Találatok a BATE címkére

Találatok száma: 40

Arsenal-veréssel búcsúztatta 1954-es legendáját a Köln

2017-11-23 18:46:54

Az 1. FC Köln hazai pályán 1–0-ra legyőzte az Arsenalt a labdarúgó Európa-ligában. A H-csoport másik mérkőzésén a BATE Boriszovban 0–0-ra végzett a Crvena zvezdával. Az Arsenal megnyerte a csoportot, a másik három csapat mindegyikének van még esélye a továbbjutásra – bár az alighanem a Crvena zvezda–Köln találkozón dől majd el.

Köln  Európa-liga  El  Crvena zvezda  BATE  Arsenal

Szépségdíjas Giroud-góllal nyert az Arsenal Belgrádban

2017-10-19 18:52:28

A labdarúgó Európa-liga H jelű csoportjában a 3. forduló után is százszázalékos az Arsenal, amely Olivier Giroud szépségdíjas, hanyatt vetődéses góljával győzött 1–0-ra Belgrádban a Crvena zvezda ellen. A kvartett másik mérkőzésén a BATE 1–0-ra legyőzte a továbbra is pont nélkül álló 1. FC Kölnt.

Európa-liga  El  Crvena zvezda  BATE  Arsenal  1. FC Köln

Giroud százados lett, az Arsenal hatgólos meccsen verte meg a BATE-t

2017-09-28 18:34:55

Az angol Arsenal 4–2-es győzelmet aratott a fehérorosz BATE felett Boriszovban a labdarúgó Európa-liga csoportkörének 2. fordulójában. Az„ágyús” sikerrel megszakadt a BATE hétmérkőzéses hazai veretlenségi sorozata az európai kupaporondon. A H-csoport másik meccsén a szerb Crvena zvezda meglepetésre 1–0-ra nyert a német 1. FC Köln otthonában.

Európa-liga  El  BATE  Arsenal

Kikapott a Partizani és a Midtjylland, Szlovákiában hengereltek Szántóék

2016-08-18 21:29:57

A labdarúgó Európa-ligában már a csoportkörbe jutás a tét, a negyedik, utolsó selejtező, a playoffkör első fordulóját játszották szerdán és csütörtökön. A közelmúltban a magyar csapatokat a sorozatban megverő gárdák nem remekeltek.

Sahtar Doneck  Qabala  Partizani  Midtjylland  El-selejtező  El

El: kikapott a Partizani és a Midtjylland, nyertek Szántóék

2016-08-18 22:56:49

BL, E-csoport: Messi betalált, a Roma örülhet, a Bayer nem

2015-12-09 22:21:31

A labdarúgó Bajnokok Ligájában az E-csoportban a címvédő Barcelona 1–1-et játszott a Bayer Leverkusen vendégeként. A Roma hazai pályán gól nélküli döntetlent ért el a BATE Boriszov ellen. A német és az olasz csapatnak egyaránt hat pontja lett, a Barca mögött azonban a Roma jutott tovább jobb egymás elleni eredményének köszönhetően.

Roma  Bayer Leverkusen  Barcelona  Bajnokok Ligája  BL  BATE Boriszov

BL: öt meccs, amit vétek lenne kihagyni a héten

2015-11-02 14:25:03

Kedden-szerdán a 4. forduló tizenhat mérkőzésével folytatódik a labdarúgó Bajnokok Ligája idei csoportköre. Sok stadionban már a továbbjutás a tét, van, ahol sok gólra, van, ahol inkább izgalmakra, hovatovább edzőbuktatásra van kilátás – íme, öt mérkőzés, ami szerintünk kihagyhatatlan!

Ángel Di María  Sevilla  Real Madrid  PSG  Manchester City  Jesús Navas

Nyolcgólos, őrült döntetlen Leverkusenben, Barca-győzelem a BATE ellen

2015-10-20 20:35:39

A labdarúgó Bajnokok Ligája E csoportjában az FC Barcelona 2–0-ra legyőzte Boriszovban a BATE-t, míg az AS Roma kétgólos hátrányból fordított Leverkusenben, hogy aztán leadja 4–2-es előnyét – a vége 4–4, egészen őrült mérkőzésen!

közvetítés  Barcelona  BL-csoportkör  BL E-csoport  BATE

Csak két olasz a BL-főtáblán, de egy kazah is eljutott a 32 közé

2015-08-26 22:45:19

A Bayer Leverkusen meggyőző játékkal búcsúztatta a Laziót a Bajnokok Ligájából, miután a playoffkör hazai visszavágóján remek játékkal nyert. A Manchester United is feljutott a főtáblára – Wayne Rooney triplázott az FC Bruges elleni idegenbeli visszavágón –, miként a fehérorosz BATE, az orosz CSZKA Moszkva és a kazah Asztana is. A csoportkör sorsolását holnap 17.45 órakor Monacóban tartják – a teljes mezőnyt és a kalapbeosztást itt találja!

