovics

Videó: Djokovicsot nagyon átverték – ilyet ritkán látni

2015-08-20 17:11:42

Ritkán járnak át Novak Djokovics eszén úgy, ahogy Benoit Paire tette a Cincinnatiban zajló tenisztornán. A szerb világelső csak lesett, amikor a francia egészen zseniális mozdulattal megnyerte az egyik labdamenetet. Djokovics 7:5, 6:2-re győzött.

tenisz Novak Djokovics Benoit Paire

Tenisz: Robredónak kezdhet elege lenni a franciából

2015-07-29 21:15:11

Benoit Paire 2:6, 6:3, 7:5-re legyőzte a második kiemelt Tommy Robredót a hamburgi salakpályás teniszverseny második fordulójában. A két játékos múlt vasárnap, a bastadi döntőben is találkozott egymással, és akkor is a francia nyert, megszerezve karrierje első ATP-tornagyőzelmét.

tenisz Tommy Robredo Benoit Paire

Tenisz: a 26 éves francia előszört nyert ATP-versenyt

2015-07-26 16:55:34

A francia Benoit Paire 7:6, 6:3-ra legyőzte a spanyol Tommy Robredót a bastadi salakpályás teniszverseny döntőjében, ezzel megszerezte első ATP-tornagyőzelmét.