Találatok a Benfica címkére

Találatok száma: 1014

Portugália: minden idők legsikeresebb 3. számú kapusa?

2018-11-19 16:50:30

Az idén júliusban visszavonult 40 éves kapus, Paulo Lopes párját ritkítóan hatékonynak bizonyult a Benficánál: hat év alatt 11 meccsen szerepelt a lisszaboni csapatban, ám – saját bevallása szerint – ez is elég volt 12 trófea megnyeréséhez.

Paulo Lopes Benfica

BL: ez minden idők legrosszabb szöglete? – videó

2018-11-08 08:51:55

A Benfica két szögletet végzett el az Ajax elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen (1–1), ebből az egyik kifejezetten emlékezetesre sikeredett. Az argentin Franco Cervi csúnyán elpuskázta az egyik sarokrúgást. Íme!

Franco Cervi Benfica Bajnokok Ligája BL Ajax

BL, E-csoport: Lewandowski hozta a kötelezőt a Bayernnek

2018-11-07 22:05:52

Az AEK ötödik alkalommal sem tudott Németországban nyerni, az Ajax és a Benfica döntetlent játszott a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában. Ezzel a kvartett élén álló Bayern München kényelmes helyzetből várhatja az utolsó két találkozóját a csoportban – egyetlen pont is elég a bajoroknak ahhoz, hogy biztosítsák helyüket a legjobb tizenhat között.

Benfica Bayern München Bajnokok Ligája Ajax AEK Athén

BL, E-csoport: az Ajax a végére hagyta a döntést a Benfica ellen

2018-10-23 22:40:00

Az Ajax hajrábeli góllal 1–0-ra legyőzte a Benficát a Bajnokok Ligája-csoportkör E-csoportjának 3. fordulójában.

Benfica Bajnokok Ligája Ajax

BL: a Bayern három perc alatt elintézte az AEK Athént

2018-10-23 19:55:45

A szünet után feljavult a Bayern München, amely kétgólos győzelemmel távozott Athénból, míg az Ajax hajrábeli góllal verte a Benficát. A Bajnokok Ligája-csoportkör 3. fordulójának másik keddi kora esti mérkőzésén a Young Boys és a Valencia döntetlenre végzett egymással.

Young Boys Valencia Benfica Bayern München Bajnokok Ligája Ajax

Benfica: Csoboth Kevin edzésbe áll és nagyon szurkol

2018-10-15 12:06:24

A Benfica U19-es csapatának magyar támadója, Csoboth Kevin szeptemberben szenvedett kisebb térdsérülést, ami miatt nem vehet részt korosztálya most zajló Eb-selejtezőin sem. De készül a visszatérésre klubjánál, és a tavaszi elitkörben a válogatottban is játszani szeretne.

U19 Csoboth Kevin Benfica

Topligák: pénzbüntetés – ilyen indokot még nem hallott!

2018-10-10 18:58:46

A Portugál Labdarúgó-szövetség megbüntette a Benficát, amiért a Porto elleni vasárnapi hazai bajnokin (1–0) egy olyan dal szólalt meg a stadionban, amelyet a szabályok nem engedélyeznek.

portugál foci Portugália Porto Benfica

BL, E-csoport: a Bayern nem bírt az Ajaxszal Münchenben

2018-10-02 22:58:56

A labdarúgó Bajnokok Ligája E-csoportjának 2. fordulójában a Bayern München hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott az Ajaxszal.

Benfica Bayern München Bajnokok Ligája BL Ajax AEK Athén

Portugália: visszavonult a Benfica Copa-győztes legendája

2018-09-25 22:09:26

Bejelentette a visszavonulását Luisao, a Benfica labdarúgócsapatának kapitánya, a lisszaboni klub történetének legnagyobb trófeahalmozója.

visszavonulás Luisao Benfica

Benfica: „A lehető legrosszabbkor történt” – Csoboth megsérült

2018-09-05 14:03:58

Egy hónapja még arról számolhattunk be a Benfica utánpótlásában szereplő Csoboth Kevin kapcsán, hogy 2021-ig szerződést hosszabbított a lisszaboni klubbal, azóta viszont megsérült, és várhatóan két hónapot ki kell hagynia – ahogy ő mondja, pont a legrosszabbkor...

