Találatok a Bangkok címkére

Találatok száma: 18

Tenisz: Balázs Attila megnyerte a bangkoki tornát

2020-01-18 09:34:33

Balázs Attila megnyerte a Bangkokban zajló, 54 ezer dollár (16.2 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi challenger-tenisztornát, miután a fináléban 7:6, 0:6, 7:6-ra legyőzte az orosz Aszlan Karacevet.

tenisz Bangkok Balázs Attila

Tenisz: Balázs Attila bejutott a bangkoki torna döntőjébe

2020-01-17 09:24:30

Balázs Attila bejutott a döntőbe a Bangkokban zajló, 54 ezer dollár (16.2 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi challenger-tenisztornán.

Fotó: ilyen focipálya sem épült még – a kapus nem látja a másikat

2016-09-29 08:36:03

Nincs túl sok felhasználható szabad terület Thaiföld fővárosa, Bangkok rendkívül zsúfolt, sűrűn lakott Khlong Toei kerületében, így alaposan át kell gondolni, hogyan használják ki a legjobban a lehetőségeket. A gondolkodás hasznos, kis fantáziával párosítva gyakran forradalmi ötleteket szül. Így történt ez most is. És még jól is néz ki.

futballpálya aszimmetrikus Thaiföld Bangkok

Autósport: forr a levegő Bangkokban, elmarad a Bajnokok Tornája

2013-12-02 14:54:54

A thaiföldi belpolitikai helyzet miatt elmarad a december 14-ére és 15-ére tervezett Bajnokok Tornája (Race of Champions) gálaverseny Bangkokban. A hagyományos év végi viadalon olyan nevek szoktak összecsapni egyenautókkal egy stadionban kialakított párhuzamos pályán, mint Sebastian Vettel és Michael Schumacher.

Bajnokok Versenye Bangkok autósport

Videó: beszorult az MU busza egy bangkoki hotelnél

2013-07-11 16:57:07

A Manchester United a világ egyik legnagyobb futballklubja, így nem meglepő, ha bárhová utazik, bárhol lép fel, óriási tömegeket képes megmozgatni. Az együttes ezúttal Bangkokban tartózkodik, és a szállás elfoglalásáig minden rendben is zajlott, ám amikor a csapat busza megpróbált továbbállni, nem tudott mozdulni a bejárat plafonján lévő csillártól. A problémát szerencsére hamar orvosolni tudták, így nem esett semmiben sem nagy kár.

videó felkészülés Manchester United Bangkok

Autósport: India is szerepelhet a Bajnokok Tornáján

2012-12-15 06:38:33

A Narain Karthikeyan, Karun Chandhok páros alkotta indiai csapat kiharcolta a szereplést a hét végi bangkoki Bajnokok Tornájára, amelyen a csapatversenyben többek között a Michael Schumacher és Sebastian Vettel alkotta német csapattal is meg kell küzdenie az elsőségért.

Bajnokok Versenye Bangkok India Karun Chandhok Narain Karthikeyan

Tenisz: Petzschner Bangkokban, Hantuchová Tokióban jutott tovább

2012-09-24 16:08:21

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4 A tokiói kemény pályás tenisztorna női egyesének első fordulójában Daniela Hantuchová három játszmában legyőzte Jekatyerina Makarovát. A férfiak Bangkokban zajló tornájának első fordulójában a német Philipp Petzschner simán jutott a következő körbe.

tenisz WTA-torna Tokió Bangkok ATP-torna

Real Madrid: Bangkokba várják a „királyi” klubot 360 millióért

2010-04-14 14:54:17

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4 A thaiföldi fővárosba szóló meghívást kapott a Real Madrid labdarúgócsapata, amely ha igent mond az invitálásra, 360 millió forintnak megfelelő fellépti díjra számíthat.

Thaiföld Real Madrid Bangkok

Vívás: Decsi nyerte a bangkoki Világkupát, Nemcsik harmadik

2009-01-09 10:47:20

Decsi Tamás nyerte a kardvívók bangkoki Világkupáját. Nemcsik Zsolt is dobogós helyen végzett, olimpiai ezüstérmesünk ezúttal bronzig jutott.

Világkupa Bangkok

Tenisz, Bangkok: Pennetta legyőzte tajvani ellenfelét a döntőben

2007-10-21 00:00:12

Az olasz Flavia Pennetta nyerte a 200 ezer dollár összdíjazású bangkoki keménypályás női tenisztornát, miután a fináléban két játszmában legyőzte a tajvani Csan Jung-jant (Chan Yung-jan). A döntő két órán át szünetelt a szakadó eső miatt.

Bangkok Pennetta

Tenisz, Bangkok: Venus Williams Penetta ellen játszik a döntőért

2007-10-19 00:00:11

A Bangkokban zajló, 200 ezer dollár összdíjazású női tenisztorna egyeseinek küzdelmében az elődöntőben mérkőzhet meg egymással a második helyen kiemelt amerikai Venus Williams és a hetedik helyen rangsorolt olasz Flavia Penetta.

negyeddöntő

Tenisz, Bangkok: Urszula Radwanska kiejtette Razzanót

2007-10-18 00:00:11

A Bangkokban zajló, 200 ezer dollár összdíjazású női tenisztorna egyeseinek küzdelmében a versenyen szabadkártyával rajthoz álló lengyel Urszula Radwanska nagy csatában, két kiélezett játszmában győzte le a negyedik helyen rangsorolt francia Virginie Razzanót.

nyolcaddöntő női egyes

Tenisz, Bangkok: Jankovics első meccsén feladta a tornát

2007-10-17 00:00:12

A Bangkokban zajló, 200 ezer dollár összdíjazású női tenisztorna egyeseinek küzdelmében az első fordulóban feladni kényszerült a viadalt az első helyen kiemelt szerb Jelena Jankovics (képünkön).

Jelena Jankovics női egyes

Tenisz, Bangkok: az orosz Dmitrij Turszunov diadala

2007-10-07 00:00:10

A hatodik helyen kiemelt orosz Dmitrij Turszunov nyerte meg az 550 ezer dollár összdíjazású bangkoki keménypályás férfi tenisztornát, miután a döntőben simán legyőzte a német Benjamin Beckert.

Bangkok Dmitrij Turszunov

Tenisz: a cseh Tomas Berdych bangkoki búcsúja

2007-10-06 00:00:09

A német Benjamin Becker búcsúztatta a harmadik helyen kiemelt cseh Tomas Berdychet az 550 ezer dollár összdíjazású bangkoki keménypályás férfi tenisztorna elődöntőjében.

Bangkok

Tenisz, Bangkok: Berdych-Karlovic csata az elődöntőért

2007-10-04 00:00:09

A Bangkokban zajló, 550 ezer dollár összdíjazású, kemény pályás férfi tenisztorna egyeseinek küzdelmében a harmadik helyen kiemelt cseh Tomas Berdych (képünkön) ellenfele a negyeddöntőben a hetedik helyen rangsorolt horvát Ivo Karlovic lesz.

férfi egyes 2. forduló

Tenisz, Bangkok: Berdych, Verdasco, Turszunov: hibátlan

2007-10-03 00:00:12

A Bangkokban zajló, 550 ezer dollár összdíjazású, kemény pályás férfi tenisztorna egyeseinek küzdelmében, az első fordulóban a hatodik helyen kiemelt orosz Dimitrij Turszonov csak három játszmában gyűrte le az osztrák Werner Eschauert.