Találatok a Batik Bence címkére

Találatok száma: 75

Labdarúgás: Baráth haja nem tetszett; Batik templomba ment

2020-04-02 15:26:21

Baráth Botond szerint a magyar–szlovák Eb-selejtezőn a játékvezetőnek bizonyára nem tetszett a haja, ezért kapott a lefújás után piros lapot. Batik Bence nagyobbnál nagyobb helyzeteket hagyott ki a Honvéd Mol Fehérvár elleni bajnokijának hajrájában, pedig még a templomba is elment, hogy végre gólt szerezzen. Összegyűjtöttünk egy csokrot labdarúgóink az elmúlt években az NSO Tv-nek adott nyilatkozataiból.

magyar-szlovák magyar labdarúgó-válogatott labdarúgó NB I labdarúgás játékvezető Zsóri Dániel

Milyen lapokkal játszhat még Rossi? Körkép Vida Kristophertől Beke Péterig

2020-03-30 18:04:18

Azzal, hogy az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) egy évvel elhalasztotta a nyári Európa-bajnokságot, olyan futballisták is szerephez juthatnak a kijutó válogatottakban, akiknek idén nyáron nem lett volna sanszuk pályára lépni. A magyar válogatottnak először persze a részvételt kell kiharcolnia, de az valószínűsíthető, hogy Marco Rossi szövetségi kapitány az Eb-től függetlenül is folytatja a 2018 őszén megkezdett építkezést, és a következő egy évben, akár már a soron következő Eb-pótselejtezők (az eredeti tervek szerint ma rendezték volna a kijutásról döntő utolsó meccseket) előtt is feltűnhetnek olyanok a keretben, akiket eddig nem vetett be.

válogatott magyar válogatott Vida Kristopher Tamás Márk Szőke Adrián Marco Rossi

MK: Szomorú, ami az első meccs után történt, de a Honvédnak szurkolok – Mátyus

2020-02-19 23:16:13

A Haladás közel állt ahhoz, hogy meglepje a Honvédot – a kispestiek hosszabbítás után 2–1-re kikaptak Szombathelyen, de 2–2-es összesítéssel, idegenben szerzett több góllal mégis továbbmentek. A találkozó után a zöld-fehérek vezetőedzőjével, Mátyus Jánossal beszélgetett az NSO Tv stábja, aki az első mérkőzés után történtekre is kitért.

videó NSO Tv Mátyus János Magyar Kupa Ivan Lovric Haladás

Honvéd: A Fradiban sem ment rosszul, de itt kivirágoztam – Batik

2020-02-19 22:27:51

A Haladás közel állt ahhoz, hogy meglepje a Budapest Honvédot – a kispestiek hosszabbítás után 2–1-re kikaptak Szombathelyen, de 2–2-es összesítéssel, idegenben szerzett góllal mégis továbbmentek. A találkozó után a vendégek gólját szerző Ivan Lovriccsal, illetve a válogatottal is hírbe hozott Batik Bencével beszélgetett az NSO Tv stábja.

videó NSO Tv Magyar Kupa Ivan Lovric Haladás Budapest Honvéd

Honvéd: Batikot megvizsgálták, hamarosan újra játszhat

2020-02-11 16:31:59

Batik Bencét sérülés miatt kellett lecserélni a szombati Budapest Honvéd–Zalaegerszeg (2–0) bajnoki mérkőzés 21. percében. A kispesti klub keddi közleménye szerint a 26 éves játékos sérülése nem súlyos, hamarosan ismét pályára léphet.

NB I Budapest Honvéd Batik Bence

Honvéd: Batik hosszabbított, napirenden Hidi szerződtetése

2020-01-08 07:56:26

A Budapest Honvéd labdarúgócsapata a hivatalos honlapján jelentette be, hogy Batik Bence 2023-ig szerződést hosszabbított, valamint napirendre került Hidi Patrik szerződtetése is.

magyar átigazolás NB I Hidi Patrik Fejes andrás Egerszegi Tamás Batik Bence

Honvéd: vissza a mélyből – NS-értékelés, 6. rész

2019-12-28 10:01:14

A Budapest Honvéd gyenge bajnoki rajtja ellenére a klub elöljárói kitartottak Giuseppe Sannino vezetőedző mellett, ami a jelek szerint jó döntésnek bizonyult.