labdarúgó BL  Sporting CP  Partizan Beograd  Manchester United  Lazio  FC Bruges

BL: a Leverkusen kiejtette a Laziót, csoportkörös az MU

2015-08-26 22:38:27

A Bayer Leverkusen meggyőző játékkal búcsúztatta a Laziót a Bajnokok Ligájából, miután a playoffkör hazai visszavágóján remek játékkal nyert. A Manchester United is feljutott a főtáblára – Wayne Rooney triplázott az FC Bruges elleni idegenbeli visszavágón –, miként a fehérorosz BATE, az orosz CSZKA Moszkva és a kazah Asztana is. A csoportkör sorsolását holnap 17.45 órakor Monacóban tartják.

labdarúgó BL  Bajnokok Ligája  BL-csoportkör  BATE  Asztana

BL: MU–FC Bruges és BATE–Partizan a csoportkörért – párosítás

2015-08-07 12:19:36

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) Nyonban kisorsolta ki a Bajnokok Ligája playoffkörének párosítását. Az angol kirakatcsapat, a Manchester United a belga FC Bruges ellen küzd majd, a spanyol Valencia a francia Monacóval. A Videotont búcsúztató fehérorosz BATE a szerb Partizan Beograddal találkozik.

labdarúgó BL  Valencia  Manchester United  Bajnokok Ligája  BATE

Videoton: Égető probléma van elöl – Juhász Roland

2015-08-06 08:27:01

Juhász Roland, a Videoton FC sérülés miatt kényszerpihenőjét töltő középhátvédje letörten értékelte a Nemzeti Sportnak a fehérváriak kiesését hozó, BATE elleni Bajnokok Ligája-selejtezőt.

Videoton  Juhász Roland  BL-selejtező  BATE

BL: Kovács István kezd, Feczesin a padon a Videotonnál

2015-08-05 18:40:45

Bernard Casoni vezetőedző kijelölte a kezdőcsapatát a labdarúgó Bajnokok Ligája harmadik fordulójában a BATE Boriszov elleni visszavágóra.

Videoton  Kovács István  Bernard Casoni  BATE Boriszov  BATE

BL: hány futballista fér el egyetlen labda körül? – fotók

2015-07-29 10:57:15

A Videoton labdarúgócsapata 1–1-es döntetlent játszott hazai pályán a BATE Boriszovval a Bajnokok Ligája-selejtező harmadik fordulójának első mérkőzésén. Tekintse meg a meccsen készült legjobb felvételeket galériánkban!

galéria  Videoton  Bajnokok Ligája  BL-selejtező  BL  BATE

BL: befuccsolt gyémánt – nem elégedettek a BATE-val

2015-07-29 09:02:42

A fehérorosz lapok az eredménnyel elégedettek a Videoton–BATE Bajnokok Ligája-selejtező után, ám az 1–1 ellenére rámutatnak: a boriszovi csapat játéka elmaradt a várakozásoktól.

Videoton  Bajnokok Ligája  BL-selejtező  BL  BATE  Alekszandr Jermakovics

BL: Nem érzem kínosnak a Vidi eddigi szereplését – Szolnoki

2015-07-28 23:43:46

A Videoton labdarúgócsapata 1–1-es döntetlent játszott hazai pályán a BATE Boriszovval a Bajnokok Ligája-selejtező harmadik fordulójának első mérkőzésén. A találkozó után Bernard Casoni, a fehérváriak vezetőedzője, valamint Szolnoki Roland, Kovács István és Gyurcsó Ádám értékelt az NSO Tv-nek.

videó  labdarúgás  Videoton  NSO Tv  Bajnokok Ligája  BATE Boriszov

Szolnoki – Nem érzem kínosnak a Vidi eddigi szereplését

2015-07-28 23:50:47

BL: két sérültje nélkül indult el Fehérvárra a BATE

2015-07-27 12:31:21

Elindult Magyarországra a BATE Boriszov labdarúgócsapata, amely kedden a Bajnokok Ligája harmadik selejtezőkörének első mérkőzésén a Videoton vendégeként lép pályára.

Videoton  Bajnokok Ligája  BL-selejtező  BL  BATE

BL: megvan a Videoton–BATE meccs kezdési időpontja

2015-07-23 18:23:17

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) hivatalos honlapján megerősítette a Bajnokok Ligája 3. selejtezőkörének pontos menetrendjét – egyelőre csak az első mérkőzések kezdési időpontja ismert. A Videoton FC a várakozásoknak megfelelően július 28-án (kedd) 20.30-kor kezdi mérkőzését a fehérorosz BATE ellen.

Videoton  Bajnokok Ligája  BL-selejtező  BATE

BL: Nikolics vagy a Liliomfehérek várnak a Vidire - ellenfélmustra

2015-07-17 13:00:36

Bár még a Bajnokok Ligája 2. selejtezőköre sem ért véget, az UEFA már elkészítette a 3. forduló párosítását. Továbbjutás esetén a fehérorosz BATE Boriszov vagy az ír Dundalk FC vár a Videotonra – az alábbiakban röviden bemutatjuk a lehetséges ellenfeleket.