légiósok Csoboth Kevin Benfica

Férfi kézi: francia vb-győztessel erősített a Benfica

2018-09-04 22:32:46

A friss portugál Szuperkupa-győztes Benfica férfi kézilabdacsapatában folytatja a pályafutását Kévynn Nyokas. A 32 éves jobbátlövő tagja volt a 2014-es Európa-bajnok és a 2015-ös világbajnok francia válogatottnak.

kézilabda átigazolás férfi kézilabda Kévynn Nyokas Benfica

BL: csoportkörben a PSV és a Benfica; salzburgi sokk

2018-08-29 20:42:18

Az idegenbeli 3–2-es siker után a PSV hazai pályán is legyőzte a fehérorosz BATE Boriszovot a Bajnokok Ligája playoffkörében, így a holland csapat jutott fel a sorozat főtáblájára. A PSV mellett a Crvena zvezda és a Benfica kvalifikálta magát utolsóként a BL csoportkörébe.

playoff Red Bull Salzburg PSV PAOK Crvena zvezda Benfica

BL: eseménydús meccset játszott, a csoportkör küszöbén a PSV

2018-08-21 22:56:03

Kedd este megkezdődött a labdarúgó Bajnokok Ligája playoffköre. A főtáblára jutásért zajló párharc első mérkőzésén a PSV izgalmas küzdelemben harcolt ki előnyt az egy héttel későbbi visszavágóra, a Benfica azonban csak döntetlent játszott otthon a PAOK-kal.

Red Bull Salzburg PSV PAOK Crvena zvezda Benfica Bajnokok Ligája

Benfica: nagy elismerés – Csoboth az elnök előtt hosszabbított

2018-08-10 13:41:20

Portugál beszámolók szerint a magyar U-válogatott Csoboth Kevin szerdán 2021-ig meghosszabbította szerződését a Benficával. A hírt a Nemzeti Sport Online érdeklődésére a játékos is megerősítette.

légiósok Csoboth Kevin Benfica magyar átigazolás

BL: Kleinheislerék nagyon nehéz helyzetbe kerültek – videó

2018-08-07 17:53:22

Kleinheisler László csapata, a kazah Asztana hazai pályán 2–0-ra kikapott a horvát bajnok Dinamo Zagrebtől a labdarúgó Bajnokok Ligája keddi játéknapján, a harmadik selejtezőkör első mérkőzésén.

légiósok Standard Liege Kádár Tamás Kleinheisler László Fenerbahce Dinamo Zagreb

ICC: felállt kétgólos hátrányából a Benfica, mégis kikapott

2018-08-02 00:21:38

Hiába állt fel kétgólos hátrányából a portugál Benfica, végül 3–2-re kikapott a francia Olympique Lyontól a Nemzetközi Bajnokok Kupáján (ICC).

felkészülés Lyon International Champions Cup ICC Benfica

ICC: a 93. percig a Chelsea vezetett, de az Arsenal nyert

2018-08-01 23:22:51

Az Arsenal az 1–1-es rendes játékidőt követően tizenegyesekkel 6–5-re legyőzte a Chelsea-t az International Champions Cup (ICC) elnevezésű felkészülési torna dublini mérkőzésén.

felkészülés Petr Cech Lyon International Champions Cup ICC Chelsea

ICC: a Juventus legyőzte a Benficát a nagy gólok meccsén

2018-07-28 17:19:34

A Juventus labdarúgócsapata az International Champions Cup (ICC) elnevezésű felkészülési torna keretein belül 1–1-es rendes játékidőt követően tizenegyesekkel legyőzte a portugál Benficát.

felkészülés Juventus International Champions Cup ICC Benfica

ICC: csúcsmeccsek sora – a Juve a Bayernt, a Pool a Man. Cityt győzte le

2018-07-26 07:00:36

Igazi csemegékkel folytatódott a labdarúgó Nemzetközi Bajnokok Kupája (ICC): a Juventus a Bayern München ellen nyert két góllal, a Benfica a Borussi Dortmund ellen állt fel kétgólos hátrányból, a Liverpool egy utolsó percben szerzett góllal múlta felül a Manchester Cityt, míg a Milan és a Manchester United nem bírt egymással.

felkészülés Milan Manchester United Manchester City Liverpool Juventus

Felkészülés: kikapott a Sevilla, jöhet az Újpest elleni párharc

2018-07-21 20:05:37

Az Újpest elleni Európa-liga-párharcra készülő Sevilla labdarúgócsapata felkészülési mérkőzésen 1–0-ra kikapott a Benficától.