Universitatea Craiova NB I Honvéd Giuseppe Sannino Gazdag Dániel Európa-liga

NB I: 3 FTC-, 2-2 ZTE- és Fehérvár-játékos az ősz álomcsapatában

2019-12-19 09:55:07

Szokásunkhoz híven elkészítettük posztonkénti rangsorunkat, amelynek eredményeként kialakult az első 16 forduló tizenegye.

álomcsapat ZTE Tokmac Nguen Stieber Zoltán OTP Bank Liga Nagy Zsolt

Honvéd: Batik sérülése nem súlyos, játszhat Kisvárdán

2019-11-27 18:40:43

Az NB I-ben szereplő Honvéd hivatalos honlapján számolt be arról, hogy Batik Bence sérülése nem súlyos, Kisvárdán már valószínűleg pályára is léphet.

Paks NB I Budapest Honvéd Batik Bence

Jótékonyság: Holender is segít a súlyos betegséggel küzdő ikerpáron

2019-11-14 08:49:57

A kispestiek ismét összefogtak. A Honvéd szurkolói tavaly szeptemberben jótékonysági futást szerveztek a vesedaganatos betegséggel küzdő ikerpár, Anita és Zoé megsegítésére, s nemrég újabb akcióba kezdtek: feltett szándékuk, hogy egymillió forintot összegyűjtve támogassák a gyermekeit egyedül nevelő édesanyát.

Honvéd Holender Filip Batik Bence

Bp. Honvéd: „Nagy köszönet jár a szurkolóinknak, büszkék vagyunk rájuk”

2019-11-10 11:30:11

Mint arról beszámoltunk, a Budapest Honvéd 1-0-ra legyőzte a Diósgyőrt a labdarúgó NB I 12. fordulójában. A mérkőzést követően Gazdag Dániel és Batik Bence értékelte a látottakat.

NB I Gazdag Dániel Diósgyőr DVTK Budapest Honvéd Batik Bence

Honvéd–Fradi: „Ekkora kezezést nem megadni tizenegyesnek…”

2019-10-06 20:23:36

Nem született gól a Budapest Honvéd–Ferencváros rangadón a labdarúgó NB I 8. fordulójának záró mérkőzésén. A találkozó után az NSO Tv stábja Batik Bencével és Gazdag Dániellel beszélgetett, akik szerint az utolsó pillanatokban kezezés miatt büntetőt kellett volna kapnia a Honvédnak.

videó Szerhij Rebrov NSO Tv NB I 8. forduló NB I Giuseppe Sannino

Vignjevics: Zsótér úgy tett, mintha mindent tudna, csak a show érdekli

2019-09-16 16:16:46

A labdarúgó NB I 6. fordulójára visszatekintő cikkünkben fókuszban az újpesti vezetőedző, Nebojsa Vignjevics Zsótér Donáthoz intézett kritikája, megszólal a Ferencvárosban duplázó Varga Roland és a kisvárdai szurkolók által kikezdett, mezőkövesdi Cseri Tamás is.

Újpest Zsótér Donát Varga Roland NB I-es legek NB I Mol Fehérvár

NB I: „Mit tegyek, hogy gólt lőjek? Már templomban is voltam...”

2019-09-14 21:46:31

Megvoltak a helyzetei a Budapest Honvédnak ahhoz, hogy pontot, pontokat szerezzen a listavezető Mol Fehérvár ellen, de a kispestiek 1–0-s vereséggel hagyták el az Új Hidegkuti Nándor Stadion gyepét. Az utolsó percekben Batik Bence kétszer is döntetlenre menthette volna a találkozót, de először a kapufát találta el, aztán Kovácsik Ádám védett bravúrral. A védőt érthetően frusztrálja, hogy nem mennek be a helyzetei. Emellett arról is beszélt az NSO Tv-nek, hogy mi okozhatja a Honvéd eredménytelenségét.

labdarúgó NB I Mol Fehérvár Budapest Honvéd Batik Bence

El: A műfű sosem jó, kell a gól Vilniusban is – Batik

2019-07-17 11:07:32

A labdarúgó NB I-ben szereplő Budapest Honvéd az Európa-ligában a 3–1-es hazai sikert követően csütörtökön Vilniusban lép pályára a Zalgiris ellen. A selejtezőkör 1. fordulójának visszavágóján a magyar csapat műfüvön lép pályára, de a kispestieket aligha zavarja ez meg.