Találatok a BATE Boriszov címkére

Találatok száma: 153

Fehéroroszország: 95. percben lőtt góllal lett bajnok a BATE

2017-11-26 19:30:37

Drámai mérkőzésen védte meg bajnoki címét a BATE Boriszov a fehérorosz labdarúgó-bajnokság élvonalában.

fehérorosz foci  Dinamo Minszk  BATE Boriszov

Nem tudta legyűrni a Cz-t az Arsenal (II), de így is továbblépett

2017-11-02 18:29:39

Nem tudta odahaza megverni a tartalékos Arsenal a Crvena zvezdát, de a döntetlennel is továbbjutottak a londoniak az Európa-liga H-csoportjából. A négyes másik mérkőzésén az 1. FC Köln megszerezte az első pontjait, öt gólt lőtt ugyanis a BATE együttesének.

onlive!  közvetítés  Európa-liga  El-csoportkör  El H-csoport  El

El: újra nyert az Arsenal, még pont nélkül a Köln

2017-09-28 20:52:29

A fiatal középpályássorral felálló Arsenal idegenben 4–2-re legyőzte a BATE Boriszovot az Európa-liga H-csoportjában. Az 1. FC Köln a Londonban elszenvedett veresége után hazai pályán is kikapott, a Crvena zvezda a ghánai Richmond Boakye góljával nyert Németországban.

Európa-liga  El-csoportkör  Crvena zvezda  BATE Boriszov  Arsenal  1. FC Köln

Serie A: honi rekorder a Juventus, de két magyartól elmarad

2017-05-22 10:43:08

A hétvégén történelmet írt a Juventus labdarúgócsapata, amely története során 33. alkalommal, zsinórban pedig hatodszor lett olasz bajnok. Utóbbi sorozat azonban európai szinten is csak a középmezőnyhöz elég: végre akad egy olyan színtér, amelyen két magyar klub is az olaszok előtt áll.

Újpest  Szpartak Moszkva  Steaua Bucuresti  Rosenborg  Real Madrid  Porto

Fehéroroszország: sorozatban 11. alkalommal bajnok a BATE

2016-10-14 17:43:05

A BATE Boriszov sorozatban 11. alkalommal nyerte meg a fehérorosz labdarúgó-bajnokságot.

Fehéroroszország  BATE Boriszov

El: kikapott a playoffkörben a Partizani és a Midtjylland is

2016-08-18 20:29:11

A labdarúgó Európa-ligában már a csoportkörbe jutás a tét, a negyedik, utolsó selejtező, a playoffkör első mérkőzéseit játsszák csütörtökön, a délután kezdődő találkozók közük már öt is véget ért.

Partizani  Midtjylland  El-selejtező  El  BATE Boriszov

Cipruson a ráadásban sokkolták a Rosenborgot

2016-08-02 23:21:57

A 91. percig továbbjutásra állt a Rosenborg a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőköre harmadik fordulójának visszavágóján, ám a hosszabbításban az APOEL három (!) gólt szerzett a norvég csapat ellen, és ezzel továbbjutott. Hazai pályán búcsúzott a Crvena zvezda.

Viktoria Plzen  Rosenborg  Qarabag  Ludogorec  Dundalk  Dinamo Zagreb

BL: hosszabbításban, otthon búcsúzott a Crvena zvezda

2016-08-02 23:12:31

A 2–2-es első meccs után a visszavágón idegenben, hosszabbításban vívta ki a továbbjutást a Ludogorec a Crvena zvezda ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjében. A Dundalk hazai pályán három góllal terhelte meg az odavágón győző BATE Boriszovot.

Ludogorec  Dundalk  Crvena zvezda  Bajnokok Ligája  BL  BATE Boriszov

Eurofutball: ritkán fut bele ilyesmibe a BATE

2016-05-21 21:45:00

Klubtörténelmet írt a Torpedo Zsogyino: a fehérorosz labdarúgócsapat 0–0-val végződő 120 perc után tizenegyesekkel legyőzte a BATE-t a Fehérorosz Kupa szombati döntőjében.

kupagyőztesek 2016  Torpedo Zsogyino  BATE Boriszov

Eurofutball: 12 év, 22 diadal – így búcsúzott az imádott edző

2016-05-21 19:06:24

Az Ukrán Kupa szombati döntőjének megnyerésével búcsúztatta távozó vezetőedzőjét, Mircea Lucescut a Sahtar Doneck labdarúgócsapata.

kupagyőztesek 2016  Sahtar Doneck  Mircea Lucescu  Flora  BATE Boriszov

Izrael: a magyar válogatott névrokona a Hapoelnél folytatja

2016-02-05 07:39:55

A BATE Boriszovtól az izraeli Hapoel Tel-Avivhoz szerződött a Videoton ellen a Bajnokok Ligája selejtezőjében győztes gólt szerző montenegrói Nemanja Nikolics.

nemzetközi átigazolás  Nemanja Nikolics  Hapoel Tel-Aviv  BATE Boriszov

BL, E-csoport: Messi betalált, a Roma örülhet, a Bayer nem

2015-12-09 22:21:31

A labdarúgó Bajnokok Ligájában az E-csoportban a címvédő Barcelona 1–1-et játszott a Bayer Leverkusen vendégeként. A Roma hazai pályán gól nélküli döntetlent ért el a BATE Boriszov ellen. A német és az olasz csapatnak egyaránt hat pontja lett, a Barca mögött azonban a Roma jutott tovább jobb egymás elleni eredményének köszönhetően.

Roma  Bayer Leverkusen  Barcelona  Bajnokok Ligája  BL  BATE Boriszov

José Mourinhót nagyon furcsa helyzetbe hozta az élet

2015-12-07 21:44:15

Szemben a keddel, a szerdai játéknapon az El-vigaszág egy csapat számára sem cél, inkább az őszi küldetés kisebb-nagyobb kudarcának bizonyítéka lesz – aki ugyanis még ténylegesen versenyben van, az a BL-nyolcaddöntőért, az öt szabad hely valamelyikéért harcol. Íme, néhány érdekesség és megjegyzés a labdarúgó Bajnokok Ligája idei csoportkörét lezáró nyolc szerdai mérkőzés elé, amelyek egyikén José Mourinhóra is fontos pillanatok várnak.

Zenit  Valencia  Porto  Olympiakosz  Maccabi Tel-Aviv  Lyon

BL: csúcsmeccsek a héten? Ez az öt tuti köztük van!

2015-12-07 14:04:20

Legalább az egyik fél számára lesz tét – ez a közös nevező a labdarúgó Bajnokok Ligája utolsó idei csoportkörének mérkőzésein, kivéve egyet, a Bayern München zágrábi vendégjátékát. Miközben a horvát fővárosban egy biztos kieső és egy tuti csoportelső randevúzik, négy párbajban mindkét csapat számára a Bajnokok Ligájába jutás a tét – két esetben biztosan, két esetben nagy valószínűséggel az aktuális ellenfél rovására. Öt izgalmasnak ígérkező csata, amelyet kár lenne kihagyni.

Wolfsburg  Porto  Olympiakosz  Manchester United  Chelsea  Bayer Leverkusen

Messiék elképesztő gólt hoztak össze, a Bayer-kapus meg potyát – VIDEÓ

2015-11-24 18:30:35

Nyolc mérkőzést rendeztek kedd este a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének ötödik fordulójában. Nézze meg az összes gólt Portótól Szentpétervárig.

Zenit  Valencia  Porto  Olympique Lyon  Olympiakosz Pireusz  Maccabi Tel-Aviv

BL, E-csoport: potya gól, döntetlen, bajban a Leverkusen

2015-11-24 19:44:48

A Bajnokok Ligája E-csoportjában a Bayer Leverkusen 1–1-es döntetlent játszott a BATE Boriszov otthonában, így ha a Roma a 20.45-től kezdődő mérkőzésen legyőzi a Barcelonát, akkor nem a német csapat, hanem az olasz jut tovább.

Mihail Gordejcsuk  Bayer Leverkusen  BATE Boriszov

Megmüllerezett Arsenal, rettegett Neymarsuárez - BL-legek

2015-11-05 04:13:47

Szokás szerint összefoglaljuk a labdarúgó Bajnokok Ligája soros játéknapjának érdekességeit. A felhozatal remek volt szerdán is – kezdjük!

Zenit  Valencia  Porto  Olympiakosz Pireusz  Maccabi Tel-Aviv  Lyon

BL, E-csoport: most „csak” öt gólt hozott a Roma–Bayer csata

2015-11-04 22:35:36

A labdarúgó Bajnokok Ligája E-csoportjában a Barcelona hazai pályán 3–0-ra legyőzte a fehérorosz BATE-t, ezzel a továbbjutás küszöbére lépett. A Roma és a Leverkusen újabb látványos meccset játszott egymással, a két héttel ezelőtti 4–4 után a „farkasok” ezúttal 3–2-re nyertek, és életben tartották továbbjutási reményeiket.

Neymar  Mohamed Szalah  Miralem Pjanic  Luis Suárez  Javier Hernández  Edin Dzeko

Videó: Giroud-olló, Neymar-dupla, Willian szabadrúgása – BL-gólok

2015-11-04 19:56:58

Nyolc mérkőzést rendeztek a Bajnokok Ligája 4. fordulójának szerdai játéknapján.  Az este első gólja Mohamed Szalah nevéhez köthető, amelyet a támadó a Bayer Leverkusen elleni találkozó 2. percében lőtt. Lewandowski sem tétlenkedett, fejesével az Arsenal ellen szerzett vezetést a Bayernnek, amely 5–1-re legyőzte az „ágyúsokat”. Neymar megszerezte szezonbeli első BL-gólját, miután Vad II István büntetőt ítélt a katalánoknak, majd egy gólpasszal és akciógóllal vette ki a részét a Barca BATE Boriszov elleni 3–0-s győzelméből. Nézze meg a szerdai gólokat!

gólkövető  Zenit  Valencia  Porto  Olympique Lyon  Olympiakosz Pireusz

Miért lehet otthon az Arsenal Münchenben? Lesz-e Barca-henger?

2015-11-02 22:28:31

Az Arsenalnak fontos lenne, hogy folytassa jó müncheni szériáját, a továbbjutása is múlhat ezen. A Barcelona már most továbbjuthat, két megfelelő eredmény kell hozzá – szerdán folytatódik a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének 4. fordulója.